weet ik eigenlijk niet, ik hang eigenlijk alleen maar hier rondquote:
Nee, was het maar zo'n feest.quote:
nou nou zo erg ben ik toch nietquote:
tetten billen en blote piemels zat daarquote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:09 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
weet ik eigenlijk niet, ik hang eigenlijk alleen maar hier rond
tijdje terug wel verder gekeken dan mijn neus lang is maar dan kom ik toch weer op bepaalde dingen afken er niets aan doen dat ik zo ben
Ohja was het even vergeten, ma/di/wo ben je druk.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:10 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nee, was het maar zo'n feest.Gewoon gewerkt vanmiddag.
Heb nog wel gelachen, een meisje vroeg waar vlinders wonen. Ik vond dat een goede vraag dus gingen we het uitzoeken. Niet meteen google.
Een collega zei dat vlinders maar 1 dag leven. of in ieder geval de meeste. We kwamen tot de conclusie dat dat niet handig zou zijn in een vlindertuin. Een vader dacht dat ze in het bos woonden.
Ze verstoppen zich als het donker wordt of slecht weer is tussen bladeren van struiken.
ik lig nog steeds dubbel die kop op het eind doet het mquote:
Nee niks mis met jou. Wees wie je bent.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:11 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
nou nou zo erg ben ik toch niet![]()
zullen er vast erger zijn
trouwens ik vind mezelf niet erg, ik ben wie ik ben
Hahahhaha.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:12 schreef Pavement het volgende:
[..]
ik lig nog steeds dubbel die kop op het eind doet het m
als het over sex gaat zijn het meestal veel jonge mensenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:11 schreef Pavement het volgende:
[..]
tetten billen en blote piemels zat daar
Als ik te erg wordt of iets raars zeg, gil maar.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:12 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Nee niks mis met jou. Wees wie je bent.
misschien moet je eerst even kijkenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:12 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
als het over sex gaat zijn het meestal veel jonge mensen
ik ben meer van boven de 30 om mee te kletsen
behalve isax en zwabber natuurlijk![]()
Nee jij bent vrij bescheiden. Voor een gamergirl.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:13 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Als ik te erg wordt of iets raars zeg, gil maar.
Kom hier voor de gezelligheid.
En we hadden bijna gelunched.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:10 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nee, was het maar zo'n feest.Gewoon gewerkt vanmiddag.
Huh? Ik werk 5 dagen, alleen niet zoveel uur, dat is er ook gewoon niet op een NSO. In de vakanties werk ik wel ma, die en wo. Maar dan hele dagen.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:11 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ohja was het even vergeten, ma/di/wo ben je druk.![]()
Hahha, klinkt wel leuk, het mysterie van de vlinders. Zelf ben ik meer dan de libelle's, die gouden.
zolang niemand ruzie zoekt vind ik het al snel gezelligquote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:13 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Als ik te erg wordt of iets raars zeg, gil maar.
Kom hier voor de gezelligheid.
eensch tijd voor actie!quote:
Als ik ga raiden zitten we op TS. Voice-chat en dan zijn termen idd wel iets anders.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:14 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Nee jij bent vrij bescheiden. Voor een gamergirl.
Ja!quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:14 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
En we hadden bijna gelunched.
Nou ja, we waren het over eens dat we bijna gelunched hadden kunnen hebben. Soort van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |