quote:Op zaterdag 12 april 2014 19:06 schreef Incantrix het volgende:
Watdefak waar kwam dit nou vandaan?? En nu zijn jullie natuurlijk allemaal weer weg fml
Teruglezen
quote:Op donderdag 17 april 2014 07:51 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Morning! Ik moest weer eens een dagje met de auto naar de TU en om half 6 mijn bed uit om de files voor te zijn en ik moet straks nog even tanken.
Vervolgens slaap ik kut en ben ik velen wakker. En heb ik een droom waarbij ik veel te laat wakker word omdat mijn wekker en telefoon niet afgingen en ik daardoor mijn afspraak mis. En ik heb een droom waarbij mijn benzine bijna op is en het enige tankstation in de buurt benzine aanbiedt voor 2.61 euro per liter. En terwijl ik daar aan het onderhandelen ben over de prijs, wordt mijn auto gestolen.
De dag begint al goed
Goeien droomquote:Op donderdag 17 april 2014 07:51 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Morning! Ik moest weer eens een dagje met de auto naar de TU en om half 6 mijn bed uit om de files voor te zijn en ik moet straks nog even tanken.
Vervolgens slaap ik kut en ben ik velen wakker. En heb ik een droom waarbij ik veel te laat wakker word omdat mijn wekker en telefoon niet afgingen en ik daardoor mijn afspraak mis. En ik heb een droom waarbij mijn benzine bijna op is en het enige tankstation in de buurt benzine aanbiedt voor 2.61 euro per liter. En terwijl ik daar aan het onderhandelen ben over de prijs, wordt mijn auto gestolen.
De dag begint al goed
Ik was op tijd en voor zover ik weet staat mijn auto er nog met genoeg benzine om thuis te komen *klopt af*quote:Op donderdag 17 april 2014 09:25 schreef Unfckingtitled het volgende:
[..]En? Issie uitgekomen?
Ik had gedroomd dat ik met een aantal mensen (waaronder een paar uit de sc) op vakantie zou gaan en ik de tickets bij me had, die had ik in mijn paspoort gedaan. Toen we met zn allen naar Schiphol gingen, kwam ik er achter dat mn paspoort nog in Tilburg lag
maar dat durfde ik niet te zeggen
en toen deed ik net alsof ze plotseling kwijt waren
Ook fijn jaquote:Op donderdag 17 april 2014 09:33 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Goeien droomIk vind het altijd zo fijn; na zo'n dromen dat je de hele dag door een wtf gevoel hebt
Ah 2 dagen geleden droomde ik dat het huis was ingestort omdat ze de balken niet goed hadden gemonteerd. Gevolg: De hele dag lopen stressen op het werk omdat ik overtuigd was dat iets fout zou gaan bij het weghalen van de buitenmuur
(was nergens voor nodig uiteraard; maar zo'n gevoel krijg je niet zomaar weg)
Ja hoor! Alles nog steeds prima op schema voorlopigquote:Op donderdag 17 april 2014 09:55 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Ik was op tijd en voor zover ik weet staat mijn auto er nog met genoeg benzine om thuis te komen *klopt af*
Dat is ook een leuke droom ja, alle tickets kwijt
[..]
Ook fijn ja
Vordert het wel met de verbouwing?
Goei busyquote:Op donderdag 17 april 2014 10:49 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Whoehoe, eerste promotor heeft mijn formulier I ondertekend, nu hoeft alleen de decaan het nog te ondertekenen en dan is het nog ongeveer een half jaar tot ik kan promoveren![]()
quote:Op donderdag 17 april 2014 10:49 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Whoehoe, eerste promotor heeft mijn formulier I ondertekend, nu hoeft alleen de decaan het nog te ondertekenen en dan is het nog ongeveer een half jaar tot ik kan promoveren![]()
quote:Op donderdag 17 april 2014 10:49 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Whoehoe, eerste promotor heeft mijn formulier I ondertekend, nu hoeft alleen de decaan het nog te ondertekenen en dan is het nog ongeveer een half jaar tot ik kan promoveren![]()
quote:Op donderdag 17 april 2014 10:49 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Whoehoe, eerste promotor heeft mijn formulier I ondertekend, nu hoeft alleen de decaan het nog te ondertekenen en dan is het nog ongeveer een half jaar tot ik kan promoveren![]()
Ohai! Dat wennen dat dit topic niet meer helpt als SOG/WOG heb ik ook nog steeds wel eens jaquote:Op woensdag 30 april 2014 18:17 schreef AlbinoBambi het volgende:
Ik was ons kwijt.
Echt, het blijft wennen om deze SC niet als SOG te hebben. Ik mis de tijden van het 3 topics teruglezen als je een avondje weg was geweest.
Gaat het verder goed met iedereen? Miss, alles gelukt met dat formulier enzo?
Ik ben dus aan het afstuderen, maar ik vind het stom.Ben niet gewend om zo lang zo'n prestatiedruk te voelen en ben heel bang dat het niet goed genoeg is, dus dat haalt de lol er een beetje af.
Ahummm. Heeeele late reactie, sorry.quote:Op woensdag 30 april 2014 20:52 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Ohai! Dat wennen dat dit topic niet meer helpt als SOG/WOG heb ik ook nog steeds wel eens ja
Mijn formulier is ingeleverdBen deze week alle dagen op de TU geweest voor wat laatste experimenten en ondertussen vorige week ook nog op sollicitatiegesprek geweest, dus het zijn spannende tijden!
Wat betreft het afstuderen: mijn ervaring was dat ik inderdaad vanaf het begin een druk voelde en dat je dan 9 maanden continu zou moeten presteren. Alleen als je na de eerste paar weken een ritme hebt gevonden zou ik dat toch een beetje loslaten. Er zijn wat piekmomenten, waarop je een bespreking zult hebben, of verslag/presentatie deadlines hebt of zo en dan moet je er vol voor gaan. Voor de tijd daartussen vind je vanzelf een ritme dat prettig werkt. Ik maakte werkweken van 40 uur tijdens mijn afstuderen en op de piekmomenten werkte ik wat meer als dat nodig was om iets af te hebben. Maar dat hou je niet heel de tijd vol en dat snappen zij ook heus wel. Wat voor onderwerp heb je?
Meh, stom is dat ja. Ze liggen natuurlijk gewoon ergens in hun kruidvat-zakje, maar waaaaar.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 13:29 schreef Mord_Sith het volgende:
Fuck, ik had een tijd geleden best een aantal superstay lipsticks gekocht, ben ik ze toch allemaal kwijt![]()
\Zo goedkoop waren ze ook weer niet. Wel ergens in huis, maar waar
Is je afstuderen nu al bijna klaar dan? Of is dit een onderdeel ervan?quote:Op zaterdag 10 mei 2014 12:27 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Ahummm. Heeeele late reactie, sorry.
Heb je al iets gehoord over je sollicitatie?
Ik schrijf een aanvulling op een methodiek om met meiden van 12-17 te werken, over multiculturaliteit. De aanvulling is nu af, ik moet alleen het verslag erbij nog schrijven.
Oh dat is balen jaquote:Op zaterdag 10 mei 2014 13:29 schreef Mord_Sith het volgende:
Fuck, ik had een tijd geleden best een aantal superstay lipsticks gekocht, ben ik ze toch allemaal kwijt![]()
\Zo goedkoop waren ze ook weer niet. Wel ergens in huis, maar waar
2 weken nog! Maar HBO afstuderen is wel heel anders dan WO he, wij hadden uberhaupt maar 4 maanden.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 13:53 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Is je afstuderen nu al bijna klaar dan? Of is dit een onderdeel ervan?
Sollicitatiegesprek ging goed! Alleen was het een soort detacheringsbureau, dus die kunnen pas echt was voor mij betekenen wanneer een opdrachtgever zich aandient. Ze hebben mijn cv doorgestuurd naar een bedrijf, dus nu afwachten of zij mij willen ontmoeten.
En ik heb woensdag nog een gesprek, bij een ander bedrijf, voor een functie die me heel tof lijkt! Dus hoop heel erg dat dat goed gaat
Oh, ik zat met 9 maanden in mijn hoofdquote:Op zaterdag 10 mei 2014 13:55 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
2 weken nog! Maar HBO afstuderen is wel heel anders dan WO he, wij hadden uberhaupt maar 4 maanden.
Oehh, spannend! Ik ga duimen voor je.
Ik had eerst nog een minor, nu 4 maanden afstudeeropdracht. Daarna moet ik nog een ethische beschouwing en een digitaal portfolio over wat ik geleerd heb. Nouja, dat verslag kijk ik nog stees tegen op, haha. Ik vind het heeel lastig om te bepalen wat er allemaal in dat verslag moet, en wat dan een logische volgorde is.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 14:01 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Oh, ik zat met 9 maanden in mijn hoofd
Maar is het je meegevallen, aangezien je er zo tegenop zag? En is dit het laatste dat je voor je opleiding moet doen?
(Ik heb na mijn afstuderen nog een stage gelopen, maar die had jij al gedaan toch?)
En nogmaals gefeliciteerd! Leuke dag gehad donderdag?
Dat is ook heel lastig, dat heb ik met de hoofdstukken uit mijn proefschrift nu nog. De enige tip die ik daarvoor kan geven is eerst in bullet points op een A4 uitzetten wat je precies in je verslag wil zetten en in welke volgorde. Dan zie je ook waar je eventueel nog wat info mist. Als je op die manier een beetje puzzelt en een logische volgorde vindt, schrijft het daarna echt een heel stuk fijnerquote:Op zaterdag 10 mei 2014 14:10 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Ik had eerst nog een minor, nu 4 maanden afstudeeropdracht. Daarna moet ik nog een ethische beschouwing en een digitaal portfolio over wat ik geleerd heb. Nouja, dat verslag kijk ik nog stees tegen op, haha. Ik vind het heeel lastig om te bepalen wat er allemaal in dat verslag moet, en wat dan een logische volgorde is.
Oh dat is wel een goede ja. Ben ook tips aan het vragen van klasgenootjes die ook een product ontwikkelen.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 14:16 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Dat is ook heel lastig, dat heb ik met de hoofdstukken uit mijn proefschrift nu nog. De enige tip die ik daarvoor kan geven is eerst in bullet points op een A4 uitzetten wat je precies in je verslag wil zetten en in welke volgorde. Dan zie je ook waar je eventueel nog wat info mist. Als je op die manier een beetje puzzelt en een logische volgorde vindt, schrijft het daarna echt een heel stuk fijner
Maar einde van dit schooljaar ben je dus klaar? Spannend! Al enig idee wat je daarna wil?
Zeg Bami, betekent dit dat je gebatst hebt / voornemens bent te batsen?quote:Op zaterdag 10 mei 2014 14:38 schreef AlbinoBambi het volgende:
Oh en donderdag heb ik visite gehad Miss.Mijn zus is gezellig blijven slapen, dus was gister ook nog leuk. Alleen spiraaltje plaatsen was wat minder.
Maar dat komt ook wel weer goed.
Thnx!quote:
Oooh, wat ontzettend fijn!!quote:Op dinsdag 3 juni 2014 10:18 schreef Miss_Congeniality het volgende:
To whom it may concern: ik heb een baan! Per 1 juli aan de slag bij een bedrijf in Rotterdam
Moet nog wel mijn proefschrift afronden, dus ik hoop dat dat binnen juni nog gaat lukken. Maar ik heb een baan!
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 10:08 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Zeg Bami, betekent dit dat je gebatst hebt / voornemens bent te batsen?
Toch hoop ik op een prettigere ervaring dan met de pil.quote:
Tot nu toe gaat het hier heel goed! Vind het nog het fijnst dat ik niet meer aan de pil hoef te denken.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:09 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Toch hoop ik op een prettigere ervaring dan met de pil.
Die pil vergeet ik gelukkig nooit *klopt af en zo*, maar het ongemak van het spiraaltje laten zetten is voor mij al genoeg om hem niet te willenquote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:44 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Tot nu toe gaat het hier heel goed! Vind het nog het fijnst dat ik niet meer aan de pil hoef te denken.
Ik vond dat ongemak dus reuze mee vallen! Had twee pijnstillers van de huisarts en dat is alles wat ik nodig heb gehad. Het moment zelf is wel écht vervelend, maar dat is heel kort. Daarna was het gewoon net alsof ik menstruatiepijn had zoals ik die had voordat ik de pil slikte. Vervelend, maar goed te handelen.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:50 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Die pil vergeet ik gelukkig nooit *klopt af en zo*, maar het ongemak van het spiraaltje laten zetten is voor mij al genoeg om hem niet te willen
Waar heb/had jij last van dan?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:58 schreef IJsdraakje het volgende:
Het vergeten was het probleem niet helaasch.
Oh well. Donderdag maar eens bellen voor een afspraak.
Ik trek de hormoonpieken erg slecht, matige jankbuien ditdatalles.quote:
Ik ben er geen groot fan van.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:03 schreef Stormqueen het volgende:
Geen condooms gebruiken, dat was het enige minpunt aan dat hele kindjes maken
Nu hoeven we soberso nooit seks meer natuurlijk.
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:05 schreef Stormqueen het volgende:
Word ook zwanger, dan heb je niks meer nodig
Jij vindt condooms fijn? Enlighten me, die mening heb ik nog niet eerder gehoord.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:03 schreef Stormqueen het volgende:
Geen condooms gebruiken, dat was het enige minpunt aan dat hele kindjes maken
Nu hoeven we soberso nooit seks meer natuurlijk.
Hmm ja, dat is lastig. Maar dat zou met een spiraaltje dan beter moeten gaan ja.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:04 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik trek de hormoonpieken erg slecht, matige jankbuien ditdatalles.
Dat zei mijn moeder altijd over de menstruatiepijn, dat die veel minder werd als je een keer bevallen was. Vond ik toch wat drastisch.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:05 schreef Stormqueen het volgende:
Word ook zwanger, dan heb je niks meer nodig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |