Zal best veel ontkend zijn ja, maar toch heb ik zo'n gevoel dat we deze E3 toch nog geen nieuwe Fallout gaan zien.quote:
Als dat zo is dan wordt dat tijdens de persconferentie. Dus je weet het vrij snel.quote:Op donderdag 22 mei 2014 15:57 schreef Verbodsbord het volgende:
Hoop dat er vanuit Sony of Activision tijdens deze E3 iets bekend wordt over een PS4+Destiny bundel, zodat ik eindelijk zo'n kreng kan gaan preorderen
Sowieso altijd een mooi event, precies die week ook vrij van school, dus lekker persconferenties kijken
Had niet de voice actor van Three Dog al z'n mond voorbij gepraat?quote:Op donderdag 22 mei 2014 16:02 schreef FerryNL86 het volgende:
[..]
Zal best veel ontkend zijn ja, maar toch heb ik zo'n gevoel dat we deze E3 toch nog geen nieuwe Fallout gaan zien.
Kan me niet snel genoeg gaanquote:Op donderdag 22 mei 2014 18:34 schreef Pheno het volgende:
[..]
Als dat zo is dan wordt dat tijdens de persconferentie. Dus je weet het vrij snel.
Beter dan Mr. Incredible of hoe die kneus ook heettequote:Op vrijdag 23 mei 2014 13:49 schreef 2Happy4U het volgende:
Schijnt dat Girlwood weer de Ubi presentatie doet
Ja die kneus jaquote:Op vrijdag 23 mei 2014 15:46 schreef Rossdale het volgende:
Mr. Caffeine bedoel je?
Let's go back to the past tudulududeludu
GTA V iig, R* komt binnenkort met GTA V PC/PS4/XBONEquote:
Rockstar is niet op de E3. Voor derest zijn het aannames, het enige dat bevestigd is, is dat er een game voor pc, ps4 en Xbone uitkomt voor maart 2015.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:33 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
GTA V iig, R* komt binnenkort met GTA V PC/PS4/XBONE
Oftewel, GTA V. Je denkt dat Rockstar genoegen neemt met een met een budget van honderden miljoenen dollar voor een spel dat als het uitkomt slechtere graphics dan de voorganger heeft en op verouderde systemen uitkomt? Nee.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:38 schreef Pheno het volgende:
[..]
Rockstar is niet op de E3. Voor derest zijn het aannames, het enige dat bevestigd is, is dat er een game voor pc, ps4 en Xbone uitkomt voor maart 2015.
MK10 !!!!!!!!! Enige info is great ja!quote:Op maandag 19 mei 2014 21:42 schreef Pheno het volgende:
Ah, hier is ie. Zelf heb ik er ook heel veel zin in, over drie weken zit ik weer in het zonnige LA om vier dagen te gamen en af en toe een demo te zien.
Ik heb al wat interviews met bv Destiny, Batman en Netherrealms nieuwe dingetje (MK10 wss). Mochten jullie ook vragen hebben voor deze mensen: gil ze even hier, pm ze, of stuur een postduif, ik neem ze mee.
Straks is het een nieuwe midnight clubquote:Op vrijdag 30 mei 2014 13:24 schreef Pheno het volgende:
Wie zegt dat het GTA is? Rockstar heeft meer ontwikkelstudio'sNatuurlijk hoopt iedereen het, maar het hoeft niet.
TES VI zal op z'n vroegst in 2017 komen, gok ik.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 10:17 schreef SherlockHolmes het volgende:
Waar ik naar uit kijk, en weet dat ze niet allen dit jaar al worden aangekondigd:
-The Elder Scrolls VI
-Fallout 4
-Mafia III
-GTA V PC
quote:Op vrijdag 30 mei 2014 10:17 schreef SherlockHolmes het volgende:
Waar ik naar uit kijk, en weet dat ze niet allen dit jaar al worden aangekondigd:
-The Elder Scrolls VI
-Fallout 4
-Mafia III
-GTA V PC
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |