Want die vitamines verdampen ofzo?quote:Op zondag 1 juni 2014 11:51 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
meestal avond van tevoren, zodat het s ochtends lekker koud is en ik dan snel klaar ben. Zullen er niet veel vitamines meer in zitten, maar als je de fans van de slowjuicer moet geloven, houd je sowieso al weinig vitamines over als je je smoothies in een blender maakt.
http://mens-en-gezondheid(...)voedingsstoffen.htmlquote:Op zondag 1 juni 2014 11:54 schreef happinessfordogs het volgende:
[..]
Want die vitamines verdampen ofzo?
Bedankt voor je reactie, het ging mij meer om de smaak dan de vitamines.quote:Op zondag 1 juni 2014 12:00 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
http://mens-en-gezondheid(...)voedingsstoffen.html
Hangt maar net van de verdeling groente vs. fruit/kokosmelk/citroensap afquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 09:51 schreef Yesse het volgende:
*Schopje. Ik heb sinds kort de Nutribullet (klinkt bijzonder kut maar is erg prettig). Ik gooi er elke ochtend gewoon het één en ander in dat ik toevallig in huis heb. Meestal met banaan en havermoutzemelen. Nooit meer last van trek tot een uurtje of 12![]()
Ik heb het met groentes nog nooit geprobeerd. Merk je daar veel van of valt het mee? Ik heb er een beetje het gevoel bij dat het een specifiek (vies) smaakje met zich mee brengt..
Tip met welke groente ik kan beginnen? Ik gebruik tot nu toe alleen wortel..quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 12:29 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Hangt maar net van de verdeling groente vs. fruit/kokosmelk/citroensap af
Spinazie is een heel goeiequote:Op dinsdag 19 augustus 2014 12:41 schreef Yesse het volgende:
[..]
Tip met welke groente ik kan beginnen? Ik gebruik tot nu toe alleen wortel..
Ik vond het niet heftiger dan spinazie ofzo.quote:
Vind verse spinazie toch veel lekkerder in een smoothiequote:Op dinsdag 19 augustus 2014 12:50 schreef quinoahipster het volgende:
Spinazie, boerenkool.
Kan je diepgevroren in blokjes kopen, dan kun je gewoon 2 of 4 blokjes nemen
Dat is een behóórlijke Smoothie danquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 15:45 schreef quinoahipster het volgende:
Als ik ontbijt met een smoothie gaat die al snel richting 900ml
Die dikke rietjes van de IKEA zijn prima voor smoothies, maak geregeld redelijk dikke smoothies met onder andere banaan en kiwi met havermout en dat is geen probleem voor die rietjes. Ze kosten 1 euro voor 100 stuks dus wel wat overdreven om er zoveel verzendkosten voor te betalen.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 08:10 schreef Serinde het volgende:
Weten jullie wat de diameter van de dikke rietjes van de IKEA is? Of andere tips voor bredere rietjes voor de smoothies? Online heb ik ze ergens gevonden maar ik ga echt geen 6,75 verzendkosten betalen.
Denk dat hier mensen zitten die ze in huis hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |