Italië is natuurlijk ook wel een tikje groter.... dus helemaal eerlijk is die vergelijking niet.quote:Op dinsdag 8 april 2014 15:37 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Daarom zit Italië in de G7 en Nederland niet.
Conclusie: Wij Nederlanders zijn gewoon een asociaal teringvolk,quote:Op dinsdag 8 april 2014 15:36 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Nee. Die bij-de-landing-klappende, bijdehante-opmerkingen-plaatsende Brabanders/Limbo's zijn een pretje om tegen te komen. Binnen of buitenland
Geregistreerde werklozen zijn niet zo interessant, veel interessanter is hoeveel mensen er werken.quote:
Johnny Dakpan van onder de brug woont in Nederland. Verschrikkelijk arme vent, toch scoort Nederland bijster goed op die HDI-lijst.quote:Op maandag 7 april 2014 20:57 schreef Sauslepel het volgende:
[..]
Carlos Slim, woont in Mexico. Geen arme vent, toch scoort Mexico niet bijster goed op die HDI-lijst.
Vergeet de opperbaas niet!quote:Op maandag 7 april 2014 21:24 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ook dat.![]()
Samsom en Gert en meneer de Burgemeester! Wat een bazen zijn dat!
Amaai, zeker!quote:Op dinsdag 8 april 2014 17:54 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
[..]
Vergeet de opperbaas niet!
[ afbeelding ]
Dit niet denken. .quote:Op maandag 7 april 2014 21:31 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
TS denkt dat de Randstad representatief is voor heel Nederland
Er zou dan ook echt een ban op Belgen en hln.be moeten komenquote:Op maandag 7 april 2014 20:39 schreef misteriks het volgende:
Met alle goede wil kan ik niets leuks bedenken (van)uit Nederland (misschien FOK! - hoewel dit met de jaren ook stevig geminderd is).
Belgische Friet patat noemenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoe kunnen jullie de rijkste inwoners in de EU hebben, als jullie de armste inwoners in de Benelux hebben?quote:Op maandag 7 april 2014 20:48 schreef misteriks het volgende:
[..]
Pauperland, maar wel met de rijkste inwoners in de EU, over de vrouwen heb je bijna gelijk. mocht de UK niet bestaan. Gelukkig woon ik er nietMaar het ging over de NLbijdrage? Heeft jullie genetisch inferieur materiaal onze vrouwen verpest? Zou zo maar eens best kunnen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |