Durf ik niets over te zeggen, met mijn 1.63 zit ik altijd wel ruim. Mn 2+meter lange reisgenoot baalde wel dat door de annulering ook zn plek bij de nooduitgang foetsie was. Die zat wat minder comfortabel.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 22:53 schreef Ali_Ilegali het volgende:
Ok thanksMisschien maar is boeken voor november
Emirates is iig een top maatschappij waarmee ik aantal keer mee heb gevlogen, zijn de stoelen qua beenruimte vergelijkbaar met Ethiad?
Bij de KLM zijn die plaatsen voor frequent flyers of mensen die betalen, dus als die mensen daar gewoon voor betalen is daar niks mis mee.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 08:21 schreef littledrummergirl het volgende:
Haat aan kleine mensen op de eerste rij en bij de nooduitgang![]()
![]()
3-3-3 dat is wel heel nice bij Qatar danquote:Op donderdag 21 augustus 2014 23:10 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Etihad vliegt met een 777 in een 3-4-3 opstelling terwijl bijv een Qatar Airways in 3-3-3 vliegt. Het zit dus gewoon krapper helaas.
Ohja idd handy site is dat, thanks voor de reminderquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 08:21 schreef littledrummergirl het volgende:
Kijk eens op de website van seatguru. Kun je van elk type toestel zien waar de plekken met de meeste ruimte zijn. Handig bij online inchecken en n groot lichaam![]()
Haat aan kleine mensen op de eerste rij en bij de nooduitgang![]()
![]()
Ja lucky idd als je klein bent. Ik ben 1.84 maar er is echt een verschil bijv met KLM of Emirates vliegenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 09:07 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Durf ik niets over te zeggen, met mijn 1.63 zit ik altijd wel ruim. Mn 2+meter lange reisgenoot baalde wel dat door de annulering ook zn plek bij de nooduitgang foetsie was. Die zat wat minder comfortabel.
Ja absurd die bedragen ook als je met een baby vliegt. Dat was wel handy bij binnenlandse vluchten waar je soms gewoon je plek kan kiezen als je het vliegtuig in liepquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 10:15 schreef Blik het volgende:
[..]
Bij de KLM zijn die plaatsen voor frequent flyers of mensen die betalen, dus als die mensen daar gewoon voor betalen is daar niks mis mee.
Vind ik overigens wel spijtig bij KLM, dat je voor iedere plek die een beetje bovengemiddeld is moet betalen. Ook als je met een baby vliegt moet je voor de stoelen helemaal vooraan (met een babybedje erbij) fors bijbetalen, tot aan 130 euro per vlucht.
Ja, is echt bizar. Want als ouder vlieg je met z'n 2-en. Dus 2 keer 130 euro is 260 euro. Voor heen en terug is dat dan 520 euro!quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:19 schreef Ali_Ilegali het volgende:
Ja absurd die bedragen ook als je met een baby vliegt. Dat was wel handy bij binnenlandse vluchten waar je soms gewoon je plek kan kiezen als je het vliegtuig in liep
Nee ik ben geen alleen-alleen reizer. Dit werk voor mij prima, vlucht, vervoer van/naar en slaapplek is geregeld en de rest staat vrij om te doen. Wil namelijk nog wel wat meer andere dingen doen dan snorkelen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:19 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
3-3-3 dat is wel heel nice bij Qatar dan
[..]
Ohja idd handy site is dat, thanks voor de reminder
[..]
Ja lucky idd als je klein bent. Ik ben 1.84 maar er is echt een verschil bijv met KLM of Emirates vliegen
Ga je niet op eigen houtje? Kan je nog meer snorkelen
[..]
Ja absurd die bedragen ook als je met een baby vliegt. Dat was wel handy bij binnenlandse vluchten waar je soms gewoon je plek kan kiezen als je het vliegtuig in liep
Ja te veel geld sowieso als je al kids hebtquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:21 schreef Blik het volgende:
[..]
Ja, is echt bizar. Want als ouder vlieg je met z'n 2-en. Dus 2 keer 130 euro is 260 euro. Voor heen en terug is dat dan 520 euro!
Ok, ieder voor zich iddquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 16:21 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Nee ik ben geen alleen-alleen reizer. Dit werk voor mij prima, vlucht, vervoer van/naar en slaapplek is geregeld en de rest staat vrij om te doen. Wil namelijk nog wel wat meer andere dingen doen dan snorkelen.
En kleim zijn is ook niet altijd fijn hoor! Om fijn te kunnen zitten gebruik ik mn rugtas als voeten steun, anders glij ik zo uit de stoel waardoor ik op een gegeven moment zo vaag zit dat ik slapende voeten of billen heb
Ow en voor de kenners: zijn er gerechten waar standaard sesam(olie) in word gebruikt?
Ik ben allergisch voor sesam/sesamolie, helaas. Heb dankzij LDG's contacten daar en nog een andere bron al een vertaling van mn allergie en wat er eventueel moet gebeuren mocht ik daar last van krijgen. Nu nog even weer de huisarts pesten voor epi-pennen en antihistamine.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:16 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Ja te veel geld sowieso als je al kids hebt
[..]
Ok, ieder voor zich iddZelf ben ik ook niet alleen die kant op gegaan. Heb ook geluk dat er familie woont daar. Het klein zijn kan idd lastig zijn om dingen te pakken
maar het heeft ook wel iets schattigs en dat zie je vaak niet bij lange mensen
![]()
Kan je niet tegen die olie? Ik weet het niet zkr, maar volgens mij wel in een groot deel van de gerechten.
Oh dat is klote, sowieso allergisch zijn voor dingen is dat. Oh ja palmolie is het idd, veel van die plantages gezien op Sumatraquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:59 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Ik ben allergisch voor sesam/sesamolie, helaas. Heb dankzij LDG's contacten daar en nog een andere bron al een vertaling van mn allergie en wat er eventueel moet gebeuren mocht ik daar last van krijgen. Nu nog even weer de huisarts pesten voor epi-pennen en antihistamine.
Ow, het avontuur![]()
![]()
Mijn online zoektocht komt momenteel vooral uit op veel gebruik van palmolie. Milieutechnisch niet het meest vriendelijke, maar ach![]()
Nice en idd je gaat het missenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 22:08 schreef Dientje12 het volgende:
Ik mis indonesie.
Ben 5 weken al terug in Nederland.
Ik was in Jakarta, Bandung, Jogjakarta, Mt bromo en ijen crater, Lombok (Gili trawangan) en bali geweest.
Gewoon een tour gedaan met iemand die daar woont, hoefde alleen een ticket te boeken en werd in jakarta opgewacht en alles was me bevallen.
Het lekkerste eten is ook gewoon nog van die straattentjes en super goedkoop
Ja, in januari weer terug maar dan alleen bali en mischien borneo 3 daagjes.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 10:42 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Oh dat is klote, sowieso allergisch zijn voor dingen is dat. Oh ja palmolie is het idd, veel van die plantages gezien op Sumatraecht zonde is dat.
[..]
Nice en idd je gaat het missen
Garuda is in november ook goed te doen (sowieso is de reis een stuk sneller dan met Emirates en Etihad) en zij hebben ook een 3-3-3 opstelling: http://www.seatplans.com/airlines/garuda-indonesia/b777-300er-25quote:Op donderdag 21 augustus 2014 23:10 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Etihad vliegt met een 777 in een 3-4-3 opstelling terwijl bijv een Qatar Airways in 3-3-3 vliegt. Het zit dus gewoon krapper helaas.
Baksoquote:Op woensdag 27 augustus 2014 18:06 schreef elcastel het volgende:
SQ ook 3-3-3. Is me goed bevallen, was de eerste keer. Snelle transfer, zit nu aan de bakso voor het hotel.
Mijne koste ¤980 retour in juni/juli en dan nog reisverzekering en annuleringsverzekering erbij rond de 1030 ofzoietsquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 15:22 schreef Ludacriss het volgende:
Wat betaalden jullie voor een vliegticket naar Indonesië?
Afgelopen april ongeveer 580 retour Jakarta (Emirates via Dubai). November 680 retour Bali (Garuda via Jakarta).quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 15:22 schreef Ludacriss het volgende:
Wat betaalden jullie voor een vliegticket naar Indonesië?
580 is best prima. Mijn zus wil in jan/feb naar Indonesië en vroeg me af wat voor prijzen realistisch zijn.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 18:06 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Afgelopen april ongeveer 580 retour Jakarta (Emirates via Dubai). November 680 retour Bali (Garuda via Jakarta).
Een goede prijs zal zeker als ze een beetje op tijd boekt geen probleem zijn. In jan/feb zit ze waarschijnlijk wel midden in het regenseizoen.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 18:12 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
580 is best prima. Mijn zus wil in jan/feb naar Indonesië en vroeg me af wat voor prijzen realistisch zijn.
Regenseizoen inderdaad, dat kan klote zijn. Chinees nieuwjaar kan ook de prijs omhoog gooien.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 18:12 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
580 is best prima. Mijn zus wil in jan/feb naar Indonesië en vroeg me af wat voor prijzen realistisch zijn.
wauw, voor dat geld heb ik in juni/juli volgend jaar bijna 2 tickets. Met overstap dan, maar dat vind ik geen probleemquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 17:51 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Mijne koste ¤980 retour in juni/juli en dan nog reisverzekering en annuleringsverzekering erbij rond de 1030 ofzoiets
Was mee eerste vlucht ooit, dus wou gelijk een rechtstreekse vlucht..quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 23:15 schreef mirannie het volgende:
[..]
wauw, voor dat geld heb ik in juni/juli volgend jaar bijna 2 tickets. Met overstap dan, maar dat vind ik geen probleem
Dat is vrij knap, ik was toch ook al snel 900 euro kwijt voor een ticket naar Bali in juli. Was wel volop in de zomervakantie dus duurste tickets. Vertrekdatum maakt erg veel uit rond die periode, dus ik neem aan dat je voor het hoogseizoen bent gegaan?quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 23:15 schreef mirannie het volgende:
[..]
wauw, voor dat geld heb ik in juni/juli volgend jaar bijna 2 tickets. Met overstap dan, maar dat vind ik geen probleem
Vorig jaar Düsseldorf-Jakarta retourtje in augustus, kostte niet meer dan 600 euro... Augustus lijkt me toch aardig hoogseizoen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:54 schreef Blik het volgende:
[..]
Dat is vrij knap, ik was toch ook al snel 900 euro kwijt voor een ticket naar Bali in juli. Was wel volop in de zomervakantie dus duurste tickets. Vertrekdatum maakt erg veel uit rond die periode, dus ik neem aan dat je voor het hoogseizoen bent gegaan?
Weet niet hoe dat in Duitsland zit, en Jakarta is wel een verschil met Bali. Bali is meestal wel 100 euro duurderquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:56 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Vorig jaar Düsseldorf-Jakarta retourtje in augustus, kostte niet meer dan 600 euro... Augustus lijkt me toch aardig hoogseizoen.
Vanuit Londen is het sowieso een stuk goedkoper. Zeker in die tijd toen Air Asia nog van Londen naar Kuala Lumpur vloog.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 14:25 schreef SeLang het volgende:
Het is al even geleden maar in 2009 betaalde ik ¤472 voor een retour Londen - Jakarta (Emirates)
(1 sept - 30 okt)
Je kunt dan ook gewoon vanuit Jakarta een binnenlandse vlucht pakken (als je opd e budgettoer wilt gaan) dat is ook niet duurquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 14:14 schreef Blik het volgende:
[..]
Weet niet hoe dat in Duitsland zit, en Jakarta is wel een verschil met Bali. Bali is meestal wel 100 euro duurder
Edit, ik was overigens 860 euro kwijt toen met KLM naar Denpasar. Overigens dus ook wel direct, scheelt ook nog wel wat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |