Wat heb je toch prachtbeesten.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 16:13 schreef Dven het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Om op te vreten zo liefquote:Op dinsdag 3 juni 2014 12:05 schreef missbehavin het volgende:
Zo, ik kan me ook hier meldenOnze nieuwe pup, Riley
![]()
[ afbeelding ]
Wat een waterratjequote:
Op momentenquote:
quote:
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:02 schreef knoblaucha6 het volgende:
Riley![]()
Inpakken hoeft niet hoor, die neem ik zo wel mee![]()
Is ook afhankelijk van het soort hond. Sommige zijn er minder op gebouwd.. Hoe langer de hond relatief gezien is, hoe minder goed hij lang naast de fiets kan lopen. Is sowieso ook iets dat je rustig op moet bouwen, hoe fit de hond ook is. Zie het als jezelf wanneer je een nieuwe sport gaat beoefenen. Hoe fit je ook bent, het is een andere oefening, waarbij andere spieren gebruikt worden en er iets anders van je lichaam gevraagd wordt. Dat doe je dus niet gelijk op je max.quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:03 schreef Harajuku. het volgende:
Vraagje. Hoe moet je fietsen opbouwen met een hond van bijna zes? Hij is in tip top shape maar ik heb geen idee of fietsen zo anders is dat je dat rustig moet opbouwen of niet
Golden Retriever, dus die kunnen wel prima naast de fietsquote:Op donderdag 12 juni 2014 09:10 schreef Dven het volgende:
[..]
Is ook afhankelijk van het soort hond. Sommige zijn er minder op gebouwd.. Hoe langer de hond relatief gezien is, hoe minder goed hij lang naast de fiets kan lopen. Is sowieso ook iets dat je rustig op moet bouwen, hoe fit de hond ook is. Zie het als jezelf wanneer je een nieuwe sport gaat beoefenen. Hoe fit je ook bent, het is een andere oefening, waarbij andere spieren gebruikt worden en er iets anders van je lichaam gevraagd wordt. Dat doe je dus niet gelijk op je max.
Oh haha, die 10 minuutjes laatst dus gedaan, maar hoe nu verderquote:Op donderdag 12 juni 2014 09:15 schreef oh-oh het volgende:
Ik zou met 10 minuutjes beginnen en op goede rechte stukken, en gewoon per keer kijken hoe het gaat?
Ik wil met Billy ook gaan beginnen binnenkort, die is al 7.5
Let gewoon goed op de hond. Begin eens met een vijf minuutjes, maak er dan tien van. 15. etc.quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:15 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Golden Retriever, dus die kunnen wel prima naast de fietsHeb laatst s 'avonds een stukje gefietst om even te proberen, maar echt geen idee wat realistisch is verder.
Haha nee, de chihuahua's zijn niks voor naast de fiets, Chico is nooit een draver geweest en Sjonquote:Op donderdag 12 juni 2014 09:18 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Oh haha, die 10 minuutjes laatst dus gedaan, maar hoe nu verder
Oh leuk! Heb je t ook wel eens met je andere honden gedaan of wordt dit de eerste?
Hij gaat in de hitte overdag natuurlijk niet mee naast de fietsquote:Op donderdag 12 juni 2014 09:18 schreef Dven het volgende:
[..]
Let gewoon goed op de hond. Begin eens met een vijf minuutjes, maak er dan tien van. 15. etc.
En houd rekening met het weer. Ik ga vaak mountainbiken met m'n honden maar nu met 35 graden doe ik ze er geen plezier mee..
's Avonds kan het ook nog heet zijnquote:Op donderdag 12 juni 2014 09:22 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Hij gaat in de hitte overdag natuurlijk niet mee naast de fietsDan loop ik expres al korter. Maar 's avonds..
Met Sjon zou ik bang zijn dat ie na 2 minuten tussen de spaken ligt denk ikquote:Op donderdag 12 juni 2014 09:19 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Haha nee, de chihuahua's zijn niks voor naast de fiets, Chico is nooit een draver geweest en Sjon![]()
Die maakt geen 10 minuten vol.
Gelukkig heb ik mijn verstand hier nog ergens liggen, maak je daar maar niet druk om.quote:
Ik durf te wedden dat ie de 2 minuten ook niet haalt, als ie niet tussen de spaken ligt sjort ie de fiets wel om of kopt ie van gekkigheid een auto!quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:23 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Met Sjon zou ik bang zijn dat ie na 2 minuten tussen de spaken ligt denk ik
quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:25 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik mijn verstand hier nog ergens liggen, maak je daar maar niet druk om.
Ach, je zou de eerste niet zijn die dat zegt maar ondertussen wel een hond heeft die enorm afziet. Net als de hoeveelheid Huskies die je 's zomers buiten ziet lopen in de hitte..quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:25 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik mijn verstand hier nog ergens liggen, maak je daar maar niet druk om.
Nouja, ik wandel nog wel met m'n honden maar dat doe ik met flink veel pauzes en water. Moet wel, anders kan ik het halve jaar de honden niet uitlatenquote:Op donderdag 12 juni 2014 09:27 schreef oh-oh het volgende:
[..]Hahaha ja idd zeg.
Ik wandel hier ook amper overdag als het zo heet is.
Gisteren stond de buuf om 22.15 of zo te fluiten onder mijn balkon, of ik ff meeging een blokje om, zij heeft die twee eurasiërs. Als haar honden erbij lopen durf ik die van mij ook wat sneller los te doen, nou, ze hebben een uur lopen uitrazen met zn allen, heerlijk!
Nou ik doe het dus niet, want hier is het niet nodig. Bij jou ook niet, je kan ook 's morgens heel vroeg gaan of 's avonds heet laat? Ik stond afgelopen weekend op mijn vrije dagen toen het zo heet was ook debiel vroeg op om de honden wel te laten rennen, en we gingen elke avond laat nog, als de zon onder was. Plus dat we dan met ze naar het water reden waar ze niet ver hoeven te lopen maar wel zoveel kunnen rennen als ze willen en langs het water is het koeler.quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:32 schreef Dven het volgende:
[..]
Nouja, ik wandel nog wel met m'n honden maar dat doe ik met flink veel pauzes en water. Moet wel, anders kan ik het halve jaar de honden niet uitlaten
Ik ben geen fan van het s'nachts rondlopen in bergen en bossen. Met al dat relief link, buiten dat zitten er genoeg dieren die je s'nachts liever niet tegenkomt.quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:37 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nou ik doe het dus niet, want hier is het niet nodig. Bij jou ook niet, je kan ook 's morgens heel vroeg gaan of 's avonds heet laat? Ik stond afgelopen weekend op mijn vrije dagen toen het zo heet was ook debiel vroeg op om de honden wel te laten rennen, en we gingen elke avond laat nog, als de zon onder was. Plus dat we dan met ze naar het water reden waar ze niet ver hoeven te lopen maar wel zoveel kunnen rennen als ze willen en langs het water is het koeler.
Die van mij redden het dan met gemak tussen door met een plasrondje van 5 minuten, en zelfs dat sla ik soms gewoon over als het te warm is.
Beledigend?quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:41 schreef oh-oh het volgende:
Naja beetje raar om belerend tegen Hara te doen en dan erachter aan te roepen dat jij het uiteraard wel doet. Maar uiteraard zijn jullie beterder
wow, 2 pittige rassen bij elkaar..quote:Op dinsdag 3 juni 2014 13:00 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Half beagle, half huskyWordt nog spannend dus hoe groot ze precies gaat worden enzo.
Ah, sorry, ben met te veel dingen tegelijk bezig. Maar alsnog geldt hetgeen wat ik hierboven noemquote:
She's a little fire cracker!quote:
Aah wat een moppie is dat zeg!quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:50 schreef blup het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vroegah.
[ afbeelding ]
Nou goed. Dan zeg ik dit hier en ga ik stiekem ondertussen een marathon lopen met mijn hond als het 30 graden is.quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:31 schreef Dven het volgende:
[..]
Ach, je zou de eerste niet zijn die dat zegt maar ondertussen wel een hond heeft die enorm afziet. Net als de hoeveelheid Huskies die je 's zomers buiten ziet lopen in de hitte..
ja het is ergquote:Op donderdag 12 juni 2014 11:34 schreef Harajuku. het volgende:
Wel weer schrijnend hoeveel honden er ondertussen alweer aan het koken zijn in auto's trouwens.
Beetje hellehond kan daar prima tegenquote:Op donderdag 12 juni 2014 11:34 schreef Harajuku. het volgende:
Wel weer schrijnend hoeveel honden er ondertussen alweer aan het koken zijn in auto's trouwens.
In mijn boek 'de Labrador retriever' staat een opbouw- en trainingsschema voor meelopen naast de fiets. Ik kan het als ik weer thuis ben wel voor je opzoeken, als je interesse hebt?quote:Op donderdag 12 juni 2014 09:03 schreef Harajuku. het volgende:
Vraagje. Hoe moet je fietsen opbouwen met een hond van bijna zes? Hij is in tip top shape maar ik heb geen idee of fietsen zo anders is dat je dat rustig moet opbouwen of niet
Yes, please!quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:49 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
In mijn boek 'de Labrador retriever' staat een opbouw- en trainingsschema voor meelopen naast de fiets. Ik kan het als ik weer thuis ben wel voor je opzoeken, als je interesse hebt?
Is goed, ik ben maandag avond weer thuis, zal het dan zsm even voor je opzoekenquote:
Jazeker. Hebben helaas al twee lessen moeten overslaan en we gaan binnenkort al op vakantiequote:Op donderdag 12 juni 2014 21:55 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Is goed, ik ben maandag avond weer thuis, zal het dan zsm even voor je opzoeken
Hoe is het trouwens afgelopen met het jachttrainingsavontuur? Ben je daar nog naar toe geweest?
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 12:05 schreef missbehavin het volgende:
Zo, ik kan me ook hier meldenOnze nieuwe pup, Riley
![]()
[ afbeelding ]
Fijn dat hij het zo leuk vindt! En dat hij het zo goed oppikt, ondanks dat hij niet als puppy is begonnenquote:Op donderdag 12 juni 2014 23:01 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Jazeker. Hebben helaas al twee lessen moeten overslaan en we gaan binnenkort al op vakantiemaar als we er zijn is het leuk
Charlie kan wel dertig kilometer lopen en dan is ie de volgende dag weer prima, maar de laatste les hoefden we nergens op te wachten en konden dus een uur achtereen meteen door met oefeningen. Noohh, hij was zondag nog helemaal zielig, maakte me zelfs even zorgenGing steeds weer meteen terug naar zn plek enzo. Dat uurtje denken had hem gewoon helemaal uitgeput
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
Hij/zij is leuk!!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |