ben er nooit naar binnen gegaan. maar wat ik zo heb gehoord klopt dat welquote:
Ging niet door, tickets alweer verkochtquote:Op dinsdag 3 juni 2014 09:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ging jij nou trouwens niet naar RaR, ik zat net dat topic te lezen (de eerste pagina) en daar roep jij dat je een ticket hebt gekocht
Ik schrok al. Had nog wel wat verhalen gelezen hier en daar, maar dit is dus niet meer?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 07:57 schreef RolStaart-Beer het volgende:
Niemand wordt uit het voorste vak gegooid.
Ligt beetje aan de stijl waar je van houdt natuurlijk. Relaxed dat je van je kaartje af kon in ieder geval.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 13:12 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Ging niet door, tickets alweer verkochtVond de lineup van Pinkpop toch wel beter
In 2011 werd er na Elbow het vak geleegd, daarna speelde Coldplay.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 13:17 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik schrok al. Had nog wel wat verhalen gelezen hier en daar, maar dit is dus niet meer?
Ja, door de mensen die van ellende allemaal wegrenden denk ik danquote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
In 2009 werd na Krezip het vak geleegd meen ik.
Ok geen geweldige namen (al is Gomes best ok) maar Pinkpop is wel duidelijk een andere weg ingeslagen wat ik wel toejuich..quote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:28 schreef TRNR het volgende:
Flexican met Sef voor stage 4 op Zondag evenals FS GREEN (rapper)
Volk wat daar vooraan staat moet dan ook preventief geruimd worden.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
In 2009 werd na Krezip het vak geleegd meen ik.
The Flexican is mijn ding ook niet, maar je kan het geen 4e rangs NL artiest noemen. Gomes en Joost van Bellen zijn wel te pruimen. Het is beter dan niets in ieder geval. En wie weet gaat dit in de toekomst ook wat groter worden. Dit jaar zijn er geen "dance namen" geboekt ook voor het festival op de grote podiums zelf. Wie weet gaan ze hier in de toekomst wat mee doen in combinatie met stage 4.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:46 schreef TRNR het volgende:
Betere weg ingeslagen met ? Oke het programma is breder maar boek dan geen 4e rangs nederlandse artiesten..
En te bedenken dat je daar voorheen gratis naar binnen kon gaan, zelfs als niet Pinkpop ganger.quote:
Weet je al wat je aan doet?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:00 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
En te bedenken dat je daar voorheen gratis naar binnen kon gaan, zelfs als niet Pinkpop ganger.
De rest van het jaar is dat een opslagloods en werkplaats.
Maar ik ga de drie dagen pas tegen de middag na 16 uur naar Pinkpop, want ik ga hoofdzakelijk voor de grote namen en de sfeer te proeven. Tussendoor ga ik van het terrein af om even tot rust te komen in het nabij gelegen bos van kasteel Strijthagen.
Als je het antwoord zelf niet eens weet, laat dan een ander die kaartjes winnen.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:05 schreef mr-green het volgende:
Met welke track wordt Pinkpop traditiegetrouw afgesloten?
quote:
quote:Op dinsdag 18 maart 2014 21:41 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Dan kan Jagger mij mailen, op Fok staan genoeg foto's van mij.![]()
Wat je zegd, ik had nog nooit van die l'wren scott gehoord, maar toen ik foto's zag met de lengte dacht ik..wow deze vrouw heeft precies mijn lengte en figuur, zelfs de leeftijd komt aardig overeen. De kleding die zij ontwierp is gemaakt voor lange slanke vrouwen, en uitgerekend ik ben lang en heel slank.
Denk dat ik een zwart strak fluwelen jurkje aandoe, met en zwarte legging en een zwart gebreid vestje. en een rode rugtas Ik zal dan mijn haar dat iets langer is dan dat van l'wren scott los dragen. Op het Pinkpop terrein kan ik gerust qua kleding helemaal mezelf zijn.![]()
Eigenlijk is het mij daar om te doen, dat ik ook nog van optredens kan genieten is alleen maar mooi megenemen.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:40 schreef -Hakuna- het volgende:
Heb het hard-copy kaartje bij de verkoper opgehaald, is precies geheel naar verwachting. Verkoper liet de kleine envelop van Ticketmaster nog ongeopend zodat we samen het kaartje konden nakijken.
Klantnummer en kaartnummer komt exact overeen van wat er in de bevstigingsmail mail stond die hij mij eerder doorstuurde naar mij toe.
Kortom Hakuna is helemaal Pinkpop klaar.![]()
Zaterdag draag ik een zwart (fluwelen) jurkje met zwarte skinny en zwart gebreid vestje met capuchon. Haartjes in zijvlecht.
Zondag draag ik een rode trui met zwarte ster met daaronder een zwart shirt met capuchon, zwarte skinny. Haartjes in hoge paardestaart
Maandag zal het met Metallica wat harder eraan toe gaan en dan draag ik alleen maar zwart, een capuchon shirt, met daar overheen een wijde zwarte top en daaoronder een zwarte skinny. Haartjes opgestoken in een knot om te voorkomen dat er aan getrokken gaat worden.
dan maar gokkenquote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:06 schreef Operc het volgende:
[..]
Als je het antwoord zelf niet eens weet, laat dan een ander die kaartjes winnen.
Denk dat ze heeeeel veeel boze Metallica fans krijgen als ze zo iets gaan doen naar A7Xquote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:23 schreef TRNR het volgende:
[..]
In 2011 werd er na Elbow het vak geleegd, daarna speelde Coldplay.
Voor die tijd andere dingen proeven in het bosquote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:24 schreef TRNR het volgende:
Pas na 16 uur naar Pinkpop gaan om de sfeer te proeven (':
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |