toe maarquote:
wil je nog meer?quote:
succesquote:
quote:Op woensdag 23 april 2014 08:17 schreef Nikkie_86 het volgende:
[..]
natuurlijk... geen domme vraag stellen he!!
In principe wel, maar app eerst maar even. Ben nog even langs m'n oudjes, winkel en ga 's avonds de 'wei' in.quote:Op woensdag 23 april 2014 09:26 schreef Kreator het volgende:
Morgé.
Tukker, ben je vanavond thuis? Kom ik tijdens het wandelen met de hond ff je drugsgeld brengen.
Ok, weet ook nog niet hoe laat ik ga wandelen, dus ik app wel ff. Anders neem ik wel gewoon 5 kilo mee en die leg ik weer op de vaste plek achter de otto.quote:Op woensdag 23 april 2014 09:29 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
In principe wel, maar app eerst maar even. Ben nog even langs m'n oudjes, winkel en ga 's avonds de 'wei' in.
succes!!quote:Op woensdag 23 april 2014 09:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
MogguhZometeen naar Hengelooooooo voor een (waarschijnlijk) onmeunig kort gesprek met de neuroloog over de uitslag van de MRI.
Dat zou wel beter zijn, fuckin' cock-a-roach-a.quote:Op woensdag 23 april 2014 09:30 schreef Kreator het volgende:
[..]
Anders neem ik wel gewoon 5 kilo mee en die leg ik weer op de vaste plek achter de otto.
bahquote:Op woensdag 23 april 2014 09:37 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Dat zou wel beter zijn, fuckin' cock-a-roach-a.![]()
[ afbeelding ]
3,5 kilo voor mij, 1,5 kilo voor Buurmeisje.
Onmeunig kort alsin: Er wad niets bijzonders te zien, tot ziensquote:Op woensdag 23 april 2014 09:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
MogguhZometeen naar Hengelooooooo voor een (waarschijnlijk) onmeunig kort gesprek met de neuroloog over de uitslag van de MRI.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |