Ik zou weglopen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 14:00 schreef Dagoduck het volgende:
Mijn ouders hebben Foo Fighters op Pukkelpop 1995 gezien. Toen was ik twee, hebben ze mij gewoon ergens bij opa en oma gedumpt ofzo
Zo van ''Ouders, ik heb een trauma, loop er al 19 jaar mee rond.''quote:
Ja, zo.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 14:04 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Zo van ''Ouders, ik heb een trauma, loop er al 19 jaar mee rond.''
twitter:Radiodotcom twitterde op maandag 06-10-2014 om 16:55:56.@foofighters will perform all week long on @Letterman next week with special guests who inspired their new album http://t.co/blSl3F92R2 reageer retweet
twitter:Letterman twitterde op maandag 06-10-2014 om 17:13:21Don’t miss @foofighters performing on #Letterman all week, October 13-17, 11:35pm! #CBS http://t.co/JzYEBBQyVW http://t.co/LksDwZOYcq reageer retweet
voor zover bekend niet. Maar is de nacht na uitzending US altijd wel online te vinden. Lang leve Sick Beard die t dan automatisch binnen vist.quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:26 schreef MidnightShow_ het volgende:
Weet iemand of die Sonic Highways docu ook hier op tv te zien gaat zijn?
Nog 19 dagen dan ben ik 8 uur rijden bij Foo Fighters vandaan.quote:
Bbc zend hem uit dus daar kan je sowieso kijken. Alleen ze zenden daar niet alle uitzendingen uit zeiden ze. Ongeveer 5 en de rest word op hun website gezet!quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:26 schreef MidnightShow_ het volgende:
Weet iemand of die Sonic Highways docu ook hier op tv te zien gaat zijn?
quote:Op maandag 6 oktober 2014 22:28 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
voor zover bekend niet. Maar is de nacht na uitzending US altijd wel online te vinden. Lang leve Sick Beard die t dan automatisch binnen vist.
Bedankt beide!quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 12:14 schreef chansadres het volgende:
[..]
Bbc zend hem uit dus daar kan je sowieso kijken. Alleen ze zenden daar niet alle uitzendingen uit zeiden ze. Ongeveer 5 en de rest word op hun website gezet!
quote:All My Life
I'll Stick Around
Rope
Up in Arms
Big Me
White Limo
Arlandria (Dave introduces his mother, … more)
My Hero
Cold Day in the Sun ('Dedicated' to Gwar's Dave Brockie)
Generator
Walk
These Days
The Pretender (Outside jammed in the middle)
Learn to Fly
Son and Daughter (Queen cover) (Jam)
Breakout
Skin and Bones
Weenie Beenie
Monkey Wrench
Hey, Johnny Park!
Everlong
Encore:
Times Like These (half Dave solo, half with full band)
This Is a Call
Something From Nothing (brief jam)
Best of You
Awesome.quote:Op maandag 13 oktober 2014 13:56 schreef Loveless85 het volgende:
'Something From Nothing' is hoogstwaarschijnlijk de eerste single, en komt waarschijnlijk donderdag uit.
Verwacht toch wel dat BNN of de NCRV zoiets op zou pikken hier.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:51 schreef Dagoduck het volgende:
http://stubru.be/music/foofightersreeksbinnenkortop12
Sonic Highways wordt uitgezonden op de Vlaamse zender OP12
Dit weekend ben ik er niet en volgende week zit ik in Amerika dus die afleveringen moet ik sowieso terugkijkenquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Verwacht toch wel dat BNN of de NCRV zoiets op zou pikken hier.
Lang leve Sickbeard, die staat ze braaf vrijdagnacht binnen te hengelen als ik slaap, en dan zaterdagochtend onder het genot van een bakkie koffie lekker wakker worden met de eerste epquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:53 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Dit weekend ben ik er niet en volgende week zit ik in Amerika dus die afleveringen moet ik sowieso terugkijken
twitter:foofighters twitterde op dinsdag 14-10-2014 om 16:08:56Chicago..Watch the premiere of #SonicHighways & see Foo’s LIVE @cubbybear .Tix on sale tomrow http://t.co/xXVlDVBkm0 http://t.co/elc84owAEY reageer retweet
Beter doen ze 21,22,23 of 24 oktober een gig in San Francisco, want ik wil ze zien.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 17:10 schreef Loveless85 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:foofighters twitterde op dinsdag 14-10-2014 om 16:08:56Chicago..Watch the premiere of #SonicHighways & see Foo’s LIVE @cubbybear .Tix on sale tomrow http://t.co/xXVlDVBkm0 http://t.co/elc84owAEY reageer retweet
Zie post #222quote:
Het is natuurlijk allemaal nog niet bevestigd, maar het lijkt er op dat de serie gewoon de track listing van het album volgt (logisch wel). Dus dan zou dit het zijn qua steden, mét data als er iedere week een ep is van de serie (en dus in die stad dan een 'surprise gig');quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:25 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Beter doen ze 21,22,23 of 24 oktober een gig in San Francisco, want ik wil ze zien.
Populaire US series zijn altijd paar uur na uitzending gewoon online te vinden, zal met deze niet anders zijn.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 15:06 schreef MidnightShow_ het volgende:
Sonic Highways komt ook op de Nederlandse HBO. alleen wanneer kan ik niet vinden nog. Maar ik kreeg de nieuwsbrief van Foo Fighters en daar stond dat in elk geval in.
Maar zoals gewoonlijk weet HBO er zelf niets van.
Dus ben benieuwd. maar voor die tijd gewoon hopelijk ergens downloaden ofzo.
quote:Foo Fighters livestream op Facebook
Aanstaande vrijdag is de première van de documentaireserie ‘Foo Fighters: Sonic Highways’. Om dit te vieren speelt de band die dag een concert, welke live op Facebook gestreamd wordt.
Foo Fighters is de laatste tijd veel in het nieuws vanwege het achtste studioalbum dat 10 november uitkomt. Hier is een achtdelige serie over gemaakt. Vrijdag wordt de eerste aflevering uitgezonden waarin Chicago centraal staat. Om dit te vieren spelen ze na de uitzending in deze stad in ‘The Cubby Bear’. Tijdens het concert wordt ook het nieuwe nummer ‘Something From Nothing’ live gespeeld. Deze komt zowel in de premièreaflevering als op het nieuwe album voor.
Het concert is te zien voor Facebookgebruikers op de HBO-pagina. Deze wordt opgeslagen zodat het later ook voor anderen te zien is.
Oh gemist, echt heel item of gewoon een kort clipje tussendoor?quote:Op donderdag 16 oktober 2014 18:55 schreef Dagoduck het volgende:
Item over Foo Fighters zometeen bij De Wereld Draait Door.
Item met gasten.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 19:48 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Oh gemist, echt heel item of gewoon een kort clipje tussendoor?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |