Maar wel na Game of Thrones, toch?quote:Op maandag 14 april 2014 13:24 schreef wonderer het volgende:
Die heb ik nog niet gekeken, doe ik vanavond wel even.
Tuulk. Dat is meteen na het etenquote:
Ik tijdensquote:
Ik eet met mijn ouders meequote:
quote:
quote:Op vrijdag 13 juli 2012 16:16 schreef kikkerlikkerfan het volgende:
nou der was dus zo’n wijf ze heet nina en ze ken vet goed ballette maar ze ken et een beetje te goed. ze ken misschien de rol krijge van zwanemeer maar der is een ander wijf die doet et met meer porno dus ze gaan een concurensie strijd aan. dus dat ene wijf neemt een xtc pil en gaat sex hebbe met dat andere wijf echt twee potten gewoon![]()
en daardoor word ze zo duister dat ze de rol goed ken spele. ze steekt wel nog effe dat andere wijf neer maar dat is ze dan eigenlijk zelf (echt je snap der geen reet van?????????) en dan op et eind gaat ze dood maar ze had et wel mooi gedanst dus ze leefde nog kort maar gelukkig.
.
Vlaamse schuur, ook nog.quote:Op maandag 14 april 2014 13:12 schreef wonderer het volgende:
Hey Dirk, kijk eens wat ik tegenkwam:
[ afbeelding ]
Een soort van dutroux pitt of hell!quote:Op maandag 14 april 2014 15:42 schreef Dirk. het volgende:
[..]
Vlaamse schuur, ook nog.
Daar draaien ze natuurlijk Belgische muziek voor jongetjes van 14..
Ik zou propjes in m'n oren doen, maar de rest klinkt okequote:Op maandag 14 april 2014 16:18 schreef Dirk. het volgende:
Gezellig over mijn kaneelstok glijden op de klanken van Vlaamse popmuziek is niet de hel hoor!.
HYPOTHETISCH!!!!!!!!!11!!!!!
Veel plezier!quote:Op maandag 14 april 2014 19:02 schreef Ang3l het volgende:
Jongens ik ga nu GOT kijken.
Ik herhaal: IK GA NU GOT KIJKEN!!!!!!!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |