Iddquote:Op maandag 28 april 2014 15:12 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Kan je dan niet gewoon... bewust zekere vrouwen opzoeken?
Bij mijn huidige vriendin heeft het ook even geduurd voor we voor het eerst seks hadden maar zij was nog maagd dus dat was sowieso allemaal onbekend terrein. Ze gaf echter wel aan het wel te willen en dan vind ik wachten ook niet zo'n punt maar als ze inderdaad zelfs dat niet echt laat blijken zoals in jouw geval dan zou ik ook bij mezelf gaan denken van : Wordt dit hem wel.quote:Op maandag 28 april 2014 15:10 schreef yats het volgende:
[..]
Ik heb op dat moment niet gevraagd waarom ze het niet wilde, maar het was inderdaad wel een kutmoment. Ze heeft me later wel verteld dat ze meestal lang wacht met seks (ze heeft ook pas 1 sekspartner gehad terwijl ze al 27 is). Sowieso is ze vrij onzeker, terwijl daar eigenlijk geen reden voor is. Maar blijkbaar zoek ik onbewust onzekere vrouwen op.
Liever 6 dates lang niks dan 3 condooms in 1 nacht verbruiken.quote:Op maandag 28 april 2014 15:11 schreef -Splash- het volgende:
[..]
En als het te lang duurt erover zeuren dat het zolang duurt. Zal je zien, heb je net zo een halfslachtige snol die niets durft.
En.. was het onmetelijk saaaaai?quote:Op maandag 28 april 2014 15:14 schreef Metro2005 het volgende:
Lastig en de vraag is natuurlijk: als je uiteindelijk seks hebt, is het dan niet onmetelijk saaaai .
De eerste paar keren? nogal . Uiteindelijk wel goed gekomen.quote:
Rugliggersquote:
Gewoon eerst schriftelijke toestemming vragen, weet je waar je aan toe bent en handig voor bewijstechnische redenen.quote:Op maandag 28 april 2014 15:08 schreef Weissman het volgende:
Ik ga echt geen initiatief tonen of de eerste stap zetten als het aankomt op sex met een vrouw.![]()
Straks gaat ze nog denken dat ik zo iemand ben die op seks uit is of dat ik zoiets bij iedereen doe.
Daarom gew afwachten wat zij doet.![]()
![]()
Ben jij niet verdwaald? Dit forum lijkt me meer wat voor jouquote:Op maandag 28 april 2014 15:15 schreef Weissman het volgende:
[..]
Liever 6 dates lang niks dan 3 condooms in 1 nacht verbruiken.![]()
#habitue #thelegend #50TintenWeiss
Klinkt nog niet heel super enthousiastquote:Op maandag 28 april 2014 15:16 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
De eerste paar keren? nogal . Uiteindelijk wel goed gekomen.
Daar ging ik eigenlijk al vanuit. Jammer maar helaas. Al zijn de gezellige avonden met zoenen voor nu ook prima.quote:Op maandag 28 april 2014 15:12 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Owww.. dan kan je het wel bekijken om seks met haar te krijgen.
Wss doet ze het dan enkel in een relatie. En die komt er niet.
Blijkbaar niet.quote:Op maandag 28 april 2014 15:12 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Kan je dan niet gewoon... bewust zekere vrouwen opzoeken?
Wel zoenen maar niet verder, ik vind dat best raar eigenlijk. Wat gaat er dan in het hoofd van zo'n vrouw om. Hij is wel leuk om mee te tongen maar seks mot ik er niet mee? Die selectie is bij mij toch echt hetzelfdequote:Op maandag 28 april 2014 15:18 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Dit klinkt erg bekend allemaal. Een tijd geleden ook een halfslachtige scharrel gehad, wilde alleen zoenen.. Meer niet, blouse mocht niet uit, broek ook niet.. Dat moment van "nee, niet doen", kon wel door de grond zakken. Wat wil je dan wel. Dat wist ze ook niet.. *wazige ex-halfscharrel inmiddels
5 minuten ervoor werken.. 5 uur.. 5 dagen, 5 weken.. 5 jaar? Hoelang wil je ervoor 'werken'??quote:Op maandag 28 april 2014 15:24 schreef LesMiserables het volgende:
. Houd er wel van als ze me ervoor laten werken.
Euh ik heb het nog nooit meegemaakt neequote:Op maandag 28 april 2014 14:37 schreef yats het volgende:
Is dat zo vreemd? Die kunnen daarna altijd nog uit toch?
Voor je date werken kan ook prima tijdens de sex hoorquote:Op maandag 28 april 2014 15:24 schreef LesMiserables het volgende:
Heeft vaak alles met opvoeding en persoonlijke waarden te maken, niet per se iets mis mee. Houd er wel van als ze me ervoor laten werken.
Moet wel van 2 kanten komen, ben geen sloofje die na maandenlang blauwe ballen te hebben gehad er eindelijk eens een keer op mag. Het is graag of niet en van 2 kanten graag.quote:Op maandag 28 april 2014 15:24 schreef LesMiserables het volgende:
Heeft vaak alles met opvoeding en persoonlijke waarden te maken, niet per se iets mis mee. Houd er wel van als ze me ervoor laten werken.
Eckte alpha deze manquote:Op maandag 28 april 2014 15:28 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Moet wel van 2 kanten komen, ben geen sloofje die na maandenlang blauwe ballen te hebben gehad er eindelijk eens een keer op mag. Het is graag of niet en van 2 kanten graag.
En van allebei de kanten erin willen...quote:
Jeweetzquote:
quote:Op maandag 28 april 2014 15:30 schreef -Splash- het volgende:
[..]
En van allebei de kanten erin willen...
Maanden lang blauwe ballenquote:Op maandag 28 april 2014 15:28 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Moet wel van 2 kanten komen, ben geen sloofje die na maandenlang blauwe ballen te hebben gehad er eindelijk eens een keer op mag. Het is graag of niet en van 2 kanten graag.
Misschien omdat ze seks intiemer vind dan zoenen en daar liever nog mee wil wachten? Beetje raar om te denken dat als iemand met je wil zoenen, diegene ook gelijk het bed met je in wil duiken.quote:Op maandag 28 april 2014 15:22 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Wel zoenen maar niet verder, ik vind dat best raar eigenlijk. Wat gaat er dan in het hoofd van zo'n vrouw om. Hij is wel leuk om mee te tongen maar seks mot ik er niet mee? Die selectie is bij mij toch echt hetzelfdeleuk genoeg om te zoenen = leuk genoeg om te neuken. Ik vind niet iemand 'half' leuk ofzo
Ik weet in elk geval wel wat er dan niet gebeurdquote:Op maandag 28 april 2014 16:04 schreef LesMiserables het volgende:
[..]
Maanden lang blauwe ballen. Nee paar dates werken is leuk, moet geen frigide tante zijn. Als ik denk dat ze het aankan zeg ik op de eerste date wel eens dat ik snap dat vrouwen ook gewoon seks willen maar ik het zo zonde vind als vrouwen dat op de eerste date al doen omdat ze het spel helemaal verkloten. Moet je eens kijken wat er dan gebeurt =D.
Mee wachten kan ik begrijpen natuurlijk maar wel zoenen en verder niks willen vind ik vreemd.quote:Op maandag 28 april 2014 16:06 schreef ntm het volgende:
[..]
Misschien omdat ze seks intiemer vind dan zoenen en daar liever nog mee wil wachten? Beetje raar om te denken dat als iemand met je wil zoenen, diegene ook gelijk het bed met je in wil duiken.
Mee eens.quote:Op maandag 28 april 2014 15:14 schreef LesMiserables het volgende:
Ik ben het er niet per se mee eens dat onzekere vrouwen langer wachten met seks hebben. Genoeg onzekere vrouwen denken bijvoorbeeld dat hun karakter niet genoeg is om een man mee te binden en gaan daardoor snel voor de seks. Zelfverzekerde vrouwen kunnen ook beter de boot afhouden omdat ze toch wel weten dat je ze wil. Denk niet dat een specifiek bij de een of ander meer voorkomt.
Dat zou je denken maar het fokt ze psychisch vrij hard op. Daarom zeg ik, alleen bij sterke vrouwen die het aankunnen. Ik vind het spel veel leuker dan hem er even in hangen en die tweede date is vaak vele malen stomender dan het de eerste date zou zijn of dan een reguliere tweede date is.quote:Op maandag 28 april 2014 16:06 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik weet in elk geval wel wat er dan niet gebeurd
Oke dus als iemand geen seks met je wilt kap je het af na een paar dates? Hoe moet ik dat zien danquote:Op maandag 28 april 2014 16:06 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik weet in elk geval wel wat er dan niet gebeurd
[..]
Mee wachten kan ik begrijpen natuurlijk maar wel zoenen en verder niks willen vind ik vreemd.
quote:Op maandag 28 april 2014 16:06 schreef Metro2005 het volgende:
Mee wachten kan ik begrijpen natuurlijk maar wel zoenen en verder niks willen vind ik vreemd.
Je kan wel roepen dat vrouwen labiel zijn maar dit soort spelletjes vind ik gew ziek.quote:Op maandag 28 april 2014 16:08 schreef LesMiserables het volgende:
Dat zou je denken maar het fokt ze psychisch vrij hard op. Daarom zeg ik, alleen bij sterke vrouwen die het aankunnen. Ik vind het spel veel leuker dan hem er even in hangen en die tweede date is vaak vele malen stomender dan het de eerste date zou zijn of dan een reguliere tweede date is.
Nee dat ligt een beetje aan hoe dingen lopen, heb bij sommige vrouwen een paar weken en redelijk wat dates gewacht omdat ik wist dat de chemie er wel was maar dat zij weinig ervaring had of gewoon inderdaad niet zo snel met iemand het bed deelt maar als die chemie er ook niet echt is (friendzone?) dan kap ik het wel af na een paar dates ja.quote:Op maandag 28 april 2014 16:09 schreef ntm het volgende:
[..]
Oke dus als iemand geen seks met je wilt kap je het af na een paar dates? Hoe moet ik dat zien dan
Jij vindt dat vrij normaal? Wel zoenen met iemand waar je je verder niet toe aangetrokken voelt en geen seks mee zou willen (ooit) ?quote:
Zoenen voor het huwelijk is sowieso grove blasfemie.quote:Op maandag 28 april 2014 16:14 schreef Metro2005 het volgende:
Jij vindt dat vrij normaal? Wel zoenen met iemand waar je je verder niet toe aangetrokken voelt en geen seks mee zou willen (ooit) ?
Ik denk dat de vrouwen bij wie ik dit doen dat heel goed aan kunnen en het in hun beeld de ervaring alleen maar leuker en spannender maakt.quote:Op maandag 28 april 2014 16:11 schreef Weissman het volgende:[..]
Je kan wel roepen dat vrouwen labiel zijn maar dit soort spelletjes vind ik gew ziek.
Mijn DM staat open.quote:Op maandag 28 april 2014 16:22 schreef clumsy_clown het volgende:
Vrouwen hebben ook last van blauwe ballen heur.
Nee, je draait nu heel de discussie om.quote:Op maandag 28 april 2014 16:14 schreef Metro2005 het volgende:
Jij vindt dat vrij normaal? Wel zoenen met iemand waar je je verder niet toe aangetrokken voelt en geen seks mee zou willen (ooit) ?
Vertel, vertel? Toch voor je sexy gitaarskills gevallen?quote:
Jij zegt meteen tegen een meisje 'hey ik vind precies dit en dat van je' ? Klinkt spannend.quote:Op maandag 28 april 2014 16:24 schreef SilentChaos het volgende:
Bewust bezig zijn met spelletjes spelen
Ging niet zozeer over niet aangetrokken toch ? Kan zijn dat het zoenen wel ok is maar hij uiteindelijk niet leuk genoeg is om seks mee te hebben. Het is niet allemaal hetzelfde.quote:Op maandag 28 april 2014 16:14 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Jij vindt dat vrij normaal? Wel zoenen met iemand waar je je verder niet toe aangetrokken voelt en geen seks mee zou willen (ooit) ?
Schijnbaarquote:Op maandag 28 april 2014 16:26 schreef Perzephone het volgende:
[..]
Vertel, vertel? Toch voor je sexy gitaarskills gevallen?
Dat zeg ik toch nietquote:Op maandag 28 april 2014 16:26 schreef LesMiserables het volgende:
[..]
Jij zegt meteen tegen een meisje 'hey ik vind precies dit en dat van je' ? Klinkt spannend.
Gewoon overal moeilijk over doen en dan zeuren dat het niet lukt met daten!quote:Op maandag 28 april 2014 16:27 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch nietniet zo zwart-wit
Nee ik vind het vreemd dat een vrouw iemand blijkbaar wel leuk genoeg vind om mee te zoenen maar daar verder geen seks mee wil hebben. Niet direct erna niet maar gewoon niet , nooit.quote:Op maandag 28 april 2014 16:26 schreef Weissman het volgende:
[..]
Nee, je draait nu heel de discussie om.
Dat een vrouw met je zoent maar niet direct daarna sex wil is vrij normaal.
Thnx!quote:Dat jij dat vreemd vind laat zien dat je geen kaas hebt gegeten van de vrouwelijke psyche.
Gelukkig maarquote:Anyway, ik ben maar een troll in dit topic dus je hoeft er verder niet op in te gaan.
Blijkbaar doe je dus toch aan bewust spelletjes spelen, je maakt het zelf nogal zwart wit door te insinueren dat je daar iets tegen hebt. Als je nou meer iets als weissman zegt begrijp ik het (dit spelletje staat je niet aan of whatever) maar nu doe je alsof het spelletjes spelen an sich niet ok is.quote:Op maandag 28 april 2014 16:27 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch nietniet zo zwart-wit
Niet lullig bedoelt maar ligt denk ik voor 99% aan jou, is helemaal niks vreemds aan. Het is behoorlijk verschillend kwa acties namelijk.quote:Op maandag 28 april 2014 16:30 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Nee ik vind het vreemd dat een vrouw iemand blijkbaar wel leuk genoeg vind om mee te zoenen maar daar verder geen seks mee wil hebben. Niet direct erna niet maar gewoon niet , nooit.
Ik zou zo iemand dan ook niet zoenen .
Bewust spelletjes als "x tijd niks laten horen" "psychisch haar in de war brengen" etc vind ik wat andres dan de gewone "spelletjes" (om in jouw termente blijven) die je hebt met normale communicatie...quote:Op maandag 28 april 2014 16:30 schreef LesMiserables het volgende:
[..]
Blijkbaar doe je dus toch aan bewust spelletjes spelen, je maakt het zelf nogal zwart wit door te insinueren dat je daar iets tegen hebt. Als je nou meer iets als weissman zegt begrijp ik het (dit spelletje staat je niet aan of whatever) maar nu doe je alsof het spelletjes spelen an sich niet ok is.
Wat, het zoenen = seks of anders exit? daar heb ik al uitleg over gegeven :quote:Op maandag 28 april 2014 16:31 schreef Weissman het volgende:
Grappig hoe je het meest belangrijke gedeelte van de post en de vraag ontwijkt, Metro
Uit de vele posts van vrouwen blijkt dat je hun wel degelijk psychisch in de war brengt. Je bent je er alleen niet van bewust. Is weinig verschil aan volgens mij.quote:Op maandag 28 april 2014 16:31 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Bewust spelletjes als "x tijd niks laten horen" "psychisch haar in de war brengen" etc vind ik wat andres dan de gewone "spelletjes" (om in jouw termente blijven) die je hebt met normale communicatie...
En ik doelde idd op de post van weissman ja
Behalve dat je er niet bewust mee bezig bent, als je dat wel doet ben je namelijk gewoon een lul.quote:Op maandag 28 april 2014 16:34 schreef LesMiserables het volgende:
[..]
Uit de vele posts van vrouwen blijkt dat je hun wel degelijk psychisch in de war brengt. Je bent je er alleen niet van bewust. Is weinig verschil aan volgens mij.
Kan zomaar aan mij liggen ja, ik zou iemand die ik niet leuk genoeg vindt om ooit seks mee te hebben denk ik ook niet zomaar zoenen. Ik zeg niet dat ik nooit iemand gezoend heb waar ik uiteindelijk geen seks mee heb gehad maar dat lag eerder aan omstandigheden (ze had een vriend bv) dan aan het feit dat ik me niet aangetrokken genoeg voelde.quote:Op maandag 28 april 2014 16:30 schreef LesMiserables het volgende:
Niet lullig bedoelt maar ligt denk ik voor 99% aan jou, is helemaal niks vreemds aan. Het is behoorlijk verschillend kwa acties namelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |