Al dat vuurwerk zal waarschijnlijk meegenomen zijn in die spandoeken, of de mensen die fouilleerden moeten stomdronken geweest zijnquote:Op zondag 20 april 2014 21:27 schreef 16meter het volgende:
[..]
Simpele zielen.
Maar de meeste van die jongens uit dat kliekje zijn amper 20, die zien niet in dat ze hiermee zo'n bekerfinale om zeep helpen en hun club ernstig benadelen. Die willen allen 'KAOSsss' maken met 'zieke pyro' en voelen natuurlijk een enorme bewijsdrang binnen zo'n groepje. Vuurwerk meenemen en op 't veld gooien? Tuurlijk. Daarom beter de leidinggevende figuren aanpakken (capo's), die zijn verantwoordelijk voor 't hele gebeuren.
Hij kan wel goed ploppen.quote:Op zondag 20 april 2014 21:27 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Die Denswil tjongejongejongejongegodverdomme en maar speelminuten eisen anders verlengt deze grote meneer niet
schaam je kapot.
Van mij of van die idioten die het voor iedereen verneuken en supporters van andere clubs een kans geven om weer commentaar te hebben op ons?quote:Op zondag 20 april 2014 21:27 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Beetje jaren 40 praktijken vind je niet?
Eigen Stewards , waarschijnlijk waren ze bangquote:Op zondag 20 april 2014 21:28 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Al dat vuurwerk zal waarschijnlijk meegenomen zijn in die spandoeken, of de mensen die fouilleerden moeten stomdronken geweest zijn
Denswil kan er dan ook echt geen ene kloot van.quote:Op zondag 20 april 2014 21:28 schreef Kopsterk het volgende:
Moisander&Denswil is op een 1 of andere manier een lachwekkend slecht centraal duo.
veltman misschien belangrijker dan verwachtquote:Op zondag 20 april 2014 21:28 schreef Kopsterk het volgende:
Moisander&Denswil is op een 1 of andere manier een lachwekkend slecht centraal duo.
Op dat ajax netwerk is het nu ook feestquote:
Als Veltman er staat blijft Denswil lekker op de bank, dat is het meest positieve eraanquote:Op zondag 20 april 2014 21:29 schreef Tyron het volgende:
[..]
veltman misschien belangrijker dan verwacht
Missen allemaal gewoon niveau.quote:Op zondag 20 april 2014 21:29 schreef Tyron het volgende:
[..]
veltman misschien belangrijker dan verwacht
Je maten verraden.quote:Op zondag 20 april 2014 21:28 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Van mij of van die idioten die het voor iedereen verneuken en supporters van andere clubs een kans geven om weer commentaar te hebben op ons?
Yes please.quote:Op zondag 20 april 2014 21:29 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Op dat ajax netwerk is het nu ook feestIk lach me kapot mochten wij ook nog van Ajax winnen wat ik niet uitsluit. Gaat dan helemaal fout
ajax is al 20 wedstrijden ongeslagen in de eredivisie, denk niet dat een nederlaag daar veel verandering in gaat brengenquote:Op zondag 20 april 2014 21:29 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Op dat ajax netwerk is het nu ook feestIk lach me kapot mochten wij ook nog van Ajax winnen wat ik niet uitsluit. Gaat dan helemaal fout
Boeit me geen reet. Die lui die dat vuurwerk het veld opgooien, dat zijn pas de verraders. Die moet je er lekker tussenuit plukken.quote:
Linkje?quote:Op zondag 20 april 2014 21:29 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Op dat ajax netwerk is het nu ook feestIk lach me kapot mochten wij ook nog van Ajax winnen wat ik niet uitsluit. Gaat dan helemaal fout
beetje vuurwerk afstekenquote:Op zondag 20 april 2014 21:31 schreef Typisch het volgende:
Gelukkig gaan ze er in Almelo samen één groot feest van maken.
Die doen het nu letterlijk in hun broek denk ik. Vrijbrief om van alles uit te halen hebben ze inmiddels gegeven.quote:Op zondag 20 april 2014 21:31 schreef Typisch het volgende:
Gelukkig gaan ze er in Almelo samen één groot feest van maken.
Ah, en waar zat jij precies op de tribune?quote:Op zondag 20 april 2014 21:31 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Boeit me geen reet. Die lui die dat vuurwerk het veld opgooien, dat zijn pas de verraders. Die moet je er lekker tussenuit plukken.
...met zijn: 'als ik niet in de basis kom, verleng ik mijn contract niet'. Nog nauwelijks wat laten zien.quote:Op zondag 20 april 2014 21:29 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Denswil kan er dan ook echt geen ene kloot van.
Wat heeft dat ermee te maken?quote:Op zondag 20 april 2014 21:32 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ah, en waar zat jij precies op de tribune?
Goed argument welquote:Op zondag 20 april 2014 21:32 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ah, en waar zat jij precies op de tribune?
elke aanval was een kansquote:Op zondag 20 april 2014 21:32 schreef Lange_Lans het volgende:
Zwolle sneed er wel makkelijk door heen he?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |