Ik laat de boel al thuisbezorgen, als ik het ook nog in elkaar laat zetten moet ik daadwerkelijk in natura betalen, gezien de kosten. En meestal zijn die jongens daar niet leuk genoeg voor.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 22:34 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
IKEA heeft ook een montageservice hè.
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 22:36 schreef Weissman het volgende:
[..]
Klinkt als 't script voor een BangBro productie.
#HungryJoe #Weissgeeftjevleugels #tijnbrein #vies #habitue
Organiseer een speeddate avond bij je thuis. Degene die aangeeft handig met IKEA-kasten te zijn gaat door naar de volgende ronde.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 22:37 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik laat de boel al thuisbezorgen, als ik het ook nog in elkaar laat zetten moet ik daadwerkelijk in natura betalen, gezien de kosten. En meestal zijn die jongens daar niet leuk genoeg voor.
Ik wacht nog ff het effect van het internetdaten af voordat ik half mannelijk fok bij me thuis uitnodig sylquote:Op zaterdag 10 mei 2014 22:40 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
[..]
Organiseer een speeddate avond bij je thuis. Degene die aangeeft handig met IKEA-kasten te zijn gaat door naar de volgende ronde.
De naamquote:Op zondag 11 mei 2014 13:33 schreef Dimachaerus het volgende:
Wat is het verschil tussen een scharrel, fuckbuddy en friend with benefits?
Scharrel en fuckbuddy is tzelfde. Friends with benefits zit meer vriendschap bij. Scharrel/fb is puur seks.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:33 schreef Dimachaerus het volgende:
Wat is het verschil tussen een scharrel, fuckbuddy en friend with benefits?
Ben jij wel leuk genoeg dan?quote:Op zondag 11 mei 2014 12:54 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik wacht nog ff het effect van het internetdaten af voordat ik half mannelijk fok bij me thuis uitnodig syl.
Doe pics dan.quote:
Tuurlijk, is goed. Met of zonder kleding? Wil je m'n tanden nog tellen? Stamboombewijsje?quote:Op zondag 11 mei 2014 14:40 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Doe pics dan.
En een korte samenvatting over hoe je dwerghamster heet, wat je lievelingseten is en wat je favoriete standje is.
Kleding is optioneel, ik zou inderdaad graag je gebit even willen inspecteren en je genetisch even laten screenen; je weet wel: voor een gezond nageslacht enzo?quote:Op zondag 11 mei 2014 15:32 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Tuurlijk, is goed. Met of zonder kleding? Wil je m'n tanden nog tellen? Stamboombewijsje?
Ik wil die ikea-kast wel voor je in elkaar zetten (Lego voor volwassenenquote:Op zaterdag 10 mei 2014 22:37 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik laat de boel al thuisbezorgen, als ik het ook nog in elkaar laat zetten moet ik daadwerkelijk in natura betalen, gezien de kosten. En meestal zijn die jongens daar niet leuk genoeg voor.
Ik denk dat ik er misschien zelf nog niet ben, dat dat me tegenhoudt. Wanneer dat zo is kan ik het ook aan als het anders loopt dan ik hoop. Bij vrienden/naasten heb ik dit ook moeten leren maar ik wil ook weer niet dat ik te lang wacht. Lastig dilemmaquote:Op zondag 11 mei 2014 16:42 schreef habitue het volgende:
Klinkt goed eef!
Toch zou ik die angsten overboord gooien als dat kan, waarom bel je hem niet, misschien dat de drempel dan wat lager is?
Je zult vast het goede besluiten. Ik zie je louter verstandige dingen posten hier dus.quote:
Gaan we achteraf dan een kussengevecht houden in onze pyjama's?quote:Op zondag 11 mei 2014 16:15 schreef MissGump het volgende:
[..]
Ik wil die ikea-kast wel voor je in elkaar zetten (Lego voor volwassenen), maar geen date, mag dat ook?
Sssst! Anders wil de rest van fok ook komenquote:Op zondag 11 mei 2014 17:22 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Gaan we achteraf dan een kussengevecht houden in onze pyjama's?.
Wat een engelengeduld heb jij! Maar mooi dat het goed voelt!quote:Op zondag 11 mei 2014 16:32 schreef eefje801 het volgende:
Leuke date gehad, laat ik ook weer eens uitgebreid en eerlijk verslag doen;
Eten vloog zo'n beetje de tafel op toen ik binnen kwam lopen dus in de keuken maar een kusje gestolen. Fijn gehad. Veel gepraat. Weet niet of iemand het herkent maar er was zo'n moment dat we precies op dezelfde golflengte zaten in het gesprek en dat je je er opeens bewust van bent hoe fijn en intiem dat is. En ik ben nog steeds een schijterdTis wel overduidelijk dat er niet iemand anders is en dat we een beetje om elkaar heen draaien. Wat me tegen houdt zal vast een stukje normatief denken zijn en ook een stuk angst om afgewezen te worden. Maar ik ben vooralsnog wel heel blij dat ik hem heb leren kennen zo via een datingsite. En het kan maar zo dat dat andersom net zo werkt.
Het zijn de kleine dingen die ik zie in zijn huis, dingen van mij die ergens staan of een klavertje vier in die bloempot van het plantje dat hij van me kreeg en vorig jaar nog liet versterven door omstandigheden. Da's voldoende en zo weet ik dat het in ieder geval iemand is die in mijn leven blijft, of dat nou relationeel is of vriendschappelijk. Heb op zijn schoolbord met agendapunten maar even een kwinkslag gezet voor ik wegging vandaag.
De rest van fok komt waarschijnlijk al bij de gedachtequote:Op zondag 11 mei 2014 17:35 schreef MissGump het volgende:
[..]
Sssst! Anders wil de rest van fok ook komen
Hangen wel een paar camera's op. Livestreamquote:Op zondag 11 mei 2014 17:36 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
De rest van fok komt waarschijnlijk al bij de gedachte
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |