Tieten te puntig, would not hit.quote:
Hmm, misschien is het zo'n jaren 30/60? bh dat onderdeel is van dat ding wat ze aan heeft? Want ik twijfel of dat puntje 100% een tepel is.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:17 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Tieten te puntig, would not hit.
En lol waarom pegman? pegging = vrouw die man met strapon nuekt.
flinkt inzoomen, lijkt een tepel te zijn. Zie ook geen randen oid. Maar kan ook tape zijn natuurlijkquote:Op donderdag 8 mei 2014 00:19 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hmm, misschien is het zo'n jaren 30/60? bh dat onderdeel is van dat ding wat ze aan heeft? Want ik twijfel of dat puntje 100% een tepel is.
Verwacht minstens 1 iemand die wat te klagen heeft; henk/cor?quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:19 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
Zijn er echt mensen die hier over twijfelen?
Tape?quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:22 schreef stinkie het volgende:
[..]
flinkt inzoomen, lijkt een tepel te zijn. Zie ook geen randen oid. Maar kan ook tape zijn natuurlijk
ja tape ipv bh. Gebruiken modellen wel vaker.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:23 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Verwacht minstens 1 iemand die wat te klagen heeft; henk/cor?
[..]
Tape?
Geen idee waarom pegman eigk.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:17 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Tieten te puntig, would not hit.
En lol waarom pegman? pegging = vrouw die man met strapon nuekt.
Kenner in da building.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:25 schreef stinkie het volgende:
[..]
ja tape ipv bh. Gebruiken modellen wel vaker.
En bij sommige kleding werkt dat beter dan een bh
quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:49 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Dan geef je wat rukjes aan je piel.
I ain't got libido fo dat.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:49 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Dan geef je wat rukjes aan je piel.
Noem je mij een fatty?quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:55 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Dat is een symptoonm van obesity.
Kom dan scheetjes in mijn navel blazen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Grom.
Sinds ik bulk is mijn test weer naar ongekende hoogtes gestegen en cum ik voor het leven. Het is niet leuk, maar heb weinig keus. Moet die energie kwijt.quote:
Elliot Hulse zei iets over fap channeling ofzo in zn video het was iets chinees waarbij je de seksdrive kon gebruiken voor andere dingen.quote:Op donderdag 8 mei 2014 01:01 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Sinds ik bulk is mijn test weer naar ongekende hoogtes gestegen en cum ik voor het leven. Het is niet leuk, maar heb weinig keus. Moet die energie kwijt.
ehhquote:Op donderdag 8 mei 2014 01:06 schreef Teddyburrr het volgende:
Ik ga Maca, Ginkgo biloba en ZMA stacken. Dan word ik een agressieve OlieFanta in de musth.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |