Sois!quote:Op woensdag 28 mei 2014 00:02 schreef Maartel het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Wat meer geprop met de letters, maar sois.
Bron?quote:Op woensdag 28 mei 2014 00:34 schreef Mani89 het volgende:
Het komt door Waylon zijn coke/heroïne verslaving.
Nouja, voor hetzelfde geld was Ilse anders zonder 'm gegaan.quote:Op woensdag 28 mei 2014 00:37 schreef marcodej het volgende:
Als het vantevoren zo afgesproken is, is Waylon in ieder geval een zakelijk onbenul.
Daar heeft hij een manager voor.quote:Op woensdag 28 mei 2014 00:37 schreef marcodej het volgende:
Als het vantevoren zo afgesproken is, is Waylon in ieder geval een zakelijk onbenul.
Dat zou ook nog kunnen.quote:Op woensdag 28 mei 2014 00:41 schreef Maartel het volgende:
[..]
Nouja, voor hetzelfde geld was Ilse anders zonder 'm gegaan.
Ze zijn er allebei (nog) niet slechter van geworden.
Oh dat lijkt me wel wat, jaquote:Op woensdag 28 mei 2014 00:50 schreef marcodej het volgende:
Ik zie het helemaal voor me dat Waylon nu uit wrok solo mee gaat doen aan het ESF volgend jaar, en dan wint.
Dat hoeven ze ook niet eindeloos te blijven ophouden, slechts tot na Tuckerville en dat is al over een week of drie geloof ik. Dat is ook de reden dat ze geen zin hebben om uitleg te geven denk ik, omdat ze dit vage gedoe in feite nog maar een paar weken vol hoeven te houden. Helaas.quote:Op woensdag 28 mei 2014 00:51 schreef Maartel het volgende:
Maar als van tevoren al vast stond dat Waylon er nu weer uit zou liggen, dan is dat 'hij heeft het te druk' toch ook een waardeloze strategie? Dat kun je ook niet eindeloos blijven ophouden.
IS het wel desastreus? Voor háár lijkt het voorlopig alleen maar goed uit te pakken...quote:Op woensdag 28 mei 2014 01:00 schreef Maartel het volgende:
Maar hoe dan ook, op elke mogelijke manier, is het uitbrengen van een album en een week erna je line-up veranderen gewoon desastreus. Er moet haast wel iets plaats hebben gevonden achter de schermen, anders is het gewoon te dom.
Ik zou denken dat het ook met Waylon een prima platform zou zijn voor haar om eventueel daarna solo wat te proberen. En zolang ze nog doorgaat met de Common Linettes maakt het toch niet heel veel uit of Waylon of Sjakie naast haar staat?quote:Op woensdag 28 mei 2014 01:02 schreef Greys het volgende:
[..]
IS het desastreus? Voor háár lijkt het voorlopig alleen maar goed uit te pakken...
Dat album heeft men toch al gekocht, massaal. En die leuke buitenlandtripjes worden volgens mij ook gewoon goed ontvangen daar, men lijkt daar de 'hij heeft het druk' prima te slikken.
Dat kan en klinkt idd logisch, maar voor mij is het niet de énige manier waarop het logisch voeltquote:Op woensdag 28 mei 2014 01:04 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ik zou denken dat het ook met Waylon een prima platform zou zijn voor haar om eventueel daarna solo wat te proberen. En zolang ze nog doorgaat met de Common Linettes maakt het toch niet heel veel uit of Waylon of Sjakie naast haar staat?
De enige manier waarop dit logisch voelt is als Waylon er minder tijd en werk in wilde steken en zij toch alle vruchten wil plukken, maar anders had doorgaan met Waylon en samen nog wat singletjes uitbrengen en het album ook hier uitmelken me logischer geleken.
Óf Waylon moet n.a.v. het succes, in haar ogen, onredelijke eisen/voorwaarden hebben gesteld om door te gaan. (Bijvoorbeeld (stel je voor!) dat het echt 50% zijn project zou worden)
quote:Op dinsdag 27 mei 2014 22:21 schreef Greys het volgende:
Oh, ik kon gratis registreren voor 2 weken gratis lezenDit staat dus gewoon op de voorpagina.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |