Kan wel, maar dan moet je niet gaan verdedigen dat je dat bent.quote:Op dinsdag 15 april 2014 10:29 schreef AdoraBelle het volgende:
Wat een eikels zijn jullie. En bedankt voor de opmerking dat ik toch altijd een man blijf. Doet het erg goed. Weet je wat, als ik geen vrouw kan zijn dan wil ik er niet meer zijn. Het beste.
Jelly?quote:
valt mee. vandaag eerste werkdag van de week en na donderdag alweer 4 dagen weekend, dus ik heb niet heel veel te klagenquote:
Ohh lekker hoor. Ik heb na volgende week vakantie.quote:Op dinsdag 15 april 2014 10:41 schreef gianni61 het volgende:
[..]
valt mee. vandaag eerste werkdag van de week en na donderdag alweer 4 dagen weekend, dus ik heb niet heel veel te klagen
opschepperquote:Op dinsdag 15 april 2014 10:46 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ohh lekker hoor. Ik heb na volgende week vakantie.
jellyquote:Op dinsdag 15 april 2014 10:46 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ohh lekker hoor. Ik heb na volgende week vakantie.
ben niet geweestquote:
Sorry. ;squote:
welke samples?quote:Op dinsdag 15 april 2014 10:51 schreef Murdera het volgende:
[..]
ben niet geweest
Iedereen moest werken, en om nou in mijn eentje te gaan, en daar vrij voor te nemen, had ik geen zin in.
zou ik ook doenquote:
blijft een kut dorpquote:
Vooral user.quote:
Ik heb er ooit bijna een chick geregeldquote:
Mooi verhaalquote:Op dinsdag 15 april 2014 11:02 schreef fyah het volgende:
[..]
Ik heb er ooit bijna een chick geregeld"Bijna?" Yup. Alleen toen ik haar reserveBelg noemde liep ze beledigd weg
I got game
Zal de boel even susterenquote:
moet je ook niet komen behalve voor de mcdonalds of de kartbaanquote:
quote:Op donderdag 6 maart 2014 16:32 schreef Modus het volgende:
[..]
Er zit nog wel wat tussen dat en je op je 16e als de Rijdende Rechter uitdossen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |