Mooie baan voor drinky, die doet toch mbo beveiligingquote:Op donderdag 24 april 2014 08:06 schreef RaymondK het volgende:
[..]
nee, dat gaan ze echt niet doen. Dat zijn echt duizenden deuren...
Het zal wel lekker op z'n Leiden uni's gaan. We zetten voor een paar maanden een mannetje neer 'snachts in elk bebouw, en die bezuinigen we gauw weer weg en ze zien wel waar het schip strand lol
lts zwakstroom vriendje.quote:Op donderdag 24 april 2014 09:45 schreef Champy het volgende:
[..]
Mooie baan voor drinky, die doet toch mbo beveiliging
quote:Op donderdag 24 april 2014 07:34 schreef RaymondK het volgende:
[..]
dat is gebodypaint Ethan, of het is een neger die net in de fik gestaan heeft
Zo ik ben ripped, ga weer bulken -->
[ afbeelding ]
![]()
![]()
moge boys
quote:Op donderdag 24 april 2014 07:55 schreef RaymondK het volgende:
[..]
haha lol
voor een onverzekerbaar godsvermogen aan meetapparatuur, pc's, hele hele dikke high end monitoren, heeeeeeel veel monitoren, beamers, enz enz
Nu kunnen ze elke nacht een mannetje in elk gebouw rond laten lopen. Maarja dat is na een paar maanden ook weer oud nieuws, dus dan moet dat mannetje weer weg, en dan ga je pas aan het werk als echte dief natuurlijk![]()
En niet 1 gebouw maar een stuk of 6 heel grote lab's lol
Leeggelopen zomerkamers.quote:Op woensdag 23 april 2014 19:52 schreef Drinky het volgende:
[..]
Tering die mensen.
Ik heb zoveel medelijden met jullie boys echt jullie looks, soms is het leven niet eerlijk snapje
Dat komt omdat de hommo van de oorspronkelijke post zijn settings op 25 heeft staan. Zwaar kut idd.quote:Op donderdag 24 april 2014 10:03 schreef no1uknow het volgende:
Wie heeft ook dat 'ie woest wordt wanneer je op een link naar een ander topic klikt en dat je dan 25 posts per pagina krijgt?
Ja precies en dat is wat mij zo furieus maakt, dat er blijkbaar zulke beta's in dit topic ronddwalen.quote:Op donderdag 24 april 2014 10:04 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Dat komt omdat de hommo van de oorspronkelijke post zijn settings op 25 heeft staan. Zwaar kut idd.
ik heb ze gewoon op 100 staanquote:Op donderdag 24 april 2014 10:05 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Ja precies en dat is wat mij zo furieus maakt, dat er blijkbaar zulke beta's in dit topic ronddwalen.
ik krijg er een claustrofobische aanval van als een pagina zo klein is, lig altijd eerst 30 minuten op de grond te shaken voor ik weer iets kan posten.quote:Op donderdag 24 april 2014 10:04 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Dat komt omdat de hommo van de oorspronkelijke post zijn settings op 25 heeft staan. Zwaar kut idd.
hoeveel verbrand je daar mee?quote:Op donderdag 24 april 2014 10:07 schreef Drinky het volgende:
[..]
ik krijg er een claustrofobische aanval van als een pagina zo klein is, lig altijd eerst 30 minuten op de grond te shaken voor ik weer iets kan posten.
Voor de buitendeur is er buiten de openingstijden wel met zo'n elektronische druppel toegang, maar overdag is alles gewoon open.quote:Op donderdag 24 april 2014 10:02 schreef Eleiko het volgende:
[..]Sleutelbos klinkt wel heel erg 1980 / Toren C.
Waarom geen elektronische toegangscontrole?
128kcalquote:
sukkeltje hou rekening met anderen ofso?quote:Op donderdag 24 april 2014 10:33 schreef JackieBrown het volgende:
Claustrofobische aanvalpls go
Van een webpaginau go now plsss
jackie gewoon beetje respect voor tekortkoming van anderen hebben bedoel ik zit toch ook niet in over de lengte van ethan, ieder zijn ding ja toch one luv.quote:Op donderdag 24 april 2014 10:33 schreef JackieBrown het volgende:
Claustrofobische aanvalpls go
Van een webpaginau go now plsss
Bij zulk soort instellingen gewoon met je gereedschapskist rondsjouwen en in de lobby de grootste plasmatelevisie van de muur af schroeven. Niemand die er naar omkijktquote:Op donderdag 24 april 2014 10:09 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Voor de buitendeur is er buiten de openingstijden wel met zo'n elektronische druppel toegang, maar overdag is alles gewoon open.
Erlopen hier zoveel mensen rond dat dat echt niet opvalt als iemand met een monitor gaat lopen zeulen of iets in z'n tas stopt en naar buiten loopt.
't gebouw hier is ook uit de jaren 70, dus intern zitten gewoon sloten
Is er hier niet iemand met een beveiligingsbedrijf? Ik zou meteen hier op inspringen en mezelf profileren / een voorstel maken.quote:Op donderdag 24 april 2014 10:09 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Voor de buitendeur is er buiten de openingstijden wel met zo'n elektronische druppel toegang, maar overdag is alles gewoon open.
Erlopen hier zoveel mensen rond dat dat echt niet opvalt als iemand met een monitor gaat lopen zeulen of iets in z'n tas stopt en naar buiten loopt.
't gebouw hier is ook uit de jaren 70, dus intern zitten gewoon sloten
heb mezelf al aangegeven als hitman bij die schooltjequote:Op donderdag 24 april 2014 10:49 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Is er hier niet iemand met een beveiligingsbedrijf? Ik zou meteen hier op inspringen en mezelf profileren / een voorstel maken.
lol ja idd.quote:Op donderdag 24 april 2014 10:47 schreef fathank het volgende:
[..]
Bij zulk soort instellingen gewoon met je gereedschapskist rondsjouwen en in de lobby de grootste plasmatelevisie van de muur af schroeven. Niemand die er naar omkijkt(ja zo is het een keer op de HAN gegaan toen ik er nog rondliep
)
profileren om dan bij gebouwbeheer te mogen gaan werken?quote:Op donderdag 24 april 2014 10:49 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Is er hier niet iemand met een beveiligingsbedrijf? Ik zou meteen hier op inspringen en mezelf profileren / een voorstel maken.
zolang je doet alsof je gewoon erbij hoort kom je ook op zoveel plaatsen binnen, beetje standaard lulverhaal als ze ergens naar vragen.quote:Op donderdag 24 april 2014 10:55 schreef RaymondK het volgende:
[..]
lol ja idd.
zeiden ze hier ook al. Als je dingen wilt stelen doe het dan overdag, dan houden ze de deur nog voor je open
quote:Op donderdag 24 april 2014 10:47 schreef fathank het volgende:
[..]
Bij zulk soort instellingen gewoon met je gereedschapskist rondsjouwen en in de lobby de grootste plasmatelevisie van de muur af schroeven. Niemand die er naar omkijkt(ja zo is het een keer op de HAN gegaan toen ik er nog rondliep
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |