Makkelijke test om even te kijken waar het lekt voor jequote:Op vrijdag 23 mei 2014 09:06 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Oh fuck.
Ik heb er geen verstand van, morgen maar ff aan mn pa vragen en anders Stedin bellen.
Thanks voor de tip!quote:Op vrijdag 23 mei 2014 09:16 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Makkelijke test om even te kijken waar het lekt voor je
Doorgaands lekt het bij de aansluitingen of koppelingen zoals dat kraantje wat je om moet draaien.
Pak een glas water en gooi daar flink wat afwasmiddel in en roer het even goed door.
smeer dit met een kwastje (of je vinger, bij gebrek aan) goed op de aansluitingen en kijk of er ergens belletjes ontstaan. Heb je meteen je punt waar het niet goed aansluit.
Meestal is dat bij de gaskraantjes zelf, daar zou ik eerst even kijken.
Als je niets ziet; geen paniek dan is het te weinig om echt spannend te zijn maar het is wel zaak het even goed af te laten sluiten.
Nee bedoelde precies datquote:Op vrijdag 23 mei 2014 09:44 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Thanks voor de tip!
Er lekt blijkbaar niks, want er ontstaan geen belletjes.
Wel heb ik het kraantje (die schakelaar van dat plaatje die jij postte) nu dichtgedraaid.
Of bedoel je wat anders met afsluiten?
Jeetje, ToT!quote:Op vrijdag 23 mei 2014 19:02 schreef ToT het volgende:
Zwaar naar de klote; de hele dag met die verwarmingselementen bezig geweest, en troep naar de stort gebracht.
De verwarmingen zijn nu redelijk schoon, maar de vloer is nu zeik- en zeiknat, terwijl morgen het laminaat er in zou gaan.
Over zeik gesproken; de geur in huis komt niet alleen van het roken; de vorige bewoner was op een gegeven moment te ziek om zijn hond nog uit te laten!
Gewoon doen!quote:Op vrijdag 23 mei 2014 17:41 schreef Ceased2Be het volgende:
Weer eens voor de grap wezen solliciteren, weer eens door naar de 2e ronde binnen het 1e gesprek al
volgende ronde is een IQ en persoonlijkheidstest, wil hem eigenlijk wel doen om te kijken hoeveel het afwijkt van 15 jaar geleden
Ammonia, kokend water, afwasmiddel en St. Marc.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:21 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Jeetje, ToT!
Hoe krijg je die lucht er überhaupt uit?
En wat een pech met die vloer.
Sterkte ermee!
quote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:24 schreef ToT het volgende:
[..]
Ammonia, kokend water, afwasmiddel en St. Marc.Lots and lots of it!
Thx!
Sowieso!quote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:29 schreef Donald250 het volgende:
[..]Oh jeetje.
En alles goed tegen elkaar openzetten zeker?
quote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:31 schreef jToT het volgende:
[..]
Sowieso!
Oh, en ik was nog hele pakken aan wierookstokjes en bussen luchtverfrisser vergeten te vermelden!
Oh en een overkill aan toilet-gel wat een weeïge mierzoet/frisse geur verspreidt.
Alles beter dan die geur die er hangt!
En dan nog heb je een dag later alsnog die ranzige muffe lucht weer!quote:
Waaaaaaaaaaaaaaat.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 19:02 schreef ToT het volgende:
Over zeik gesproken; de geur in huis komt niet alleen van het roken; de vorige bewoner was op een gegeven moment te ziek om zijn hond nog uit te laten!
Hoorde ik van de achterbuurman, maar een FOK!ker die me in dat huis hielp, kon me dat ook al vertellen toen hij de geur rook!quote:
Jezus.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 22:21 schreef ToT het volgende:
En ik mag hopen dat het alleen maar zeik is, wat je kunt ruiken!![]()
![]()
Dat zat ik me vanmiddag serieus ook al af te vragen!quote:Op vrijdag 23 mei 2014 23:03 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Jezus.
Stel hé?
Stel dat je dit van tevoren allemaal al had geweten, had je dit huis dan ook geaccepteerd?
Ben gewoon nieuwsgierig.
Hahaha, ieder zijn smaak.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 23:06 schreef ToT het volgende:
[..]
Dat zat ik me vanmiddag serieus ook al af te vragen!
Maar mijn conclusie was: ja!
Het is nu tijdelijk ff zwaar in de stress zitten, maar het is een heel tof huisje, en in een heerlijk ouderwets dorpje met een enorm sociaal netwerk, waarbij Truus Pietersen 3 straten verderop precies weet wat je vanavond gaat eten!![]()
Lijkt gek, maar ik vind dat wel wat liefs hebben!
quote:Op vrijdag 23 mei 2014 23:11 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Hahaha, ieder zijn smaak.
Dat is dus precies de reden waarom ik verhuisd ben van een klein k*tdorpje naar Rotterdam.
Maar mijn dorp was écht klein, nog geen 1000 inwoners en 1 kleine (te dure) buurtsupermarkt.
En aan de andere kant, je kan een nieuwe start maken en je bent van je "rare" buren af en krijgt hier hopelijk weer een leuk sociaal leven!
quote:Op vrijdag 23 mei 2014 23:13 schreef ToT het volgende:
[..]Ik ga naar een dorp van 600 inwoners!!!!
En idd!
Sowieso schijnen ze daar een overschot aan vrijgezelle dames te hebben!
Waarom heb je daar moeite mee dan?quote:Op vrijdag 23 mei 2014 23:31 schreef NoComment het volgende:
Ik moet echt iets doen aan mijn angst om mails te versturen op werk.. Vandaag moest ik wat dingen versturen waar ik echt niet comfortabel mee ben. Mailtje naar projectmanager om een headsup te geven over wat kosten die eraan komen, mailtje om te regelen dat we iets gaan bekijken en een mailtje om iets te laten fabriceren. Effectieve tijd om het te schrijven; zeg een half uurtje. De rest van mijn werkdag heb ik het herschreven, heroverwogen en her-herschreven om vervolgens de boel nog 10x door te lezen en twijfelend boven de 'send' knop te hangen![]()
Uiteindelijk datgene bedacht wat er in de gesprekken met de psychologe vaak genoeg gezegd is: "Wat is het ergste dat kan gebeuren als je dit stuurt?" Dat helpt wel, want erg kán het eigenlijk niet worden. Neemt niet weg dat ik me er nog steeds niet helemaal comfortabel bij voel, maar het is allemaal wel in de aanloop naar iets dat ik wel leuk vind om te doen, beetje dingen testenEn dingen regelen moet ik toch leren doen als ik verder wil komen in m'n werk..
Verder niet op m'n best de laatste weken.. Meisje wederom ontmoet (en deze keer ook naam onthouden) die ik wel beter wil leren kennen maar heb geen idee hoe ik normaal contact kan zoeken, een hele goede vriend die ik amper meer zie (ben blij voor em hoor, maar sinds ie een vriendin heeft zie ik hem amper meer) en zit weer in zo'n initiatiefloze periode. Dat betekend dus diepvries/magnetronmaaltijden, te laat gaan slapen en een zooi in huis. Dat ik m'n favo hobby niet kan uitoefenen door een chronisch gebrek aan wind helpt ook niet mee voor m'n humeur
@ToT: Hoort de verhuurder (of eigenlijk, de vorige huurder) het niet schoon op te leveren?
Spannend!quote:Op vrijdag 23 mei 2014 23:32 schreef redboyke het volgende:
volgende week vrijdag weet ik wss of ik mag alleen wonen of niet
kwam er dus op neer dat ze vinden dat 1keer per week te week te weinig was ofzo
dat ze denken dat ik het niet trek op mijn eentje en dat ik ondervoed ga geraken ben behoorlijk zwaarlijvig dus moet al veel gebeuren voor dat gebeurd mag gerust wat kilo's af haha
anyway ze gaan nu voorstellen dat in begin de mensen van hier me ook gaan controleren elke week zowel als de andere zorg team
en ze denken dat ik me eenzaam ga voelen zonder daginvulling en zonder mensen om me heen enzo
wat dus niet het geval. ik vermaak me prima elke dag met series en youtube en sinds vandaag nintendo 3DS whoohoo
Gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 09:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ga later even bijlezen en reageren hoor, heb m'n hoofd en niet bij de laatste week(En Billy moeten meegeven aan z'n vader gisteren
) Maaarr...
Ik ben vandaag jarig!Kusjes en knuffels zijn welkom!
Gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 09:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ga later even bijlezen en reageren hoor, heb m'n hoofd en niet bij de laatste week(En Billy moeten meegeven aan z'n vader gisteren
) Maaarr...
Ik ben vandaag jarig!Kusjes en knuffels zijn welkom!
Gefelicteerd! Ik mag over een paar dagenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 09:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ben vandaag jarig!Kusjes en knuffels zijn welkom!
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 09:51 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
Ik hoop dat je ondanks alles toch nog een fijne dag hebt!
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 10:34 schreef kvd het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
Ik hoop dat je een mooie dag gaat hebben!
Dankjullie welquote:Op zaterdag 24 mei 2014 11:11 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Gefelicteerd! Ik mag over een paar dagen
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 11:29 schreef Ceased2Be het volgende:
Klinkt goed!
Ik ga zo eens naar m'n eerste motorrijles
Strontnerveus, nooit op een snellere tweewieler gezeten dan m'n fiets
morituri te salutant
Feliquote:Op zaterdag 24 mei 2014 09:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ga later even bijlezen en reageren hoor, heb m'n hoofd en niet bij de laatste week(En Billy moeten meegeven aan z'n vader gisteren
) Maaarr...
Ik ben vandaag jarig!Kusjes en knuffels zijn welkom!
Hoe jong ben je geworden? Ja ik weet het dat vraag je niet aan een vrouwquote:Op zaterdag 24 mei 2014 09:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ga later even bijlezen en reageren hoor, heb m'n hoofd en niet bij de laatste week(En Billy moeten meegeven aan z'n vader gisteren
) Maaarr...
Ik ben vandaag jarig!Kusjes en knuffels zijn welkom!
quote:
Dankje!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 12:55 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Hoe jong ben je geworden? Ja ik weet het dat vraag je niet aan een vrouwsorry I blame it on being auti.
Gefeliciteerd![]()
en kusjes
een voor ieder jaar dat je jong bent
Haha dat ben ik over 7 jaar toch al weer vergetenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:19 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
[..]
Dankje!
Zolang ik de 30 nog niet ben gepasseerd mag je het vragen!
23!
Stelregel voor vrouwen in het algemeen hèquote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:20 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Haha dat ben ik over 7 jaar toch al weer vergeten
En hoe zit dat met gewicht?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:21 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Stelregel voor vrouwen in het algemeen hè
Na de 30 mag het ook nog...alleen vergeet ik dus echt hoe oud ik ben, moet gaan rekenenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:19 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
[..]
Dankje!
Zolang ik de 30 nog niet ben gepasseerd mag je het vragen!
23!
Gewicht mag totdat de vrouw vrouw wordt, dus tot de pubertijdquote:
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:30 schreef kvd het volgende:
[..]
Na de 30 mag het ook nog...alleen vergeet ik dus echt hoe oud ik ben, moet gaan rekenen
Klopt...maar het is geen verdringen (geef niks om mijn leeftijd). Komt vast omdat ik al een paar jaar mijn verjaardag niet heb gevierd wegens gebrek aan zin van mijn kant uit en gebrek aan tijd bij anderen.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:33 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Gewicht mag totdat de vrouw vrouw wordt, dus tot de pubertijd
[..]Jij verdringt het gewoon.. Duidelijk geval van iemand boven de 30
![]()
Ik kan het me niet voorstellen dat je zoiets dan op laatst gaat vergeten hèquote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:37 schreef kvd het volgende:
[..]
Klopt...maar het is geen verdringen (geef niks om mijn leeftijd). Komt vast omdat ik al een paar jaar mijn verjaardag niet heb gevierd wegens gebrek aan zin van mijn kant uit en gebrek aan tijd bij anderen.
euhm...37quote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:38 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik kan het me niet voorstellen dat je zoiets dan op laatst gaat vergeten hè
Maar hoe oud ben je inmiddels?
Omdat ik persoonlijk niemand ken die niets met z'n verjaardag doet. Voor mij klinkt het daarom allemaal wat vreemd, vooral het stukje dat je soms even moet nadenken over je leeftijdquote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:44 schreef kvd het volgende:
[..]
euhm...37
Maar waarom kan je je het niet voorstellen? Ik hoef mijn leeftijd nergens te vermelden, praat niet met mensen, dus hoef mijn leeftijd ook niet te zeggen. Hoogstens ergens de datum op een formulier invullen.
Het is niet meer zo dat ik in de kroeg ofzo zit en het gesprek met een leuke jongeman ineens op leeftijd komt.
Vier het dus ook niet. Krijg alleen via facebook verjaardagswensen (en niemand die vraagt hoe oud je dan bent). Verjaardag sla ik verder over, meestal een paar weken later een kopje koffie/thee met een taartje met zus, zwager, neefje en moeder. Dan voel ik me ook niet jarig meer, dat is gewoon even bij elkaar komen en een cadeautje ontvangen.
Hoe ouder je wordt, des te minder belangrijk het is.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:46 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Omdat ik persoonlijk niemand ken die niets met z'n verjaardag doet. Voor mij klinkt het daarom allemaal wat vreemd, vooral het stukje dat je soms even moet nadenken over je leeftijdDaarom kan ik me er niets bij voorstellen..
Ook buiten m'n persoonlijke kring om is dit de eerste keer dat ik zoiets hoor
Ben nogal onzeker over dat soort dingen, als ik een tijdje weer wat vaker mails stuur dan gaat dat wel steeds beter. Het is vooral lastig als ik de personen doe ik mail nog niet ken.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 04:20 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Waarom heb je daar moeite mee dan?
Het gaat toch over je werk en niet over je persoonlijke situatie?
Of zeg ik nu iets heel doms?
Hoop dat je je snel weer beter voelt!
Wat betreft dat schoon opleveren, ik ben begin april verhuisd naar deze woning nadat het ruim een half jaar leeg had gestaan.
Aanmaningen in de brievenbus, boze brieven van deurwaarders waarom de huur niet betaald werd enzo.
Bleek die persoon gewoon verdwenen.
Of misschien wel overleden, geen idee.
Maar goed, het was dus absoluut niet schoon en er was zelfs nog geen centrale verwarming.
Maar dit is via een makelaar, ik weet niet hoe het zit als je huurt via een woningstichting.
Leek me een beetje sneuquote:Op zaterdag 24 mei 2014 11:43 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]Gaaf!
Waarom begin je niet met een brommertje of scootertje dan?
Oja, daar had ik nog niet op gereageerd.. Leuk, motorrijden! Maar het moet je wel een beetje liggen. Ik heb dus zo'n ding en gebruik em niet of amper, dus ben ik em nu eindelijk aan het verkopen. Na een valpartij eigenlijk nooit echt vriendjes kunnen worden met zo'n ding, heb toch meer met auto's.. Al is het nog steeds gaaf om die 1000cc tweepitter (en tegelijk ook alles en iedereen in de buurt) zo nu en dan nog eens wakker te makenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 16:11 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Leek me een beetje sneu
Wordt volgende week 35, dan voelt het toch niet juist om nog een brommer te kopen
Ja, had wel het idee dat het goed ging. Mijn instructeur ookquote:Op zaterdag 24 mei 2014 16:29 schreef NoComment het volgende:
[..]
Oja, daar had ik nog niet op gereageerd.. Leuk, motorrijden! Maar het moet je wel een beetje liggen. Ik heb dus zo'n ding en gebruik em niet of amper, dus ben ik em nu eindelijk aan het verkopen. Na een valpartij eigenlijk nooit echt vriendjes kunnen worden met zo'n ding, heb toch meer met auto's.. Al is het nog steeds gaaf om die 1000cc tweepitter (en tegelijk ook alles en iedereen in de buurt) zo nu en dan nog eens wakker te maken
Sorry, ik wil je verder niet kwetsen..quote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:56 schreef kvd het volgende:
[..]
Hoe ouder je wordt, des te minder belangrijk het is.
En geloof me, als je een moeilijke relatie met familie hebt, een klotedatum (vlak na oud en nieuw) en depressief, dan heb je geen zin om het te vieren. Ik hou het dus bij die koffie/taart een weekje of 3 na de verjaardag, maar eigenlijk alleen voor mijn neefje, want die vind het raar als je je verjaardag niet viert. Tot dit jaar, want toen hadden ze pas bijna 2 maanden na mijn verjaardag tijd. En dat vond ik te gek worden, dat heeft niks meer met een verjaardag te maken.
Doe je gelukkig nietquote:Op zaterdag 24 mei 2014 16:51 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Sorry, ik wil je verder niet kwetsen..
Wist niet dat je zo jong bentquote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:19 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
[..]
Dankje!
Zolang ik de 30 nog niet ben gepasseerd mag je het vragen!
23!
Het prijsje staat er nog opquote:Op zaterdag 24 mei 2014 16:58 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Cadeaus van m'n FOK!vriend uitgepakt samen met m'n vriendinnen.
Hoe gaaf is dit.. Pop-up boek met boerderijdiertjes en kiekeboe-boekje voor Billy én een leesboek + luxe parfum verstuiver voor mij..
Geweldig hoe iemand zo onbaatzuchtig kan zijn..FOK!vriend; je bent geweldig!
Zelfs als je 30 wordt, ben je nog jong. Helemaal vergeleken met een zeventigerquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:07 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Voorlopig nog welSowieso de komende 7 jaar nog
Nou en johquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:09 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Het prijsje staat er nog op
[..]
Zelfs als je 30 wordt, ben je nog jong. Helemaal vergeleken met een zeventiger
Ben expres gaan lessen bij de rijschool van mijn nicht; de mensen ken ik al dan heb ik niet dat ik EN aan de mensen moet wennen EN iets nieuws moet leren.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 16:55 schreef NoComment het volgende:
Hèhè voor de eerste keer willen wegrijden kan wel frustrerend zijn.. Gas veel gevoeliger, handkoppeling die je niet gewend bent en dan nog een motor die vaak best snel afslaatVond dat lessen altijd wel leuk, ook die bijzondere verrichtingen. Die rem-en-uitwijk manoeuvre vond ik vooral leuk om te doen
Ik heb nog 2 jaar te gaan.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:10 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Nou en johHet gaat om het idee, en het idee is super lief
Forever young! Broekje van de auticlub hier
Yup, dat vermijd ik als het even kanquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:17 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik heb nog 2 jaar te gaan.
Heb jij ook dat je onrustig wordt van een drukke omgeving? Ik was vandaag in de stad en was vergeten dat er markt was.
Wat ontzettend lief! En ook erg lief dat er aan Billy wordt gedacht.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 16:58 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
Cadeaus van m'n FOK!vriend uitgepakt samen met m'n vriendinnen.
Hoe gaaf is dit.. Pop-up boek met boerderijdiertjes en kiekeboe-boekje voor Billy én een leesboek + luxe parfum verstuiver voor mij..
Geweldig hoe iemand zo onbaatzuchtig kan zijn..FOK!vriend; je bent geweldig!
FOK!ker wou persé wat kopen.. Hoefde écht niet, na lang aandringen heb ik gezegd dat hij dan wel wat voor Billy mocht kopen.. dan hebben we er beide wat aan. Uiteindelijk kregen we dit dus.. Zó lief.. En erg gul ook. Het heeft een week in de kast gelegen, mocht het vandaag pas openen haha. This made my day!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:26 schreef kvd het volgende:
[..]
Wat ontzettend lief! En ook erg lief dat er aan Billy wordt gedacht.
Ik ging gisteren even met de bus de stad (Groningen) in. Onderweg richting de stad langs een paar scholen gekomen waarvan blijkbaar net de lessen afgelopen waren. Druk druk druk dus. Werd er compleet naar van. Hartkloppingen, paniek, bang. Ben de bus een paar haltes te vroeg maar uitgegaan. Trok het niet meer...quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:17 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik heb nog 2 jaar te gaan.
Heb jij ook dat je onrustig wordt van een drukke omgeving? Ik was vandaag in de stad en was vergeten dat er markt was.
Kan ik me heel goed voorstellen. Top-actie van die fokkerquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:28 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
FOK!ker wou persé wat kopen.. Hoefde écht niet, na lang aandringen heb ik gezegd dat hij dan wel wat voor Billy mocht kopen.. dan hebben we er beide wat aan. Uiteindelijk kregen we dit dus.. Zó lief.. En erg gul ook. Het heeft een week in de kast gelegen, mocht het vandaag pas openen haha. This made my day!
Ja, echt super!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:30 schreef kvd het volgende:
[..]
Kan ik me heel goed voorstellen. Top-actie van die fokker
De dichtstbijzijnde supermarkt is 3 km verderop!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 04:17 schreef Donald250 het volgende:
[..]
En een supermarkt?
Of ben je snel in een ander dorp of andere stad?
Ja ik heb ook geen rijbewijs en het OV reed daar maar 1 keer in het uur, tot maximaal 18.00-18.30 uur en op zaterdag zelfs tot 17.00 uur.
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 09:47 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ben vandaag jarig!Kusjes en knuffels zijn welkom!
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:12 schreef ToT het volgende:
[..]
De dichtstbijzijnde supermarkt is 3 km verderop!
Ik mag 8km rijden!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:12 schreef ToT het volgende:
[..]
De dichtstbijzijnde supermarkt is 3 km verderop!
Dankje!quote:
Het is dat ik niet fatsoenlijk kan gooien, maar anders had ik de gast die bij de Spar achter de kassa zit bij wijze van spreke kunnen rakenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:12 schreef ToT het volgende:
[..]
De dichtstbijzijnde supermarkt is 3 km verderop!
Hehehe dat zou ik ook wel willen!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:49 schreef NoComment het volgende:
[..]
Het is dat ik niet fatsoenlijk kan gooien, maar anders had ik de gast die bij de Spar achter de kassa zit bij wijze van spreke kunnen rakenAH ook in de buurt en avondwinkel is écht alleen maar oversteken. Ideaal
![]()
Wel al nadeel dat ik elke dag boodschappen doe, in het weekend soms zelfs twee keer per dag; ontbijt/lunch en avondeten
Ideaal!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:49 schreef NoComment het volgende:
[..]
Het is dat ik niet fatsoenlijk kan gooien, maar anders had ik de gast die bij de Spar achter de kassa zit bij wijze van spreke kunnen rakenAH ook in de buurt en avondwinkel is écht alleen maar oversteken. Ideaal
![]()
Wel al nadeel dat ik elke dag boodschappen doe, in het weekend soms zelfs twee keer per dag; ontbijt/lunch en avondeten
Wat ontzettend lief!!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:14 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
En dit werd zonet nog bezorgd!
Verrassing van FOK!vriend, had hij niet verteld
Jeej, wat fijn!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:57 schreef ToT het volgende:
[..]
Hehehe dat zou ik ook wel willen!Alles lekker vers!
Overigens ligt het laminaat er in!
Zonde!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:22 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Jeej, wat fijn!
Nu een avondje rust en morgen weer verder?
Overigens zijn de meeste producten nu steeds langer vers hoor! (Werk bij de AH, dus weet er wel iets van)
Hoef je in ieder geval niet elke dag boodschappen te doen en brood ed vries je gewoon in.
Ik ken ook mensen die een halfje brood kopen, 4 boterhammen eten en de rest weggooien en de volgende dag weer een nieuw halfje kopen.
Dan ben je écht een dief van je eigen portemonnee.
Vanavond rust, en morgen waarschijnlijk ook wel; ik loop aardig op m'n tandvlees hier.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:22 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Jeej, wat fijn!
Nu een avondje rust en morgen weer verder?
Overigens zijn de meeste producten nu steeds langer vers hoor! (Werk bij de AH, dus weet er wel iets van)
Hoef je in ieder geval niet elke dag boodschappen te doen en brood ed vries je gewoon in.
Ik ken ook mensen die een halfje brood kopen, 4 boterhammen eten en de rest weggooien en de volgende dag weer een nieuw halfje kopen.
Dan ben je écht een dief van je eigen portemonnee.
Doe mij dat vriendje ook maarquote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:14 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
En dit werd zonet nog bezorgd!
Verrassing van FOK!vriend, had hij niet verteld
Tot je hem op een dag aan de overkant van de straat geparkeerd ziet staan...quote:
Dit dus.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Zonde!![]()
Ik vreet zelfs de kontjes nog op..Brood gaat hier ook de vriezer in, ik haal elke avond 4 stukjes er uit voor mezelf en m'n zoon. Er wordt hier eigenlijk nooit geen brood weggegooid.
Ander eten wordt ook ingevroren. Kliekjes ook, die gaan in kleine bakjes voor Billy, voor als ik eens pizza of patat eet ofzo.
Ben benieuwd naar het eindresultaat van je nieuwe huisje!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:27 schreef ToT het volgende:
[..]
Vanavond rust, en morgen waarschijnlijk ook wel; ik loop aardig op m'n tandvlees hier.
Ow had ik trouwens al gezegd dat ik ook een nieuwe stortbak heb?Dat oude ding was te ranzig om naar te kijken, laat staan om aan te raken. Daarbij bleef hij steeds door lopen als je eenmaal gespoeld had.
@ 4 boterhammen en de rest weggooien idd!
alleen verwende nesten die stellen eisenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:38 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Dit dus.
Ik koop vlees en dat vries ik gewoon in, evenals brood.
En idd waarom korstjes / kontjes niet opeten?
Die vind ik persoonlijk nog het lekkerst ook!
Dan gaat mijn vriend ruzie makenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:37 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Tot je hem op een dag aan de overkant van de straat geparkeerd ziet staan...
Den Haag Bezuidenhout, dus eindje buiten het centrum. Ook nog een tramhalte voor m'n deur, heb het een keer getimed hoe lang het duurt voor ik op de grote markt sta: 7 minutenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:19 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Ideaal!
Woon je toevallig Rotterdam centrum?
Zit een Spar, AH en avondwinkel ook erg vlakbij elkaar.
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 20:46 schreef NoComment het volgende:
[..]
Den Haag Bezuidenhout, dus eindje buiten het centrum. Ook nog een tramhalte voor m'n deur, heb het een keer getimed hoe lang het duurt voor ik op de grote markt sta: 7 minutenBovendien kan ik hier bijna altijd wel parkeren in de straat en zit ik in 5 minuten op de snelweg
2 juni.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:40 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar het eindresultaat van je nieuwe huisje!
Lekker alles nieuw!
Wanneer moest je ook alweer je oude woning uiterlijk uit?
hoe doe je dat zo snel ofzo?quote:
Ach ik heb aardig wat shit met dit huis meegemaakt, dus ben er echt niet rouwig om dat ik weg ga, en dat dorp waar ik naar toe ga, lijkt me echt super goed te gaan bevallen!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 20:58 schreef redboyke het volgende:
[..]
hoe doe je dat zo snel ofzo?
ik zou nieteens weten hoe je op een maand verhuisd
heb voor alles tijd nodig ook om mentaal voor te bereiden enzo
Hoelang heb je sleutel al?quote:
Sinds vorige week woensdag.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 21:34 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Hoelang heb je sleutel al?
Ik kreeg 5 maart mijn sleutel en moest 7 april sleutel van oude huis inleveren maar kon alleen de weekenden klussen.
Het geeft nu even stress, maar over een paar weekjes ben je blij met het resultaat.
Komt vast goed!quote:
Ik ben zeer zeker blij met de hulp!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 21:37 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Komt vast goed!
Wees blij dat je hulp krijgt, ik heb alles grotendeels alleen moeten doen.
Zo herkenbaar.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 21:41 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik ben zeer zeker blij met de hulp!Alleen zijn er genoeg dagen waarop ik alles alleen moet doen, en dan slaat de chaos en wanhoop toe.
De hulp van vandaag vond het ook alles behalve tof dat ik zo'n troep had daar en zei dat ik gewoon alles overzichtelijk en netjes moet houden tijdens het klussen.
Heeft-ie helemaal gelijk in, maar dat is juist 1 van mijn allergrootste struikelpunten in het leven; ik weet gewoon bij God niet waar ik moet beginnen en hoe ik het allemaal moet opruimen en waar ik het allemaal moet laten. Daarom heb ik nu ook een schoonmaakster; soms vertel ik haar wel hoe ik het allemaal wil hebben, maar vaak geef ik haar ook gewoon alle vrijheid, omdat ik echt onmogelijk helder voor de geest kan krijgen hoe ik de boel opgeruimd en opgeborgen wil hebben.
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 21:50 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Zo herkenbaar.
Toen ik voor de eerste keer al mijn grote boodschappen deed toen ik net was verhuisd, (lees 5 tassen) had ik ook gewoon totaal geen overzicht meer.
Ik heb er toen wel 3 uur erover gedaan om alles in te richten en op te ruimen.
Soms zou ik willen dat er een pilletje is en de Asperger gewoon verdween.
Zodat je je toch "normaler" voelt.
Weet je wat ik soms zo oneerlijk vind?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 21:51 schreef ToT het volgende:
[..]Ik laat het vaak gewoon in de tassen zitten en pak daar uit wat ik nodig heb.
En idd @ die toevoeging!
Tja bepaalde dingen in de hersenen van mensen met Asperger werken gewoon anders als bij anderen. Met ADHD valt de boel nog wel te onderdrukken, maar met Asperger zit het gewoon een stuk complexer.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 21:54 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Weet je wat ik soms zo oneerlijk vind?
Niet om mensen te kwetsen oid maar voor bijvoorbeeld ADHD bestaan er medicijnen om het te onderdrukken oid. En voor Asperger is er helemaal niks.
Ja, het is idd een stuk complexer.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 21:56 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja bepaalde dingen in de hersenen van mensen met Asperger werken gewoon anders als bij anderen. Met ADHD valt de boel nog wel te onderdrukken, maar met Asperger zit het gewoon een stuk complexer.
(Overigens heb ik naast Asperger ook ADD met hyperactieve kenmerken.)
Ongetwijfeld!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 22:03 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Ja, het is idd een stuk complexer.
Maar goed, we komen er wel.
Is hij verliefd op je ofzoquote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:14 schreef Poesopstokje het volgende:
[ afbeelding ]
En dit werd zonet nog bezorgd!
Verrassing van FOK!vriend, had hij niet verteld
Die zijn er wel, moet je even googelen.quote:Op zondag 25 mei 2014 09:06 schreef Amnistia het volgende:
Ik vraag me af of ik aperger heb. Ben ooit naar psych geweest, geen hol aan de hulp gehad, maar die zeiden eerst dat ik adhd had en later weet niet.
Is er geen test op internet te vinden?
Mmm straks naar eens even doen.quote:Op zondag 25 mei 2014 09:24 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Die zijn er wel, moet je even googelen.
Maar die test om te zien of je Asperger of überhaupt autisme hebt zijn nooit 100% betrouwbaar, daarvoor moet je toch echt naar de huisarts en later waarschijnlijk naar een ander soort hulpverlener zoals bijvoorbeeld een psycholoog of psychiater.
U jelly?quote:
Inderdaad, er hoeft niet gelijk wat achter te zitten. Fijn dat er mensen zijn die gewoon wat aardigs willen doen voor een ander, zonder er iets voor terug te moeten hebben. Zo kan het dus ookquote:Op zondag 25 mei 2014 08:54 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Wie zegt dat het een hij is?
Gewoon een aardigheidje.
quote:Op zondag 25 mei 2014 13:24 schreef Amnistia het volgende:
[..]
nog niet gekeken... zit op de mobiele app en vind het wat makkelijker om via de pc te doen.
Precies!quote:Op zondag 25 mei 2014 13:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
U jelly?
[..]
Inderdaad, er hoeft niet gelijk wat achter te zitten. Fijn dat er mensen zijn die gewoon wat aardigs willen doen voor een ander, zonder er iets voor terug te moeten hebben. Zo kan het dus ook
Hoe zie je dat dan aan iemand?quote:Op zondag 25 mei 2014 19:50 schreef ToT het volgende:
Rustdag vandaag, maar wel daar ff in de tuin zitten werken (enorme doornenstruik tot de grond toe afgeknipt), weer van alles gedaan om de geur te verdrijven (hele bus luchtverfrisser leeggespoten en een heel pakje wierook aangestoken) en wat spulletjes die kant op gebracht. Verder niet in huis zelf gewerkt. Morgen wordt weer een zware dag, en ik ben vandaag echt goed kapot!
En oh ja: de autistische zoon van de achterbuurman blijkt direct gezien te hebben dat ik ook een autist ben!
Lichaamstaal denk ik, en misschien hoe je praat.quote:
quote:Op zondag 25 mei 2014 19:54 schreef ToT het volgende:
[..]
Lichaamstaal denk ik, en misschien hoe je praat.
Wel opvallend dat een autist zo goed in non-verbale communicatie op te vangen!
Then again; mij valt het vaak ook wel aardig op; die Josti-buurman hier is zo autistisch als een deur, daar straalt het gewoon van af. Bij een paar mensen was het voor mij ook heel duidelijk dat ze Asperger hebben; niet goed zijn in over koetjes en kalfjes praten, en extreem principieel zijn in juiste terminologie als je over technische zaken met hen in discussie gaat.quote:
heb ik ook in mijn hoofd klinkt alles zo beter uitgelegd maar als ik moet typen is het al een dramaquote:Op zondag 25 mei 2014 20:14 schreef ToT het volgende:
Sowieso ben ik vaak behoorlijk onhandig in de communicatie en erg onzeker.Dat zal ook wel meegeholpen hebben aan zijn diagnose.
Nou met typen gaat het bij mij juist een heel stuk beter dan verbaal!quote:Op zondag 25 mei 2014 21:22 schreef redboyke het volgende:
[..]
heb ik ook in mijn hoofd klinkt alles zo beter uitgelegd maar als ik moet typen is het al een drama
ben ook onzeker maar mensen die tegen mij zeggen dat ik niet zo onzeker moet zijn dat helpt ook helemaal niet. ook mijn aandacht ergens bijhouden is moeilijk terwijl ik dit typte heb ik zeker 20keer aan iets anders gedacht en vevolgens dacht van wat was ik nu weer aan het doen.
mensen zeggen dat het verbaal toch goed gaat al heb ik soms ook dat iemand een vraag stelt en ik die dan in mijn hoofd beantwoord en dat die andere persoon niet kan volgen of dat ik dingen vaak 2 keer moet herhalen voor dat ze me verstaan omdat ik wat binnenmonds praat en soms weer met mijn gedachten ergens anders zit.quote:Op zondag 25 mei 2014 21:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Nou met typen gaat het bij mij juist een heel stuk beter dan verbaal!
Oh dat heb ik ook wel jaquote:Op zondag 25 mei 2014 21:25 schreef redboyke het volgende:
[..]
mensen zeggen dat het verbaal toch goed gaat al heb ik soms ook dat iemand een vraag stelt en ik die dan in mijn hoofd beantwoord en dat die andere persoon niet kan volgen of dat ik dingen vaak 2 keer moet herhalen voor dat ze me verstaan omdat ik wat binnenmonds praat en soms weer met mijn gedachten ergens anders zit.
Ik weet nog een ergere, een gesprek (met een psycholoog bijvoorbeeld) over 'gevoelens' moeten praten.. Dan krijg je geen woord meer eruit bij mij, ik klap helemaal dichtquote:Op zondag 25 mei 2014 21:29 schreef Poesopstokje het volgende:
Laat staan bij belangrijke gesprekken zoals een sollicitatie.
Niet persé.. Veel kenmerken gelden ook wel voor andere a-typische gevallen, een testje dat je in 5-10 minuten doet geeft wat dat betreft misschien wel een indicatie, maar niet meer dan dat. Ik weet niet meer hoeveel tijd ik heb besteedt aan vragenlijsten invullen en plaatjes bekijken enzo, maar dat waren best wel wat uurtjesquote:Op zondag 25 mei 2014 22:43 schreef Amnistia het volgende:
http://www.aspergersyndroom.nl/index.php/doe-de-test.html
Heb deze test ingevuld en kom uit op 28.
23-31 is boven het gemiddelde..
Oke en nu??
Ben ik een zolder autist?
Dat is wel heel erg extreem vind ikquote:Op zondag 25 mei 2014 20:00 schreef ToT het volgende:
[..]
Then again; mij valt het vaak ook wel aardig op; die Josti-buurman hier is zo autistisch als een deur, daar straalt het gewoon van af. Bij een paar mensen was het voor mij ook heel duidelijk dat ze Asperger hebben; niet goed zijn in over koetjes en kalfjes praten, en extreem principieel zijn in juiste terminologie als je over technische zaken met hen in discussie gaat.
"Hey tof, jij hebt de zelfde Nikon camera als ik. Welke lens gebruik je het meeste?"
- "OB-JEC-TIEF!!!"
"Uhhhh ja....objectief inderdaad. Ah ik zie dat je de originele Nikon gebruikt, gaaf! Ik heb een Tamron, is mij goed genoeg. En wat voor batterij heb je er in zitten? Die extra sterke?"
- "AC-CU!!!"
"Ehhhh.....accu inderdaad, je hebt gelijk. Nou eh....leuk met je gesproken te hebben, ik ga weer ff verder!"
Dit is zó herkenbaar.quote:Op zondag 25 mei 2014 21:29 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Oh dat heb ik ook wel ja![]()
Gesprekken vooruit denken/beantwoorden en dan het echte gesprek niet meer volgen![]()
Op het internet ben ik een ware held wat betreft het voeren van gesprekken en het opstellen van brieven/mails etc.
In real life gaat het redelijk, maar bij onbekenden klap ik helemaal dicht. Laat staan bij belangrijke gesprekken zoals een sollicitatie.
Lang leve fora!Daarom ben ik ook zo blij met mijn alter ego Poesopstokje, die's gewoon gaaf, idioot en soms gevat. Omdat ik er dan over na kan denken
In RL lukt me dat niet altijd
Ik snap wat je bedoelt, ik heb precies hetzelfdequote:Op maandag 26 mei 2014 08:13 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Als ik bijvoorbeeld zeg:
"Poes, wat een aparte schoenen heb je aan" , dan denk ik gelijk dat jij denkt dat ik je schoenen lelijk vind terwijl ik ze juist mooi of leuk vind, maar dat dan weer niet kan verwoorden.
Snapt iemand dit, of klinkt het heel vaag en dom?
Ik heb zelf 3 weken geleden te horen gekregen dat ik ASS heb. Heb daarna online een testje gedaan (een andere dan deze) en daar kwam uit dat ik nergens last van zou hebben. Met deze test nu ook weer. Als ik gewoon de kenmerken lees (en dan voornamelijk de kenmerken bij vrouwen, wij zijn een aparter geval), is het een feest der herkenning. Maar ik ben dan ook een moeilijk geval, er waren meerdere mensen nodig om mij de diagnose te geven...te veel trekjes om het te negeren, te weinig om het meteen ASS het kunnen noemen. Komt voornamelijk omdat ik op het gebied van taal en communicatie bijna nergens last van heb (mijn moeilijke uitdrukken heeft meer met de angst om met andere te praten te maken). Sociaal ben ik een randgeval, qua rigiditeit en lichamelijke bijzonderheden scoor ik weer superhoog.quote:Op zondag 25 mei 2014 22:43 schreef Amnistia het volgende:
http://www.aspergersyndroom.nl/index.php/doe-de-test.html
Heb deze test ingevuld en kom uit op 28.
23-31 is boven het gemiddelde..
Oke en nu??
Ben ik een zolder autist?
Herkenbaar. Maar ik vul dan ook altijd van alles voor iedereen in. Omgekeerd heb ik het op een bepaalde manier ook. Als mij bv een complimentje wordt gegeven, dan ga ik twijfelen (terwijl ik minder moeite als er gezegd word dat ik er bv raar uitzie, dat geloof ik meteenquote:Op maandag 26 mei 2014 08:13 schreef Donald250 het volgende:
[..]
Dit is zó herkenbaar.
Ik heet dan wel echt Donald.
Maar goed, het is zoveel makkelijker voor mij om bijvoorbeeld te mailen dan te bellen.
Gesprekken in RL gaan opzich wel redelijk, maar ligt er ook echt aan met wie en waar het over gaat.
Ook vind ik het moeilijk om oogcontact te maken.
Ik merk wel dat ik door mijn werk meer zelfvertrouwen heb gekregen en zelfverzekerder ben geworden.
En er ook bijvoorbeeld iets uit "flappen" wat je eigenlijk helemaal niet wou zeggen of wat (dat denk ik dan) andere mensen anders opvatten.
Als ik bijvoorbeeld zeg:
"Poes, wat een aparte schoenen heb je aan" , dan denk ik gelijk dat jij denkt dat ik je schoenen lelijk vind terwijl ik ze juist mooi of leuk vind, maar dat dan weer niet kan verwoorden.
Snapt iemand dit, of klinkt het heel vaag en dom?
Exact.quote:Op maandag 26 mei 2014 08:38 schreef kvd het volgende:
[..]
Herkenbaar. Maar ik vul dan ook altijd van alles voor iedereen in. Omgekeerd heb ik het op een bepaalde manier ook. Als mij bv een complimentje wordt gegeven, dan ga ik twijfelen (terwijl ik minder moeite als er gezegd word dat ik er bv raar uitzie, dat geloof ik meteen)
Nogal ja!quote:Op maandag 26 mei 2014 01:25 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Dat is wel heel erg extreem vind ik
ja ik denk ook altijd slecht van de mensen als iemand mij een compliment geeft dan denk ik van wie heeft jou betaald om dat te zeggen. daarom dat ik de verpleging zo niet vertrouw omdat die betaald worden om me te "helpen" maar dat helpen had ik veel meer van verwacht eerlijk gezegd.quote:Op maandag 26 mei 2014 08:50 schreef Amnistia het volgende:
Ik ga zelf altijd om de 1 of andere reden uit van het slechte van iemand. Als iemand mij een compliment geeft, dan denk ik gelijk dat het sarcastisch is.
Maar kraakt iemand me af dan ga ik er tegenin en ga ik net zo lang Door tot ik bewezen heb dat het niet zo is.
Heb al mijn hele leven het gevoel dat ik 'anders' ben dat de 'normale' mensen om me heen.
Behalve toen ik microbiologie ging studeren en ik op een school kwam waar ongeveer 70% autist was, toen had ik wel ineens veel vrienden was ineens populair
quote:Op maandag 26 mei 2014 13:16 schreef redboyke het volgende:
[..]
ja ik denk ook altijd slecht van de mensen als iemand mij een compliment geeft dan denk ik van wie heeft jou betaald om dat te zeggen. daarom dat ik de verpleging zo niet vertrouw omdat die betaald worden om me te "helpen" maar dat helpen had ik veel meer van verwacht eerlijk gezegd.
maar daarom help ik soms eens anderen zodat karma mij mss ook eens wil helpen
verpleging komt mij altijd vragen als ze iets niet gaat met hun gsm terwijl ik mezelf helemaal geen expert vind ofzo eerder gemiddeld maar hun denken dat ik daar alles van ken en dat maakt me eigenlijk verdrietig want ik ken wel beetje van tech stuff maar niks waarvan ik kan zeggen niemand is beter dan mij in dat. en ik wil wel zoiets.
@kvd ja als mensen mij negatieve dingen zeggen dan lach ik het weg maar dan raakt het me ook maar minder dan dat iemand aardig tegen me doet zonder reden.
gisteren kwam een meisje me een stuk walnotencake brengen ik helemaal in paniek want er staat een MEISJE aan mijn deur zei ze dat ze een cadeautje voor me had ik dubbel in paniek want ik wil niks van andere mensen aannemen en al zeker geen cadeautjes en ik zei dat ik nee Nee NEEEE!! ik moet niks hebben bleef ze aandringen zei ze uiteindelijk dat ze walnotencake had gemaakt en ze kwam mijn kamer binnen en legde het naast mij op mijn tafel. ik in paniek al rondkijken in mijn kamer zag ik nog een moka pudding liggen van gisteren dat ik niet had opgegeten maar meegenomen had naar mijn kamer. heb ik haar dat maar gegeven. maar ik wou op dat moment heel boos zijn en haar uit mijn kamer schoppen maar ik kan niet agressief zijn ben meestal aggresief vanbinnen in mijn lichaam waardoor ik alles voel tintelen
maar ok ze vond het een goede ruil dus was ik blij dat ik niet in schulden bij haar stond.
en mijn eten lag er gisteren nog en zeker op zondag is dat een goeie deal want dat is de enige dat dat je een gebakje krijgt als dessert. dus nu had ik een aardbeien gebakje en een stuk walnotencake
dus was stiekem wel happy nadat ik het had opgegeten.
ik ken haar niet ik praat er nooit tegen. ik zie haar ook nooit want zit altijd op mijn kamer.quote:Op maandag 26 mei 2014 17:28 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]![]()
Dat jij je zo schuldig voelt als iemand je wat wilt geven.. Alsof je dan gelijk iets terug moet geven.
Heb je toevallig meegekregen dat ik van een FOK!vriend zomaar cadeautjes had gekregen voor m'n verjaardag? Dat wou ik eerst ook niet aannemen, omdat ik ook het gevoel had dat ik iets terug moest doen, dat ik hem dan iets verschuldigd was.. Maar hij wou oprecht gewoon iets aardigs voor me doen, zo kan het ook hè. Gewoon om áárdig te doen, zonder bijbedoelingen.
Dat wou dat meisje met de walnootcake ook.Die wou je gewoon de cake met je delen. Daar hoef je je helemaal niet schuldig om te voelen! Dan hoef je helemaal niet iets in ''return'' te geven. Er komt vast eens een dag dat jij iets lekkers hebt, en dan denk je aan haar. Dan breng je haar eens een stuk chocolade ofzo.
Ja dat aanraken, knuffelen enzo, dat hoeft niet, dat gaat wel ver..quote:Op maandag 26 mei 2014 17:41 schreef redboyke het volgende:
[..]
ik ken haar niet ik praat er nooit tegen. ik zie haar ook nooit want zit altijd op mijn kamer.
ook zit ze soms snachts tv te kijken in de living maar als ik iemand zie zitten dan draai ik terug en ga ik terug naar mijn kamer.
ook zit ze altijd bij een andere jongen op de kamer dus ik denk dat hun samen iets hebben
niet dat het mij iets kan schelen ofzo.
als ik een stuk chocolade heb eet ik dat lekker zelf op
ik snap niet dat iemand lief tegen mij doet zonder reden da's erger als complimenten want geraak ik helemaal in paniek. kwam haar vorige week op de gang tegen en ze wreef over mijn bierbuikje
ik word ni graag aangeraakt gewoon andere keer probeerde ze ook iets te doen weet niet wat maar ze zei dat ze me ooit graag eens een knuffel geeft
Ik wilde een nieuw recept voor de dex, maar die kreeg ik niet omdat ik hardd ging op de dex. Hetzelfde als op speed (pep). Daarom namen ze de diagnose ineens terug. Voelde me wel rustiger in mijn hoofd toen ik het gebruikte.quote:Op maandag 26 mei 2014 19:43 schreef Maria2.0 het volgende:
Hoezo zijn ze erop teruggekomen dan? ADHD en autisme hebben flinke overlap he? Werkt de dex goed bij je? Dan zou ik daar lekker mee doorgaan, kans dat je autistische trekjes ook beter te handelen zijn. Ik heb gister zonder moeite een drukke verjaardag overleefd bijvoorbeeld.
Ik ga er hard op in de zin van energie. Mijn hoofd word wel rustig. Van ritalin wat ik ook hewl even geprobeerd heb, kan ik niks meer.. lig dan compleet voor pampus op de bank. Alsof ik high ben.quote:Op maandag 26 mei 2014 19:50 schreef Maria2.0 het volgende:
Oh okee, dan is het wat minder aannemelijk ja. Heb je methylfenidaat ook geprobeerd? Misschien werkt dat wel? Ik word namelijk echt heel kalm van de dex. Ga er niet hard op in elk geval, ja alleen in effectiviteit![]()
Over overlap is wel eea op google te vinden. Ze zijn het nog nader aan het onderzoeken. Maar bijvoorbeeld functioneren in een drukke omgeving is iets wat zowel bij autisme als ADHD niet zo soepeltjes gaat.
Een slaappatroon kan ook helpen, al ik niet weet hoe het bij jou zit.quote:Op maandag 26 mei 2014 19:57 schreef kvd het volgende:
Over meds gesproken, ik heb volgende week een afspraak met een arts/psychiater over meds. Op dit moment om wat minder somber te worden en om te slapen (want slapen is voor mietjeszou best een mietje willen zijn
).
Nee het is hier droog.quote:Op maandag 26 mei 2014 19:58 schreef summer2bird het volgende:
Morgen kan ik weer eens naar de huisarts
Ze denken dat ik een ontstoken slokdarm heb.
Zal vast niet zo zijn, maar ze sturen mij toch naar de huisarts.
Absoluut geen zin in, ook kan ik wat (wratjes? likdoorns) laten weghalen dus een waar feest
Regent het ook bij jullie?
Good for you!quote:Op maandag 26 mei 2014 19:38 schreef Maria2.0 het volgende:
Poes heeft wijze woorden!
Zo, ik heb een paar behoorlijk chaotische en drukke dagen achter de rug. Maar dankzij de medicatie heb ik het prima doorstaan! Yay!
Minder good for you..quote:Op maandag 26 mei 2014 19:41 schreef Amnistia het volgende:
De psycholoog waar ik eerst liep stelde eerst de diagnose adhd vast, ik kreeg daarvoor dexamfetamine en daarna hoorde ik in een keer dat ik weer geen adhd hebt.
Als ik nu naar hun terug moet opmde vragen of ik autisme heb zeggen ze zeker eerst nee en later komen ze weer op terug
quote:Op maandag 26 mei 2014 19:58 schreef summer2bird het volgende:
Morgen kan ik weer eens naar de huisarts
Ze denken dat ik een ontstoken slokdarm heb.
Zal vast niet zo zijn, maar ze sturen mij toch naar de huisarts.
Absoluut geen zin in, ook kan ik wat (wratjes? likdoorns) laten weghalen dus een waar feest
Regent het ook bij jullie?
Een patroon als in vaste dingen heb ik wel. Maar de gedachten werken niet mee, die willen niet stilstaan.en dan wordt slapen moeilijk.quote:Op maandag 26 mei 2014 20:00 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Een slaappatroon kan ook helpen, al ik niet weet hoe het bij jou zit.
Succes iig!
Was jij dat die een tijd terug ineens een pakketje kreeg van je moeder na jaren zonder contact? Hoe dan ook, super dat jullie het weer met elkaar kunnen vindenquote:Op maandag 26 mei 2014 20:09 schreef Poesopstokje het volgende:
Hier hectische periode achter de rug. Flink haarverlies, dus ik loop nu met een kort koppie rond (Oh wee wie het een kort, pittig, vlot kapsel durft te noemen) en ik ben zo'n 6/7 kg kwijt.
Ex wil niet mee werken met mediation/praten whatsoever. Ik wou Billy dus weer thuis houden het weekend, flinke ruzie als gevolg, ex gedreigd met rechter/advocaat/politie etc
Ik Jeugdzorg gebeld voor advies, tja.. ik was toch echt verplicht Billy te brengen voor het weekend.
Nou goed, al met al viel het me niet tegen. Kreeg Billy voor het eerst schoon en fris thuis. Kleertjes waren gewassen en netjes opgevouwen. Positieve invloed van nieuwe vriendin ex dus![]()
Billy was gisteravond en vandaag wel verschrikkelijk overprikkeld en strontvervelend, maar daar doe je niet zoveel aan. Dat is straks een taak van Jeugdzorg om daar mee te bemiddelen.
Zaterdag visite gehad van vriendinnen, leuke cadeau's gehad en veel kaartjes
Gisteren op visite geweest bij mijn moeder, daar had ik al 4 jaar geen contact meer mee gehad. Het ging enorm goed en het voelde gelijk weer vertrouwd. We zijn beide enorm blij dat we elkaar weer kunnen zien en spreken en dat zij nu een beppe voor Billy kan zijnDus weer een ''zorg'' minder
![]()
Nu tijd voor rust..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |