Je had 15koolstofgroepen. Elke cyclus staat hij er 2 af. 7*2=14 en je houd er 1 over.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:21 schreef Wouterw17 het volgende:
Hoe komen ze aan 7 cycli in de laatste vraag?
Welke was dat ook al weer?quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:29 schreef ownz123 het volgende:
Ik vond hem niet lang, was al half uur van tevoren klaar en had toen alles ff nagekeken en daarna lang zitten kijken naar opgave 3, waar ik maar niet uitkwam
Oh ja die was ff vogelen. Je moest beide cl-'en eraf halen. Stond heel omslachtig in die tekst. Normaal sta je h20 af, maar in dit geval HCl denk ik dan maar dat werd niet gevraagd.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:31 schreef ownz123 het volgende:
Je moest een polymeer tekenen met 2 monomeren ofzo iets (ben de namen vergeten)
wrs iets van 1.3 of zoquote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:39 schreef exelletor het volgende:
[..]
Boven de een verwacht ik, maar niet zo hoog als vorig jaar.
dat is elk jaar zo bij scheikunde. de vraag blijft waarom er dan niks aan wordt gedaan.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:42 schreef King-Ernie het volgende:
Ik kom uit rond de 45-53 punten. Heb wel even een klacht ingediend dat hij veel te lang was. Heb wel wat af moeten raffelen
Ja ik zag het inderdaad al. Had er totaal niet aan gedacht. Vond het al een weggevertje die vraag maar er zat dus toch een addertje onder het gras.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:30 schreef jelfrikandel het volgende:
[..]
Je had 15koolstofgroepen. Elke cyclus staat hij er 2 af. 7*2=14 en je houd er 1 over.
Ik vond m best pittig en lang maar heb m wel aardig gemaakt.
Ja vond het inderdaad ook spijtig, maar ja je krijgt niet altijd de onderwerpen die je wilt..quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:50 schreef Cikx het volgende:
Geen vragen over eiwitten of aminozuren, toch spijtig.
Over DNA en andere biopolymeren wordt sowieso vrij weinig gevraagd zag ik op oude examens. Af en toe een keten tekenen van ala-ser-ala bijvoorbeeld ofzo, maar that's itquote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:47 schreef King-Ernie het volgende:
http://www.nu.nl/eindexam(...)examen-was-lang.html
Naja, het zijn wel altijd makkelijke vragen, dus ik had ze wel graag willen zienquote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:52 schreef jelfrikandel het volgende:
[..]
Over DNA en andere biopolymeren wordt sowieso vrij weinig gevraagd zag ik op oude examens. Af en toe een keten tekenen van ala-ser-ala bijvoorbeeld ofzo, maar that's it
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |