Waarvan akte!quote:Op woensdag 9 april 2014 13:54 schreef Renesite het volgende:
Heb vandaag besneden grilworst met kaas op brood gegeten.
Jij ook al.quote:Op woensdag 9 april 2014 13:55 schreef Dirk. het volgende:
Ik heb een deadline en toch zit ik keihard te woggen. Laterrrrrrrr.
Waarom snap jij dat niet?quote:Op woensdag 9 april 2014 13:49 schreef Dirk. het volgende:
[..]
Ik snap niet wat moeder natuur daar mee te maken heeft.
Ik zie niet in hoe moeder natuur invloed zou kunnen hebben op hoe iemand zich voelt. Doel je op depressie ofzo?quote:
Bijvoorbeeld ja..quote:Op woensdag 9 april 2014 14:22 schreef Dirk. het volgende:
[..]
Ik zie niet in hoe moeder natuur invloed zou kunnen hebben op hoe iemand zich voelt. Doel je op depressie ofzo?
Ik ben niet besneden, thank the Gods (or my parents) for thatquote:Op woensdag 9 april 2014 13:51 schreef Dirk. het volgende:
Ik vermouth dat het meer beeldspraak was van Ang3l dan dat hij daadwerkelijk een brandweerwagen rood geslachtsorgaan heeft.
Nou, dat ie iets heeft met Henk, maar dat ie tegelijkertijd wel blijft rondkiken voor een beter strakker slimmer knapper exemplaarquote:Op woensdag 9 april 2014 13:54 schreef Ambiguiteit het volgende:
[..]
Dan ben ik heel benieuwd naar hoe je dit principe denkt toe te passen op de liefde.
quote:
Mod-macht-misbruikerquote:
quote:Op woensdag 9 april 2014 14:59 schreef Dirk. het volgende:
Deadline gehaald. Definitieve [barricade] foto's aangeleverd aan de PlanetRomeo Foundation.
wonderer giert momenteel door mijn WeTransfer.
En dan nu eindelijk tijd voor: meer piemels. Or whatever..
Dat je dan op col en penis googelt en amper iets vindt, dus maar ff kol en penis intypt..... AAAARGH!quote:
Er zijn 16 miljoen mensen in Nederland. Daarvan is 5% homo, dus 800.000 mannen. Stel dat daarvan 20% je age-range zit, dus 40.000. Stel dat daarvan 1% aan min of meer aan jouw voorkeur voldoet, dan hebben we het over 4.000 man. Doe eens gek, daarvan is de helft bezet, van de resterende helft voldoe jij zelf ook aan hun voorkeur.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:35 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nou, dat ie iets heeft met Henk, maar dat ie tegelijkertijd wel blijft rondkiken voor een beter strakker slimmer knapper exemplaar(ook lekker lullig voor Henk zeg
)
Is Henk dan bij deze een zogenaamd "instapmodelletje"?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |