Mooi man. Hier ook wat sporten morgen en verder niet zo veel.quote:Op zondag 6 april 2014 22:29 schreef Braddie het volgende:
[..]
Goed, uiteraard, morgenochtend vroeg sporten!
En daar?
Lekker rustig dagje dus.quote:Op zondag 6 april 2014 22:29 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Mooi man. Hier ook wat sporten morgen en verder niet zo veel.
2 uur voor 0.69KM, gaat krap worden hoor.quote:Op zondag 6 april 2014 22:30 schreef Braddie het volgende:
[..]
Lekker rustig dagje dus.
Hier verder ook hoor, wekker staat op 7 uur, en dan om 10 uur sporten, zal ik rond 12 uur weer thuis zijn, verder heb ik echt geen idee wat ik ga doen
Dat steeds naar boven halenquote:Op zondag 6 april 2014 22:32 schreef Gridlok het volgende:
[..]
2 uur voor 0.69KM, gaat krap worden hoor.
Je kiest ook wel weer een fraaie SC uit he...quote:Op zondag 6 april 2014 22:25 schreef Braddie het volgende:
[..]
Misschien is de SC wel wat gezelligerMaar over het algemeen vind ik de sfeer in KLB kut (Er zitten wel toffe users tussen!)
Als je de noodzakelijke dingen maar gedaan hebt. Daarna kan je nog altijd verder kijken.quote:Op zondag 6 april 2014 22:30 schreef Braddie het volgende:
[..]
Lekker rustig dagje dus.
Hier verder ook hoor, wekker staat op 7 uur, en dan om 10 uur sporten, zal ik rond 12 uur weer thuis zijn, verder heb ik echt geen idee wat ik ga doen
Hij komt hier omdat jij er bent, honing van je bibs likken.quote:Op zondag 6 april 2014 22:32 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Je kiest ook wel weer een fraaie SC uit he...
Wow, let je wel op, dat kost inspanning hoor.quote:Op zondag 6 april 2014 22:33 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja, mijn mondhoeken kwamen wel even omhoog.
Zo is het ook!quote:Op zondag 6 april 2014 22:33 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Als je de noodzakelijke dingen maar gedaan hebt. Daarna kan je nog altijd verder kijken.
Het is half 11 s`avondsquote:Braddie, zullen wij even in de stad rondneuzen naar een bank voor in jouw hokje?
Ja, ik had het ook beter niet moeten doen, aangezien ik nu niet meer kan praten en het zweet mij op m`n rug staatquote:Op zondag 6 april 2014 22:34 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Wow, let je wel op, dat kost inspanning hoor.
Had het over de SEX SCquote:Op zondag 6 april 2014 22:33 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Hij komt hier omdat jij er bent, honing van je bibs likken.
Wat toevallig weer hequote:Op zondag 6 april 2014 22:32 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Je kiest ook wel weer een fraaie SC uit he...
Wat heeft die hansworst zoal te vertellen?quote:Op zondag 6 april 2014 22:34 schreef Braddie het volgende:
[..]
Zo is het ook!
Word ik net door een vriend op Facebook aangesproken
Hij wilde op zoek naar meubels voor in mijn hokjequote:Op zondag 6 april 2014 22:35 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Wat heeft die hansworst zoal te vertellen?
Elk forum heeft toch een SCquote:
Ja super willekeurigquote:
Hehe, wat een bal gehakt.quote:Op zondag 6 april 2014 22:37 schreef Braddie het volgende:
[..]
Hij wilde op zoek naar meubels voor in mijn hokjeHet is half 11 s`avonds, en hij verwacht dat ik nog even 2km naar de stad ga lopen, vervolgens 2-3 km door Hilversum ga banjeren op zoek naar een bank, en vervolgens mét bank ook nog eens een lange afstand terug, ja... dat gaat hem niet worden ben ik bang
In de KPD SC reageerde niemand.quote:Op zondag 6 april 2014 22:37 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Elk forum heeft toch een SCdaarom snap ik niet dat hij dan voor SEX gaat.
Gewaagd wel, hij koos voor het pad van rozengeur en rijpe perziken, onze bradster gaat op avontuur.quote:Op zondag 6 april 2014 22:37 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Elk forum heeft toch een SCdaarom snap ik niet dat hij dan voor SEX gaat.
KPDquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |