Dank voor deze herinnering en kick.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:19 schreef tostitomaatkaas het volgende:
We gaan weer beginnen! Over een paar minuten is Match of the Day terug met Arsenal - Manchester City, de wedstrijd om de Community Shield!
Hij heeft kanker gehad vorig jaar, was jarenlang assistent van Wenger. Mooi dat hij dit mocht doen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 23:58 schreef ajacied4lf het volgende:
![]()
De uitreiking had ik nog niet gezien.
I know, prachtig.quote:Op maandag 11 augustus 2014 00:01 schreef alors het volgende:
[..]
Hij heeft kanker gehad vorig jaar, was jarenlang assistent van Wenger. Mooi dat hij dit mocht doen.
thanksquote:Op maandag 11 augustus 2014 00:02 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
I know, prachtig.
Gefeliciteerd trouwens.
Goed filmpje.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:34 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik ben dan ook zeer trots op dit filmpje.
Heb je die gekozen op naam? Ik zou dat doen namelijk.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:35 schreef johannes_vermeer het volgende:
Voor mijn fantasy league zou het goed zijn als Boner zou scoren. Ben benieuwd of dat gebeurt.
Ik had v. Persie eruit gehaald voor Bony.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:35 schreef johannes_vermeer het volgende:
Voor mijn fantasy league zou het goed zijn als Boner zou scoren. Ben benieuwd of dat gebeurt.
In de PL kennen ze hem als Wilfried maar in Nederland weten we wel beter.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 23:36 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Heb je die gekozen op naam? Ik zou dat doen namelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |