Ik heb het wel op een buitenlands messageboard geplempt... daar vinden ze het ook niet slim, ook al spreekt hij volgens hen de waarheidquote:Op donderdag 24 april 2014 10:46 schreef aarontje112 het volgende:
Echt heel stom dit en vooral arrogant. Maar zie dat het op geen enkele buitenlandse site of forum is opgepikt, dus er wordt alleen in Nederland een hoop heisa van gemaakt.
Dat beugelbekkie van die ongenuanceerde schreeuwkrant de Telegraaf heeft ook weer wat om over te schrijvenquote:Op donderdag 24 april 2014 06:33 schreef Fred_B het volgende:
Daar gaan we al met media die het oppikken...
[..]
Bron
Ja doh, dat bedacht ik me ook vlak nadat ik het gepost hadquote:
quote:Op donderdag 24 april 2014 11:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik heb het wel op een buitenlands messageboard geplempt... daar vinden ze het ook niet slim, ook al spreekt hij volgens hen de waarheid
En Polen.quote:Op donderdag 24 april 2014 19:19 schreef ato het volgende:
"Wij' krijgen OAEG punten erbij van luxemburg en Ijsland..
Het wordt tijd dat Luxemburg weer mee gaat doen, die gunden ons nog weleens watquote:Op donderdag 24 april 2014 19:19 schreef ato het volgende:
"Wij' krijgen OAEG punten erbij van luxemburg en Ijsland..
Over 2 weken is de tweede halve finale al weer voorbij..quote:Op donderdag 24 april 2014 19:55 schreef grazz het volgende:
Over twee weken is men het al lang vergeten
Het gaat veel te snel voorbijquote:Op donderdag 24 april 2014 21:39 schreef ato het volgende:
[..]
Over 2 weken is de tweede halve finale al weer voorbij..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |