Heel erg bedankt voor uw snelle reactie! Zal binnenkort even langs de huisarts gaan, maar heb op de VeVa-formulier nog 'nee' aangevinkt, omdat het echt puur toeval is dat ik dit af en toe heb. Zal hem even veranderen in 'ja' haha.quote:Op maandag 21 april 2014 22:02 schreef Aapsoldaat het volgende:
Voor VeVa lijkt me sterk dat je wordt afgekeurd, voor Defensie weet ik het zo niet. Wees in ieder geval wel eerlijk, en misschien ook maar eens langs de huisarts o.i.d. om het te verifiëren.
U hoef je niet te zeggen, ben ook nog maar jong. Afijn, ik heb zelf ook VeVa gedaan. Ik ken geen verhalen van mensen die voor VeVa zijn afgekeurd wegens hooikoorts. Bij Defensie durf ik het niet te zeggen.quote:Op maandag 21 april 2014 22:03 schreef RaphaelJamil het volgende:
[..]
Heel erg bedankt voor uw snelle reactie! Zal binnenkort even langs de huisarts gaan, maar heb op de VeVa-formulier nog 'nee' aangevinkt, omdat het echt puur toeval is dat ik dit af en toe heb. Zal hem even veranderen in 'ja' haha.Bedankt!
En wat doe JE nu als ik vragen mag? Ik lees namelijk dat mensen VeVa alleen maar afraden, maar wat zijn jou ervaringen er dan mee?quote:Op maandag 21 april 2014 22:06 schreef Aapsoldaat het volgende:
[..]
U hoef je niet te zeggen, ben ook nog maar jong. Afijn, ik heb zelf ook VeVa gedaan. Ik ken geen verhalen van mensen die voor VeVa zijn afgekeurd wegens hooikoorts. Bij Defensie durf ik het niet te zeggen.
Ga ik doen, dankjewel!quote:Op maandag 21 april 2014 22:17 schreef WWolfy het volgende:
Voor defensie, bel werving en selectie. Vraag desnoods of je een keuringsarts mag spreken bij CDC W&S.
Dankuwel, ga meteen even veranderen in 'ja' dan maar haha. Bedankt!quote:Op maandag 21 april 2014 22:20 schreef Generaal-B het volgende:
Gewoon ja invullen, bij defensie kijken ze of je afhankelijk ben van medicijnen. Ik heb ook gewoon ja ingevuld, maar was al 2 jaar medicatie vrij, dus de arts heeft op zijn eigen formulier nee ingevuld, hoewel ik wel hooikoorts heb. Is het wel "ernstig" zal je worden doorverwezen naar het CMH en krijg je daar wat testjes.
Persoonlijk vind ik Grop zonde van je tijd, je hebt niks aan dat diploma. Volg dan een technische richting binnen VeVa.quote:Op maandag 21 april 2014 22:19 schreef RaphaelJamil het volgende:
[..]
En wat doe JE nu als ik vragen mag? Ik lees namelijk dat mensen VeVa alleen maar afraden, maar wat zijn jou ervaringen er dan mee?
Oké, dankjewel! Sorry, maar ben nu al zover haha en heb nu al zo zin om GROP te doen (eerst halen natuurlijk)!quote:Op maandag 21 april 2014 22:29 schreef Aapsoldaat het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik Grop zonde van je tijd, je hebt niks aan dat diploma. Volg dan een technische richting binnen VeVa.
Nee, er zijn er zat binnen defensie met hooikoorts.quote:Op maandag 21 april 2014 19:07 schreef RaphaelJamil het volgende:
Word je door hooikoorts afgekeurd binnen Defensie?
Mooi om te zien, al die gemotiveerde gezichtjes bij de intake, en dan ben je 3 maanden bezig en besef je dat het geen reet voorstelt.quote:Op dinsdag 22 april 2014 07:29 schreef RaphaelJamil het volgende:
[..]
Oké, dankjewel! Sorry, maar ben nu al zover haha en heb nu al zo zin om GROP te doen (eerst halen natuurlijk)!
Wie weet is het voor mij een anders gevoel dan voor de meeste. Kan ik nog niet over oordelen, moet eerst maar eens zien aangenomen te worden.quote:Op dinsdag 22 april 2014 16:56 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Mooi om te zien, al die gemotiveerde gezichtjes bij de intake, en dan ben je 3 maanden bezig en besef je dat het geen reet voorstelt.Uitzonderingen daargelaten.
Oké dankuwel! Maar hoe zit dat dan bij bijvoorbeeld Korps Commandotroepen Waterrijke gebieden of bij Korps Mariniers om even snel voorbeelden te geven?quote:Op dinsdag 22 april 2014 08:43 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nee, er zijn er zat binnen defensie met hooikoorts.
Voor zover ik weet zul je alleen niet voor duiker in aanmerking komen.
Ik las ook in het begin hoe jij zo gemotiveerd overkwam en in je laatste topic twijfelde je om nog door te gaan en ben je zelfs gestopt, maar hoe komt dat je motivatie wegviel?quote:Op dinsdag 22 april 2014 16:56 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Mooi om te zien, al die gemotiveerde gezichtjes bij de intake, en dan ben je 3 maanden bezig en besef je dat het geen reet voorstelt.Uitzonderingen daargelaten.
Daar ga je toch niet meteen na je VeVa (en daaropvolgende militaire opleiding) terecht kunnen dus daar zou ik me nog niet bepaald heel erg druk over maken.quote:Op dinsdag 22 april 2014 17:30 schreef RaphaelJamil het volgende:
[..]
Wie weet is het voor mij een anders gevoel dan voor de meeste. Kan ik nog niet over oordelen, moet eerst maar eens zien aangenomen te worden.
[..]
Oké dankuwel! Maar hoe zit dat dan bij bijvoorbeeld Korps Commandotroepen
VeVa geeft je straks vrijstelling van 8 weken initiele opleiding, omdat je 1.5 of 2.5 jaar naar school bent geweest en af en toe een bivak hebt meegedraaid. Het is leuk om te zien wat je nou eigenlijk doet bij Defensie, maar het is niet HET zegmaar. Verder heb ik deze beslissing genomen omdat het achteraf toch slimmer blijkt te zijn om schoolpapiertjes te halen, het enige wat ik nog leuk vind is bivak. Bijna m'n hele klas is gedemotiveerd, waarvan de helft gaat stoppen volgend jaar en de andere helft met tegenzin die opleiding gaat afmaken.quote:Op dinsdag 22 april 2014 17:33 schreef RaphaelJamil het volgende:
[..]
Ik las ook in het begin hoe jij zo gemotiveerd overkwam en in je laatste topic twijfelde je om nog door te gaan en ben je zelfs gestopt, maar hoe komt dat je motivatie wegviel?
Was je erachter gekomen dat deze opleiding niks voor je was?
Besefte je dat het slimmer is om dus zoals jij nu doet voor de HAVO te gaan en VeVa maar achter je te laten? Zou graag willen weten als ik vragen mag.
Heb wel een bepaalde lijn wat ik wil zeg maar. En dat is VeVa, vervolgens Luchtmobiele Brigade en dan met als einddoel het Korps Commandotroepen, maar laat ik eerst maar eens de VeVa zien te fixen, vrijdag intakegesprek & sporttest.quote:Op dinsdag 22 april 2014 18:38 schreef Vortix het volgende:
[..]
Daar ga je toch niet meteen na je VeVa (en daaropvolgende militaire opleiding) terecht kunnen dus daar zou ik me nog niet bepaald heel erg druk over maken.
Oef, ik zie wel hoe ik het voor me ga zien, maar ik respecteer volledig jou keuze! Misschien denk ik achteraf ook wel hetzelfde als jij, wie weet, maar voor nu ben ik volledig gemotiveerd om deze opleiding te volgen. Misschien heeft VeVa mij ook aangetrokken vanwege het feit dat ik heel graag een baan zou willen binnen defensie (heb mijn doel al hierboven gepost) en aangezien je dan nog die MBO-diploma moet halen en er dan een opleiding is die je 'voorbereid' op defensie dan lijkt het in mijn ogen de perfecte opleiding. Misschien dat vele jongeren dit dachten en achteraf er niks aan vonden ook al wouden ze later binnen defensie werken, maar misschien is het verstandig om hier zelf achter te komen en me niet te laten beïnvloeden door andere. Verder heb ik volledig respect, maar baal ik wel dat je bent gestopt. Las wel mee met je topics en vond ze erg leuk behalve je laatste.quote:Op dinsdag 22 april 2014 21:53 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
VeVa geeft je straks vrijstelling van 8 weken initiele opleiding, omdat je 1.5 of 2.5 jaar naar school bent geweest en af en toe een bivak hebt meegedraaid. Het is leuk om te zien wat je nou eigenlijk doet bij Defensie, maar het is niet HET zegmaar. Verder heb ik deze beslissing genomen omdat het achteraf toch slimmer blijkt te zijn om schoolpapiertjes te halen, het enige wat ik nog leuk vind is bivak. Bijna m'n hele klas is gedemotiveerd, waarvan de helft gaat stoppen volgend jaar en de andere helft met tegenzin die opleiding gaat afmaken.
Dan moet je het gewoon doen, anders zou je met een what if gevoel rondlopen. Dusja, succes met je testen in ieder geval!quote:Op woensdag 23 april 2014 02:03 schreef RaphaelJamil het volgende:
[..]
Oef, ik zie wel hoe ik het voor me ga zien, maar ik respecteer volledig jou keuze! Misschien denk ik achteraf ook wel hetzelfde als jij, wie weet, maar voor nu ben ik volledig gemotiveerd om deze opleiding te volgen. Misschien heeft VeVa mij ook aangetrokken vanwege het feit dat ik heel graag een baan zou willen binnen defensie (heb mijn doel al hierboven gepost) en aangezien je dan nog die MBO-diploma moet halen en er dan een opleiding is die je 'voorbereid' op defensie dan lijkt het in mijn ogen de perfecte opleiding. Misschien dat vele jongeren dit dachten en achteraf er niks aan vonden ook al wouden ze later binnen defensie werken, maar misschien is het verstandig om hier zelf achter te komen en me niet te laten beïnvloeden door andere. Verder heb ik volledig respect, maar baal ik wel dat je bent gestopt. Las wel mee met je topics en vond ze erg leuk behalve je laatste.
Voordat je dan bij de poorten van het KCT staat ben je een jaar of acht en drie petten verder. Als je het zeker wil weten moet je ff W&S bellen.quote:Op woensdag 23 april 2014 01:59 schreef RaphaelJamil het volgende:
[..]
Heb wel een bepaalde lijn wat ik wil zeg maar. En dat is VeVa, vervolgens Luchtmobiele Brigade en dan met als einddoel het Korps Commandotroepen, maar laat ik eerst maar eens de VeVa zien te fixen, vrijdag intakegesprek & sporttest.
Dankje en jij succes op de havo! Jij hebt je papiertjes binnenkort!quote:Op woensdag 23 april 2014 08:04 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Dan moet je het gewoon doen, anders zou je met een what if gevoel rondlopen. Dusja, succes met je testen in ieder geval!
Ga ik doen, bedankt!quote:Op woensdag 23 april 2014 08:42 schreef Vortix het volgende:
[..]
Voordat je dan bij de poorten van het KCT staat ben je een jaar of acht en drie petten verder. Als je het zeker wil weten moet je ff W&S bellen.
met grop naar de artillerie is nieuw voor mij, in principe is 't lmb painf marns of kluquote:Op donderdag 24 april 2014 20:51 schreef RaphaelJamil het volgende:
Trouwens ik heb hier een formulier ook liggen. Daar staat: uitstroom richting GROP en vervolgens staan er 5 richtingen: Pantserinfanterie, Luchtmobiele Brigade, Cavalerie verkenning, Veldartillerie en Luchtdoelartillerie. Zijn al deze richtingen op mijn school mogelijk?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |