Geloof me, er komt een hoop discipline bij kijken om drie weken lang >12 uur per dag in de bieb te zitten.quote:
Je kan die discipline natuurlijk ook gewoon over de hele periode verspreiden, in plaats van allemaal op te potten tot op het einde.quote:Op zaterdag 12 april 2014 22:59 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Geloof me, er komt een hoop discipline bij kijken om drie weken lang >12 uur per dag in de bieb te zitten.
Voor iemand die zeurt als studenten fluisteren en laptops open hebben tijdens colleges, lijkt het me zo onlogisch dat je niet veel bijhoudt.quote:Op zaterdag 12 april 2014 22:58 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Misschien kan je beter niet zo snel oordelen op basis van een paar reacties?
Ja, maar dan moet je wel. Ik ben ook iemand die er uiteindelijk alles aan doet voor een goed cijfer. Desnoods nacht doorhalen.quote:Op zaterdag 12 april 2014 22:59 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Geloof me, er komt een hoop discipline bij kijken om drie weken lang >12 uur per dag in de bieb te zitten.
Dat vind ik geen logische afleiding maar goed, laten we hier maar niet verder op ingaan want dat heeft weinig zin.quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:01 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Voor iemand die zeurt als studenten fluisteren en laptops open hebben tijdens colleges, lijkt het me zo onlogisch dat je niet veel bijhoudt.
Prima. Fijne avond allen!quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:03 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat vind ik geen logische afleiding maar goed, laten we hier maar niet verder op ingaan want dat heeft weinig zin.
Eensquote:Op zaterdag 12 april 2014 23:04 schreef Mitsu het volgende:
Ik vind het eigenlijk ook wel logisch dat je alles bijhoudt gezien je reacties over storende mensen tijdens colleges.
Klopt.quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:00 schreef Rezania het volgende:
[..]
Je kan die discipline natuurlijk ook gewoon over de hele periode verspreiden, in plaats van allemaal op te potten tot op het einde.
Dat is een kwestie van doen waarvoor je komt, als ik kom om te luisteren naar een docent dan wil ik luisteren naar de docent, als ik kom om te feesten dan wil ik feesten, ...quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:04 schreef Mitsu het volgende:
Ik vind het eigenlijk ook wel logisch dat je alles bijhoudt gezien je reacties over storende mensen tijdens colleges.
quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:05 schreef Novermars het volgende:
Tijdens colleges hoor je meestal niks bij te houden.
Ik heb trouwens gevonden wat de significantie van het getal 3435 is. Helaas wel moeten Googelen, maar ik had geen zin om na te denken(En sowieso, getaltheorie
)
Het gaat om het storen zelf, wat mij betreft is het aan de docent om te bepalen wanneer hij het als storend ervaart voor zichzelf of voor medestudenten en mag hij naar believen studenten de toegang tot de zaal ontzeggen (tijdens 'zijn' uren) wanneer ze zich niet aan zijn regels houden. Ik ben dan ook een voorstander van het niet toegelaten worden als je te laat bent, het zet direct de juiste toon..quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:07 schreef Mitsu het volgende:
Ik kan nml het meest simpele college niet volgen als ik mn stof niet bijhoud, dus dan zou het niets moeten uitmaken of iemand met z'n laptop zit of stoort doordatie praat
Dat heb ik dan weer niet.quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:07 schreef Mitsu het volgende:
Ik kan nml het meest simpele college niet volgen als ik mn stof niet bijhoud, dus dan zou het niets moeten uitmaken of iemand met z'n laptop zit of stoort doordatie praat
quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:08 schreef Anoonumos het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
De meest rechtste statement.
Jammer. Laten we Amoeba nog een kans geven. Ik vind getaltheorie best wel fascinerend, een van de pieken van wat de mens intellectueeel gepresenteerd heeft. Hoe kan je niet onder de indruk zijn van het oplossen van de stelling van Fermat?quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:05 schreef Novermars het volgende:
Tijdens colleges hoor je meestal niks bij te houden.
Ik heb trouwens gevonden wat de significantie van het getal 3435 is. Helaas wel moeten Googelen, maar ik had geen zin om na te denken(En sowieso, getaltheorie
)
Oh oke, dan heb ik niets gezegd.quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:08 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het gaat om het storen zelf, wat mij betreft is het aan de docent om te bepalen wanneer hij het als storend ervaart voor zichzelf of voor medestudenten en mag hij naar believen studenten de toegang tot de zaal ontzeggen (tijdens 'zijn' uren) wanneer ze zich niet aan zijn regels houden. Ik ben dan ook een voorstander van het niet toegelaten worden als je te laat bent, het zet direct de juiste toon..
Ik vind te serieuze studenten die niet kunnen ouwehoeren altijd meh.quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:08 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik ben dan ook een voorstander van het niet toegelaten worden als je te laat bent, het zet direct de juiste toon..
En daarom is het goed als een docent dat niet tolereert.quote:Op zaterdag 12 april 2014 23:11 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Ik vind te serieuze studenten die niet kunnen ouwehoeren altijd meh.
Te laat komen kan best.
Een van de belangrijkste redenen waarom ik zelden college volgquote:Op zaterdag 12 april 2014 23:13 schreef Isdatzo het volgende:
Zijn er serieus mensen die opletten bij colleges? Als ik kom ben ik 't na een kwartier wel beu en ga ik andere dingen doen. Beetje sociaal doen, beetje internetten, beetje schaken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |