Ik heb even gezocht maar kan er niks over vinden dus denk dat zwangerschapsuitkering wel gewoon door het UWV betaald wordt in alle gevallen. http://www.uwv.nl/Particu(...)id_of_onderwijs.aspx gaat iig over ww en daar staat het heel duidelijk in dat de overheid de ww betaalt. Een ex-collega zei tegen me dat zwangerschapsuitkering ook verhaald wordt bij de werkgever maar ik kan alleen bericht terug vinden op de uwv site dat het UWV juist terug betaalt aan de werkgever.quote:Op donderdag 15 mei 2014 15:36 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Weet je zo waar ik dat terug kan vinden? Duik anders thuis wel even achter de pc.
Laat hem dan ook gewoon gelijk die baby aanpakken! (no joke!) Als ie dan nog overeind staat dan moet dat ook kunnen. Er lijkt me niets mooier dan om als man je eigen kind bij je vrouw op de buik te mogen leggenquote:Op donderdag 15 mei 2014 17:48 schreef Skittles het volgende:
Ik ga m'n vriend het vorige deel maar laten lezen.Hij vertelde gisteren dat hij toch wel heel graag wilde zien hoe het hoofdje eruit komt. Dezelfde vriend die wegliep bij het zetten van een infuus
Ja ik ben dus Kelsie, 22 jaar en we zijn nu zwanger van me derde wondertje, en naar 17 weken hebben we gezien dat het een jongentje is, ik hoop dat hij op zen vader lijkt XD hahaha groetjes xxxquote:
Wat dapper! Die van mij vindt het nog steeds een naar idee dat ie in dezelfde ruimte als ik moet blijvenquote:Op donderdag 15 mei 2014 17:48 schreef Skittles het volgende:
Ik ga m'n vriend het vorige deel maar laten lezen.Hij vertelde gisteren dat hij toch wel heel graag wilde zien hoe het hoofdje eruit komt. Dezelfde vriend die wegliep bij het zetten van een infuus
Dat zou ik wel ontzettendquote:Op donderdag 15 mei 2014 17:49 schreef mignonne het volgende:
[..]
Laat hem dan ook gewoon gelijk die baby aanpakken! (no joke!) Als ie dan nog overeind staat dan moet dat ook kunnen. Er lijkt me niets mooier dan om als man je eigen kind bij je vrouw op de buik te mogen leggen
OMGquote:Op donderdag 15 mei 2014 17:51 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja ik ben dus Kelsie, 22 jaar en we zijn nu zwanger van me derde wondertje, en naar 17 weken hebben we gezien dat het een jongentje is, ik hoop dat hij op zen vader lijkt XD hahaha groetjes xxx
Dat vond de mijne ook, maar op het moment zelf wilde hij er echt bij zijn. Hij hield mn hoofd vast tijdens het persen toen ik te moe werd en ik hoorde hem mee adem happenquote:Op donderdag 15 mei 2014 17:51 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Wat dapper! Die van mij vindt het nog steeds een naar idee dat ie in dezelfde ruimte als ik moet blijven
Die Fluxus was nog voor de laatste controle van de vk.quote:
Doen! Wat mignonne zegt!quote:Op donderdag 15 mei 2014 17:51 schreef Skittles het volgende:
[..]
Dat zou ik wel ontzettendvinden, maar ik denk dat hij bij het aangezicht van een groot gapend gat al plat ligt.
Ik had het gelezen in het bevallingstopic jaquote:Op donderdag 15 mei 2014 18:08 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Doen! Wat mignonne zegt!
Vriend wilde hier eerst niets zien.. Tijdens de bevalling keek hij uiteindelijk wel EN! Hij heeft J. Geboren laten wordenbij de laatste perswee toen J. met z'n schouders geboren was mocht hij van de VK J. eruit 'trekken' en daarna op m'n buik leggen.
Dat moment, daar is vriend zo trots op! Dat hij samen met mij J. Op de wereld heeft gezet!
Echt doen doen doen!
Ok. Kan idd een rest zijn geweest en dat die toen ie losliet ook bleef bloeden. Daar doe je helaas niet zoveel aan, wel heel erg rot voor jou. Heb je op het moment dat het gebeurde zelf wel je verloskundige nog gebeld?quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:04 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
Die Fluxus was nog voor de laatste controle van de vk.
Op die laatste controle heb ik gevraagd om een inwendige echo omdat ik zeker wilde weten of m'n bm schoon was. (die vk deed er verder niets mee)
Bij de huisartsenpost vroegen ze alleen of ik koorts had..was niet zo dus er was niets aan de hand. Vast een heftige eerste ongesteldheid zeiden ze.
Mijn eerste menstru was 12mnd na de bevalling.
Ik vind het vooral opvallend omdat ik een behoorlijk stolsel verloor en daarna het bloed eruit bleef stromen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
Graag niet quoten:quote:Op donderdag 15 mei 2014 17:49 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik heb even gezocht maar kan er niks over vinden dus denk dat zwangerschapsuitkering wel gewoon door het UWV betaald wordt in alle gevallen. http://www.uwv.nl/Particu(...)id_of_onderwijs.aspx gaat iig over ww en daar staat het heel duidelijk in dat de overheid de ww betaalt. Een ex-collega zei tegen me dat zwangerschapsuitkering ook verhaald wordt bij de werkgever maar ik kan alleen bericht terug vinden op de uwv site dat het UWV juist terug betaalt aan de werkgever.
Maar sowieso moet het voor jou niks uitmaken. Je hebt een baan toch? Ik moest mijn zwangerschapsuitkering iig zelf aanvragen bij het UWV.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb je lief mijn hele leven
quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:30 schreef kwakz0r het volgende:
wat een "kut"streek DaD!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:30 schreef kwakz0r het volgende:
wat een "kut"streek DaD!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb je lief mijn hele leven
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:16 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ok. Kan idd een rest zijn geweest en dat die toen ie losliet ook bleef bloeden. Daar doe je helaas niet zoveel aan, wel heel erg rot voor jou. Heb je op het moment dat het gebeurde zelf wel je verloskundige nog gebeld?
Heel heel héél soms zie je dat het een stollingsprobleem is.Mijn vriend heeft mensen gebeld dus wat ze precies heeft gezegd weet ik niet meer. Wel dat er verder niets mee gebeurde en ook in het nagesprek werd er weinig aandacht aan besteed.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bedankt voor de info neem het zeker mee. Alleen snel blauwe plekken herken ik en dus die bloeding na de bevalling.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:49 schreef Kyara het volgende:
Viel eigenlijk wel mee Het ging zo snel allemaal en het was sowieso al onwerkelijk om op die termijn te bevallen.
ik vond het heftiger dat ik de weeën niet op mijn manier kan opvangen en stil moest blijven liggen in een weeënstorm eerlijk gezegd. Maar dat had dus puur met de termijn te maken: de kinderen moesten koste wat het kost gemonitord worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
Best een goed idee voor een zwangere.quote:Op donderdag 15 mei 2014 19:32 schreef Chanty het volgende:
Ik ga nu mijn vluchttas inpakken. Ik bedacht me dat dat misschien wel verstandig is, mocht morgen ineens alles in de soep lopen met de draaipoging en de baby ineens gehaald moeten worden
jamaar jamaar jamaar, het aanrijdinkje van vanmiddag was heul niet mijn schuldquote:Op donderdag 15 mei 2014 19:37 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Best een goed idee voor een zwangere.
Ik las gister in de krant dat zwangere vrouwen echt veel vaker ongelukken veroorzaken op de wegvond het niet heel gek ofzo
Kan me er wel iets bij voorstellen. Ik kan me totaal niet concentreren en weiger dus ook om te rijden. Lastig voor m'n werkgever maar het is gewoon echt niet veilig. De laatste 2 weken heb ik het e.e.a. kunnen regelen maar na volgende week moet m'n werkgever iets regelen qua vervoer.quote:Op donderdag 15 mei 2014 19:37 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Best een goed idee voor een zwangere.
Ik las gister in de krant dat zwangere vrouwen echt veel vaker ongelukken veroorzaken op de wegvond het niet heel gek ofzo
Ik geloof het direct. Ik ben veel minder gefocust op de weg sinds ik zwanger ben. Ik rij ook echt slechter en moet veel bewuster mijn aandacht erbij houden. En ik heb vorige week met mijn auto langs de muur van de parkeergarage geschuurd. Eerste keer schade gereden in bijna 11 jaar. Gelukkig is de auto 20 jaar oud en zit is vol roest, deuken (van de voorganger) en afgebladderde lak dus het valt niet opquote:Op donderdag 15 mei 2014 19:37 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Best een goed idee voor een zwangere.
Ik las gister in de krant dat zwangere vrouwen echt veel vaker ongelukken veroorzaken op de wegvond het niet heel gek ofzo
+1quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:08 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Doen! Wat mignonne zegt!
Vriend wilde hier eerst niets zien.. Tijdens de bevalling keek hij uiteindelijk wel EN! Hij heeft J. Geboren laten wordenbij de laatste perswee toen J. met z'n schouders geboren was mocht hij van de VK J. eruit 'trekken' en daarna op m'n buik leggen.
Dat moment, daar is vriend zo trots op! Dat hij samen met mij J. Op de wereld heeft gezet!
Echt doen doen doen!
als het brandt, zuur smaakt en uit je maag komtquote:Op donderdag 15 mei 2014 21:26 schreef Kursor het volgende:
Ik vind het wel een plaatje hoor!
....net m'n allereerste kennismaking met brandend maagzuur geloof ik...(hoe weet je nou dat dat het is?)
Ah! Hele duidelijke uitlegquote:Op donderdag 15 mei 2014 21:27 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
als het brandt, zuur smaakt en uit je maag komt
Sterkte er mee!
Vervelend voor je dat het middel minstens zo erg is als de kwaal opvezen manier. Geen idee waarom ik het net even had, want baby zit laag...maar wie weet net een ongunstige trap tegen m'n maag. Maar weet ik nu waar iedereen het over heeft. (Alhoewel ik niet zo'n voorstander ben van alles zelf ook ervaren...hoop bijvoorbeeld dat er niet bij de laatste wee nog even wat striae inspringt om maar even iets niet geel schokkendst als voorbeeld te nemen; maar zou het wel jammer vinden).quote:Op donderdag 15 mei 2014 21:30 schreef Chanty het volgende:
SQ fijn dat alles goed isEn die bovenste foto is echt wel
Kursor idd een brandend gevoel in je keel door vloeistof die vanuit je maag oprispt. Ik heb vannacht voor het eerst slecht geslapen door maagzuur. Kussen onder mijn kussen gelegd zodat ik schuin kwam te liggen maar vervolgens gingen er allerlei ledematen pijn doenMaar ach met 8 maanden moet dat kunnen. Ook niet gek aangezien die kleine dondersteen nog enorm hoog ligt dus valt me mee dat ik er nu pas last van krijg.
Dat trekt wel weer bij, en begrijpelijk dat het nu even overweldigt! Het is ook heel wat!quote:Op donderdag 15 mei 2014 21:45 schreef Hilmo het volgende:
Mooi echo SQ!
Flink enge foto van dat inknippen.
Dat aanpakken na de geboorte door de partner lijkt me wel mooi ja.
Bedankt voor het meedenken wat betreft de namenkwestie hierzo. We gaan er wel uit komen. Ik was vandaag een beetje labiel. De 'baby' was ineens gegroeid naar 'de jongen/zoon' en dat maakte het ineens wel heel indrukwekkend/overweldigend. Beetje jammer dat schoonmoeder nu denkt dat ik geen jongen wil, maar daar gaat het helemaal niet om.
Mja dat is zuur dan maar je doet er helaas weinig tegen. En hoe minder kwaaltjes hoe beter iddquote:Op donderdag 15 mei 2014 21:47 schreef Kursor het volgende:
[..]
Vervelend voor je dat het middel minstens zo erg is als de kwaal opvezen manier. Geen idee waarom ik het net even had, want baby zit laag...maar wie weet net een ongunstige trap tegen m'n maag. Maar weet ik nu waar iedereen het over heeft. (Alhoewel ik niet zo'n voorstander ben van alles zelf ook ervaren...hoop bijvoorbeeld dat er niet bij de laatste wee nog even wat striae inspringt om maar even iets niet geel schokkendst als voorbeeld te nemen; maar zou het wel jammer vinden).
Dat weet ikquote:Op donderdag 15 mei 2014 21:56 schreef Kursor het volgende:
Je kan nog zo goed naar de vk luisteren en baby kan nog zo klein zijn...als er nood is, dan knippen ze toch echt. (en zo erg is het op dat moment ook helemaal niet; zo heb ik het in ieder geval ervaren...hechten daarentegen)
Man wil ook niet aanpakken, maar als het fysiek mogelijk is, dan zou ik het deze keer graag zelf doen.
jouw instellingquote:Op donderdag 15 mei 2014 21:58 schreef Chanty het volgende:
[..]
Mja dat is zuur dan maar je doet er helaas weinig tegen. En hoe minder kwaaltjes hoe beter iddMaar ik kijk zelf veel liever naar alles wat ik niet heb of nu pas krijg op zo'n late termijn, dan dat ik ga denken aan wat er misschien nog gaat komen. Bijvoorbeeld heb ik tot nu toe echt een heerlijke zwangerschap gehad. Ok het kind ligt in stuit en gaat morgen waarschijnlijk gedraaid worden wat niet fijn is. MAAR… ik had ook een klote zwangerschap kunnen hebben EN een kind in stuit
Always look at the bright sight of lifequote:
Ik hoop t ook voor je!quote:Op donderdag 15 mei 2014 22:45 schreef Chanty het volgende:
[..]
Always look at the bright sight of life
En nu ga ik slapen. Of eigenlijk hoop ik dat ik de hele nacht wakker lig omdat Fernando aan het draaien is en ik morgen dus brak en beroerd wakker word
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Worrying won't keep the bad stuff from happening, it just prevents you from enjoying the good.
Ik ben ook blij dat ik die foto niet heb gezien voor mijn bevalling.quote:Op donderdag 15 mei 2014 22:55 schreef Amsel het volgende:
Ik liet mijn vriend net de foto van Mignonnes boze oefendoos zien en nu is 'ie bang - en ik ook
Mwoah,ik denk dat ik op veel fronten toch ook mn best doe om in te zoomen op het normale verloop van zwangerschap/bevalling, of de leukere kanten, zoals vaders die hun kind aanpakken bijv.quote:Op donderdag 15 mei 2014 23:05 schreef Franny_G het volgende:
Tja Amsel, logisch dat je daar beetje bang van raakt. Ik snap dat de foto's onder een spoiler zitten en dus niet bekeken hoeven worden, maar toch vind ik het niet per se handig/aardig om zulke foto's hier te posten, eerlijk gezegd. Er wordt op die manier toch een beetje 'ingezoomd' op het bloederige/medische van een bevalling. Als het je werk is, of als je goed tegen zulke dingen kan; prima. Anders vind ik het zelf wat onnodig om de nadruk hierop te leggen. Maar dat zal aan mij liggen hoor.
Wat ik eigenlijk wilde zeggen: mooie Henka!
Envoor DAD. Erg stom, hoop dat ze dat snel inzien.
Ook JJ, veel sterkte!!
Ja absoluut!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 00:07 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
t wordt altijd gespoilerd, en een waarschuwing erbij, dus kan je zelf kiezen of je klikt of niet, en ja soms zou ik willen dat ik niet had gekeken, zoals met t knipverhaal, maar das eigen schuld...
Als ik voor mezelf spreek, zie ik 10x liever zulke plaatjes dan dat ik lees over helse bevallingen...![]()
van de knip, de tang, de pomp, de scheur weet ik dat t kan gebeuren, maar andere dingen blijf ik graaf onwetend tot t misschien zover komt...![]()
die blije doos![]()
Mignonne is t mogelijk dat je als moeder zelf de navelstreng doorknipt? Mijn man is een pussy... die durft dat niet, vind dat eng ofzo geen idee ( love him anyway) maar dan wil ik t graag zelf doen, maar weet niet of dit vaker gebeurt en of t wel mogelijk is...
Ik heb direct na de geboorte van de tweede een fluxus gehad. In de kraamweek en de periode erna nog wat flinke stolsels.quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:04 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
Die Fluxus was nog voor de laatste controle van de vk.
Op die laatste controle heb ik gevraagd om een inwendige echo omdat ik zeker wilde weten of m'n bm schoon was. (die vk deed er verder niets mee)
Bij de huisartsenpost vroegen ze alleen of ik koorts had..was niet zo dus er was niets aan de hand. Vast een heftige eerste ongesteldheid zeiden ze.
Mijn eerste menstru was 12mnd na de bevalling.
Ik vind het vooral opvallend omdat ik een behoorlijk stolsel verloor en daarna het bloed eruit bleef stromen.
Hij heeft het wel open gemaakt!quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:15 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Wat doe je nou als hij het niet open wil maken? Laat je het dan dicht of trek je het zelf open?
Had idd met de NUB theorie te maken. En ze vertelde ook dat dit geen garanties zijn voor wat er echt uit gaat komen, maar het was wel een leuk briefjequote:Op donderdag 15 mei 2014 15:35 schreef Burdie het volgende:
[..]
Voor de 12 weken zit er nog geen verschil tussen een meisje en een jongen. Ik gok dat er 'meisje' in je envelop staat.
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 00:09 schreef Halcon het volgende:
Vandaag naar de huisarts geweest, resultaat van de analyse. +/- 6 weken.
Apart gevoel. Was niet gepland, kan het nog nauwelijks geloven, maar ben blij.
even een +1 hier opquote:Op vrijdag 16 mei 2014 07:15 schreef Roomsnoes het volgende:
Even een sidenote over die doos..
We zijn allemaal anders he.
Ik vind het juist erg fijn om eerlijke, nichtere verhalen te lezen over de bevalling en daar een foto bij te zien. En het was maar een dummy ook. Ik zoek juist tv-programma´s over bevallingen ook en vind het jammer dat ze het zicht van de geboorte blurren. Ik ben nogal nuchter en wil graag weten wat voor situaties ik in kan belanden. Dus ik vind het juist fijn om dat soort foto's te zien, evenals dat ik het fijn vind dat hier zonder blad voor de mond wordt gesproken over de realistische, niet-verbloemde kant van de bevalling. Voordat ik in Oud mee begon te lezen wist ik niet eens dat je ingeknipt kon worden
Zo hebben we allemaal andere behoeften, en zoals al eerder gezegd, er werd gewaarschuwd en het stond in een spoiler - klikken op eigen risico.
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 00:36 schreef danic het volgende:
[..]
Ik heb direct na de geboorte van de tweede een fluxus gehad. In de kraamweek en de periode erna nog wat flinke stolsels.
Rosalie was ruim 5 weken oud toen ik na 2 uur wakker werd in een plas bloed en bij het opstaan een groot stolsel verloor.
Ook bij mij deden ze het af met 'een eerste menstruatie' (op de huisartsenpost want dikke paniek). Ik heb toen primolut gekregen om alles stil te leggen en na die kuur een opgewekte menstruatie te creëren. Bij mij werkte dat helaas niet en ging het vloeien door. Wel iedere dag een beetje minder, maar die medicijnen deden geen zak.
Dat werd vervolgens afgedaan met 'ja dat gebeurt soms, maar dat zegt niet dat het niet werkt'.
Achteraf had ik veel meer op mijn strepen moeten staan.
Dus tip voor de dames hier: altijd vragen als er dingen onduidelijk zijn!
Ik kan dat nu niet meer omdat de verlosafdeling van het ziekenhuis is opgeheven en daar baal ik nog steeds stevig van.
nou, ik schrok er toch ook wel een beetje vanquote:Op vrijdag 16 mei 2014 07:40 schreef Amsel het volgende:
Ik maakte maar een grapje over bang zijn door die boze doos!
Succes vandaag Chanty.
jouw broertje is wel via de hoofduitgang gekomen? Dan begrijp ik wel dat het minder indruk maakt nu.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 08:20 schreef kwakz0r het volgende:
mijn vader mocht niet bij de ks van mijn moeder zijn. Bij broertje heeft hij foto's gemaakt. Met doosaanzicht. Ik heb die als kind ooit gevonden, misschien dat ik daarom niet meer zo schrik van boze doos foto's
ja!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 08:24 schreef Fee-nix het volgende:
Kwakz0r![]()
. Was je geschrokken?
Gewoon alle kleine meisjes verplicht bij de bevalling van moeder aanwezig![]()
. Dan weet je precies wat je te wachten staat
.
Vraag ik me wel af he, Mignonne: heb jij dat weleens gehad, dat de ouders graag hun kind(eren) er bij wilden hebben?
Ahwww!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 08:25 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ja!![]()
heel erg. Ik herkende het eerst niet. Er toen wel. En toen aaaaahhhh!
Ik duim voor je!!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 07:17 schreef Chanty het volgende:
JJ wat een tegenvaller weer, hopelijk houdt ze het iig nog de komende week vol!
En WOEIIIIII zwangerschapsverlofiig geen sollicitatieplicht meer, al blijf ik toch wel doorzoeken
En helaas heeeerlijk geslapenMeneer heeft zijn kont dus niet willen keren. We gaan nu maar richting VK en dan hopelijk door naar het ziekenhuis voor de draaipoging. Ik meld mij hopelijk einde ochtend weer met goed nieuws
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hahahha das een heule boze doos dan ineensquote:Op vrijdag 16 mei 2014 08:20 schreef kwakz0r het volgende:
mijn vader mocht niet bij de ks van mijn moeder zijn. Bij broertje heeft hij foto's gemaakt. Met doosaanzicht. Ik heb die als kind ooit gevonden, misschien dat ik daarom niet meer zo schrik van boze doos foto's
lolquote:Op vrijdag 16 mei 2014 09:11 schreef mignonne het volgende:
[..]
hahahha das een heule boze doos dan ineens![]()
Van mijn zusje dr geboorte is een film gemaakt. Nooit meer bekeken want niemand had er behoefte aan
Hmm nee niet erbij in dezelfde kamer. Wel dat ze bijvoorbeeld thuis wilden bevallen en dat ze de kinderen wilden laten slapen.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 08:24 schreef Fee-nix het volgende:
Kwakz0r![]()
. Was je geschrokken?
Gewoon alle kleine meisjes verplicht bij de bevalling van moeder aanwezig![]()
. Dan weet je precies wat je te wachten staat
.
Vraag ik me wel af he, Mignonne: heb jij dat weleens gehad, dat de ouders graag hun kind(eren) er bij wilden hebben?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-edit-
wel meegemaakt overigens dat kinderen erbij waren bij de ontsluiting maar niet tijdens het persen.:)
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 09:15 schreef mignonne het volgende:
[..]Heb je wel eens gehad dat een kat een kopje kwam geven aan het staande hoofdje?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-edit-
wel meegemaakt overigens dat kinderen erbij waren bij de ontsluiting maar niet tijdens het persen.
Even krabbenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 09:17 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Heb je wel eens gehad dat een kat een kopje kwam geven aan het staande hoofdje?
Een knip die gezet wordt, wordt al verdoofd (meestal), als je dan gaat hechten daarna hoef je meestal niet meer bij te verdoven omdat het gebied nog verdoofd is. Moet je wel een beetje snel werken. Ik kijk wel altijd even naar mensen en anders spuit ik wat verdoving bij.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 09:21 schreef Radyhyn het volgende:
Succes Chanty! * duimduimduim *
Ik mocht twee keer bij de bevalling van mijn zusje zijn en heb daar full-on-view gehad zeg maar (haar man en onze moeder aan weerszijden van haar). Bij de eerst met vacuümpomp en flinke knip en bij de tweede baby ook met een knip.
Het was heel groots en heftig en intens maar o zo mooi! Fantastisch om mee te maken en ookal waren het geen makkelijke model-bevallingen (vooral de eerste) vond ik het zo'n geruststelling en ik zie ook totaal niet op tegen de bevalling
Ik had daarvoor een heel ander beeld van een knip ook.. brrrr... maar om het daadwerkelijk te zien.. zo langs de zijkant zegmaar.. vond het juist heel verhelderend en ben er meer door gerustgesteld. (Oké het was niet ik die die daar lag te bevallen.. en zij vond inderdaad het hechten erna meer pijnlijk.. waarom verdoven ze dat eigenlijk niet ff plaatselijk voor het hechten? ).
Maar dan is de baby er al en dan is alles gewoon goed
Zoals ik het heb meegekregen ging het onder het mom van 'zo klaar'.. maar ondertussen gingen ze fijn verder. Misschien dat de plek er iets mee te maken had...quote:Op vrijdag 16 mei 2014 09:23 schreef Spees_Eend het volgende:
Er wordt wel verdoofd bij het hechten hoor Radyhyn.
Toch? Of zijn er uitzonderingen?
Edit: ik weet van mijn zusje dat er een plek is wat ze niet kunnen verdoven, te ver richting het been of de bil ofzo? Maar verder is een verdovingsinjectie toch wel gebruikelijk?
Dat doe je zeker! En je hebt absoluut een geweldige bijdrage aan dit forum.quote:Op donderdag 15 mei 2014 23:55 schreef mignonne het volgende:
[..]
Mwoah,ik denk dat ik op veel fronten toch ook mn best doe om in te zoomen op het normale verloop van zwangerschap/bevalling, of de leukere kanten, zoals vaders die hun kind aanpakken bijv.
Nou, dàt! En ik vind het ook nog wel eens lastig als ik mensen dingen hoor zeggen als: "het is eigenlijk een wonder als een kind gezond geboren wordt, er kan zoooooveel mis gaan tijdens een zwangerschap. Daar ben ik het gewoon niet mee eens. Ik snap wel dat dingen zo voelen soms voor sommige mensen, zeker als het bij jou nou net niét van een leien dakje ging, maar statistisch gezien is het vrij aannemelijk dat een zwangerschap + bevalling goed verloopt en er een normaal gezond kind wordt geboren.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 10:09 schreef mignonne het volgende:
Ik snap wel wat je bedoelt hoor Franny, en ben het op dat front ook wel met je eens. Je moet er voor waken dat je niet een soort nadruk gaat leggen op alles wat fout kan gaan maar dat je je ook vasthoudt in goed het kan gaan.
Ik moet ook eerlijk zeggen dat dat me nog wel eens tegen valt, op alle fronten hoor, niet alleen vanuit de kant van de cliënt maar ook vanuit de kant van de zorgverlener, hoeveel voorlichting er wordt gegeven over allerlei medicamenten, ingrepen en risico's maar hoe weinig aandacht er wordt besteed aan hoe een normale fysiologische bevalling plaats heeft, wat er nu precies gebeurd in je lijf en hoe je op verschillende manieren bijvoorbeeld zou kunnen persen. Daar mag wat mij betreft wel meer ruimte voor komen, en ik denk dat daar nu wel een ontwikkeling in zit als ik het zo inschat.
Om mezelf maar even als voorbeeld te nemen, ik heb 1 keer een fluxus gehad, mijn herhaalrisico is nu 15% op nog een fluxus, medisch gezien is dat risico enorm. Als je het zou vertalen naar een kansberekening voor de nekplooi bijvoorbeeld dan komt het overeen met een kans van 1:6 ongeveer. Maar ik heb dus ook een kans van 85% dat er helemaal niets aan de hand is bij een volgende bevalling. Daar heb ik alleen nog niemand over gehoord. Het is maar net waar je zelf de nadruk op wil leggen, ik kies voor het laatste
Jij bent dan ook niet voor niets Stormqueen en geen Dramaqueenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 10:13 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Nou, dàt! En ik vind het ook nog wel eens lastig als ik mensen dingen hoor zeggen als: "het is eigenlijk een wonder als een kind gezond geboren wordt, er kan zoooooveel mis gaan tijdens een zwangerschap. Daar ben ik het gewoon niet mee eens. Ik snap wel dat dingen zo voelen soms voor sommige mensen, zeker als het bij jou nou net niét van een leien dakje ging, maar statistisch gezien is het vrij aannemelijk dat een zwangerschap + bevalling goed verloopt en er een normaal gezond kind wordt geboren.
Maar als ik dat zeg word ik vaak raar aangekeken, want mensen verwachten dat je daar onwijs melodramatisch in staat na een paar miskramen
Bwehehehequote:Op vrijdag 16 mei 2014 10:57 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jij bent dan ook niet voor niets Stormqueen en geen Dramaqueen
Nee, dat snap ik wel.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 10:59 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Bwehehehe
Misschien staat het er een beetje gevoelloos - zo bedoel ik het in elk geval niet. En ik begrijp heel goed hoe anders het kan voelen soms. Maar als ik die gevoelskant even uitzet - en dat kan ik wel - dan weet ik gewoon dat de gevallen waarbij het erg slecht gaat of helemaal niet lukt, echt in de minderheid zijn. Maar het is niet mijn bedoeling daar mensen mee tegen de schenen te trappen verder
Ja, dàt wel. Ik blijf het ook wel wonderlijk vinden dat er een heel mèns - wtf! - zomaar ìn een ander mens groeit - sterker nog, in mìj - en dat dat allemaal ontstaat uit 2 cellenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee, dat snap ik wel.
Ik zie die opmerkingen eigenlijk anders: als je ziet hoe veel er moet gebeuren en goed moet gaan van bevruchting tot geboorte, is het een wonder dat er zoveel miljard mensen rondlopen. Het is gewoonweg zo prachtig mooi wat het lichaam kan, zo ongelofelijk dat het ook nog eens zo vaak goed gaat, dat het een werkelijk wonder is. Niet ten opzichte van de keren dat het fout gaat, maar gewoon hoe wonderbaarlijk prachtig de natuur in elkaar zit
Voor de rest ben ik het gewoon met je eens, hoor
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:13 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja, dàt wel. Ik blijf het ook wel wonderlijk vinden dat er een heel mèns - wtf! - zomaar ìn een ander mens groeit - sterker nog, in mìj - en dat dat allemaal ontstaat uit 2 cellen
quote:Op donderdag 15 mei 2014 22:53 schreef JaleesaJoia het volgende:
ego
Gadver JJ, ik hoop echt dat het goed komt allemaalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heel veel sterkte
Born to Lose, but Built to Win.
Oh klinkt goed! Gaat dus hard!! Fijn hoorquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:39 schreef LadyTagliatelle het volgende:
SQ:
We zijn klaar met verven en ik heb gister voor 10 euro een pracht van een bank gekochtzaterdag Ikea om een bed etc te kopen. Krijg van mijn ouders een wasmachine en diepvries én een droger
.. Heb ook een koelkast gekocht. Het schiet al op, mijn zus en haar man zijn ontzettend hard voor mij aan het klussen, en ik help uiteraard ook. Vloer ligt erin, schilderen is zo goed als klaar ( behalve de trap en de gang )
Ik heb best wel geluk gekregen de laatste paar weken. Behalve dat mijn baan die mij toegezegd is niet door gaatDus dat was een behoorlijke tegenvaller. Maar daar kom ik wel uit.
En ik ben vanmorgen naar de VK geweest. Intake en Echo. Willen jullie plaatjes zien?![]()
Ze zei dat het uitzonderlijk actief was. Ze was zelf helemaal enthousiast, ik ook wel uiteraard. Het was aan het koprollen, spartelen, beentjes strekken en weer oprollen. we denken zelfs dat het duimde
Edit; ben ondertussen even hier alles aan het doorlezen wat ik gemist heb, door dat klussen bijna geen tijd gehad/genomen voor FOK!
behalve de baan, klinkt het wel heel fijn allemaal!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:39 schreef LadyTagliatelle het volgende:
SQ:
We zijn klaar met verven en ik heb gister voor 10 euro een pracht van een bank gekochtzaterdag Ikea om een bed etc te kopen. Krijg van mijn ouders een wasmachine en diepvries én een droger
.. Heb ook een koelkast gekocht. Het schiet al op, mijn zus en haar man zijn ontzettend hard voor mij aan het klussen, en ik help uiteraard ook. Vloer ligt erin, schilderen is zo goed als klaar ( behalve de trap en de gang )
Ik heb best wel geluk gekregen de laatste paar weken. Behalve dat mijn baan die mij toegezegd is niet door gaatDus dat was een behoorlijke tegenvaller. Maar daar kom ik wel uit.
En ik ben vanmorgen naar de VK geweest. Intake en Echo. Willen jullie plaatjes zien?![]()
Ze zei dat het uitzonderlijk actief was. Ze was zelf helemaal enthousiast, ik ook wel uiteraard. Het was aan het koprollen, spartelen, beentjes strekken en weer oprollen. we denken zelfs dat het duimde
Edit; ben ondertussen even hier alles aan het doorlezen wat ik gemist heb, door dat klussen bijna geen tijd gehad/genomen voor FOK!
Mijn baan is afgelopen inderdaadquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:40 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Oh klinkt goed! Gaat dus hard!! Fijn hoorWel jammer van de baan, heb je nu wel werk of loopt dat af?
En jaaaaa, plaatjes
Ach wat ontzettend balen zegquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:42 schreef Chanty het volgende:
Draaipoging is mislukt
Hij lag al ingedaald met zijn billen en er was ook al weinig vruchtwater. Ze hebben hem niet eruit kunnen wippen, ook nog inwendig geprobeerd maar konden geen vat op hem krijgen. Wel gemerkt dat die ademhalingsoefeningen echt ontzettend nuttig zijn. Kan niet zeggen dat het echt pijnlijk was maar wel uitermate onaangenaam en dan te bedenken dat meneer niet eens gedraaid is! Maar goed… nu maar eens op verdere stappen beraden.
Jeetje, wat zouden andere stappen kunnen zijn dan?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:42 schreef Chanty het volgende:
Draaipoging is mislukt
Hij lag al ingedaald met zijn billen en er was ook al weinig vruchtwater. Ze hebben hem niet eruit kunnen wippen, ook nog inwendig geprobeerd maar konden geen vat op hem krijgen. Wel gemerkt dat die ademhalingsoefeningen echt ontzettend nuttig zijn. Kan niet zeggen dat het echt pijnlijk was maar wel uitermate onaangenaam en dan te bedenken dat meneer niet eens gedraaid is! Maar goed… nu maar eens op verdere stappen beraden.
Oh, dat zou wel tof zijn, als je het zelf kon doen zo!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:43 schreef LadyTagliatelle het volgende:
[..]
Mijn baan is afgelopen inderdaadMaar goed, kan wel een tijdje op de uitkering teren, je kunt geloof ik ook wel ontheffing krijgen voor dingen. Het moet lukken op deze manier. En ben zelf ook bezig iets op te zetten qua bedrijfje, wat ik van thuis uit kan doen. Ik hoop dat het gaat lopen. Zal toch iets schelen. Plus ik heb een jobcoach ( die niet weet dat ik zwanger ben
)
even uploaden.
Hoe gaat het met jou? ook alles goed hoop ik?
Ah, wat jammerquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:42 schreef Chanty het volgende:
Draaipoging is mislukt
Hij lag al ingedaald met zijn billen en er was ook al weinig vruchtwater. Ze hebben hem niet eruit kunnen wippen, ook nog inwendig geprobeerd maar konden geen vat op hem krijgen. Wel gemerkt dat die ademhalingsoefeningen echt ontzettend nuttig zijn. Kan niet zeggen dat het echt pijnlijk was maar wel uitermate onaangenaam en dan te bedenken dat meneer niet eens gedraaid is! Maar goed… nu maar eens op verdere stappen beraden.
Oh goed zeg, wat heerlijkquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:45 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Oh, dat zou wel tof zijn, als je het zelf kon doen zo!
Ja, hier alles prima, gisteren de SEO gehad en alles zag er tiptop uit!
dat kan ik me helemaal voorstellen.. heb je even de tijd om er goed over te denken?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:45 schreef Chanty het volgende:
De kans dat hij zelf draait is erg klein. Hij ligt idd nog altijd met zijn voeten bij zijn hoofd.
En andere stappen: kiezen tussen natuurlijke stuitbevalling proberen of een geplande keizersnede. En ik vind het een duivels dilemma als ik eerlijk ben
Ja, beslissingen waar je niet op zit te wachten natuurlijk.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:45 schreef Chanty het volgende:
De kans dat hij zelf draait is erg klein. Hij ligt idd nog altijd met zijn voeten bij zijn hoofd.
En andere stappen: kiezen tussen natuurlijke stuitbevalling proberen of een geplande keizersnede. En ik vind het een duivels dilemma als ik eerlijk ben
Balen joh dat het niet gelukt isquote:Op [url=httpis://forum.fok.nl/topic/2106503/2/80#140014066]vrijdag 16 mei 2014 11:45[/url] schreef Chanty het volgende:
De kans dat hij zelf draait is erg klein. Hij ligt idd nog altijd met zijn voeten bij zijn hoofd.
En andere stappen: kiezen tussen natuurlijke stuitbevalling proberen of een geplande keizersnede. En ik vind het een duivels dilemma als ik eerlijk ben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door LadyTagliatelle op 16-05-2014 12:02:02 ]Born to Lose, but Built to Win.
Volgens mij ga je dan echt kapot van de pijnquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:51 schreef Burdie het volgende:
[..]
Balen joh dat het niet gelukt is.
Inderdaad een flink dilemma... Hoe groot schatten ze Fernando? Is een stuit bevalling fysiek überhaupt te doen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Born to Lose, but Built to Win.
Balen!! Klein eigenwijsje echt al. Nu idd goed gaan nadenken over de vervolgstappen.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:42 schreef Chanty het volgende:
Draaipoging is mislukt
Hij lag al ingedaald met zijn billen en er was ook al weinig vruchtwater. Ze hebben hem niet eruit kunnen wippen, ook nog inwendig geprobeerd maar konden geen vat op hem krijgen. Wel gemerkt dat die ademhalingsoefeningen echt ontzettend nuttig zijn. Kan niet zeggen dat het echt pijnlijk was maar wel uitermate onaangenaam en dan te bedenken dat meneer niet eens gedraaid is! Maar goed… nu maar eens op verdere stappen beraden.
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:53 schreef LadyTagliatelle het volgende:
[..]
Volgens mij ga je dan echt kapot van de pijn
in Call the midwife deden ze dat ook wel geloof ik.. nouja minder te kiezen natuurlijk. Dat werd gepresenteerd alsof het wel kon hoor! Weet niet of tv-series de beste raadgever zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Is het natuurlijk ook niet, maar moest er even aan denken. Dat Joey toen zei dat hij dacht dat het twee hoofden had, maar het de billen waren.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:55 schreef Crumpette het volgende:
[..]
in Call the midwife deden ze dat ook wel geloof ik.. nouja minder te kiezen natuurlijk. Dat werd gepresenteerd alsof het wel kon hoor! Weet niet of tv-series de beste raadgever zijn
Oh nee..quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:42 schreef Chanty het volgende:
Draaipoging is mislukt
Hij lag al ingedaald met zijn billen en er was ook al weinig vruchtwater. Ze hebben hem niet eruit kunnen wippen, ook nog inwendig geprobeerd maar konden geen vat op hem krijgen. Wel gemerkt dat die ademhalingsoefeningen echt ontzettend nuttig zijn. Kan niet zeggen dat het echt pijnlijk was maar wel uitermate onaangenaam en dan te bedenken dat meneer niet eens gedraaid is! Maar goed… nu maar eens op verdere stappen beraden.
Haha jaquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:56 schreef LadyTagliatelle het volgende:
[..]
Is het natuurlijk ook niet, maar moest er even aan denken. Dat Joey toen zei dat hij dacht dat het twee hoofden had, maar het de billen waren.
Hier kwamen ze met 24 weken alquote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:00 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
ooh balen Chanty! kan mij voorstellen dat t n duivels dilemma is...
LadyTagliatelle, klinkt (behalve de baan) wel positief allemaal.
Ik ben net gebeld door de kraamzorg om een intake in te plannen.... staat nu op 24 Juni dan ben ik bijna 33 weken, wel aan de vroege kant of niet?
Dat gaan ze in het ziekenhuis verder bepalen. Vk plant vanmiddag een afspraak in. Tot nu toe was hij altijd gemiddeld.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:51 schreef Burdie het volgende:
[..]
Balen joh dat het niet gelukt is.
Inderdaad een flink dilemma... Hoe groot schatten ze Fernando? Is een stuit bevalling fysiek überhaupt te doen?
Klinkt goed, op je baan na!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:39 schreef LadyTagliatelle het volgende:
SQ:
We zijn klaar met verven en ik heb gister voor 10 euro een pracht van een bank gekochtzaterdag Ikea om een bed etc te kopen. Krijg van mijn ouders een wasmachine en diepvries én een droger
.. Heb ook een koelkast gekocht. Het schiet al op, mijn zus en haar man zijn ontzettend hard voor mij aan het klussen, en ik help uiteraard ook. Vloer ligt erin, schilderen is zo goed als klaar ( behalve de trap en de gang )
Ik heb best wel geluk gekregen de laatste paar weken. Behalve dat mijn baan die mij toegezegd is niet door gaatDus dat was een behoorlijke tegenvaller. Maar daar kom ik wel uit.
En ik ben vanmorgen naar de VK geweest. Intake en Echo. Willen jullie plaatjes zien?![]()
Ze zei dat het uitzonderlijk actief was. Ze was zelf helemaal enthousiast, ik ook wel uiteraard. Het was aan het koprollen, spartelen, beentjes strekken en weer oprollen. we denken zelfs dat het duimde
Edit; ben ondertussen even hier alles aan het doorlezen wat ik gemist heb, door dat klussen bijna geen tijd gehad/genomen voor FOK!
Dankje, en inderdaadquote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:03 schreef Lingue het volgende:
[..]
Klinkt goed, op je baan na!
ik had meegekregen dat jij het ook alleen gaat doen zonder partner? Ik probeer je binnenkort te pm'en. Hier namelijk zelfde soort situatie helaas...
Weinig vruchtwater is normaal op het einde van je zwangerschapquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:54 schreef Lingue het volgende:
[..]
Balen!! Klein eigenwijsje echt al. Nu idd goed gaan nadenken over de vervolgstappen.
Wel fijn dat het niet echt pijnlijk was en dat je de baadt had bij de ademhalingsoefeningen!
Lastig dilemma ook. En hebben ze nog wat gezegd over het wat weinige vruchtwater? Word je extra in de gaten gehouden?
Veel wijsheid in het nemen van de juiste beslissing die bij jou/jullie past!
Whaha XD uhm ohquote:Op donderdag 15 mei 2014 19:42 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
jamaar jamaar jamaar, het aanrijdinkje van vanmiddag was heul niet mijn schuld
Nee he, idd..quote:Op donderdag 15 mei 2014 19:50 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
Kan me er wel iets bij voorstellen. Ik kan me totaal niet concentreren en weiger dus ook om te rijden. Lastig voor m'n werkgever maar het is gewoon echt niet veilig. De laatste 2 weken heb ik het e.e.a. kunnen regelen maar na volgende week moet m'n werkgever iets regelen qua vervoer.
Chanty!
Goed idee. Spannend die laatste weken!
Ja precies..quote:Op donderdag 15 mei 2014 20:09 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik geloof het direct. Ik ben veel minder gefocust op de weg sinds ik zwanger ben. Ik rij ook echt slechter en moet veel bewuster mijn aandacht erbij houden. En ik heb vorige week met mijn auto langs de muur van de parkeergarage geschuurd. Eerste keer schade gereden in bijna 11 jaar. Gelukkig is de auto 20 jaar oud en zit is vol roest, deuken (van de voorganger) en afgebladderde lak dus het valt niet op
Ik heb nu 3 mutsjes, 3 rompertjes in verschillende maten, twee van die jumpsuits met voetjes in verschillende maten, een broekje met shirtje en vestje, een extra vestje, een jasje, en een pyjama.
En twee paar sokjes en schoentjes…. Zou het genoeg zijn?
Mignonne had me al een gyn aangeraden in het Haga die ervaren is in stuitbevallingen en vk bevestigde dat. Dus daar wordt nu als het goed is een afspraak gemaakt.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:16 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Whaha XD uhm ohwel alles goed?
[..]
Nee he, idd..
[..]
Ja precies..
Alhoewel ze in het artikel wel zeiden dat er verder weinig wetenschappelijke onderbouwing is waarom het nu precies zo is, en er vooral naar eigen ervaringen werd gevraagd bij de vrouwen. Jonge mannen schijnen nog steeds meer ongelukken te veroorzaken dan wij, dus dat is een troost![]()
JJ wat naar zeg allemaalSterkte joh!
Chanty he jeetje, wat naar dat de draaipoging niet is gelukt..![]()
Ik weet dat er wat onderzoeken zijn over stuitbevallingen, Mignonne back me up of corrigeer memaar omdat zuurstoftekort nogal een bekende complicatie is, vrouwen (en gyn's) vaak voor een geplande KS kiezen. Minder kans op complicaties dus etc. Maar daardoor gaat ook weer wat meer kennis verloren over hoe een vaginale stuitbevalling gaat, zijn artsen ook minder goed opgeleid daarin (doordat ze er minder doen) etc.. Dus dat verschilt denk ik ook per zh.
Misschien even specifiek vragen aan je gyn hoeveel ervaring de artsen er daar mee hebben en of zij het zien zitten? Maar lijkt me dat je daar nog een gesprek over krijgt. Succes iig met je keuze
Fijn!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:22 schreef Chanty het volgende:
[..]
Mignonne had me al een gyn aangeraden in het Haga die ervaren is in stuitbevallingen en vk bevestigde dat. Dus daar wordt nu als het goed is een afspraak gemaakt.
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:15 schreef mignonne het volgende:
Och lieve Chanty wat ontzettend jammer!!![]()
Laat je goed voorlichten en vraag ook zeg maar naar hoeveel ervaring een gyn heeft met vaginale stuitbevallingen. Soms maakt onbekend onbemind en adviseert een gyn een keizersnede vooral omdat hij/zij nauwelijks ervaring heeft met stuiten.
Als je wilt kan ik je op facebook toevoegen aan een groep waar dames zitten (verloskundigen) die erg veel afweten van vaginale stuitbevallingen en methoden van draaien naast moxa enz. Niet om je een vaginale stuit aan te pratenmaar zodat je ook die kant van het verhaal mee kunt pakken in je beslissing
Zij zien een stuit niet als afwijking maar als variatie op normaal.
Klinkt goed veel info uit diverse hoeken kan geen kwaad. Ik dm je zo mijn fb. Zit nu ff op telefoon dus niet handig :p vk zei idd ook al dat het maar net is wie je spreekt welk advies je krijgt. Uiteindelijk moet ik de keuze maken natuurlijkquote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:15 schreef mignonne het volgende:
Och lieve Chanty wat ontzettend jammer!!![]()
Laat je goed voorlichten en vraag ook zeg maar naar hoeveel ervaring een gyn heeft met vaginale stuitbevallingen. Soms maakt onbekend onbemind en adviseert een gyn een keizersnede vooral omdat hij/zij nauwelijks ervaring heeft met stuiten.
Als je wilt kan ik je op facebook toevoegen aan een groep waar dames zitten (verloskundigen) die erg veel afweten van vaginale stuitbevallingen en methoden van draaien naast moxa enz. Niet om je een vaginale stuit aan te pratenmaar zodat je ook die kant van het verhaal mee kunt pakken in je beslissing
Zij zien een stuit niet als afwijking maar als variatie op normaal.
Ok! Thanks voor de info, duidelijkquote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:26 schreef mignonne het volgende:
Mja er zijn weer nieuwe studies geweest inmiddels Enf, het blijkt dat er na 1, 2 en 5 jaar geen enkel verschil is tussen kinderen die geboren zijn per stuit of per sectio in de zin van apgarscores direct na de geboorte. Echter klopt het wel dat je een grotere kans hebt op complicaties bij een vaginale stuitgeboorte. Ik geloof dat het risico op sterfte (als je helemaal niet in zou grijpen met een spoedkeizersnede dus he!) 1,5% is. Alleen door te kiezen voor een keizersnede heb je een litteken in je baarmoeder wat je bij een volgende zwangerschap ook een kans van 0,5 - 1,5% op sterfte zou geven. Het komt er dus eigenlijk op neer dat het ene risico vervangen wordt door het andere. Er is dus echt geen goed of fout qua keuze. Het draait echt vooral om jouw specifieke situatie, de ervaring van de arts en waar je je het veiligst bij voelt en das voor iedereen persoonlijk
Wat fijn! Hij is erg aardig, fijn dat je daar terecht kunt!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:22 schreef Chanty het volgende:
[..]
Mignonne had me al een gyn aangeraden in het Haga die ervaren is in stuitbevallingen en vk bevestigde dat. Dus daar wordt nu als het goed is een afspraak gemaakt.
Dat hoop ik. Heb mijn voorkeur aangegevenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:29 schreef mignonne het volgende:
[..]
Wat fijn! Hij is erg aardig, fijn dat je daar terecht kunt!
nou, dat lijkt me niet zo, toch? ging het een paar dagen geleden niet over dat als je daarvoor zou moeten kiezen, en je moet toch een ks, dat er dan kans is dat je algehele narcose zou moeten? Ik zou het wel begrijpen als je liever zeker bent dat je er bij bent op het moment zelf.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:34 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat hoop ik. Heb mijn voorkeur aangegevenwordt vanmiddag terug gebeld wanneer de afspraak is.
En ik heb nu al het gevoel dat ik faal als ik een vaginale stuitbevalling niet eens probeer
Och nee dat moet je niet doen hoor, dat is echt niet nodig!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:34 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat hoop ik. Heb mijn voorkeur aangegevenwordt vanmiddag terug gebeld wanneer de afspraak is.
En ik heb nu al het gevoel dat ik faal als ik een vaginale stuitbevalling niet eens probeer
Dat dusquote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:38 schreef Crumpette het volgende:
[..]
nou, dat lijkt me niet zo, toch? ging het een paar dagen geleden niet over dat als je daarvoor zou moeten kiezen, en je moet toch een ks, dat er dan kans is dat je algehele narcose zou moeten? Ik zou het wel begrijpen als je liever zeker bent dat je er bij bent op het moment zelf.
Ja, inmiddels wel! Voel me bijna als vanoudsquote:Op vrijdag 16 mei 2014 11:46 schreef LadyTagliatelle het volgende:
[..]
Oh goed zeg, wat heerlijken je voelt je ook goed?
Dankjequote:
Dat is goed om te lezenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:41 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja, inmiddels wel! Voel me bijna als vanoudstnx
Wat een mooie rek-en-strek echoplaatjes weerIs je termijn nog aangepast?
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:34 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat hoop ik. Heb mijn voorkeur aangegevenwordt vanmiddag terug gebeld wanneer de afspraak is.
En ik heb nu al het gevoel dat ik faal als ik een vaginale stuitbevalling niet eens probeer
En wat zij zegt!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:39 schreef mignonne het volgende:
[..]
Och nee dat moet je niet doen hoor, dat is echt niet nodig!![]()
Je moet kiezen waar jij je goed en veilig bij voelt. Er is geen goed of fout. Het is jouw lijf en jullie baby. Als je zou kiezen voor een keizersnede dan doe je dat toch ook omdat je afgewogen hebt dat dit de beste optie is voor jullie in jullie specifieke situatie, daar hoef je je echt niet schuldig over te voelen hoor! En bovendien doen ze in het haga ook die natuurlijke keizersnede momenteel hè, dus je mist wat dat betreft niets qua eerste contact/eerste moment
Zo even de rest aan het vlezen dus nog even hier op reageren. Heb al reactie gehad op mijn laatste sollicitatie (had ik ook gepost maar volgens mij is er overheen gelezenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 10:32 schreef Lingue het volgende:
Chanty: Fijn van je verlof en niet de plicht van solliciteren! In de gaten houden kan nooit kwaad natuurlijk, maar even niet die verplichting voelen is fijn natuurlijk! Wanneer hoorde je ook al weer wat van die andere sollicitatie? Na je verlof toch pas?
Dat is nou precies mijn grote issue. Natuurlijke keizersnede geeft me de mogelijkheid voor dat eerste contact. Plus dat ik mezelf er mentaal op kan instellen want ik merk dat ik echt wel tijd nodig ga hebben om dat te accepteren. Of die eerste kennismaking kan met een spoedkeizersnede is maar de vraag. Nog even los van het onder narcose verhaal want heb nu al aan verschillende vk's gevraagd naar hun ervaring daarin en waar de een zegt dat het nauwelijks voorkomt, zegt de ander weer duidelijk dat het niet uit te sluiten is dat het nodig is als de baby het benauwd krijgt. En ik denk dat ik daar dan best overheen zou komen hoor. Maar dan vraag ik me dus af: moet ik nu, wetende dat de kans op een geslaagde stuitbevalling 50% is, kiezen om dat te proberen met de kans dat mijn baby het te zwaar krijgt en ik zijn geboorte dus mis en alsnog met een keizersnede eindig die ik dan waarschijnlijk nog lastiger te accepteren vind. Maar feit is dat ik gewoon nog info mis om een goede afweging te kunnen maken.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 12:39 schreef mignonne het volgende:
[..]
Och nee dat moet je niet doen hoor, dat is echt niet nodig!![]()
Je moet kiezen waar jij je goed en veilig bij voelt. Er is geen goed of fout. Het is jouw lijf en jullie baby. Als je zou kiezen voor een keizersnede dan doe je dat toch ook omdat je afgewogen hebt dat dit de beste optie is voor jullie in jullie specifieke situatie, daar hoef je je echt niet schuldig over te voelen hoor! En bovendien doen ze in het haga ook die natuurlijke keizersnede momenteel hè, dus je mist wat dat betreft niets qua eerste contact/eerste moment
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 14:01 schreef Stormqueen het volgende:
Lol, ik voelde net een hele serie snelle blaastrappels![]()
Lijkt me minder als er straks meer spierkracht achter zit
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 14:01 schreef Stormqueen het volgende:
Lol, ik voelde net een hele serie snelle blaastrappels![]()
Lijkt me minder als er straks meer spierkracht achter zit
Nope dat was voordat ik zwanger was. Maar ik houd me aanbevolen voor positieve verhalenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 14:50 schreef marel88 het volgende:
Wat balen dat de draaipoging niet gelukt is, Chanty... Succes met afwegen en kiezen, ik hoop dat je professionele begeleiding daarbij gaat treffen. En heel stiekem hoop ik nog op een "kleurdoosje" (heb je dat toen meegekregen, die spontane draai-actie van haar kindje?)
En felicitaties nog voor Fazz! Hoop dat je goed herstelt, ben je al thuis?
En blaas-trappels voor SQ! Voel je nu dan echt iets? Wat leuk!
Ik ben weer lekker home-sweet-home en krijg van iedereen te horen dat ik er "zo goed uit zie". Ja, ik ben op alle fronten 2 maten gegroeid ja. Maar eigenlijk boeit het me niet, de vorige zwangerschap was ik ook flink aangekomen en binnen 3 maanden was ik echt te dun door de borstvoeding, dus ik koester deze reserves! Zo!
Oh dat gaat vlot! Jij gaat voor de drieling met 25 weken?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 14:58 schreef DevilsAndDust het volgende:
aaa, nog geen vijftien weken en ik jeb 'm, hoor! 'Weet je zeker dat het er geen twee zijn'?
Chanty, balen dat het niet gelukt is. Ik wens je veel wijsheid om een beslissing te maken waar je je goed bij voelt.
SQ, trappels! .
Nou, het was vooral omdat ik met een best volle blaas in een meeting zat die heel saai was denk ikquote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:27 schreef Tante_Soesa het volgende:
Oh, Chanty, wat een lastige keuze en balen dat de draaipoging niet gelukt is. Ik heb al deze hele zwangerschap het gevoel dat dit kindje in stuit blijft liggen en dat ik ook voor die keuze kom te staan. Geen idee waar dat gevoel op gebaseerd is hoor, ben pas 21 weken, maar het kindje ligt ook inderdaad tot nu toe op elke echo met haar hoofdje omhoog. Geen idee waar ik voor zou kiezen op dit moment, ik zou die keuze ook écht moeilijk vinden.
Het is in ieder geval helemaal niet nodig om het gevoel te hebben dat je faalt, echt helemaal totaal niet! Moet je eens kijken hoe je alles tot nu toe hebt gedaan joh. Met alle geduld van de wereld zelf(!) zwanger geworden, een perfecte zwangerschap en nu denk je heel goed na over wat het beste zal zijn voor Fernando en voor jezelf.
SQ, trappels! Wat is Henka sterk dat je al zo duidelijk voelt dat ze tegen je blaas trapt joh. Ik voel de hele dag van alles maar geen idee wat ze (mijn 'ze' dus he
) allemaal doet en waar ze tegenaan trapt. Het is wel weer gezellig zo
De gyn zou me vandaag bellen met de datum, maar tot nu toe nog niks vernomen.. Ik merk nu wel echt dat ik totaaaaaal geen geduld heb, zit elke keer te denken om zelf de telefoon te pakkenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 14:10 schreef Skittles het volgende:
[..]![]()
![]()
Henka heeft opeens alles door.
JJ, wat krijg je het ook voor je kiezen. Is de ks al wel ingepland of krijg je die datum nog te horen?
LT met je stuiterbabyWel jammer van de baan.
Moeilijke keuze Chanty. Rot van de mislukte draaipoging. Hopelijk dat je dinsdag genoeg informatie en vertrouwen heb om een voor jou goede keuze te maken![]()
Ik zou er ook niet te lang mee wachten en gewoon zelf bellen hoor...quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:33 schreef JaleesaJoia het volgende:
[..]
De gyn zou me vandaag bellen met de datum, maar tot nu toe nog niks vernomen.. Ik merk nu wel echt dat ik totaaaaaal geen geduld heb, zit elke keer te denken om zelf de telefoon te pakken
Chanty, wat vervelend dat het niet gelukt is. Hoop dat je na het inwinnen van informatie tot een besluit kan komen waar je zelf echt achter staat!!
Ik ook....quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:35 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ik zou er ook niet te lang mee wachten en gewoon zelf bellen hoor...
Ja, ik hoop nu weer wat actiever te zijn, krijg de 21ste ook internet in mijn woningquote:Op vrijdag 16 mei 2014 13:54 schreef Kursor het volgende:
Chanty, wat jammer dat de draaipoging mislukt is.Goed dat je je al verder voorbereid had en dat je daardoor hopelijk ook de afspraak bij de door jou gewenste arts krijgt.
LadyTagliatelle, veel gedaan zeg tijdens de 'stilte'.luxaflex hangen sinds net in de babykamer! Op de valreep
. Bij eerste levering bleken hoogte/breedte omgedraaid
(fout fabrikant, was hoed ingemeten door stoffeerder) en dan is het weer weken wachten... Zou mooi zijn als we ook nog tijdig de in te lijsten platen voor het kamertje binnen krijgen, maar dat kan ook later. En man gaat als hij thuis zit nog een zelf ontworpen kastje maken (maar dat stond sowieso niet op de planning om voor de komst van de baby af te hebben
).
Zou gewoon bellen, het is al half vier geweest. Ik had rond het middaguur aan de lijn gehangen, maar geduld is ook niet mijn sterkste kantquote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:33 schreef JaleesaJoia het volgende:
[..]
De gyn zou me vandaag bellen met de datum, maar tot nu toe nog niks vernomen.. Ik merk nu wel echt dat ik totaaaaaal geen geduld heb, zit elke keer te denken om zelf de telefoon te pakken
Lievquote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:27 schreef Tante_Soesa het volgende:
Oh, Chanty, wat een lastige keuze en balen dat de draaipoging niet gelukt is. Ik heb al deze hele zwangerschap het gevoel dat dit kindje in stuit blijft liggen en dat ik ook voor die keuze kom te staan. Geen idee waar dat gevoel op gebaseerd is hoor, ben pas 21 weken, maar het kindje ligt ook inderdaad tot nu toe op elke echo met haar hoofdje omhoog. Geen idee waar ik voor zou kiezen op dit moment, ik zou die keuze ook écht moeilijk vinden.
Het is in ieder geval helemaal niet nodig om het gevoel te hebben dat je faalt, echt helemaal totaal niet! Moet je eens kijken hoe je alles tot nu toe hebt gedaan joh. Met alle geduld van de wereld zelf(!) zwanger geworden, een perfecte zwangerschap en nu denk je heel goed na over wat het beste zal zijn voor Fernando en voor jezelf.
SQ, trappels! Wat is Henka sterk dat je al zo duidelijk voelt dat ze tegen je blaas trapt joh. Ik voel de hele dag van alles maar geen idee wat ze (mijn 'ze' dus he
) allemaal doet en waar ze tegenaan trapt. Het is wel weer gezellig zo
Wat een moeilijke beslissing.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 14:56 schreef Chanty het volgende:
[..]
Nope dat was voordat ik zwanger was. Maar ik houd me aanbevolen voor positieve verhalen
Ik hoop trouwens ook heel stiekem dat het hem toch nog lukt om te draaien, al lijkt me dat niet makkelijk als je met je kont in een bekken vast zitMaar heb maandag toch nog een sessie bij de acupuncturiste gepland
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:55 schreef Kyara het volgende:
[..]
Wat een moeilijke beslissing.
Veel tijd op handen en knieën doorbrengen. Dan heeft ie de meeste ruimte om nog te draaien.
Ik begon met 1 in stuit en 1 goed (helaas het onderste kindje in stuit) en heb ook een paar avonden op handen en knieën gezeten. Uiteindelijk draaide de verkeerde maar het draaien an sich lukte dus wel.
Als ik op de grond zit krijg ik na een paar minuten als enorm pijn in mijn knieën en enkelsquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:04 schreef Stormqueen het volgende:
Chanty, ook niet als je met je bovenlichaam op de bank ofzo rust?
Kussens.... heel veel kussens. En een houding proberen die werkt. het gaat erom dat je buik zo vrij mogelijk is. Ik heb toen wel kussens onder mijn buik gelegd maar zonder dan het echt erop drukte zeg maar. Maar gaf net wat meer steun.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:02 schreef Chanty het volgende:
[..]Dat kan natuurlijk ook nog
Heel stom, maar hoe heb je dat volgehouden want ik heb het een paar dagen geprobeerd elke dag een kwartier en in krijg dus echt gewoon enorm pijn in mijn gewrichten en kan sowieso geen lekkere houding vinden om het langer dan 15 minuten vol te houden (ook niet op bed)
Ik ga nog eens wat proberen. En proberen met mijn benen en kon omhoog te liggen, dat hij wat makkelijker uit het bekken kan komen met zijn bipsquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:12 schreef Kyara het volgende:
[..]
Kussens.... heel veel kussens. En een houding proberen die werkt. het gaat erom dat je buik zo vrij mogelijk is. Ik heb toen wel kussens onder mijn buik gelegd maar zonder dan het echt erop drukte zeg maar. Maar gaf net wat meer steun.
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:54 schreef Chanty het volgende:
Iedereen bedankt voor de lieve reacties
[..]
Herkent iemand dit gevoel trouwens? Ik heb enorm het gevoel dat ik er nog niet klaar voor ben voor die kleine man. Ik vond vier weken al kort, maar nu realiseer ik me dat het met een geplande keizersnede ook heel goed wel eens twee weken kunnen zijn. En ik ben gewoon nog niet klaar met zwanger zijn. Ik geniet nog zo en ik wil nog zoooooveel doen en ik heb helemaal geen tijd nog gehad om rust te nemenIk ren nu ook alweer de hele middag door het huis heen. Dekentjes gewassen want ja dat moest nog. En begonnen de babykamer nu echt op orde te maken. En ik wil nog zus, en ik moet nog zo...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hoop dat je baby nog draait.
A grand adventure has begun.
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:16 schreef Keshet het volgende:
[..]![]()
Ik was zo blij dat hij pas met 42 weken kwam.
Ik heb met ruim 40 weken pas m'n vluchttas ingepakt. Ik voelde me prima, buik zat niet echt in de weg, ik dacht dat ik nog prima kon lopen (dat was niet zo, maar ach).
Ik heb zo genoten van die laatste paar weken.
Ik kan me voorstellen als je eerste zo vroeg komt je helemaal dubbel en dwars geniet van je lange zwangerschapSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hoop dat je baby nog draait.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
Ik zie dat een beetje voor me als op z'n kop aan een klimrek hangen en dan met je handen zo ver mogelijk naar voren "lopen" zoals we vroeger op het schoolplein dedenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:16 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik ga nog eens wat proberen. En proberen met mijn benen en kon omhoog te liggen, dat hij wat makkelijker uit het bekken kan komen met zijn bips
Ik ben benieuwd.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:16 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik ga nog eens wat proberen. En proberen met mijn benen en kon omhoog te liggen, dat hij wat makkelijker uit het bekken kan komen met zijn bips
Ik hoop dat het werktquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:16 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik ga nog eens wat proberen. En proberen met mijn benen en kon omhoog te liggen, dat hij wat makkelijker uit het bekken kan komen met zijn bips
Op eigen risico meisjes!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik zie dat een beetje voor me als op z'n kop aan een klimrek hangen en dan met je handen zo ver mogelijk naar voren "lopen" zoals we vroeger op het schoolplein deden
O, dat had ik ook een tijd, het gevoel dat ik er nog niet klaar voor was. Na een heel druk weekend (nog uit eten met vrienden, de nieuwste Harry Potter film in de bios, buikfotoshoot, verjaardagsfeest van een vriend) liepen we naar boven en toen zei ik tegen B: Zo, nou, ik ben er klaar voor, vanaf nu maakt het me niets meer uit.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:54 schreef Chanty het volgende:
Iedereen bedankt voor de lieve reacties
Herkent iemand dit gevoel trouwens? Ik heb enorm het gevoel dat ik er nog niet klaar voor ben voor die kleine man. Ik vond vier weken al kort, maar nu realiseer ik me dat het met een geplande keizersnede ook heel goed wel eens twee weken kunnen zijn. En ik ben gewoon nog niet klaar met zwanger zijn. Ik geniet nog zo en ik wil nog zoooooveel doen en ik heb helemaal geen tijd nog gehad om rust te nemenIk ren nu ook alweer de hele middag door het huis heen. Dekentjes gewassen want ja dat moest nog. En begonnen de babykamer nu echt op orde te maken. En ik wil nog zus, en ik moet nog zo...
Ik krijg idd wel de neiging om naar de speeltuin te gaan :p fokken op ellebogen en knieën is niet fijnquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik zie dat een beetje voor me als op z'n kop aan een klimrek hangen en dan met je handen zo ver mogelijk naar voren "lopen" zoals we vroeger op het schoolplein deden
eigenlijk zou je twee schommels achter elkaar moeten hebbenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:36 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik krijg idd wel de neiging om naar de speeltuin te gaan :p fokken op ellebogen en knieën is niet fijn
dat was voorheen wel zo inderdaad maar dat hebben ze gelukkig afgeschaft omdat het geen enkele meerwaarde heeft om al vanaf het begin bij de gynaecoloog te komen (tenzij er natuurlijk andere dingen meespelen, dan wordt het wat anders).quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:22 schreef Keshet het volgende:
Mijn herstel na de keizersnede ging heel erg vlot en goed. Bijna geen pijn gehad, ik kon de dag erna al weer aardig lopen.
Bij de 2e heb ik een gewone bevalling gehad, met knip en hechtingen en alles en ook daarna ging het herstel goed.
Grote nadeel van een keizersnede bij de 1e is dat een eventuele volgende bevalling dus sowieso in het ziekenhuis moet. Nou wilde ik dat zelf ook per se maar ik weet dat de meningen daar over verdeeld zijn en dat anderen het echt heel verdrietig vinden dat de optie om thuis te bevallen er niet meer is.
Ik moest sowieso alle controles bij de gyn ivm de eerste maar dat moet je geloof ik ook na een keizersnede. Maar dat weet ik dus niet zeker.
Over stuitbevallingen kan ik je (gelukkig/helaas) niks vertellen.
Hier vanaf 36 weken pas bij de gyn.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:22 schreef Keshet het volgende:
Ik moest sowieso alle controles bij de gyn ivm de eerste maar dat moet je geloof ik ook na een keizersnede. Maar dat weet ik dus niet zeker.
Ik heb nu echt een mental image van jou ondersteboven aan het klimrek...quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:36 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik krijg idd wel de neiging om naar de speeltuin te gaan :p fokken op ellebogen en knieën is niet fijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
Dat is wel beter, er werd dus vrij vroeg al besloten om een KS te doen?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:21 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd.
Ik ben trouwens ook begonnen met een vaginale stuitbevalling en dat liep dus uit op een spoedkeizersnede maar dat was gewoon met ruggeprik, geen algehele narcose.
Dat is wel vlot, ik heb echt een horrorbeeld van weken in bed moeten liggen. Dat gaat me dus nooooit lukken. Thuis bevallen hoeft voor mij niet dus dat speelt niet mee in mijn keuze. Het risico voor een volgende zwangerschap op complicaties speelt bij mij wel mee. Ook al is die kans ook klein.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:22 schreef Keshet het volgende:
Mijn herstel na de keizersnede ging heel erg vlot en goed. Bijna geen pijn gehad, ik kon de dag erna al weer aardig lopen.
Bij de 2e heb ik een gewone bevalling gehad, met knip en hechtingen en alles en ook daarna ging het herstel goed.
Grote nadeel van een keizersnede bij de 1e is dat een eventuele volgende bevalling dus sowieso in het ziekenhuis moet. Nou wilde ik dat zelf ook per se maar ik weet dat de meningen daar over verdeeld zijn en dat anderen het echt heel verdrietig vinden dat de optie om thuis te bevallen er niet meer is.
Ik moest sowieso alle controles bij de gyn ivm de eerste maar dat moet je geloof ik ook na een keizersnede. Maar dat weet ik dus niet zeker.
Over stuitbevallingen kan ik je (gelukkig/helaas) niks vertellen.
Iedereen mag dat. Waarschijnlijk zou ik tegen ieder ander zeggen wat jullie nu tegen mij zeggenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:44 schreef Cantare het volgende:
[..]
Hier vanaf 36 weken pas bij de gyn.
Chanty, ik ben er ook niet klaar voor, hoor. Als ik het me goed herinner dan kreeg ik dat gevoel de vorige keer pas met 38/39 weken. Nu loop ik nog erg met mijn hoofd achter de feiten aan.
En dat je zegt dat een keizersnee de makkelijkste weg zou zijn: zelfs als dat zo zou zijn, wat dan nog? Mag dat niet?
tnx zal hem straks even doorkijkenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:22 schreef Burdie het volgende:
Ikina, lekker in je coconnetje gaan zitten, hopelijk zet het door.
Chanty, misschien heb je hier nog wat aan? http://spinningbabies.com/baby-positions/breech-bottoms-up toen mijn mini in een stuit lag, vond ik dat een fijne website met veel praktische tips.
Tijdens toucheren bleek dat de navelstreng uitzakte (bij 5 cm). Dat was om 11.00 uur, daarna een echo gemaakt ter bevestiging om 11.07. En om 11.18 is de 1e geboren. Dus het ging wel heel vlotjes allemaal maar dus wel gewoon met ruggeprik.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:22 schreef Chanty het volgende:
Dat is wel beter, er werd dus vrij vroeg al besloten om een KS te doen?
lief zeg! Hier staat de was op de planning rond week 33.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:07 schreef Hilmo het volgende:
Hahah TAP, kan ik me zo voorstellen he. Ik móet me echt voorbereiden (controlfreak) maar dat is iets wat je niet kan voorbereiden. Behoorlijke les voor me.![]()
Chanty, wat shit van die mislukte draaipoging! Succes met beslissing nemen!
Zoo lief, krijgen we ineens van onze buren onverwachts een doos vol met jongenskleertjes, omdat hun dochter om komt in de kleertjes en ze niemand wist wie dat kon krijgen.En ik had niet verwacht dat we van wie dan ook kleertjes zouden krijgen, ken haast niemand met baby's, dus ik stond daar bijna bij elk broekje en truitje te gillen van blijdschap
![]()
Slaapzakjes, dekentjes, zoveel spulletjes en ook wel mijn smaak. En nu wil ik de babykamer klaar hebben
om alles lekker in op te bergen, pff. En alles uit te wassen. Vanaf wanneer doen/deden jullie de babywasjes??
Wow dat is inderdaad snelquote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:27 schreef Kyara het volgende:
[..]
Tijdens toucheren bleek dat de navelstreng uitzakte (bij 5 cm). Dat was om 11.00 uur, daarna een echo gemaakt ter bevestiging om 11.07. En om 11.18 is de 1e geboren. Dus het ging wel heel vlotjes allemaal maar dus wel gewoon met ruggeprik.
Edit: ik denk trouwens wel dat ze bij een stuitbevallling misschien iets eerder voor een ks kiezen als het niet helemaal lekker gaat. Denk echt niet dat ze je laten aanmodderen tot het echtechtecht megaspoed is. Maar dat is misschien iets om na te vragen
Je zoon leert z'n moeder alvast een mooi lesje!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:22 schreef Chanty het volgende:
Iedereen mag dat. Waarschijnlijk zou ik tegen ieder ander zeggen wat jullie nu tegen mij zeggenMaar als het om mezelf gaat dan ben ik altijd heel hard en dan moet ik altijd de lastige route kiezen. Ik weet niet, heb altijd al een soort bewijsdrang gehad. Als iedereen roept dat je iets niet kunt of niet moet doen, heb ik de neiging om het tegendeel te bewijzen
Leuk van het vertellen!!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:49 schreef AwayTL het volgende:
Chanty, jouw instelling en insteek van de hele stuitligging vind ik echt geweldig!
Hilmo wat lief van je buren! Had je zelf ook al ingeslagen of zijn dit echt de eerste dingetjes?
Vandaag bijna iedereen op het werk vertelt en beloofd dat als ik weer puf hwb ik ga trakteren. Nu heerlijk van de zon genieten terwijl er voor me gekookt wordt!
Typischquote:Op vrijdag 16 mei 2014 18:04 schreef Lingue het volgende:
Wat lief Hilmo!! Leuk he al die kleine kleertjes!
Enthousiaste reacties gehad van je collega's Always?
Ik ben net naar een babywinkel geweest, maar wat is dat leuk zeg! Gewoon de sfeer. Maar ook alle meubels, en stoelen en wagens. Ik wil dan eigenlijk alles wel nieuw. Terwijl ik tot voorkort dacht ik neem het wel over. Nu wil ik dat natuurlijk niet meer
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 18:40 schreef Stormqueen het volgende:
Ik hou zelf trouwens helemaal niet van die complete babykamers zoals je die bij babyzaken koopt. Maar das een allergie die is ontstaan door té veel blootstelling daar aan. Net als alle textiel uit 1 serie of van die badseries met allemaal hetzelfde beest er op
Ja klopt. Leuk idd! Leuke kindjes zullen dat wordenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 18:38 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Trouwens, wat leuk Lingue, wij gaan waarschijnlijk rond dezelfde dagen bevallen
Dat ook idd. Dat zou een beetje een Calvinistische gedachte zijn die me niet echt nodig of constructief lijktquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:44 schreef Cantare het volgende:
[..]
En dat je zegt dat een keizersnee de makkelijkste weg zou zijn: zelfs als dat zo zou zijn, wat dan nog? Mag dat niet?
Dat sowieso jaquote:Op vrijdag 16 mei 2014 18:59 schreef Lingue het volgende:
[..]
Ja klopt. Leuk idd! Leuke kindjes zullen dat worden
Ze kunnen er zo vijf dagen naast zitten in het begin. En verder doet het lijf soms gekke dingen, mijn UD klopt ook niet met de avond dat ik wéét dat het gebeurd is.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 19:36 schreef Crumpette het volgende:
ik voel me vandaag ineens een beetje nerveus over de termijnecho volgende vrijdag..ik keek naar mijn laatste echo, waar ik werd geschat op 7 +3, maar als ik dan terugkijk in mijn agenda, kom ik dan op de mogelijke conceptie tijd (5+3 terug?) uit op de avond waarop ik positief testte.. en, dat was 5,5 weken na mijn laatste menstruatie. Hoe ver ben ik nou echt? Wat als het zich niet goed ontwikkelt?![]()
ik zal blij zijn als het zo ver is.
thanks. Ja is ook lastig nu even. ik heb wat van die calculators gedaan, op basis van de echo (conceptie op 25-3, nu 10 weken precies, UD 12-12) en op basis van mijn cyclus (conceptie 28-3, nu 9w4d, UD 15-12). Die tweede optie lijkt me nu meer voor de hand liggend.. ik was hoogstwaarschijnlijk op vakantie tijdens de conceptiequote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:05 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ze kunnen er zo vijf dagen naast zitten in het begin. En verder doet het lijf soms gekke dingen, mijn UD klopt ook niet met de avond dat ik wéét dat het gebeurd is.
Even afwachten en je niet te druk maken denk ik.
hehe. Willem dan, we waren op curacaoquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:19 schreef kwakz0r het volgende:
Kan idd ook dat je een late eisprong en een late innesteling hebt gehad. Dan klopt t echt niet met die online rekentools.
Vakantiebaby! Gaat t nu naar de vakantiebestemming genoemd worden?
Overigens ben ik verliefd op mijn nieuwe telefoon. Ik maak veel minder snel typefouten met deze!
stel jezelf de vraag hoe jij t zou vinden als de oppas van henka in slaap valt terwijl jullie weg zijn... Dan heb je je antwoordt... Denk namelijk dat t persoonlijk is.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:29 schreef Stormqueen het volgende:
kun je het als oppas zijnde maken om in slaap te vallen op de bank? (nee, ik pas idd nooit op) babyfoon staat hard genoeg dat ik wakker zou worden als ie een strot opzet. Of is dat echt not done?
daar kan ik geen antwoord op even want ik heb nog geen kind. En al helemaal geen kind van 2,5 jaar. Ik voel me gewoon verlept na deze week 45 uur werken, vier avonden daarbij ook nog weg zijn, en te kort geslapen. En dan zit je in een muisstil huis en dan ga je knikkebollenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:36 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
stel jezelf de vraag hoe jij t zou vinden als de oppas van henka in slaap valt terwijl jullie weg zijn... Dan heb je je antwoordt... Denk namelijk dat t persoonlijk is.
Nou als mijn kleintje boven ligt te slapen en mijn oppas heeft onder de babyfoon zo dusdanig hard aan staan dat ze gelijk wakker wordt heb ik daar heul geen probleem mee hoor.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:29 schreef Stormqueen het volgende:
kun je het als oppas zijnde maken om in slaap te vallen op de bank? (nee, ik pas idd nooit op) babyfoon staat hard genoeg dat ik wakker zou worden als ie een strot opzet. Of is dat echt not done?
hij is vrij mega. 5 inch scherm. nexus 5 van google/LG. LG maakt hem, maar t is een kale android phone, geen samsungsausje of LGsausje eroverheen. Ik ben er errrrrrg blij mee. lekker snel, mooi beeld, etc.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:34 schreef Crumpette het volgende:
[..]
hehe. Willem dan, we waren op curacao.
Wat voor telefoon heb je? ik ben ook bijna toe aan een nieuwe. ik neig hoe langer hoe meer naar een mega unit ala samsung note oid.
kind van 2,5 vind ik iets anders dan een baby van een paar maanden oudquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:36 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
daar kan ik geen antwoord op even want ik heb nog geen kind. En al helemaal geen kind van 2,5 jaar. Ik voel me gewoon verlept na deze week 45 uur werken, vier avonden daarbij ook nog weg zijn, en te kort geslapen. En dan zit je in een muisstil huis en dan ga je knikkebollen
ik heb ook een S3, gaat eigenlijk nog wel prima, ik zit nu een beetje van Ofwel ik schaf een tablet aan, of ik neem een ubertelefoon, immers wil wel mijn familie kunnen spammen met een beetje fatsoenlijke foto's van mijn beeb 24/7quote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:37 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
hij is vrij mega. 5 inch scherm. nexus 5 van google/LG. LG maakt hem, maar t is een kale android phone, geen samsungsausje of LGsausje eroverheen. Ik ben er errrrrrg blij mee. lekker snel, mooi beeld, etc.
Ik had een galaxy s3, hij is net iets langer, niet breder, maar vgl hiermee was de s3 echt hilarisch sloom naar mate hij ouder werd.
hij ligt al een uur te wauwelenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:38 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
kind van 2,5 vind ik iets anders dan een baby van een paar maanden oudeen van 2,5 schreeuwt wel hard als er iets is volgens mij
oppassen, dát heb ik al lang niet gedaan! ik was op een gegeven moment wel gewild in de buurt, de oppas van 23 die de kinderen sinds de geboorte kent en nog steeds oppast voor 3 euro per uurquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:41 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hij ligt al een uur te wauwelen
Misschien moet ik maar even koffie gaan zetten ofzo.
't is mijn derde keer in mijn leven, en m'n hobby zal het niet worden in elk gevalquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:43 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
oppassen, dát heb ik al lang niet gedaan! ik was op een gegeven moment wel gewild in de buurt, de oppas van 23 die de kinderen sinds de geboorte kent en nog steeds oppast voor 3 euro per uur
betaald tv kijken en de kast leegvreten, ja dat vond ik wel wat. kinderen gingen bij mij meestal eerder naar bed dan bij hun oudersquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:46 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
't is mijn derde keer in mijn leven, en m'n hobby zal het niet worden in elk geval
same here, heb echt al te veel bonbons op vandaag. Stomme vriend met zijn lieve kadootjesquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:53 schreef AwayTL het volgende:
That kwak is genius!![]()
Zou ikina al bevallen zijn?
Lingue, de reacties op het werk waren leuk! Kan ook komen omdat mijn contract eind augustus afloopt en ze weten dat ze er toch geen last van zullen hebben haha. Al denk ik dat ze sowieso wel leuk gereageerd zouden hebben.
Mijn halve bon bon bloc is al op. De verpakking is ook zo gemaakt dat ik nog extra moeite moet doen en mezelf helemaal een vreetzak vindt..
ik heb dus al weken zin in snoep. echt van die felgekleurde suikerdingenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:57 schreef AwayTL het volgende:
Wat lief! vreetcadeautjes
.
Ik ben er (heel schandalig) net speciaal voor naar de supermarkt gegaan... (heb stiekem ook nog chips gehaald voor mezelf)
Doenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:34 schreef Crumpette het volgende:
[..]
hehe. Willem dan, we waren op curacao.
Wat voor telefoon heb je? ik ben ook bijna toe aan een nieuwe. ik neig hoe langer hoe meer naar een mega unit ala samsung note oid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |