Natuurlijk is het Cersei niet.quote:Op maandag 14 april 2014 13:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het Cersei is? Lijkt mij namelijk echt niet kunnen.....
Wat heeft Petyr Bealish hier mee te maken?quote:Op maandag 14 april 2014 13:46 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Petyr was niet al tijden bezig Sansa uit KL weg te krijgen ofzo.
Nee, dat lijkt me ook echt totaal niet. Het is vrij duidelijk dat Olenna instrueerde om de ketting aan Sansa te geven. Ze plukte vervolgens het steentje van de ketting van Sansa en deed hem in het glas. Vervolgens voerde Tyrion het aan Joffrey. Klaar is kees.quote:Op maandag 14 april 2014 13:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het Cersei is? Lijkt mij namelijk echt niet kunnen.....
Jouw UI!quote:Op maandag 14 april 2014 13:52 schreef Bunnyfluff het volgende:
Cersei heeft altijd voor haar kinderen gevochten. Die gaat ze echt niet zomaar eventjes op deze manier om het leven brengen.
Inderdaad, het is alleen de vraag of Tyrion wist dat het vergiftigd was want anders moest Olenna op den duur dat glas met vergif gaan geven.quote:Op maandag 14 april 2014 13:54 schreef DO2 het volgende:
Het lijkt me duidelijk dat Olenna - zeker na het zien van die scene - de hoofdverdachte is.
En wat het motief van Olenna is, aangezien Margaery hier niks mee opschiet. Integendeel zelfs.quote:Op maandag 14 april 2014 13:55 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Inderdaad, het is alleen de vraag of Tyrion wist dat het vergiftigd was want anders moest Olenna op den duur dat glas met vergif gaan geven.
Cersei, niet Cercei.quote:Op maandag 14 april 2014 13:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Waarom denk je dat het Cersei is? Lijkt mij namelijk echt niet kunnen.....
Hoezo niet? Als ze officieel getrouwd zijn is zij nu toch gewoon de heerser? En anders zorgt het er wel voor dat de Lannisters elkaar afslachten en zo kunnen zij ondertussen weer toeslaan.quote:Op maandag 14 april 2014 13:56 schreef Principia het volgende:
[..]
En wat het motief van Olenna is, aangezien Margaery hier niks mee opschiet. Integendeel zelfs.
Favoriete personagequote:Op maandag 14 april 2014 13:59 schreef Brum_brum het volgende:
Mijn favoriete personage is dood en mijn nr 2 loopt grote kans om dood te gaan. Wat een kut aflevering.
De gezellige gesprekjes van Petyr en Sansa bij het water? De reservering van twee verenbedden op een schip?quote:Op maandag 14 april 2014 13:51 schreef Principia het volgende:
[..]
Wat heeft Petyr Bealish hier mee te maken?
Cersei als dader aanwijzen zou pas "" zijn. Zijn genoeg afleveringen geweest waaruit blijkt dat Joffrey alles voor Cersei is. Zou totaal niet in haar karakteromschrijving passen, om haar eigen zoon te vermoorden.
Knap dat jij weet wat voor gif het is.. Kan ook zijn dat het vrijwel instant werkt.quote:Op maandag 14 april 2014 14:00 schreef DO2 het volgende:
Op welke manier en wanneer Joffrey is vergiftigd is mij nog niet helemaal duidelijk.
Misschien is dat wel 'n uur eerder gebeurd.
Het duurt normaal gesproken ook wel even voor gif z'n intrede doet.
Nee, anders was Cersei ook wel officieel koningin, ze is dienstdoend heerser.quote:Op maandag 14 april 2014 13:59 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Hoezo niet? Als ze officieel getrouwd zijn is zij nu toch gewoon de heerser? En anders zorgt het er wel voor dat de Lannisters elkaar afslachten en zo kunnen zij ondertussen weer toeslaan.
Ik weet niks. Maar het zou zomaar kunnen dat de inname veel eerder is gebeurd, toch?quote:Op maandag 14 april 2014 14:01 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Knap dat jij weet wat voor gif het is.. Kan ook zijn dat het vrijwel instant werkt.
Hij maakte het altijd spannend en het feit dat iedereen een hekel aan hem had laat zien dat die jongen een geweldige acteur is.quote:
Inderdaad.quote:Op maandag 14 april 2014 14:03 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Hij maakte het altijd spannend en het feit dat iedereen een hekel aan hem had laat zien dat die jongen een geweldige acteur is.
Konijntjesquote:Op maandag 14 april 2014 13:52 schreef Bunnyfluff het volgende:
Cersei heeft altijd voor haar kinderen gevochten. Die gaat ze echt niet zomaar eventjes op deze manier om het leven brengen.
Je zou misschien eens seizoen 3 terug moeten kijken, dan kom je genoeg te weten over Littlefingers motievenquote:Op maandag 14 april 2014 13:51 schreef Principia het volgende:
[..]
Wat heeft Petyr Bealish hier mee te maken?
Cersei als dader aanwijzen zou pas "" zijn. Zijn genoeg afleveringen geweest waaruit blijkt dat Joffrey alles voor Cersei is. Zou totaal niet in haar karakteromschrijving passen, om haar eigen zoon te vermoorden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |