Chicks die mee hebben gedaan of no mee gaan doen aan de color run.quote:
Nee geloof me ik voel me ook echt nergens tot gedwongen hoorquote:Op woensdag 16 april 2014 19:41 schreef ZarB het volgende:
[..]
Oh nee, je moet niks hoor. Ja, doen wat je leuk vindt. In mijn geval is het dan meer een kwestie van willen.
Oke gelukkig, haha. Ik bedoel dat ik geen seks met anderen wil. Jij hebt het over kunnen, maar ik zou het dus niet willenquote:Op woensdag 16 april 2014 19:43 schreef Triptamine2 het volgende:
[..]
Nee geloof me ik voel me ook echt nergens tot gedwongen hoorMaar hoe bedoel je dat laatste? Een kwestie van wat willen?
Zou je bijna denken ja.quote:Op woensdag 16 april 2014 19:48 schreef ZarB het volgende:
[..]
Oke gelukkig, haha. Ik bedoel dat ik geen seks met anderen wil. Jij hebt het over kunnen, maar ik zou het dus niet willen(ik zie dat je het hebt over er niet voor gemaakt zijn, maar dat interpreteer ik als niet monogaam kúnnen zijn) Maar misschien is dat een vrouwending?
Oh op die manier. Maar wil je dat dan ook echt helemaal nooit? Want ik vind dat eerlijk gezegd bijna onmogelijk gezien de biologie van de mensquote:Op woensdag 16 april 2014 19:48 schreef ZarB het volgende:
[..]
Oke gelukkig, haha. Ik bedoel dat ik geen seks met anderen wil. Jij hebt het over kunnen, maar ik zou het dus niet willenMaar misschien is dat een vrouwending?
Ik denk precies hetzelfdequote:Op woensdag 16 april 2014 19:05 schreef Triptamine2 het volgende:
[..]
Soms heb ik daar genoeg aan, en soms niet. Ik ben geen monogaam wezen en zal dus soms inderdaad met een andere vrouw seks hebben terwijl ik een relatie heb. Open relaties zijn dus ook meer mijn ding. ik zie namelijk een gigantisch verschil tussen seks om lol te maken met iemand en seks die ik heb met iemand waar ik ook verliefd van ben en/of van hou.
Spreek het uit, doorbreek het taboe en leef het leven wat je wil leven.quote:
wanneer heb je een plekje in de agenda?quote:
haha ts zijn vriendin is domquote:Op woensdag 16 april 2014 18:55 schreef trolley het volgende:
[..]
Ja, en ze vind 't prima zolang er geen dates uit voortvloeien.
Bovendien, zij heeft toch ook gewoon contacten met andere jongens op whatsapp of whatever waar ook geen kwaad achter schuilt? Of gaat zij dan ook vreemd?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |