Precies, daarom keept Cillessen nu.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:42 schreef kalinhos het volgende:
Je kan ook genoeg filmpjes van Vermeer vinden
Die is dan ook beter. Maar Vermeer > Mulder, ondanks dat hij meer blunders maakt.quote:
Wat dit zijn er verdomme al meer dan de keeper van degradatie teams in Nederlandquote:Op vrijdag 4 april 2014 20:45 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Die is dan ook beter. Maar Vermeer > Mulder, ondanks dat hij meer blunders maakt.
Hahn is een prima keeper, dat is meer mijn punt. Die redding op de kopbal zegt in mijnogen veel meer dan wat blundertjes.
Als hij echt zo vaak blundert, gaat dat je gewoon punten kosten. Dus lijkt me niet onbelangrijk.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:45 schreef kalinhos het volgende:
Die redding op de kopbal zegt in mijnogen veel meer dan wat blundertjes.
True, maar als hij bij Dordrecht al zulke fratsen uithaalt ben ik heel benieuwd hoe hij het doet met 50.000 man om zich heen. Het zal niet minder worden.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:45 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Die is dan ook beter. Maar Vermeer > Mulder, ondanks dat hij meer blunders maakt.
Hahn is een prima keeper, dat is meer mijn punt. Die redding op de kopbal zegt in mijnogen veel meer dan wat blundertjes.
ligt er aan hoeveel wereldreddingen er tegenover staan. Vermeer heeft ajax wel wat puntjes gekost, maar hij heeft er zeker ook een hoop voor Ajax gepakt met onmogelijke ballen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:47 schreef OverRated het volgende:
[..]
Als hij echt zo vaak blundert, gaat dat je gewoon punten kosten. Dus lijkt me niet onbelangrijk.
Uiteindelijk heeft hij meer punten gekost dan dat hij er opgeleverd heeft, daar ben ik van overtuigd na dit seizoen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:49 schreef kalinhos het volgende:
[..]
ligt er aan hoeveel wereldreddingen er tegenover staan. Vermeer heeft ajax wel wat puntjes gekost, maar hij heeft er zeker ook een hoop voor Ajax gepakt met onmogelijke ballen.
Het is kut dat ze op foxsports maar zeer geringe samenvattingen hebben met doelpunten vanuit slechts één camerastandpunt, maar ik zou zeggen; ga de samenvattingen van Dordrecht eens langs. Hahn laat heel simpele ballen door, of staat er een beetje naar te kijken. Dat hij af en toe een bal zoals vandaag pakt, maakt hem geen goede keeper. Tel hier de blunders nog eens bij op, en je houd een heel middelmatige doelman over.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:45 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Die is dan ook beter. Maar Vermeer > Mulder, ondanks dat hij meer blunders maakt.
Hahn is een prima keeper, dat is meer mijn punt. Die redding op de kopbal zegt in mijnogen veel meer dan wat blundertjes.
Is goed mogelijk idd. Toch denk ik niet dat t een slechte keeper is, tov Mulder is het niet direct een verslechtering. Mulder heb ik zelden punten zien pakken.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:47 schreef GGMM het volgende:
[..]
True, maar als hij bij Dordrecht al zulke fratsen uithaalt ben ik heel benieuwd hoe hij het doet met 50.000 man om zich heen. Het zal niet minder worden.
True, maar hij doet ook niet zo heel veel gekke dingen, daarom denk ik juist dat die Hahn minder is, maar we zullen het zien volgend jaar.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:51 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Is goed mogelijk idd. Toch denk ik niet dat t een slechte keeper is, tov Mulder is het niet direct een verslechtering. Mulder heb ik zelden punten zien pakken.
Heb jij een seizoenskaart bij Dordrecht? Of waar baseer jij je op?quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:50 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Het is kut dat ze op foxsports maar zeer geringe samenvattingen hebben met doelpunten vanuit slechts één camerastandpunt, maar ik zou zeggen; ga de samenvattingen van Dordrecht eens langs. Hahn laat heel simpele ballen door, of staat er een beetje naar te kijken. Dat hij af en toe een bal zoals vandaag pakt, maakt hem geen goede keeper. Tel hier de blunders nog eens bij op, en je houd een heel middelmatige doelman over.
Ik baseer me op de live wedstrijden van vrijdag, de late zaterdagmiddag/vroege zaterdagavond en maandag en af en toe een samenvatting op FOX. Dat over ''hij zit niet voor niets bij Jong Oranje'' vind ik een heel zwak argument. Tim de Cler en Romano Denneboom zaten ook ooit bij Oranje en dat waren ook geen wereldspelers.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Heb jij een seizoenskaart bij Dordrecht? Of waar baseer jij je op?
Ik heb hem redelijk goed gevolgd dit seizoen en vind dat allemaal wel meevallen.
Zovaak blundert hij echt niet. Vind hem overduidelijk een bovengemiddeld goede doelman.
Zit bovendien niet voor niets in Jong Oranje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:05 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Ik baseer me op de live wedstrijden van vrijdag, de late zaterdagmiddag/vroege zaterdagavond en maandag en af en toe een samenvatting op FOX. Dat over ''hij zit niet voor niets bij Jong Oranje'' vind ik een heel zwak argument. Tim de Cler en Romano Denneboom zaten ook ooit bij Oranje en dat waren ook geen wereldspelers.
Enfin, ik noemde zojuist de Volendam wedstrijd. Het is moeilijk te beoordelen, want camerastandpunt, zeker op zo'n gifje. Maar dit waren twee zeer houdbare ballen. Ik durf er mijn life savings op in te zetten dat zelfs Mulder ze gepakt had. En voordat iemand roept één wedstrijd; dit komt wel wat vaker voor bij Hahn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb dit seizoen vrijwel alle wedstrijden van Dordrecht meegepikt via televisie en ik heb slechts weinig blunders van hem gezien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Al is hij de laatste weken niet goed bezig inderdaad. Dat baart wel zorgen.
Maar je overdrijft bewust als je hem bestempeld als een middelmatig keepertje, waarschijnlijk omdat je graag wilt scoren ofzo.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
Geef me één reden waarom ik zou willen scoren? Ik kan er geen bedenken.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:07 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik heb dit seizoen vrijwel alle wedstrijden van Dordrecht meegepikt via televisie en ik heb slechts weinig blunders van hem gezien.
Al is hij de laatste weken niet goed bezig inderdaad. Dat baart wel zorgen.
Maar je overdrijft bewust als je hem bestempeld als een middelmatig keepertje, waarschijnlijk omdat je graag wilt scoren ofzo.
Omdat je de popie-jopie wilt uithangen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:08 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Geef me één reden waarom ik zou willen scoren? Ik kan er geen bedenken.
Als jij zo het hebben van een mening wilt omschrijven, prima.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Omdat je de popie-jopie wilt uithangen.
Ja, je baseert je mening op een paar blunders, en overdrijft vervolgens zijn hoeveelheid blunders dit huidige seizoen en bagatelliseert zijn overige prestaties.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:10 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Als jij zo het hebben van een mening wilt omschrijven, prima.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moet ik doorgaan?
Als de blunder tegen Volendam de standaard is geworden om pas van een blunder te spreken dan is het een hele goede keeper idd.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:21 schreef Tomatenboer het volgende:
Ach, dat zijn niet allemaal 'blunders' in de categorie blunders zoals hij ze maakte tegen Volendam bijvoorbeeld.
Nee natuurlijk niet, maar je ziet zelf ook wel dat hij makkelijk probeert te scoren toch?quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:22 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als de blunder tegen Volendam de standaard is geworden om pas van een blunder te spreken dan is het een hele goede keeper idd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dus dit maakt hem een goede keeper of zo? Ik heb gezegd dat hij, naast zijn lachwekkende blunders, ook houdbare ballen doorlaat. Dit zijn slechts enkele voorbeelden van vele.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:21 schreef Tomatenboer het volgende:
Ach, dat zijn niet allemaal 'blunders' in de categorie blunders zoals hij ze maakte tegen Volendam bijvoorbeeld.
Mwa, hij rakelt wel heel veel foutjes op. Al die voorbeelden zijn gewoon slecht gekeept.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:23 schreef Tomatenboer het volgende:
Nee natuurlijk niet, maar je ziet zelf ook wel dat hij makkelijk probeert te scoren toch?
quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:23 schreef Tomatenboer het volgende:
Maar ja, jij bent een troll mod, dus ik weet tegen wie ik het zeg.
Hier ga je nog op terugkomen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:23 schreef Tomatenboer het volgende:
Verder ben ik Mulder gewend, dus daar kunnen we alleen maar op vooruit gaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |