je kunt wel moeilijk gaan lopen doen, maar zo werkt de formule simpel weg niet. De damage die het wapen geeft is de totale berekende damage die het wapen doet middels een aantal berekende factoren zoals o.a. : de minimal-maximum damage output, de speed van het wapen, %damage op het wapen, eventueel een socket waar je een _rode_ gem in doet. Er zit op sommige wapens ook elemental damage maar deze wordt niet extra ingecalculeerd in de formule van de totale damage output van een wapen. je wapen van 66.2 doet meer schade dan je wapen van 59.8. Het kan overigens wel zijn dat er stats zitten op je wapen van 59.8 waardoor die voor jou beter is dan het wapen met 66.2 damage.quote:Op donderdag 3 april 2014 21:42 schreef zzzzud het volgende:
[..]
66.2*0.94=62.2 en 59.8x1.4=83.3, waaruit ik dus redeneer, mijn Scrimshaw doet dus meer DPS?
Diablo ---> 3 <---quote:Op vrijdag 4 april 2014 00:05 schreef Quotidien het volgende:
geef me 3 goeie redenen deze game NU te kopen
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | [UPCOMING HOTFIXES] There is now an additional bonus 25% chance to find a Legendary item while in a Nephalem Rift.* The number of chests that spawn in the following zones has been reduced:* Core of Arreat Briarthorn Cemetary Battlefields of Eternity Crag of Eternity The following hotfixes now require a patch, and will be implemented in an upcoming patch: Belial is occasionally not dropping appropriate loot.* Players are receiving an unusually high number of Mighty Belts and Quivers.* |
Belial is farmbaar btwquote:Op vrijdag 4 april 2014 01:18 schreef S95Sedan het volgende:
Core of Arreat runs zijn ook verleden tijd zo te zien.
[ code verwijderd ]
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12032813274
Had eergister met 10 caches 2 legs....gister met 15 caches geen een. Dus ja...geen pijl op te trekken. (overigens caches van bounty op normal)quote:Op vrijdag 4 april 2014 08:20 schreef ssebass het volgende:
Ik kwam gister tijdens rif runs in het pony level
We kwamen ook op een moment 8 treasure pygmies tegelijk tegen. Dat was rennen. 7 dood gekregen helaas niets boeiends. Trouwens met 10 rif runs op T1 maar 1 leg gevonden en in al die caches nog nooit een leg. Hoe zit dat bij jullie. Hebben die dingen gewoon niet zoveel kans?
je thougness is wel leuk, maar je healing zal omhoog moeten.quote:Op vrijdag 4 april 2014 09:15 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Had eergister met 10 caches 2 legs....gister met 15 caches geen een. Dus ja...geen pijl op te trekken. (overigens caches van bounty op normal)
Ben nu met mijn crusader in 2 dagen tijd gegaan van 95K DPS en 2M thoughness, naar 270K DPS en 11M thoughness.
Denk dat ik maar mijn Thoughness iets laat zakken, naar 8-9M en dan mijn DPS omhoog probeer te krijgen. Merk dat ik nu totaal niet meer dood ga (op normal bounty) maar dat het niet snel gaat. Welk level T kan ik aan met 11M thoughness? Healing is iets van 11K.
Zag trouwens bericht van iemand die na paar dagen al Malthael dood had op T6. Hij was gelukkig maar 3 uur bezig met de boss-fight hahahaha
hier hetzelfdequote:Op vrijdag 4 april 2014 08:20 schreef ssebass het volgende:
Ik kwam gister tijdens rif runs in het pony level
We kwamen ook op een moment 8 treasure pygmies tegelijk tegen. Dat was rennen. 7 dood gekregen helaas niets boeiends. Trouwens met 10 rif runs op T1 maar 1 leg gevonden en in al die caches nog nooit een leg. Hoe zit dat bij jullie. Hebben die dingen gewoon niet zoveel kans?
neequote:Op vrijdag 4 april 2014 00:05 schreef Quotidien het volgende:
geef me 3 goeie redenen deze game NU te kopen
Dat was dus mijn vraag, of dat kloptequote:Op vrijdag 4 april 2014 00:24 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
je kunt wel moeilijk gaan lopen doen, maar zo werkt de formule simpel weg niet. De damage die het wapen geeft is de totale berekende damage die het wapen doet middels een aantal berekende factoren zoals o.a. : de minimal-maximum damage output, de speed van het wapen, %damage op het wapen, eventueel een socket waar je een _rode_ gem in doet. Er zit op sommige wapens ook elemental damage maar deze wordt niet extra ingecalculeerd in de formule van de totale damage output van een wapen. je wapen van 66.2 doet meer schade dan je wapen van 59.8. Het kan overigens wel zijn dat er stats zitten op je wapen van 59.8 waardoor die voor jou beter is dan het wapen met 66.2 damage.
quote:Op vrijdag 4 april 2014 09:15 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Zag trouwens bericht van iemand die na paar dagen al Malthael dood had op T6. Hij was gelukkig maar 3 uur bezig met de boss-fight hahahaha
Was wel op Hardcore hequote:Op vrijdag 4 april 2014 09:15 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Zag trouwens bericht van iemand die na paar dagen al Malthael dood had op T6. Hij was gelukkig maar 3 uur bezig met de boss-fight hahahaha
Kwam gisteren ook ineens in een Teddy Bear level met Unicorns toen ik rifts aan het doen wasquote:Op vrijdag 4 april 2014 08:20 schreef ssebass het volgende:
Ik kwam gister tijdens rif runs in het pony level
We kwamen ook op een moment 8 treasure pygmies tegelijk tegen. Dat was rennen. 7 dood gekregen helaas niets boeiends. Trouwens met 10 rif runs op T1 maar 1 leg gevonden en in al die caches nog nooit een leg. Hoe zit dat bij jullie. Hebben die dingen gewoon niet zoveel kans?
Haha iddquote:Op vrijdag 4 april 2014 09:48 schreef Jimbo het volgende:
Droprates voor legs in rifts zijn 25% omhoog gegaan vannacht !
sweetquote:Op vrijdag 4 april 2014 09:48 schreef Jimbo het volgende:
Droprates voor legs in rifts zijn 25% omhoog gegaan vannacht !
Ik hoop het wel ja.quote:Op vrijdag 4 april 2014 09:56 schreef Murdera het volgende:
[..]
sweet
Het leukste onderdeel aan RoS nu ook echt de moeite waard
Vrees toch dat normal bounties nog steeds de beste manier is om legs te krijgen, alleen heb je dan niet de torment items.quote:Op vrijdag 4 april 2014 10:40 schreef Jimbo het volgende:
Droptrate omhoog, mn reet
5 t3 rifts gedaan en geen een fucking leg
Dat had ik gister ook! DH set gloves van een boss terwijl ik op m'n wiz wasquote:Op vrijdag 4 april 2014 09:44 schreef Altron het volgende:
[..]
Kwam gisteren ook ineens in een Teddy Bear level met Unicorns toen ik rifts aan het doen was![]()
Heb hetzelfde probleem met legs , gisteren vond ik eigenlijk een set pants.
Dus helemaal blij.... *BAM* DH legs... terwijl ik een Wizard ben .... toen zakte ik toch wel effe door m'n stoel.
quote:Op vrijdag 4 april 2014 09:18 schreef kovenant het volgende:
[..]
je thougness is wel leuk, maar je healing zal omhoog moeten.
anders kan je T1/2 niet eens aan.
ga naar een 5 - 10 k life per hit
ik heb zelfde alleen minder thougness, ik kan wel wat doen in t1 -2 maar een pack elites en ik ben weg.
Die zijn wel nice en de mat is echt 1 van de makkelijkste te farmenquote:Op vrijdag 4 april 2014 12:06 schreef ssebass het volgende:
Ik heb trouwens wat set plans gevonden, maar je moet uiteraard ook nog heel veel speciale craft materials meuk vinden. Dat is best wel veel werk voor iets dat uiteindelijk niet heel bijzonder is. Staan weinig set bonussen tussen die de moeite waard zijn. Eentje die ik heb is bijvoorbeeld deze: http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blacksmith/recipe/ashearas-custodian
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |