 
		 
			 
			
			
			Dat geldt voor iedereen. Het is makkelijker om met de vingers naar iemand/iets anders te wijzen dan wat aan jezelf te doen.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die gedachte straal je uit en dat merken de vrouwen waardoor ze "kut" worden.quote:Op maandag 19 mei 2014 09:04 schreef habitue het volgende:
Ik denk zelf dat gewoon de "-alle-vrouwen-zijn-kut-het-wordt-nooit-wat" houding de vrouwen doet opdrogen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die houding komt niet vanuit het niets hoorquote:Op maandag 19 mei 2014 09:04 schreef habitue het volgende:
Ik denk zelf dat gewoon de "-alle-vrouwen-zijn-kut-het-wordt-nooit-wat" houding de vrouwen doet opdrogen.
 
											 
			 
			
			
			Ik heb jarenlang naar niemand anders dan mezelf gewezenquote:Op maandag 19 mei 2014 08:58 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Dat geldt voor iedereen. Het is makkelijker om met de vingers naar iemand/iets anders te wijzen dan wat aan jezelf te doen.
 
											 
			 
			
			
			 . Ik zoek een leuke binnenkomer met humor om het contact opgang te brengen met iemand, weet alleen helemaal niet hoe..
. Ik zoek een leuke binnenkomer met humor om het contact opgang te brengen met iemand, weet alleen helemaal niet hoe..  .
. 
			 
			
			
			Dat zal best, maar zon houding aannemen is hoe dan ook slecht voor je kansen.quote:Op maandag 19 mei 2014 09:50 schreef Faxie het volgende:
[..]
Die houding komt niet vanuit het niets hoor
 
			 
			
			
			Ik was een keer in de kroeg (dat is zeldzaam voor mij), had een paar biertjes op en ik zie een leuke meid staan. Ik loop naar haar toe en zeg heel vrolijk "heeeeey". En ze deed vrolijk mee, alsof we elkaar al kenden. Toen ik thuis was besefte ik me was dat dat heel raar was. Maar een simpele "hoi" kan wel degelijk werken hoor, het is maar net hoe je het overbrengt.quote:Op maandag 19 mei 2014 11:01 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Dus. Ik zoek een leuke binnenkomer met humor om het contact opgang te brengen met iemand, weet alleen helemaal niet hoe..
.
"Hoi, hoe is het?" Werkt iig niet..
 
			 
			
			
			Want?quote:Op maandag 19 mei 2014 12:57 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Toen ik thuis was besefte ik me was dat dat heel raar was..
 
											 
			 
			
			
			Omdat ik die vorm van spontaniteit nog niet eerder had meegemaakt. Misschien is het wel helemaal niet raar, maar voor mij was het dat op dat moment wel.quote:
 
			 
			
			
			tuurlijk niet, maar het is natuurlijk onzin dat alle vrouwen kut zouden zijnquote:Op maandag 19 mei 2014 09:50 schreef Faxie het volgende:
[..]
Die houding komt niet vanuit het niets hoor
 
											 
			 
			
			
			Ik bedoelde eigenlijk per appquote:Op maandag 19 mei 2014 12:57 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Ik was een keer in de kroeg (dat is zeldzaam voor mij), had een paar biertjes op en ik zie een leuke meid staan. Ik loop naar haar toe en zeg heel vrolijk "heeeeey". En ze deed vrolijk mee, alsof we elkaar al kenden. Toen ik thuis was besefte ik me was dat dat heel raar was. Maar een simpele "hoi" kan wel degelijk werken hoor, het is maar net hoe je het overbrengt.
 
											 
			 
			
			
			Vooral in de kroeg/op feesten/festivals is dat heel normaal. Als jij het naar je zin hebt en je laat dat blijken aan vrouwen krijg je vaak vrolijke en spontane reacties terug. Enthousiasme werkt aanstekelijk. Altijd.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:37 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Omdat ik die vorm van spontaniteit nog niet eerder had meegemaakt. Misschien is het wel helemaal niet raar, maar voor mij was het dat op dat moment wel.
 
			 
			
			
			Die gedachte helpt om ze wat neutraler te benaderenquote:Op maandag 19 mei 2014 13:40 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
tuurlijk niet, maar het is natuurlijk onzin dat alle vrouwen kut zouden zijn
 
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Waarom kan het met beide niks worden dan?quote:Op maandag 19 mei 2014 19:25 schreef jaha het volgende:
Afgelopen weekend kwam ik de twee leukste meisjes die ik ken uit het dorp tegen. Ze deden weer ontzettend lief en flirterig tegen me, maar inmiddels weet ik dat het (met beiden) niets meer kan worden. Life sucks.
 
			 
			
			
			Wat voor type dame is zij? dan is het makkelijker om te weten wat je kan schrijven. hehequote:Op maandag 19 mei 2014 11:01 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Dus. Ik zoek een leuke binnenkomer met humor om het contact opgang te brengen met iemand, weet alleen helemaal niet hoe..
.
"Hoi, hoe is het?" Werkt iig niet..
 
											 
			 
			
			
			Op tijd reageren hè Jaha. Niet afwachtend zijnquote:Op maandag 19 mei 2014 19:25 schreef jaha het volgende:
Afgelopen weekend kwam ik de twee leukste meisjes die ik ken uit het dorp tegen. Ze deden weer ontzettend lief en flirterig tegen me, maar inmiddels weet ik dat het (met beiden) niets meer kan worden. Life sucks.
 
 Je doet het toch goed? allee, dacht ik tochquote:Op maandag 19 mei 2014 21:10 schreef jelfrikandel het volgende:
Volgens mij ben ik weer de vriend om de tijd te doven.Ik word hier ook maar niet beter in
 
											 
			 
			
			
			Met de ene wordt het niets omdat ze liever single blijft zei ze vorig jaar. En de ander heeft al een vriendje (alleen moest ik dat van iemand anders te horen krijgen). Eigenlijk zijn ze ook allebei iets te jong voor me. Maar ja, ouder dan 25 en single is zeldzamer dan een speld in de hooiberg. En ze moeten mij ook leuk vinden natuurlijk.quote:Op maandag 19 mei 2014 19:34 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Waarom kan het met beide niks worden dan?

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |