SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verschil tussen een ergonomische drager en niet-ergonomische drager
(bijvoorbeeld Babybjorn of Chicco):
Zo hoort een pasgeboren baby in de doek te zitten:![]()
Nee, niet alles, je moet gewoon weten hoe te verkopenquote:Op donderdag 24 april 2014 19:10 schreef Kimpossible het volgende:
Winst maken na zelf heel veel plezier gehad te hebben van n doek is wel ultiem natuurlijk. Maar dan moet je wel weten wat je moet kopen volgens mij. Of worden alle l-e's wel gemakkelijk meer waard?
Én geen geld meer voor nóg een doekquote:Op donderdag 24 april 2014 19:30 schreef Kimpossible het volgende:
en dan heb je em gewonnen en leg je met heel veel liefde net ff te veel duiten op tafel voor dé doek? En dan heb je én de kick én de doek.
Klinkt eigenlijk best tof![]()
Oew, Escherpatroon. Daar gaat er hier ook nog wel een van komen!quote:Op donderdag 24 april 2014 19:17 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Ik heb nu
[ afbeelding ]
nog een escher otw!
Ow?quote:Op donderdag 24 april 2014 21:23 schreef webspider het volgende:
[..]
Oew, Escherpatroon. Daar gaat er hier ook nog wel een van komen!![]()
Ik weet het niet, ik heb heb de doek gewoon door de spijlen geweven en strak aangetrokken met een knoop tussendoor. Hing als een tietquote:Op vrijdag 25 april 2014 13:12 schreef Dot. het volgende:
Is er nog een speciale manier om de doek als hangmat te gebruiken in de box of is dat gewoon een platte knoop? Het ziet er zo relax uit voor die kleintjes
meestal tegen de kou idd, moeten altijd de brug over..daar waait t hardquote:Op vrijdag 25 april 2014 11:22 schreef LadyBlack het volgende:
Ohhhh
Wat staat dat schetig met dat mutsje! Tegen de kou of voor de leuk?
quote:Op vrijdag 25 april 2014 13:12 schreef Dot. het volgende:
Is er nog een speciale manier om de doek als hangmat te gebruiken in de box of is dat gewoon een platte knoop? Het ziet er zo relax uit voor die kleintjes
En vanaf de box naar een ander punt?quote:Op vrijdag 25 april 2014 14:21 schreef Kimpossible het volgende:
Hoop dat het bevalt Mabawa!
Ik heb dus zon babylonia babyhangmat gekocht he. Stom ding. Nog nooit gebruikt, want hij past alleen als de box laag staat, of ik doe iets fout, en laag gaan we nog maar ff niet doen. Hij is wel kek roze, maar ja. Lb als je fan bent: 10tje?![]()
![]()
Check! Als je de punten schuin omhoog doet om strak te trekken, iets horizontaler doen en dichterbij je lichaam aantrekken. Kan wat helpenquote:Op vrijdag 25 april 2014 16:05 schreef Kimpossible het volgende:
Ik ga t toch nog s proberen lb! Bedankt!
En draagmama's: zit de doek bij jullie ook in de zweetzone van je oksels?telkens als ik intensief bezig ben (grooote schoonmaak) met baby in doek vind ik dat echt irritant. Ik wil niet zweten op mn doekie
een non issue, want wasmachine, maar toch; tips anyone?
quote:Op vrijdag 25 april 2014 19:18 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Ooh die roze flamingo doek in t vorige topic![]()
![]()
Mn tricot slen is binnenoefenen met een teddybeer denk ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanavond nog even gewandeld met M in de hop tye, fijn ding! Morgen weer lekker op pad. Zal een foto naken als ik eraan denk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
Ze hebben de Fairy's ook in het paarsquote:Op zaterdag 26 april 2014 09:06 schreef Kyara het volgende:
Mooie doeken Fee, dwz, ik vind de printjes erg mooi. Kleuren zijn absoluut niks voor ons maar staan jou wel mooi denk ik.
quote:Op zaterdag 26 april 2014 08:28 schreef Moppert het volgende:
Helaas geen bondolino.
Ik zat er aan te denken om mijn wellen cassis te verkopen voor 60 euro exclusief verzenden![]()
Dat is echt veeeeeeel goedkoper dan wat ik er aan kwijt was maar dan verkoopt hij misschien snel
dus als iemand wil.Je hebt een PMSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
Ik werd er zo blij van, baby rustig, papa vrolijk! We gaan nu naar stal en hij wil niet de wagen maar de doek
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
Dat was Kimquote:Op zaterdag 26 april 2014 13:12 schreef Moppert het volgende:
Ik heb wel fluffymail..(hihihih hoi Burdie)
quote:Op zaterdag 26 april 2014 13:12 schreef Moppert het volgende:
Ik heb wel fluffymail..(hihihih hoi Burdie)
* pakt verlanglijstje erbijquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ J & S
Yesquote:
\ik heb hem te leen van belle! Vind hem echt fijn qua dikte, lekker luchtig maar wel echt wel 'stug/strak' om de beentjes/knieholtes van mini voor mn gevoel. Misschien is dat niet zo hoor maar een CB is zeker minder zacht dan een andere geweven doek die ik heb.quote:Op zaterdag 26 april 2014 20:15 schreef Burdie het volgende:
Hoe bevalt de Calin Bleu? Recensie van de Zara laat ik over aan webs.
quote:Op zaterdag 26 april 2014 20:21 schreef Kimpossible het volgende:
Klapmooitjes!
Moppert met je fluffymailmaak liever een foto van je vissies! Hoop dat je lijf vlug weer meewerkt!
Rfr, doe ook ff n fotootje![]()
Mijn vriend heeft lekker 2 uur rondgewandeld met baby in doek op stalHij was trots als een Pauw en het staat m zoo goed met muppet in doek
Haha. Ze vonden het allebei heerlijk! Denk dat we er een drager bij hebben!
Dan mag ik nu weer doeken kopen toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn lijf vond het helaas niet echt lollig, dus ik loop nu moeizaamIk zit nog steeds te twijfelen of ik niet toch een fatsoenlijke peuterdrager op de kop moet tikken, want hij begint hier langzaam uit te groeien, of dat ik het als een gepasseerd station moet beschouwen.
[ Bericht 5% gewijzigd door Clubsoda op 26-04-2014 20:44:52 ]I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
Die lange stelten zaten ook id weg. Iedere keer stootte ik er weer tegen met de boodschappentasquote:Op zaterdag 26 april 2014 21:22 schreef Kyara het volgende:
Dat geloof ik graag Linda! Ik heb vorig jaar M op mijn buik gedragen en ik vond 12 kg al veel
quote:Op zaterdag 26 april 2014 22:02 schreef elamanilo het volgende:
Webspider en KP, draagpapa'sZoals iemand eens op d'r blog schreef: "Meer mannen zouden zich moeten realiseren hoe sexy het is als ze met een baby in de draagdoek de was ophangen", en zo is het
![]()
En ook de andere foto'sIk hou van draagplaatjes!
En terecht. Net geprobeerd om een ruck te knopen, zonder al te veel succes.quote:Op zaterdag 26 april 2014 22:04 schreef klaprooss het volgende:
[..]. De mijnes vind het knopen zo lastig! Helaas..
Tja je zou het denken.. hij kan het ook wel maar vind het maar onhandig,quote:Op zaterdag 26 april 2014 22:12 schreef webspider het volgende:
[..]
En terecht. Net geprobeerd om een ruck te knopen, zonder al te veel succes.
Na de toss zat kuiken schuin op mn rug, en rechttrekken wil niet echt lukken. Kuiken gillen in mn oor, laat dat afknopen maar zitten
Maar de fwcc is toch niet lastig te knopen?
Wrapje om je middel, gekruisd naar je schouders, kindje erin plaatsen en afknopen maar, alsof je een lading vastsjort!
Haha ik help ook altijd hier.. maar wil niet zo'n juffie zijnquote:Op zaterdag 26 april 2014 22:13 schreef Kimpossible het volgende:
Echt he? Ouderwets vlinders hoorik liep een beetje te stuiteren van trots
![]()
Ik knoop voor hem klap. Ik coach m door de eerste stapjes, maar ik span en knoop de doek voor hem. Dat vindtie fijn! Op stal was de doek nog netter bij hem geknoopt als op de foto. Foto was poging 1 en bij een ander knopen is wel wennen![]()
Zelf knopen komt misschien nog wel. Voorlopig ben ik er toch altijd bij als hij d'r in de doek wil, want anders is de baby ook niet bij hemal moet ik zeggen dat ze het met doek zo fijn hadden samen dat het wellicht deuren opent!
Bij andere dingen loopt dat hier altijd uit op irritaties, maar volgens mij vindtie dit wel gezelligquote:Op zaterdag 26 april 2014 22:15 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Haha ik help ook altijd hier.. maar wil niet zo'n juffie zijn![]()
En het voelt ook stoer je man met je baby, wat voel je je dan rijk he!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De curry (gebruikt) is een lekkere doek, maar tov de LF (nieuw) zijn er wel wat verschillen:quote:Op zaterdag 26 april 2014 19:51 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Yes! eerste is een calin bleu.. toen het zo warm was wel lekker zo'n dunnetje
.
Hoe beviel jullie curry?
Wij hebben de Bondolino, maar daar vind ik mijn kleintje echt idd nog te klein voor. Hij zit niet comfortabel met zijn beentjes iig, daar is de zak echt te breed voor nog.quote:Op zondag 27 april 2014 09:47 schreef Fee-nix het volgende:
Zal ik 'm gewoon kopen?Deze. Heb nu superveel reviews gelezen en echt alleen maar positief. Plus dat het me een goed teken lijkt dat ze constant 'out of stock' zijn.
En wat vinden jullie van de manier om een newborn erin te dragen? Met een 'accesory strap' het zitje verkleinen... Zie hier, pag 3 (dit schijnt ook wel gedaan te worden bij mei tai's). Lijkt dat handig? Plus zeggen ze dat, om het rugpand te verkorten, je de waistband een paar keer om kunt slaan. Het lijkt mij dat die opties wel kunnen werken... maar ik twijfel er toch een heel klein beetje door.
Ik zou deze drager dus willen aanschaffen om vanaf new born mee te dragen totdat de baby op m'n rug kan ik de Wompat. (Mijn andere optie was Bondolino, maar die lijkt me zo kolossaal).
quote:Op zondag 27 april 2014 10:31 schreef droomvrouwtje het volgende:
Gisteren mijn petekind voor de 2 keer in de doek gedragen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |