Mja dat hoeft nog niet te betekenen dat het nu ook verzonnen is. Laten we het oordeel van de politie afwachten.quote:Op zaterdag 12 april 2014 10:14 schreef .Masturbatron. het volgende:
is het dit keer echt gebeurd? want de laatste twee of drie verhalen die ik hoorde over niqaab dragende moslimas die werden mishandeld waren ook verzonnen
Bedoel je misschien die vent die in Burqa wilden gaan stemmen en die betrapt werd?quote:Op zaterdag 12 april 2014 10:16 schreef .Masturbatron. het volgende:
[..]
https://www.google.nl/sea(...)ZIU-3VLMWX-AaTtoCIDQ
en een ander verhaal uit het buitenland maar die herinner ik me niet meer
uh nee ken ik niet...nee het was hetzelfde verhaal, moslima in burka of niqaab werd aangevallen door autochtonen maar het bleek weer verzonnen te zijn...in geen van de gevallen waren er getuigen en de enige bron was een moslimsite en verder hoorde je er niets meer over van de politie...quote:Op zaterdag 12 april 2014 11:32 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
Bedoel je misschien die vent die in Burqa wilden gaan stemmen en die betrapt werd?
quote:Op zaterdag 12 april 2014 09:53 schreef Innisdemon het volgende:
NWS / Moslima doet niqaab af uit angst
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |