Hoeveel Zweedse liedjes zijn er dit jaar?quote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:10 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
dat is niet te hopen. Zo goed is ze niet en er zijn al zoveel van dat soort liedjes. Dit jaar is het al helemaal erg met die zweedse liedjesmafia!!!![]()
![]()
Plus dat ik ga schoppen als ik nog één iemand hoor over 'oostblok-terreur'quote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:10 schreef Maartel het volgende:
[..]![]()
Dat zou ik wel echt een enorm troosteloze winnaar vinden.
Ik kan het me nog niet voorstellen.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:12 schreef WhiteBeard het volgende:
Ik denk dat we na de helft van de landen die punten hebben gegeven wel een beeld hebben hoe we er voor staan. Als we dan een straatlengte voorliggen zit het in de tas
Nou ja, voor Anouk zaten we jarenlang niet in de finale dus waren we gewoon neutraalquote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:14 schreef Maartel het volgende:
[..]
Ik kan het me nog niet voorstellen.
Wel serieus erg spannend dit jaar.
Ik kan me bijna de lol niet meer voorstellen voor landen die niet tot de favorieten behoren (ookal is het voor ons zelden anders geweest)
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 10:14 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja citeer de bijbel even
DIE GAAT ONS OOK NIET HELPEN HEUR>
Ik heb echt sinds 2003 zelden nog heel fanatiek gekeken. Ik geloof dat ik in 2006 nog even voor Kate Ryan was, maar verder is het met de komst van semi's en steeds matigere inzendingen voor mij met het jaar minder interessant geworden.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:14 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, voor Anouk zaten we jarenlang niet in de finale dus waren we gewoon neutraal
Dan is het misschien wel leuker dan wanneer je wel meedoet maar eigenlijk kansloos bent
Nee wel iets over Sodom en Gomorrah. Het zou wel aardig zijn. Een bliksem die meneer Worst van zijn jurk ontdoet.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:15 schreef Strani het volgende:
[..]stond het ook precies zo in de bijbel!?
Zo iets tochquote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:15 schreef Strani het volgende:
[..]stond het ook precies zo in de bijbel!?
Juichenquote:
Toen mocht ik nog niet opblijvenquote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:20 schreef Max23 het volgende:
Edsilia in 1998 was de eerste keer dat ik me nog kan herinneren. Dat was wel spannend
Ik was toen 7 (bijna 8). Kan me het optreden nog wel herinneren. Denk dat ik de puntentelling niet helemaal gezien meer hebquote:
Ik begon in de vroege jaren 90. Ruth Jacott en Edsilia Rombley heb ik meegemaakt maar daarna ging het erg snel bergafwaards voor Nederland. Maar ik ben het altijd leuk blijven vinden, ook als neutrale kijkerquote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:18 schreef Guanabana het volgende:
Ik begon een beetje met kijken vanaf 1999, Marlayne. Helaas ging het vanaf toen bergafwaarts voor Nederland. Dit is echt de eerste keer in mijn leven dat ik bewust meemaak dat we een kans maken
Ik was toen 9 bijna 10, heb geloof ik helemaal niet gekeken.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:22 schreef Max23 het volgende:
[..]
Ik was toen 7 (bijna 8). Kan me het optreden nog wel herinneren. Denk dat ik de puntentelling niet helemaal gezien meer heb
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |