Wel nice ja.quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Weet je wat ik het lastige van politiek vind. Mensen willen extremen en niemand gaat voor de gulden middenweg of voor een maatschappij als geheel zijnde een beste weg. Enig reeel besef is er niet. Wat dat betreft hou ik helemaal niet van democratie en mag men het per direct afschaffen. Daarna besturen op basis van technocratie.
ahhaahhahahahahaquote:
Dan houd je de slagroom over. Nog beter.quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:15 schreef Fera het volgende:
[..]
Bah. Ik hou niet van cake.Zeker niet met slagroom.
Ik ben voor een anarchie.quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Weet je wat ik het lastige van politiek vind. Mensen willen extremen en niemand gaat voor de gulden middenweg of voor een maatschappij als geheel zijnde een beste weg. Enig reeel besef is er niet. Wat dat betreft hou ik helemaal niet van democratie en mag men het per direct afschaffen. Daarna besturen op basis van technocratie.
Been there, done that?quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:15 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
dat is al een behaalde tijgerpunt
Dus daarom hebben homo's altijd stralende tanden?quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:15 schreef Ro-ald het volgende:
Ik zag dat sperma een goede vervanger is voor tandpasta
Ik hoop dat je nu minder gel gebruikt.quote:
quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:16 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Dus daarom hebben homo's altijd stralende tanden?
Handig. Dan hoef ik na het pijpen dus toch niet m'n tanden te poetsen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:15 schreef Ro-ald het volgende:
Ik zag dat sperma een goede vervanger is voor tandpasta
quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:16 schreef Fok-it het volgende:
Aldo is echt vreselijk oversekst volgens mij
Dat is brylcreem in mijn haar schat.quote:
Proberen met mijn sperma?quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:17 schreef Fera het volgende:
[..]
Handig. Dan hoef ik na het pijpen dus toch niet m'n tanden te poetsen.
In dat geval, HIGH FIVE!!!!quote:
Dat is zo vies en vet.quote:Op woensdag 7 mei 2014 21:17 schreef KLTZK het volgende:
[..]
Dat is brylcreem in mijn haar schat.
Dan blijft mijn haar lekker smooth.
Heul niet, hangt van de mate waarmee je het gebruikt af.quote:
Democratie is sowieso een relatief betrekkelijk begrip want er is alsnog geen directe besluitvorming aan de hand van de wens van het volk. Er wordt nog altijd politiek bedreven. En bedrijft men politiek, doe het dan in ieder geval op basis van onderzoek en wetenschap in plaats van op persoonlijke belangenquote:Op woensdag 7 mei 2014 21:15 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wel nice ja.
Al is het opgeven van democratie natuurlijk onmogelijk
Democratie is het minst slechte van de rest eigenlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |