Nee heh, de naam van Kolles duikt weer op. Vraag me toch af waar die kerel altijd weer sponsoren vandaan haalt. Al was dat bij HRT ook niet echt zichtbaar...quote:Op vrijdag 13 juni 2014 11:09 schreef sasquatsch het volgende:
Einde van Caterham?
Het gerucht gaat dat ze niet meer aan de start verschijnen in Oostenrijk.
[..]
Ze zoeken niet voor niets een investeerder en hebben hun aandeel in het Alpine project verkocht aan Renault. Dus blijkbaar hebben ze wel geld nodig.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 11:15 schreef twiFight het volgende:
Ik vind het nog wat ongeloofwaardig. Als reden wordt het budget aangegeven. Maar dat budget is redelijk voorspelbaar, dus het lijkt me niet dat ze er een paar weken voor de tijd opeens achter komen en dan nu stante pede er mee op moeten houden omdat het geld op is. Dan waren ze wel eerder in de verkoop gegaan, lijkt me.
Fernández is z'n speeltje zat, ik denk zeker dat de punten van Marussia ook wel van invloed zijn geweest op zijn humeur. Hij wil er gewoon van afquote:Op vrijdag 13 juni 2014 11:15 schreef twiFight het volgende:
Ik vind het nog wat ongeloofwaardig. Als reden wordt het budget aangegeven. Maar dat budget is redelijk voorspelbaar, dus het lijkt me niet dat ze er een paar weken voor de tijd opeens achter komen en dan nu stante pede er mee op moeten houden omdat het geld op is. Dan waren ze wel eerder in de verkoop gegaan, lijkt me.
Commercieel gezien is ze wel interessant, als vrouw zijnde, maar als coureur heeft Danica niets te zoeken in de F1. Dan zie ik nog liever Simona de Silvestro. Die kan op normale circuits uit de voeten terwijl Danica alleen op ovals af en toe goede resultaten behaalt.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 12:19 schreef Karstman het volgende:
Ik lees net in de krant dat Haas graag Danica Patrick wil hebben als 2e rijder in 2016. Ik ben voormaar of het haalbaar is...
Precies. Simona geniet ook wel enige bekendheid in de VS, maar heeft zich ook bewezen op de normale circuits. Als Haas met Ferrari-motoren gaat rijden dan zou het me niet verbazen als voor haar gekozen wordt, zeker nu ze door Sauber klaargestoomd wordtquote:Op vrijdag 13 juni 2014 12:36 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Commercieel gezien is ze wel interessant, als vrouw zijnde, maar als coureur heeft Danica niets te zoeken in de F1. Dan zie ik nog liever Simona de Silvestro. Die kan op normale circuits uit de voeten terwijl Danica alleen op ovals af en toe goede resultaten behaalt.
En eerder noemde Haas Danica nog een 'long shot'. Waarom hij haar nu een 'dream driver' noemt is me een raadsel (behalve commercieel gezien dan).
https://twitter.com/tonyfernandes/status/477398449613066240quote:Op vrijdag 13 juni 2014 11:09 schreef sasquatsch het volgende:
Einde van Caterham?
Het gerucht gaat dat ze niet meer aan de start verschijnen in Oostenrijk.
[..]
Eens. Ze heeft goede dingen laten zien in de IndyCar.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 12:36 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Commercieel gezien is ze wel interessant, als vrouw zijnde, maar als coureur heeft Danica niets te zoeken in de F1. Dan zie ik nog liever Simona de Silvestro. Die kan op normale circuits uit de voeten terwijl Danica alleen op ovals af en toe goede resultaten behaalt.
SPT / 24 Heures du Mans 2014 #17: na 4 uur in de racequote:Op zaterdag 14 juni 2014 18:28 schreef Fir3fly het volgende:
Zucht, gevecht om de leiding in LMP2 en het wordt weer volledig gemist.
Kijken ze überhaupt wel naar het beeld?
Oepsquote:Op zaterdag 14 juni 2014 19:29 schreef Beach het volgende:
[..]
SPT / 24 Heures du Mans 2014 #17: na 4 uur in de race
verkeerde topic
twitter:stephanesamson twitterde op zondag 15-06-2014 om 19:04:42Just been told I was sacked because of my supporting tweet towards gay athletes at Sochi. Lotus=Putin. Please retweet. People must know. reageer retweet
Tsja..twitter:stephanesamson twitterde op zondag 15-06-2014 om 19:52:08Let's make #LotusAntiGay trend worldwide ! reageer retweet
Dat is het punt, af en toe met je ogen knipperen kan je toch niet echt leven noemenquote:Op maandag 16 juni 2014 11:56 schreef Geralt het volgende:
Weinig bronnen nog, maar dat zou wel goed nieuws zijn zeg
De vraag is dan alleen wat is er nog over van hem en in hoeverre komt het nog terug en kan hij nog enigszins een kwalitatief leven verder hebben.
Ja dat is lastig ja. Iemand kan inderdaad uit coma zijn en een kasplantje zijn geworden zonder ook maar enige kans op ooit nog verbetering.quote:Op maandag 16 juni 2014 11:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is het punt, af en toe met je ogen knipperen kan je toch niet echt leven noemen
Ik vind het een beetje een raar verhaal. Die tweet was van februari, maar nu pas ontslagen?quote:Op maandag 16 juni 2014 10:13 schreef Rossdale het volgende:
Mwoah ik vind het wel ongepast om je bedrijf te gebruiken om een statement te maken.
Als hij ontslagen zou zijn omdat dit zijn persoonlijke tweets waren dan was het een heel ander geval, maar nu snap ik het eigenlijk wel. Zeker aangezien je als bedrijf geen potentiele sponsors af wil schrikken, voor wat voor reden dan ook.
Ik vrees dat we hem nooit meer te zien krijgenquote:Op maandag 16 juni 2014 12:04 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ja dat is lastig ja. Iemand kan inderdaad uit coma zijn en een kasplantje zijn geworden zonder ook maar enige kans op ooit nog verbetering.
En juist dat is onduidelijk hoe zijn toestand precies is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |