Dan ken jij de verkeerde vrouwen.quote:Op vrijdag 9 mei 2014 16:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
Vrouwen kunnen niet regeren, die gaan alleen maar op onderbuikgevoelens af.
Hardware is goed genoeg maar tis aids voor tvsquote:Op vrijdag 9 mei 2014 17:05 schreef robin007bond het volgende:
[..]
[..]
Vooral nog meer klagers die de voordelen niet inzien en die geen goede hardware hebben om alles af te kunnen spelen. En zelfs goede hardware is niet per se nodig, met een Intel Pentium laptop kun je al 10-bit video afspelen.
Dan heb je toch niets te vrezen over compatibiliteit? En daar heb je HTPC's voor.quote:Op vrijdag 9 mei 2014 17:23 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Hardware is goed genoeg maar tis aids voor tvs
Hoezo? Hebben TV's daar problemen mee dan?quote:Op vrijdag 9 mei 2014 17:23 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Hardware is goed genoeg maar tis aids voor tvs
Omdat niet elke tv 10bit is en smart tv is aids heb er zelf 1quote:Op vrijdag 9 mei 2014 17:32 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Hoezo? Hebben TV's daar problemen mee dan?
SmartTV's tellen niet, want ironisch genoeg zijn dat de domste apparaten ever.
Ik ookquote:Op zaterdag 10 mei 2014 00:01 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ik weet wat het is en wat het gaat worden.
SPOILER: sidoniaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./A/non's with his waifu, all's right in the world.
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 00:34 schreef De_Dakgoot het volgende:
Gotta collect m alIk heb nu t/m vijf in m'n kast staan. Er zit kleurverschil tussen de ruggen, ik kan er niet mee omgaan.SPOILER: sidoniaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Langzaam uitbreiden tot ik bij ben.🐙
Mja, ik was heel skeptisch omdat ze hier vaak voor de volle 13 euro te koop zijn. En had er in een jaar tijd drie gekocht of zo. Maar op Bookdepository zijn ze allemaal zo rond de 7 euro, dus daar haal ik straks de rest ook gewoon vandaan.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 00:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wil ze ook nog eens allemaal aan schaffen inclusief mecha figurine maar no money atm
ik heb wel hardware dat het af kan spelen hoorquote:Op vrijdag 9 mei 2014 17:05 schreef robin007bond het volgende:
[..]
[..]
Vooral nog meer klagers die de voordelen niet inzien en die geen goede hardware hebben om alles af te kunnen spelen. En zelfs goede hardware is niet per se nodig, met een Intel Pentium laptop kun je al 10-bit video afspelen.
Het is vooral handig voor bedrijven zoals Netflix die dan over een kleinere bandbreedte kunnen streamen.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 01:31 schreef mschol het volgende:
[..]
ik heb wel hardware dat het af kan spelen hoor
maar er zijn geen echte voordelen (ik zie het niet gebeuren dat de filesize halveert of dat er -zichtbare- kwaliteitsverbeteringen optreden), je beperkt de viewersbase alleen maar meer en meer omdat er zonodig 'exotische' technieken moeten worden gebruikt
niet iedereen wil op zijn pc of laptop kijken, tablet ondersteuning voor afspelen is helemaal treurig (als de hardware het berhaupt aankan), een HTPC heeft niet iedereen en mediacenters zijn zeker nooit de eerste met ondersteuning
Dat gezegd hebbende: ik ben niet zo zeer tegen een nieuwe codec, maar pas het pas toe als alle hardware fabrikanten (of het meeste, zeg >75%) er ondersteuning voor bied
ik heb hier een android (4.3) toestel die een gemiddelde anime 720p vloeiend weer kan geven, maar geen ondersteuning heeft voor ondertiteling en/of geluid, ongeacht het proberen met diverse players en codec'hacks' (apk's)
Hoe lang is die Yamato?quote:Op zaterdag 10 mei 2014 00:58 schreef DeZwabber het volgende:
Ik wil ook best een Tsugumori figurine, of een bouwpakketje.
Maar voor ik daar aan begin eerst m'n Enterprise uit Star Trek af maken.
En dan nog de Yamato in huis halen
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |