quote:Op zondag 4 mei 2014 18:18 schreef BobW het volgende:
[..]
http://nos.nl/video/643849-mart--de-nederlanders-in-de-mlb.html
en waar de TT op slaat:quote:Op zondag 4 mei 2014 21:41 schreef maerk het volgende:
[..]
Erg leuk portret van Mart Smeets, de NOS mag van mij vaker items maken over MLB, NFL, NHL etc.
Bogaerts, Simmons en Jansen komen bovendien heel sympathiek over, vind het persoonlijk dan ook erg leuk dat ze voor Nederland uitkomen.
quote:Op dinsdag 6 mei 2014 04:53 schreef emokid het volgende:
Samardzija domineert de White Sox in 9 IP en 0 ER en nóg kunnen de Cubs hem geen Win garanderen. Ongelooflijk. Nog steeds winless (0-3) met een 1.68 ERA na 7 starts/50 IP.
That's the spiritquote:Op donderdag 8 mei 2014 16:36 schreef Iwanius het volgende:
Mijn Yankees schoppen weer kont na het debacle van vorig seizoen. Zoals ik verwachte een prima start!
Misschien nog te vroeg maar:![]()
World series here we come.
twitter:ESPNStatsInfo twitterde op zondag 11-05-2014 om 04:47:05Jeff Samardzija: 1st pitcher in modern MLB history to begin season allowing 3 or fewer runs w / 0 wins in each of 1st 8 starts (@EliasSports) reageer retweet
quote:Op dinsdag 13 mei 2014 03:13 schreef emokid het volgende:
Uh, wow.. Jose Fernandez season ending surgery aan de elleboog.
twitter:JeffPassan twitterde op dinsdag 13-05-2014 om 21:05:21No surprise: Jose Fernandez's UCL is torn. Even scarier: More Tommy John surgeries are coming. Baseball's nightmare: http://t.co/YGB6AvW05b reageer retweet
Zorgelijk artikel. Dit is waarom de sport als geheel lijdt onder de blessures van Jose Fernandez en de jonge pitchers die het nog staan te wachten.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 21:07 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]twitter:JeffPassan twitterde op dinsdag 13-05-2014 om 21:05:21No surprise: Jose Fernandez's UCL is torn. Even scarier: More Tommy John surgeries are coming. Baseball's nightmare: http://t.co/YGB6AvW05b reageer retweet
Doe ze gewoon allemaalquote:Op woensdag 14 mei 2014 18:01 schreef N.i.c.k het volgende:
Als ik hier vragen mag, welke club is het leukst om te bezoeken als toerist? We hebben de keuze uit Phoenix, San Diego, LA en San Fransisco.
Ik was bij de 1-hitter van Andrew Cashner tegen de Tigers in San Diego. Ik vond het fantastisch. In mijn hostel zaten mensen die ook bij de wedstrijd waren. Die vonden het helemaal niks. Maar die snapten ook niks van honkbal. Die wilden homeruns zien. Wordt lastig met zo'n ace op de heuvel.quote:Op woensdag 14 mei 2014 19:00 schreef Chase_Utley het volgende:
Geen idee of je een echte volger bent maar ik zou even afwachten wat de pitching matchups zijn tussen de teams. Toch leuker als je wat Aces aan het werk ziet lijkt mij.
Ik baal er nog steeds van dat ik er voor koos om de 2e game van de NLDS 2010 van de Phillies tegen de Reds te bezoeken ipv de 1e. Want dan had ik de no-hitter van Halladay live in het stadion meegemaakt. Al was het nu in een kroeg in Philly ook geweldig om dat mee te maken en game 2 was ook leuk zat om te bezoeken.quote:Op woensdag 14 mei 2014 19:44 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Ik was bij de 1-hitter van Andrew Cashner tegen de Tigers in San Diego. Ik vond het fantastisch. In mijn hostel zaten mensen die ook bij de wedstrijd waren. Die vonden het helemaal niks. Maar die snapten ook niks van honkbal. Die wilden homeruns zien. Wordt lastig met zo'n ace op de heuvel.
quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:02 schreef Chase_Utley het volgende:
Toen wonnen de Phillies nog wel eens.
Hoe oud ben je?quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:04 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ach sinds ik geboren ben heeft "mijn" team nog geen playoff wedstrijd gespeeld
Het was dat of de Royals. Dus goed gegoktquote:
Puigquote:Op woensdag 14 mei 2014 20:45 schreef emokid het volgende:
Het was Puig bobblehead night gisteren
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
wauwquote:Op woensdag 14 mei 2014 21:29 schreef maerk het volgende:
Zo moet het nieuwe Braves stadion eruit komen te zien:
[ afbeelding ]
Maar liefst 5 (?) ringen zo te zien.
Interessant stuk over de verhuizing http://hardballtalk.nbcsp(...)layer-hate-the-game/quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:29 schreef maerk het volgende:
Zo moet het nieuwe Braves stadion eruit komen te zien:
[ afbeelding ]
Maar liefst 5 (?) ringen zo te zien.
quote:Op woensdag 14 mei 2014 18:29 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Doe ze gewoon allemaal.
Nee serieus. Ik heb vorige maand exact deze steden bezocht. Ik heb stadiontour in Phoenix gedaan. Als toerist zou ik niet naar een wedstrijd gaan. San Diego is een leuke stad, heeft een heel mooi stadion, maar door de week zit het nooit vol. Dus als je gaat. Doet het op vrijdag, zaterdag of zondag. In LA heb ik geen wedstrijd gezien. Reden was dat LA heel groot is. Ik verbleef in Venice Beach en was afhankelijk van openbaar vervoer. Stadion van de Dodgers en Angels was op deze manier iets te ver weg. En ik was er maar een paar dagen. Mijn tip zou zijn AT&T park van de SF Giants. het is altijd uitverkocht. Zowel door de week als in het weekend zit het goed vol. Maar voor de wedstrijd zijn er tickets te koop op bijvoorbeeld Stubhub. Het is een prachtig stadion dichtbij het centrum aan de rand van de baai. Alvast veel plezier. Al snap je niets van honkbal dan is het nog een prachtige ervaring. Wel even kijken of de Giants wel thuis spelen
Bedankt voor de response!quote:Op woensdag 14 mei 2014 19:00 schreef Chase_Utley het volgende:
Geen idee of je een echte volger bent maar ik zou even afwachten wat de pitching matchups zijn tussen de teams. Toch leuker als je wat Aces aan het werk ziet lijkt mij.
Een 1-hitter wil zeggen dat de pitcher maar 1 hit tegen heeft gekregen. Dus dat er bijna niemand op de honken is gekomen. Ik denk juist voor de "niet"honkbal volger het juist leuker is als er wel veel mensen op de honken komen en er juist veel gescoord is.quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:24 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
[..]
Bedankt voor de response!
Ik ben geen volger van het honkbal. Maar het geniet zeker wel mijn interesse. Het spelverloop is aantrekkelijker met een 1-hitter? Ben niet bekend met de term. Is dat iemand die bijna altijd de honken haalt?
Klokte zelf nog boven de 95 en had nog een soort knuckleballquote:Op donderdag 15 mei 2014 15:36 schreef emokid het volgende:
Dodgers catcher Drew Butera pitchte gisteren een 1-2-3 inning in relief http://m.mlb.com/video/to(...)h-in-relief/?c_id=la
Fastball van 94 mph alsof het niets is.
Ahja, snap dat voor de fijnproever dat het mooiste is. Wij als leken zullen denk ik inderdaad meer vermaak vinden in spektakel.quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:32 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Een 1-hitter wil zeggen dat de pitcher maar 1 hit tegen heeft gekregen. Dus dat er bijna niemand op de honken is gekomen. Ik denk juist voor de "niet"honkbal volger het juist leuker is als er wel veel mensen op de honken komen en er juist veel gescoord is.
Ik kan juist meer genieten van 2 goede pitchers.
Wanneer ben je precies waar?
Als het qua games mogelijk is is het wel leuk om de derby Giants vs Dodgers te kijken. Die spelen 12, 13 en 14 september in San Francisco.quote:Op donderdag 15 mei 2014 16:47 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
Ahja, snap dat voor de fijnproever dat het mooiste is. Wij als leken zullen denk ik inderdaad meer vermaak vinden in spektakel.
Hoe onze reis precies gaat verlopen weten we niet, en willen we ook graag zou houden. (4 vrienden, ideaal). Maar we ontkomen er niet aan sommige dingen van te voren vast te moeten leggen, zoals dus deze honkbal wedstrijd. We zijn vanaf 6 september in Las Vegas en zullen direct doorreizen. SD,LA hebben als voordeel dat we die steden vroeg in onze reis aan zullen doen. Dus dan zijn we daarna nog flexibel. SF heeft als voordeel dat we ook daar op een zekere datum zullen moeten zijn vanwege het boeken van Alcatraz.
maar betaal je voor de minste plaatsen wel 45 dollarquote:Op donderdag 15 mei 2014 16:52 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Als het qua games mogelijk is is het wel leuk om de derby Giants vs Dodgers te kijken. Die spelen 12, 13 en 14 september in San Francisco.
Pitcht goed maar zijn cijfers zijn ook wel een gedeelte luck hoor.quote:Op donderdag 15 mei 2014 22:39 schreef maerk het volgende:
Cueto, de tering wat een seizoenstart.
9 starts, 3 complete games, 2 shutouts en 1.25 ERA. Lucky me
quote:
quote:Op maandag 19 mei 2014 16:17 schreef popolon het volgende:
Tigers try to go to Cleveland in full Zubaz and break the plane![]()
ze hebben wel schik.
[ afbeelding ]
Kijk, dat ventje snapt het.quote:
quote:Op donderdag 22 mei 2014 07:40 schreef Chase_Utley het volgende:
Wehehe Tigers die via een BALK verliezen in extra innings.
Dat krijg je als je een reliever laat slaan. Die zijn dat sinds college niet meer gewend.quote:Op donderdag 22 mei 2014 16:43 schreef emokid het volgende:
[ afbeelding ]
Anders blesseer je je even bij een nietszeggende groundout als pitcher zijnde.. Meulens denkt ook what the hell.
twitter:Ken_Rosenthal twitterde op donderdag 22-05-2014 om 21:05:56Report from @drewdavison says Prince seriously considering season-ending surgery. New MRIs being taken later today, per source. reageer retweet
quote:Op donderdag 22 mei 2014 21:06 schreef Chase_Utley het volgende:
twitter:Ken_Rosenthal twitterde op donderdag 22-05-2014 om 21:05:56Report from @drewdavison says Prince seriously considering season-ending surgery. New MRIs being taken later today, per source. reageer retweet
Danny Worth!!!quote:Op donderdag 22 mei 2014 21:15 schreef Dos37 het volgende:
Zit even te kijken naar Texans - Tigers op Fox. Maar bij de Tigers gaat alles mis wat mis kan gaan.
quote:
twitter:TylerKepner twitterde op donderdag 22-05-2014 om 23:39:58Rangers announce Prince Fielder will have surgery on Tuesday for a cervical spinal fusion. Out for the year. reageer retweet
twitter:Evan_P_Grant twitterde op donderdag 22-05-2014 om 23:39:58Jurickson Profar has reinjured teres major muscle in right arm and has been shutdown reageer retweet
quote:Shortstop Danny Worth steps on the mound for the first time in his career and picks up pair of strikeouts in a scoreless outing
zal nu zo wel mis gaantwitter:MLB twitterde op zondag 25-05-2014 om 21:52:047 no-hit innings! Josh Beckett is closing in on history and we’ll have the rest of his pursuit LIVE: http://t.co/NSnSilNwcv #DomiNoNo reageer retweet
Ik denk dat op zijn minst een user in dit topic er om zal rouwen als de Phillies ge-nohit worden straks. Zat A's-'Jays te kijken maar ik schakel ook even in.quote:Op zondag 25 mei 2014 21:55 schreef Dos37 het volgende:
zal nu zo wel mis gaantwitter:MLB twitterde op zondag 25-05-2014 om 21:52:047 no-hit innings! Josh Beckett is closing in on history and we’ll have the rest of his pursuit LIVE: http://t.co/NSnSilNwcv #DomiNoNo reageer retweet
Wie dan?quote:Op zondag 25 mei 2014 21:59 schreef emokid het volgende:
[..]
Ik denk dat op zijn minst een user in dit topic er om zal rouwen als de Phillies ge-nohit worden straks.
Het seizoen is nog maar een paar maanden onderweg en de NL East gaat tot nu toe toch nergens over!quote:
Amaro moet gewoon een keer niet zo dom doen en gewoon als sellers te werk gaan. Al 6 shutouts in de laaste 15 games ofzo. Maar ja, wie wil Lee op dit moment nu hij op de DL zit. Wie wil Papelbon of Howard met die debiele contracten? De enige die goede tradevalue heeft is Utley maar die mag natuurlijk niet vertrekken. Misschien Byrd nog naar een contender. En Brown laat tot nu toe zien dat vorig jaar een fluke was. Zijn .OPS is om tequote:Op zondag 25 mei 2014 23:10 schreef emokid het volgende:
[..]
Het seizoen is nog maar een paar maanden onderweg!
Check ook de laatste paar starts van Keuchel eens. Prima in vorm.quote:Op zondag 25 mei 2014 23:28 schreef emokid het volgende:
Springer alweer met een bomb en wel van Iwakuma.
Ja prima pitcher. Dallas Keuchel, Who Can No Longer Be Ignoredquote:Op zondag 25 mei 2014 23:30 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Check ook de laatste paar starts van Keuchel eens. Prima in vorm.
Heb ze ook in mijn beide fantasyteams.quote:Op zondag 25 mei 2014 23:38 schreef emokid het volgende:
[..]
Ja prima pitcher. Dallas Keuchel, Who Can No Longer Be Ignored
Vandaag 3 hits 0 walks en die ene run is unearned.
Boston 0-10quote:Op maandag 26 mei 2014 14:25 schreef Insomnia_ het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een genot voor de verandering
En back to back sweeps.
[ afbeelding ]
2-2 doordat Papa Grande weer eens mag pitchen.quote:
twitter:AdamRubinESPN twitterde op maandag 26-05-2014 om 22:49:59Sandy Alderson announces Jose Valverde released reageer retweet
De Orioles hadden in 74 een stretch van 54 innings zonder punt tegen.quote:Op dinsdag 27 mei 2014 07:21 schreef emokid het volgende:
Ryu droeg een perfect game tot en met de 8e inning.. 16 hitless innings achter elkaar van de Dodgers wat haast wel een record moet zijn ergens over een bepaald aantal jaren.
Enne, George SpringerAls hij ook nog begint met bases stealen wordt dat een mooie rookie season voor hem.
Ook knap. Ik vind dit record:quote:Op dinsdag 27 mei 2014 07:58 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
De Orioles hadden in 74 een stretch van 54 innings zonder punt tegen.
En tied met een MLB record van afgelopen 50 jaar (Hitless ipv runless). Geen team heeft ooit back to back no hitters geworpen.quote:@Dodgers: The #Dodgers’ 17.0 consecutive hitless innings (1.0 Saturday, 9.0 yesterday and today) are a Los Angeles record (via @EliasSports).
Elke team moet een All Star leverenquote:Op dinsdag 27 mei 2014 21:53 schreef emokid het volgende:
Niet dat ik ga kijken maar heeft de 'thuisploeg' bij de All-Star game niet altijd een paar spelers erbij? De eerste AL ballot leaders zit geen enkele Twins speler bij.Op z'n minst Dozier of Mauer had 't wel verdiend.
quote:Op woensdag 28 mei 2014 01:25 schreef Chase_Utley het volgende:
https://vine.co/v/MdAweK9YdED
50 cent![]()
.
quote:Op zondag 1 juni 2014 21:46 schreef Chase_Utley het volgende:
Ik wil mijn ogen uitsteken en volgooien met zoutzuur.
Heb ik wat gemist?quote:Op woensdag 28 mei 2014 01:25 schreef Chase_Utley het volgende:
https://vine.co/v/MdAweK9YdED
50 cent![]()
.
lollermets 4 of 5 in Philly winnen en vervolgens sweep door de Cubs en de Giants en dan vooral de manier waarop..quote:
4 of 5 winnen tegen de lollerPhillies is dan dit jaar ook niet echt een prestatie.quote:Op maandag 9 juni 2014 13:38 schreef Valandil het volgende:
[..]
lollermets 4 of 5 in Philly winnen en vervolgens sweep door de Cubs en de Giants en dan vooral de manier waarop..
Die wedstris zat ik te kijken t/'m ong 6:00, had niet eens door dat hij een no-hitter gaande had met mn brakke hoofd.quote:Op donderdag 19 juni 2014 09:31 schreef Chase_Utley het volgende:
En Kershaw ook eindelijk met een no-hitter.
quote:
quote:Op zaterdag 28 juni 2014 19:08 schreef emokid het volgende:
[..]
Mis door 't WK nagenoeg alles maar dit soort acties ontgaan mij gelukkig nog net niet. Jose Altuve stal home base tegen je team trouwens: Jose Altuve stole home in Friday night’s game against the Tigers
What the hell.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 08:13 schreef Chase_Utley het volgende:
Shark en Hammel naar de A's voor o.a. Russell.
Nee, hieruit kan je opmaken dat het nog niet bekend is welke pitchers er voor beide ploegen starten.quote:Op maandag 7 juli 2014 17:17 schreef N.i.c.k het volgende:
Graag doe ik wederom een keer een beroep op jullie kennis ivm een wedstrijdbezoekje van een major league wedstrijd.
We zijn op zoek naar een thuiswedstrijd van de Giants.
Ergens rond 16/17/18 september.
Hier heb ik reeds gevonden wie, wanneer spelen.
Echter, zie ik To Be Announced staan bij 'away probable' en 'home probable'.
Maak ik hieruit correct op dat nog te bepalen is wie er uit of thuis spelen?
Hartelijk dank alvast!
Wat een onwetendheid.Dank!quote:Op maandag 7 juli 2014 17:18 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Nee, hieruit kan je opmaken dat het nog niet bekend is welke pitchers er voor beide ploegen starten.
Jazeker.quote:Op maandag 7 juli 2014 17:22 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
Wat een onwetendheid.Dank!
Dus voor alle zekerheid; de club genoemd na de @, is de thuisspelende ploeg?
Geweldig he, wilde hem ook net posten.quote:
twitter:Ken_Rosenthal twitterde op donderdag 31-07-2014 om 15:48:32Lester and Gomes to #Athletics for Cespedes, per @alexspeier. reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |