SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012 en 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. RED ONS HENNIEGOD![]()
Blijft een feit dat het voor de meeste jongens een goede les is, meesten komen net kijken.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Het is weer drama, hoe kun je zo afgebluft worden en er met de zogenaamde kwaliteit niet onderuit voetballen.Narf!![]()
Die hebben ze niet als de druk hoog wordt .quote:Op zondag 6 april 2014 15:19 schreef Sickert het volgende:
Het is weer drama, hoe kun je zo afgebluft worden en er met de zogenaamde kwaliteit niet onderuit voetballen.
Amper handelingssnelheid ookRED ONS HENNIEGOD![]()
dat onderuit gaat wel, alleen voorin bakken ze er weinig vanquote:Op zondag 6 april 2014 15:19 schreef Sickert het volgende:
Het is weer drama, hoe kun je zo afgebluft worden en er met de zogenaamde kwaliteit niet onderuit voetballen.![]()
Bojan begint goed, maar zodra het niet loopt denkt hij de verlosser te moeten zijn, Sigi begin ik niet eens over, Klaassen onzichtbaar, Duarte kan er ook geen reet van, 3.5 klungels achterin..![]()
Hoe die Denswil ook naar het doel loopt bij die kans van Vejinovic of hoe heet die, gewoon looppas terwijl die bal er bijna ingeschoten wordt. Rot dan maar op met je speelminuten, presteren op het veld moet je.![]()
Terecht, natuurlijk.quote:Op zondag 6 april 2014 15:19 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Die wilt eerst weten of Moisander gaat of niet![]()
inderdaad, zoals Klaassen die bij eigen balverlies niet wil werken en spelers aan Ajax kant niet even dat extra loopwerk willen verrichten, het zijn de kleine dingen die het verschil makenquote:Op zondag 6 april 2014 15:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
zo goed is Vitesse niet, het is nu meer Ajax wat net even een stapje te weinig doet![]()
Dit had 4-0 kunnen en moeten staan. Ajax speelt abominabel voetbal en dat terwijl Vitesse wel goed speelt maar ook heel, heel veel fouten maakt en idiote kansen, wat zeg ik, 100% er niet in schiet. Het is aan Vitesse te ''danken'' dat het slechts 1-0 staat. Ik ben benieuwd naar de 2e helft.''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''![]()
gewoon 90 minuten hoorquote:Op zondag 6 april 2014 15:24 schreef CaasS het volgende:
We kunnen ook positief zijn. Er zit tenminste tempo in de wedstrijd.
![]()
![]()
Wat een mongool ook die van Rhijn, waarom moet je er nu weer met je tengels aan gaan zitten?
Slaat helemaal nergens op, volgende keer krijg je wel een penalty.![]()
Ja helaas maar van 1 kant. Ajax lijkt wel lamgeslagen. Alsof ze gisterennacht het kampioenschap al hebben gevierd in de kroeg.quote:Op zondag 6 april 2014 15:24 schreef CaasS het volgende:
We kunnen ook positief zijn. Er zit tenminste tempo in de wedstrijd.![]()
Boilesen met zijn "voorzetten". Man man manHeel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
Ajax kan gewoon niet vechten, als het voetballend niet lukt is het helemaal niks.quote:Op zondag 6 april 2014 15:23 schreef Straatcommando. het volgende:
Dit had 4-0 kunnen en moeten staan. Ajax speelt abominabel voetbal en dat terwijl Vitesse wel goed speelt maar ook heel, heel veel fouten maakt en idiote kansen, wat zeg ik, 100% er niet in schiet. Het is aan Vitesse te ''danken'' dat het slechts 1-0 staat. Ik ben benieuwd naar de 2e helft.![]()
Het is allemaal de schuld van De Jong.quote:Op zondag 6 april 2014 15:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Er mogen wel wat spelers weggaan deze zomer ja.![]()
Maar dat is logisch.quote:Op zondag 6 april 2014 15:26 schreef 16meter het volgende:
[..]
Het is allemaal de schuld van De Jong.Oh.![]()
Rode broekjes komen doordat vitesse al een witte broek heeft. Hopelijk geven ze wat meer energie de 2e he;ft. In 2009 weggespeeld door az maar bleef 1-0. Daarna 2-4 gewonnen.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Kan niet vechtenquote:Op zondag 6 april 2014 15:26 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ajax kan gewoon niet vechten, als het voetballend niet lukt is het helemaal niks.![]()
Krijg je dat weer
![]()
Terwijl zijn passeeracties best netjes zijn.quote:Op zondag 6 april 2014 15:26 schreef Catch22- het volgende:
Boilesen met zijn "voorzetten". Man man manSmile like you mean it
www.wefut.com
Forum Opties Forumhop: Hop naar: