Misschien ietwat off topic, omdat m'n vraag niet over de dienst Netflix gaat, maar ik weet niet goed waar ik hem anders het beste zou kunnen stellen.
We hebben sinds kort Netflix, en we zijn er helemaal blij mee. Helaas niet zozeer met de hardware die we gebruiken om netflix af te spelen. We hebben een dual core Android stick uit China, maar om een of andere reden krijgen we vaak crashes, of foutmeldingen. Het lijkt een beetje alsof de hardware het niet goed aankan. Ook als mediabox (bestanden afspelen die op de NAS staan) werkt niet lekker, aangezien XBMC het niet zo goed doet. Op onze PCs werkt alles overigens vlekkeloos.
We willen dus iets anders. Of in ieder geval een oplossing die ervoor zorgt dat we Netflix en bestanden op de NAS net zo soepel kunnen afspelen als op onze PCs. Een andere voorwaarde: er moet een ethernet aansluiting op zitten.
Chromecast valt af, want daar zit geen ethernet aansluiting op. Een willekeurige quad core stick? Geen idee...Ik heb er na onze dual core ervaringen niet zo veel zin meer in. PS3 kopen, maar ik geloof dat daar dan weer geen goeie mediabox mogelijkheid op zit? Aparte mediabox die ook netflix onsteunt? Werken die een beetje? Ik heb gewoon geen idee. Ik wil gewoon iets hebben wat gewoon werkt.
Heeft iemand van jullie aanraders voor ons misschien?