Ben er ook bang voor. Sowieso, SBS6quote:Op zaterdag 22 november 2014 20:05 schreef RobinOok het volgende:
Toch vond ik het eindelijk kloppen met die drie.
Gaan ze het weer verkloten. Wedden? Pffffff.
Ongelooflijk wat een prutsers daar zitten, afgelopen 2-3 jaar alles verprutst wat er te verprutsen viel, behalve misschien sterren springen in het water of van de schans.quote:Op zaterdag 22 november 2014 22:16 schreef golfer het volgende:
[..]
Ben er ook bang voor. Sowieso, SBS6
http://www.nu.nl/media/39(...)-holland-bekend.htmlquote:Robert Kranenborg, Michiel van der Eerde en Marcus Polman zijn de nieuwe juryleden van het kookwedstrijdprogramma Masterchef Holland van SBS6.
Dat heeft SBS Broadcasting donderdag bekendgemaakt tijdens de presentatie van de nieuwe plannen voor het komende voorjaar.
Het drietal vervangt Julius Jaspers, Alain Caron en Peter Lute die vorig seizoen de jury vormden.
Kranenborg was jarenlang werkzaam bij hoog aangeschreven restaurants en geeft les aan de Robert Kranenborg Academie. Kranenborg was eerder te zien in kookprogramma's als Topchef en Over de Kook.
Van der Eerde is op dit moment werkzaam in zijn eigen restaurant Baut in Amsterdam. Poman is culinair journalisten auteur van een kookboekenserie.
bronquote:Julius Jaspers teleurgesteld in Robert Kranenborg
Julius Jaspers vindt het jammer dat zijn vroegere Topchef-collega Robert Kranenborg zijn plek inneemt in de jury van de SBS 6-show Masterchef Holland. Dat heeft hij laten weten op 100%NL. Jaspers en Kranenborg zijn bevriend. “Dat zijn we, ja, maar zo werkt het toch niet helemaal in tv-land, kom ik dan nu achter. Het is, als ik het heel aardig moet zeggen, toch gewoon: wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Laten we het daarop houden. Zo gaat het. De één zijn dood is de ander zijn brood.“
Volgens de radio-dj die Jaspers interviewde, had het wel zo correct geweest als Kranenborg zijn oud-collega over zijn nieuwe baan had geïnformeerd. “Dat klopt dat dat netjes zou zijn“, zegt Jaspers erover.
Jaspers hoorde het nieuws via via. “Er is mij nooit gevraagd om mijn mond erover te houden, maar als je iets hoort dan verzwijg je het uit beleefdheid en dan laat je dat henzelf naar buiten brengen.”
Boos is Jaspers niet. “Ik sta er ver boven. Het is werk en als er geen werk is, komt er weer wat anders. Het is geen megaramp. Het is jammer voor het team, want we hadden het leuk en deden het goed.”
Jaspers en de overige juryleden van Masterchef Holland zijn ontslagen, nu het programma verhuist van Net5 naar SBS 6. Jaspers praat nu met RTL over een terugkeer van Topchef.
Naast Kranenborg, zitten ook Michiel van der Eerde en Marcus Polman in de jury.
bronquote:SBS 6 zet nieuwe jury MasterChef op de foto
SBS 6 heeft de nieuwe jury van het dagelijkse programma MasterChef Holland op de foto gezet. Het gaat om meesterkok Robert Kranenborg, restauranteigenaar Michiel van der Eerde en culinair recensent Marcus Polman. Dat heeft de zender vandaag laten weten. MasterChef Holland verhuist van Net5 naar SBS 6 en daar hoort een nieuwe jury bij. “We vertegenwoordigen niet alleen ontzettend veel kennis, maar ook drie generaties“, aldus een enthousiaste Kranenborg.
Marcus Polman geeft aan dat de rolverdeling automatisch tot stand komt. “Robert is de klassiek geschoolde Franse kok met een enorme hoeveelheid kennis, Michiel is de vernieuwende rock & roll-chef met een hip knotje. Ik ben de vragensteller, het empathische type bij wie de kandidaten uithuilen als ze in een crisis zitten.”
De oude jury bestond uit Julius Jaspers, Alain Caron en Peter Lute. Jaspers zei eerder te balen van zijn exit én het feit dat zijn goede vriend Kranenborg hem niet op de hoogte heeft gebracht van zijn nieuwe job.
MasterChef Holland is vanaf 16 maart dagelijks om 18.00 uur te zien bij SBS 6.
Gordon Ramsey is zelf niet Amerikaansquote:Op donderdag 26 februari 2015 07:51 schreef MutedFaith het volgende:
Twee van de drie ken ik niet, dus ik laat me verrassen.
Van Kranenborg heb ik altijd het idee dat hij de Nederlandse Gordon Ramsey probeert te spelen en niet doorheeft dat hij daar niet Amerikaans genoeg voor is.
volledig mee eens.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:39 schreef golfer het volgende:
Jammer.
Jammer van deze jury.
En vooral jammer dat het naar zo'n pulpzender gaat verhuizen.
Ik kijk half tijdens het koken. Jammer van de uitzendtijd, we kijken eigenlijk altijd dwdd om zeven uur.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |