Haha, veel erger kan het niet. Grote kans dusquote:Op zondag 13 april 2014 23:39 schreef dude232 het volgende:
Ik ben nog vrij date mij! Dan weet je zeker dat de volgende date geslaagd is!
Bewuste keuzequote:Op zondag 13 april 2014 23:41 schreef Maringo het volgende:
En je vraagt je zeker ook af waarom je nog steeds single bent?
Ja, maar drie maal is scheepsrecht! Deze kans zou ik niet laten lopen!quote:Op zondag 13 april 2014 23:41 schreef electronique het volgende:
[..]
Haha, veel erger kan het niet. Grote kans dus
quote:
Tuurlijk.quote:Op zondag 13 april 2014 23:34 schreef electronique het volgende:
Nu ben ik al een tijdje single, dus ik dacht: wat kan er mis gaan?
Eerlijk zijn kan best kwetsend zijn soms. Dan beter een leugentje om bestwil.quote:Op zondag 13 april 2014 23:37 schreef rozecroc het volgende:
Een smoesje, want gewoon eerlijk zijn is eng?
Is die gozer Haan33 niet?quote:Op maandag 14 april 2014 14:25 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
De een zegt wel / de andere niet. Maar ik vrees van wel
Wow, wat een kerel. Even RTL gemist kijkenquote:Op maandag 14 april 2014 14:25 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
De een zegt wel / de andere niet. Maar ik vrees van wel
Oh, dan heb je heel wat gemist... Het wordt nog veel lomperquote:Op maandag 14 april 2014 14:26 schreef Ruif het volgende:
[..]
Wow, wat een kerel. Even RTL gemist kijken
Heb je een tip voor me, wat betreft welke aflevering?quote:Op maandag 14 april 2014 14:27 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
Oh, dan heb je heel wat gemist... Het wordt nog veel lomper
Volgens mij komt hij in alle afleveringen voor en elke keer met minimaal 1 zo een momentquote:Op maandag 14 april 2014 14:28 schreef Ruif het volgende:
[..]
Heb je een tip voor me, wat betreft welke aflevering?
quote:Op maandag 14 april 2014 10:25 schreef HaywoodJablome het volgende:
Daarom ook eerst zuipen als je op date gaat met iemand die je in beschonken toestand hebt leren kennen.
Het kwam niet in je op dat hij geschrokken was van jouw lelijk voorkomen en zich met een smoesje jou liet denken dat hij saai is.quote:Op zondag 13 april 2014 23:34 schreef electronique het volgende:
Paar weken terug had ik een gast leren kennen in de kroeg. Was wel gezellig, je weet hoe het gaat. Hij vroeg mijn nummer, dus die heb ik uiteindelijk gegeven. Beetje berichtjes gestuurd, etc.
Na een paar dagen vroeg hij of ik iets met hem wilde gaan drinken. Nu ben ik al een tijdje single, dus ik dacht: wat kan er mis gaan?
Nou, daar kwam ik dus achter. Het begon al toen ik hem zag. In mijn herinnering was het wel een knappe jongen, maar in nuchtere staat had hij best wel een rotkop. Hij was ook constant grappen aan het maken waar ik totaal niet om kon lachen. Ook was hij vol trots aan het verkondigen dat hij er naar uit zag om weer terug naar zijn geboortedorp te gaan, om daar lekker de rest van zijn leven te gaan wonen.
Uiteindelijk maar met een smoesje weg gegaan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |