quote:Op donderdag 22 mei 2014 23:26 schreef WcPot het volgende:
[ afbeelding ]
Morgen de supersmoker maar weer eens aanslingeren
Manmanman na zn dag mag je toch wel vrij hebbenquote:
Normale mensen werken 9 uur per dag. Maar als chauffeur heb je maar minimaal 9 uur dagelijkse rust.quote:Op donderdag 22 mei 2014 23:37 schreef AF_ het volgende:
[..]
Manmanman na zn dag mag je toch wel vrij hebben
Moet morgen vroeg bellen hoe en wat de bedoeling is. Omdat het vandaag ietsjes later was geworden. Kwam ik niet meer uit met de minimale 9 uur dagelijkse rust van de wetgevahhhquote:
quote:Op donderdag 22 mei 2014 23:40 schreef WcPot het volgende:
[..]
Moet morgen vroeg bellen hoe en wat de bedoeling is. Omdat het vandaag ietsjes later was geworden. Kwam ik niet meer uit met de minimale 9 uur dagelijkse rust van de wetgevahhh
Stiekem hoop ik wel op Emiclaer dan zet ik het hier morgen vroeg wel neer als dat zo is. Maar dat zal wel nietquote:Op donderdag 22 mei 2014 23:42 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Hoop het, maakt de kans groot
* Studiotje gaat proberen eerder naar huis te gaan omdat vandaag 5 uur overgewerkt
quote:Op donderdag 22 mei 2014 23:51 schreef WcPot het volgende:
[..]
Stiekem hoop ik wel op Emiclaer dan zet ik het hier morgen vroeg wel neer als dat zo is. Maar dat zal wel niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |