hij is anders wel diegene die ertegenaan kijkt als ze voorbereidend werk doen voor de volgende abortus..quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:30 schreef inslagenreuring het volgende:
Daarentegen gaat het hem niets aan wat jij op je lichaam wilt. Maar ik begrijp zijn afkeer wel heel goed.
Ja dat is waar. En ik benijd hem zeker niet.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:31 schreef Salatrel het volgende:
[..]
hij is anders wel diegene die ertegenaan kijkt als ze voorbereidend werk doen voor de volgende abortus..
Nee zo werkt het niet natuurlijk. Je wilt een tattoo en verzint er daarna een boodschap bij omdat het dan wel ineens maatschappelijk geaccepteerd wordt. Een tattoo zonder boodschap is natuurlijk uit den bozequote:Op woensdag 21 mei 2014 13:33 schreef zarGon het volgende:
[..]
Wat betekent dit voor jou en waarom wilde je dit per se als een tattoo op je lichaam?
OP lezenquote:Op woensdag 21 mei 2014 13:38 schreef Syntos het volgende:
Wat voor tattoo is het eigenlijk?
Groot. Klein. Tekst?
Of tussen der tietenquote:Op woensdag 21 mei 2014 13:38 schreef Angel-Joy het volgende:
Je loog, of hield iets achter voor hem, dus snap jouw vriend heel goed.
En dan nog vragen of je vanavond boos op hem moet worden
Tekst is zo ordinair en niet origineel trouwens, waar heb je het gezet? Onderrug zeker
Vooral bij zo'n tekst als dit...quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:37 schreef JustAsEasy het volgende:
Ik zie in een tattoo alleen maar een schreeuw naar aandacht.
Kan gebeurenquote:
Nee maar ze heeft echt al heel veel meegemaakt, abortus ensowww, en er overleed iemand ensowwwquote:Op woensdag 21 mei 2014 13:41 schreef inslagenreuring het volgende:
Die tekst zal ongetwijfeld met die abortus te maken hebben.
Maar dan nog: Je bent 18 en hebt geen reet meegemaakt in het leven.
Schreeuw om aandacht zo'n tattoo.
Waarde hechten aan een tekst op je lichaam is wmb een indicatie van het iq.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:43 schreef KaBuf het volgende:
Als ze zo'n tattoo graag wil, wat kan jullie dat dan schelen?
Boeit me ook niet, maar als zij echt zoveel mee heeft gemaakt met haar vriend en zoveel van hem houdt, moet ze zo iets niet achterhouden en vervolgens haar vriend kinderachtig noemen.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:43 schreef KaBuf het volgende:
Als ze zo'n tattoo graag wil, wat kan jullie dat dan schelen?
Daar heb je dan ook helemaal gelijk inquote:Op woensdag 21 mei 2014 13:47 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Boeit me ook niet, maar als zij echt zoveel mee heeft gemaakt met haar vriend en zoveel van hem houdt, moet ze zo iets niet achterhouden en vervolgens haar vriend kinderachtig noemen.
Van mij mag ze 100 tattoo's nemen met vlindertjes en kruisjes en weet ik het.
Typische puberhouding dit. Daar kom je nog wel op terug als je 37 bent en er ineens kreukels op je mooie tattootje komen.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:48 schreef anoniemmeisje het volgende:
Dat jullie een tattoo niet mooi vinden moeten jullie allemaal zelf weten. En natuurlijk draag ik het in m'n hart mee. Maar ik vind het niet ordinair, dit is iets voor mezelf en niet voor een ander. Wat jullie ervan vinden moeten jullie allemaal zelf weten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:49 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Typische puberhouding dit. Daar kom je nog wel op terug als je 37 bent en er ineens kreukels op je mooie tattootje komen.Dat is dan toch mijn probleem? Draait het daar nu om? Nee.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Door deze meningen, die schijnbaar erg overeenkomen met wat je vriend denkt, weet je in ieder geval wel ongeveer wat er in hem omgaat.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:48 schreef anoniemmeisje het volgende:
Dat jullie een tattoo niet mooi vinden moeten jullie allemaal zelf weten. En natuurlijk draag ik het in m'n hart mee. Maar ik vind het niet ordinair, dit is iets voor mezelf en niet voor een ander. Wat jullie ervan vinden moeten jullie allemaal zelf weten.
Nou, je weet al wat je tegen je vriend gaat zeggen zo te horen.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:48 schreef anoniemmeisje het volgende:
Maar ik vind het niet ordinair, dit is iets voor mezelf en niet voor een ander.
Over kinderachtigheid gesproken...quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:48 schreef anoniemmeisje het volgende:
Wat jullie ervan vinden moeten jullie allemaal zelf weten.
En als hij had gezegd "dat wil ik niet hebben", had je 'm dan laten zetten?quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:56 schreef anoniemmeisje het volgende:
[..]
Van m'n tattoo? Nee. Wel om het feit dat ik het niet eerst tegen hem gezegd heb.
Ik bedoel de situatie. De TT is 'En nu?' die ik een beetje lees als HELP. En daarbij begin je de OP met het feit dat je het van je af moet schrijven. Dan is het duidelijk dat het je dwars zit.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:56 schreef anoniemmeisje het volgende:
[..]
Van m'n tattoo? Nee. Wel om het feit dat ik het niet eerst tegen hem gezegd heb.
Als het je echt om de boodschap ging dan had je hem wel op een niet zichtbare plek neer laten pennen. Nu wil je gewoon opvallen omdat je het 'mooi' vindt.quote:
quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:58 schreef zarGon het volgende:
[..]
Jammer, had 'm rondom je kringspier verwacht.
Anyhow, wat wil je horen eigenlijk van ons?
Kortom, gewoon zichtbaar zodat mensen vragen wat het betekent en jij kan jammeren om aandacht met je abortus en je dooie familieleden. Dat eerste vind ik nogal tokkie en niet bepaald iets om je zielig om te vinden ofzo. Het tweede is hard, maar krijgt iedereen in z'n leven mee te maken.quote:
Helemaal niks, jullie hebben je punt gemaakt.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:58 schreef zarGon het volgende:
[..]
Jammer, had 'm rondom je kringspier verwacht.
Anyhow, wat wil je horen eigenlijk van ons?
Dus, hoe ga je het aanpakken bij je vriend?quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:04 schreef anoniemmeisje het volgende:
[..]
Helemaal niks, jullie hebben je punt gemaakt.
ja want gedachtes draag je in je hart, niet in je hersenenquote:Op woensdag 21 mei 2014 13:44 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Waarde hechten aan een tekst op je lichaam is wmb een indicatie van het iq.
Als je het echt belangrijk vind draag je het wel in je hart. En hoef je het niet 'te laten zien' aan andere mensen.![]()
beetje zieligdoenerij
Precies. Het is een beetje zoals het dragen van een naamketting.quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:48 schreef anoniemmeisje het volgende:
En natuurlijk draag ik het in m'n hart mee.
Dat geldt dan andersom ook. Het zou iemand niet moeten boeien hoe anderen over hem/haar denken.quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:06 schreef Re het volgende:
[..]
wat zou het iemand moeten boeien wie wat op zijn/haar lichaam zou willen zetten
Nogal kort door de bocht.quote:het heeft niets met aandachttrekken of zieligdoenerij te maken
dat kort door de bocht gaat natuurlijk ook 2 kanten opquote:Op woensdag 21 mei 2014 14:09 schreef zarGon het volgende:
[..]
Dat geldt dan andersom ook. Het zou iemand niet moeten boeien hoe anderen over hem/haar denken.
Helaas werkt het niet zo.
[..]
Nogal kort door de bocht.
Alle tattoos zijn om aandacht te trekken. Net zoals een mooie broek of kekke hoed.quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:06 schreef Re het volgende:
[..]
ja want gedachtes draag je in je hart, niet in je hersenen
wat zou het iemand moeten boeien wie wat op zijn/haar lichaam zou willen zetten het heeft niets met aandachttrekken of zieligdoenerij te maken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |