Yep, om 20:00u bij de ene en daarna naar een andere, waar zoveel publiek is dat dat pas rond 22:30-23u afgelopen is (waalsdorpervlakte).quote:
Verschil tussen 7 en 9 is wel echt minimaal. Afgaande op allerlei rankings en odds zou je toch echt gaan denken dat de finale haalbaar is.quote:Op zondag 4 mei 2014 15:24 schreef Jif het volgende:
Bij de Press Poll staat Nederland nog steeds op de 9e plaats: http://esctracker.com/press
Helemaal prima, zolang ze maar in de finale staanquote:Op zondag 4 mei 2014 17:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
Op AD staat dat ze bij Unibet schatten dat NL op de 8e plek eindigt dinsdag en bij de finale maar de 19e plek pakt....
Wat? Oekraine in de top 5? No way. Buiten het feit dat ik het een bijzonder slecht lied vind zal Noorwegen echt wel voor Oekraine eindigen.quote:Op zondag 4 mei 2014 17:38 schreef Fred_B het volgende:
Op Betfair is Nederland weer naar de 6e plaats gestegen, nog altijd vlak voor België. Rusland daalt van 6 naar 8. De Top 5 Armenië, Zweden, Azerbeidzjan, Oekraïne en Hongarije heeft overigens wel een straatlengte voorsprong op dit trio.
Oekraine heeft weer een ontzettend slimme act + een van de weinige uptempoliedjes en dit jaar ook nog wat sympathiestemmen... Die komen heel erg dicht bij de top 5 in de buurt denk ikquote:Op zondag 4 mei 2014 22:45 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Wat? Oekraine in de top 5? No way. Buiten het feit dat ik het een bijzonder slecht lied vind zal Noorwegen echt wel voor Oekraine eindigen.
Valt nog te bezien, eerst had ik niks met Oekraïne. Totdat ik de repetitie zag, heel erg slim in elkaar gezet zodat het de kijker vasthoudt. En moet eerlijk bekennen dat ik het een van de leukere nummers van deze halve finale vind..quote:Op zondag 4 mei 2014 22:45 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Wat? Oekraine in de top 5? No way. Buiten het feit dat ik het een bijzonder slecht lied vind zal Noorwegen echt wel voor Oekraine eindigen.
Op oddschecker staat NL bij Unibet op 29/1 en tel ik 12 landen met lagere odds (grotere winstkansen) dan Nederland, dus dat zou een 13e plaats betekenen samen met Israel en Spanje die dezelfde odds als Nederland hebben. Leuk om af en toe te checken, met al die blauwe vakjes (dalende odds) voor Nederlandquote:Op zondag 4 mei 2014 17:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
Op AD staat dat ze bij Unibet schatten dat NL op de 8e plek eindigt dinsdag en bij de finale maar de 19e plek pakt....
Ilse is mooi, had d'r alleen andere kousen gegevenquote:Op zondag 4 mei 2014 23:27 schreef Greys het volgende:
Zo te zien hebben ze het erg naar hun zin in elk geval
Zien er beiden stralend uit.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 4 mei 2014 23:27 schreef Greys het volgende:
Zo te zien hebben ze het erg naar hun zin in elk geval
Zien er beiden stralend uit.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Topavonden waren dat, met die ingebroken jurystreams.quote:Op zondag 4 mei 2014 23:46 schreef Greys het volgende:
Morgen de jury/generale repetitie he?![]()
Benieuwd of we daar nog iets van kunnen zien!
Oh ja, idd. Kreeg spontaan slechte zin toen ik de 3JS zag op zo'n streamquote:Op maandag 5 mei 2014 00:03 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Topavonden waren dat, met die ingebroken jurystreams.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |