België heeft toch wat meer een band met Michael. Door al die kelders met kinderen.quote:Op maandag 1 januari 2018 16:37 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Wat denken jullie eigenlijk dat de oorzaak is dat MJ zo matig scoort altijd in de Top 2000?
Eén van de grootste artiesten allertijden, en zijn hoogst genoteerde nummer (Billie Jean) staat pas op 113.
Teveel hits zodat de mensen te verspreid stemmen? (maar dat zou dan ook moeten gelden voor veel andere artiesten..)
Te weinig fans?
Geen klassiekers?
En waarom in Belgie wel? (Billie Jean op 3, Beat it op 25 en Thriller op 50)..
bronquote:VPRO koopt ‘pedodocu’ over Michael Jackson aan
De VPRO heeft de uitzendrechten van de vier uur durende documentaire Leaving Neverland over Michael Jackson gekocht. Deze wordt op vrijdagavond 8 maart in zijn geheel uitgezonden op NPO 3, vanaf 20.25 uur. Dat heeft de omroep zojuist laten weten. De Britse filmmaker Dan Reed heeft de documentaire speciaal gemaakt voor Channel 4 in het Verenigd Koninkrijk en HBO in de VS en gaat over het vermeend kindermisbruik door één van de grootste popsterren ooit: Michael Jackson.
Toen in 1993 beschuldigingen van seksueel misbruik door Jackson opdoken, vonden velen het moeilijk te geloven dat The King of Pop zich schuldig kon maken aan dergelijke daden.
De film vertelt het verhaal van twee jongens die beiden afzonderlijk bevriend raakten met Jackson, die hen uitnodigde in zijn unieke en wonderlijke wereld. De interviews met de nu volwassen mannen en hun families maken duidelijk hoe zij zich jarenlang lieten verblinden door de glamour en de fantasiewereld van hun idool.
De naaste familie van Michael Jackson heeft de getuigenissen van de mannen verworpen, maar er is ook veel steun. Zo kregen de twee bij de première op het Sundance Film Festival een enorm applaus.
Leaving Neverland is vanaf 8 maart ook te zien op NPO Start.
Applaus krijg je al snel als je als man zegt dat je misbruikt werd. Lang leve de #metoo hypequote:... er is ook veel steun. Zo kregen de twee bij de première op het Sundance Film Festival een enorm applaus.
Nou, ze hebben wel in 2016 naar buiten gebracht dat hij op neverland een kluis had met foto’s van dieren/kinder misbruik. Dat hebben ze in 2003 toch allemaal verborgen. Wist ik dus helemaal niet!quote:Op woensdag 6 februari 2019 12:07 schreef matthijst het volgende:
[..]
Applaus krijg je al snel als je als man zegt dat je misbruikt werd. Lang leve de #metoo hype
Maar mooi dat ie NL op tv komt, en vooral dat er een uitzenddatum bekend is
Hoezo verzwegen?quote:Op zondag 10 februari 2019 00:49 schreef quirina het volgende:
https://www.telegraph.co.(...)rture-and-nude-chil/
Onder andere hier.
Waarom is hier dan niet verder naar gekeken? Dit is toch belastend materiaal wat verzwegen is?
bronquote:Huishoudster Michael Jackson klapt uit de school
De voormalige huishoudster van Michael Jackson heeft gedetailleerde beschrijvingen gegeven van het gedrag van de zanger tegenover de jongens die hij ontving op zijn Neverland Ranch.
Adrian McManus, ooit een vertrouwde werknemer van Michael Jackson, heeft in het Australische tv-programma 60 Minutes verteld dat zij hem tijdens haar dienstverband de jongens zag knuffelen, liefkozen en kussen. Ook noemt ze ’ander roofdier-gedrag’.
McManus begon in 1990 voor de popster te werken en na drie maanden werd het haar al toevertrouwd zijn privévertrek schoon te maken. Volgens haar was hij toen al een getroubleerde man, ondanks alle glitter en glamour in zijn leven. „Er was die aardige kant van hem en dan had je een duistere kant.”
„Ze hebben me verteld dat als ik ooit op tv zou komen, ze een huurmoordenaar konden inschakelen om mij uit te schakelen. Hij zou mijn keel doorsnijden, en ze zouden mijn lichaam nooit vinden.”
De onthullingen van de voormalig werkneemster komen een paar dagen nadat er bizarre geruchten in de media opdoken dat de chimpansee Bubbles van Michael Jackson in 2003 zelfmoord heeft geprobeerd te plegen nadat hij van de ranch verwijderd werd in het jaar dat Michael Jackson aangeklaagd werd voor kindermisbruik. Meer details werden daar niet over bekendgemaakt.
Het volledige interview met McManus wordt zondagavond in Australië uitgezonden.
quote:Miss McManus, who unsuccessfully sued Jackson for unfair dismissal, admitted lying during a deposition connected to the investigation into Jackson's alleged abuse of Jordan Chandler.
When asked about whether she had witnessed any "inappropriate or sexual behaviour" between Jackson and young boys she had said she did not see anything.
quote:„Ze hebben me verteld dat als ik ooit op tv zou komen, ze een huurmoordenaar konden inschakelen om mij uit te schakelen. Hij zou mijn keel doorsnijden, en ze zouden mijn lichaam nooit vinden.”
Dan lopen ze dus 20 minuten achter op NPO3quote:Op woensdag 20 februari 2019 16:35 schreef matthijst het volgende:
[..]![]()
Leaving Neverland: vanaf 8 maart om 20u45 op Canvas
Trailer
Nee, dat was niet dezelfde maid.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:59 schreef Elan het volgende:
Ze vond dus VHS-banden waarop ze vermoedde dat er beelden op stonden van Michael die kinderen misbruikte maar heeft niet eens de moeite genomen even te kijken?
Is dit trouwens dezelfde maid die 35.000 dollar aan spullen had gestolen als compensatie en destijds voor de rechter onder ede had verklaard niets gezien te hebben? I call bullshit. Geld is vast op
[..]![]()
Blanca Francia werd waarschijnlijk opzettelijk aangereden.quote:Op woensdag 20 februari 2019 16:35 schreef matthijst het volgende:
[..]![]()
Leaving Neverland: vanaf 8 maart om 20u45 op Canvas
Trailer
Thx, goed om even sommige zaken in bij te lezen.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 14:44 schreef matthijst het volgende:
Estate klaagt hbo aan. Mooi overzicht:
https://leavingneverlandf(...)mpel-Arbitration.pdf
Hoe bedoel je?quote:Op maandag 4 maart 2019 22:13 schreef matthijst het volgende:
Eerste helft gezien. Tsja.
Vind Wade niet de meest geloofwaardige getuige.
Die verhalen van 'm, zoals hij het vertelt.quote:
Wat maakt deze gast wel betrouwbaar?quote:Op maandag 4 maart 2019 23:12 schreef matthijst het volgende:
[..]
Die verhalen van 'm, zoals hij het vertelt.
Dat ie 7 was en gepijpt werd.
Private investigator van MJ interview:
Die gast werkt regelmatig samen met de broer van Wade Robson. Apart, dat je als broer samenwerkt met iemand uit het team van z'n misbruiker.
Dan nog geen bewijs dat we zijn kant wel moeten geloven. Lijkt me ook een beetje een aandachtshoer, samen met dat mokkel.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 10:07 schreef matthijst het volgende:
Investigator voor verdediging in 2005 zaak. Heeft schijnbaar Wade en zn familie toen geinterviewd en vertelt hoe het er toen aan toe ging.
Safechuck claimt nu dat ze hem helemaal suf belden om te getuigen, terwijl de rechter aan het begin van de zaak al zei dat zijn verhaal niet gebruikt mocht worden. Dus was helemaal geen reden om te bellen. En als er al gebeld zou zijn, dan sowieso niet door de personen die nu genoemd worden. Oftewel; hij gelooft 't allemaal niet zo.
Het zit wel diepquote:Op dinsdag 5 maart 2019 10:39 schreef Megalomaniac het volgende:
[..]
Dan nog geen bewijs dat we zijn kant wel moeten geloven. Lijkt me ook een beetje een aandachtshoer, samen met dat mokkel.
quote:Op dinsdag 5 maart 2019 12:17 schreef matthijst het volgende:
[..]
Het zit wel diep
Deel 1 gezien, 's kieken of ik deel 2 nog ga kijken. Vind het een vrij vermoeiende docu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |