lolquote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:28 schreef zakschijt het volgende:
[..]
nou??????????????????!?
lol belgie goal
ft
Waarom verkiest de NOS eigenlijk hockey boven tennis waar een Nederlander aan meedoet?quote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:30 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Bertens wint overigens de eerste set
In Nederland is Pellè bekender dan Balotelli.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:20 schreef tong80 het volgende:
In Pakistan is Teun de Nooyer bekender dan Cruijff.
:t
Ja, goeie vraag. Ze hadden met het hockey nog 4 andere wedstrijden die ze hadden kunnen uitzenden, aangezien ze er 2 per dag moeten/willen uitzenden op televisie.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:30 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Waarom verkiest de NOS eigenlijk hockey boven tennis waar een Nederlander aan meedoet?
Maar ik ga nu naar Bertens kijken i.i.g.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:32 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Ja, goeie vraag. Ze hadden met het hockey nog 4 andere wedstrijden die ze hadden kunnen uitzenden, aangezien ze er 2 per dag moeten/willen uitzenden op televisie.
Ja, maar het is niet alsof ze een hockeywedstrijd van Nederland hadden moeten schrappen voor Bertens.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:37 schreef tong80 het volgende:
Nederland is 8 keer Wereldkampioen hockey bij de dames. Bij het tennis zijn we blij als er een dikke trien bij de eerste 100 staat. Verder is het WK in Nederland.
Inderdaad.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:37 schreef tong80 het volgende:
Nederland is 8 keer Wereldkampioen hockey bij de dames. Bij het tennis zijn we blij als er een dikke trien bij de eerste 100 staat. Verder is het WK in Nederland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |