Waarom doe je het dan niet gewoon?quote:Op maandag 7 april 2014 13:17 schreef xuryah het volgende:
Ik kan prima de hele dag zonder eten. Dat is dus ook mijn probleem. Ik eet te weinig.
Soms eet ik pas rond half 5 voor het eerst iets. Ik heb dan s avonds ook niet de neiging om te gaan snoepen ofzo.
Nu probeer ik zo vroeg mogelijk beginnen met eten. Ik ben nu bijv aan t ontbijten. Zucht..
Wou dat ik gewoon om 9 uur opstond en dan ontbeet. Of desnoods 10 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
Lukt me niet.quote:
quote:Op maandag 7 april 2014 13:44 schreef PluisigNijntje het volgende:
Vroeger vond ik het al knap van mezelf als ik op een vrije dag rond 10 uur uit bed kwamMaar tegenwoordig is dat laat en vind ik na 8 uur al laat! Het is gewoon een kwestie van aanwennen.
Als je dan ook nog eens aanwent 's morgens al te gaan sporten voel je je helemaal een champ denk ikIk moest om 05:00 de pup uitlaten, had om 05:30 mijn hardloopschoenen aan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarna douchen, ff krantje lezen, ontbijten en naar de sportschool. Ik kan echt niet meer uitslapen. Irriteerd me mateloos, maar ja
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
quote:Op maandag 7 april 2014 13:44 schreef PluisigNijntje het volgende:
Vroeger vond ik het al knap van mezelf als ik op een vrije dag rond 10 uur uit bed kwamMaar tegenwoordig is dat laat en vind ik na 8 uur al laat! Het is gewoon een kwestie van aanwennen.
Als je dan ook nog eens aanwent 's morgens al te gaan sporten voel je je helemaal een champ denk ikOp mijn vrije dagen (behalve op zondag) gaat mijn wekker standaard om half 7, kan dan meteen eten en dus ook in de ochtend hardlopen/sporten.. Dan heb ik nog zooooo n lange dag om van alles te doen! Vind het heerlijk.. Alleen als ik een drukke week heb gehad wil ik af en toe nog eens blijven liggenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zit je al lang zonder? Wat zoek je en heb je al zicht op een baan of helemaal niet? Wat voor opleiding heb je gedaan?quote:Op maandag 7 april 2014 14:05 schreef xuryah het volgende:
[..]
Lukt me niet.
Ik heb geen studie en geen werk. Heb geen reden om vroeg op te staan. Sporten doe ik s avonds samen met mn vriend. Heb niks te doen. Ik haat het.
Wou dat ik gewoon eindelijk eens een baan had!
quote:Op maandag 7 april 2014 13:28 schreef IJsdraakje het volgende:
Als ik te lang niet eet word ik misselijk.
quote:Op maandag 7 april 2014 13:28 schreef douche-eendje het volgende:
Als ik te lang niet eet krijg ok vreselijke hoofdpijn en kan ik zelfs flauwvallen. Geen goed idee dus
Als ik te lang niet eet ga ik doodquote:Op maandag 7 april 2014 13:27 schreef emily-p het volgende:
Zo lang zonder eten?
Nee dat trekt mijn lichaam echt niet.. Ik moet elke dag naar werk fietsen in de ochtend (ongeveer 35 minuten). Dan voel ik mijn lichaam na die 35 minuten vaak om ontbijt roepen (ik ontbijt op mijn werk).
Jullie lichamen roepen dan ook niet om eten? als ik te lang niet eet ga ik trillen..
Sodeju, dat is ook wel heel vroeg.. maar ritme hebben is wel fijnquote:Op maandag 7 april 2014 14:14 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik moest om 05:00 de pup uitlaten, had om 05:30 mijn hardloopschoenen aan.Daarna douchen, ff krantje lezen, ontbijten en naar de sportschool. Ik kan echt niet meer uitslapen. Irriteerd me mateloos, maar ja
Jep. Ben in december met mijn opleiding gestopt. Heb dus ook geen diploma..quote:Op maandag 7 april 2014 14:32 schreef emily-p het volgende:
[..]
Zit je al lang zonder? Wat zoek je en heb je al zicht op een baan of helemaal niet? Wat voor opleiding heb je gedaan?
Lijkt mij inderdaad ook helemaal niks zonder werk.. Snap wel dat je dan tot laat in bed ligt.. JE kan ook weinig doen omdat er geen geld binnenkomt (of nou ja een uitkering maar dat is tegenwoordig ook bijna niks)..
Dat ook ja.quote:Op maandag 7 april 2014 14:40 schreef loveli het volgende:
[..]
[..]
[..]
Als ik te lang niet eet ga ik dood
jeetje... geen uitkering, hoe doe je dat dan met je vaste lastenquote:Op maandag 7 april 2014 14:49 schreef xuryah het volgende:
[..]
Jep. Ben in december met mijn opleiding gestopt. Heb dus ook geen diploma..
Uitkering heb ik geen recht op. Ik reageer echt op allerlei vacatures, maar geen positieve reacties. Heb niet genoeg ervaring. Zelfs niet voor de mcdonaldsben gewoon te oud dus (22).
Er komt dus helemaal geen geld binnen, maar woon wel op mezelf en heb dus rekeningen te betalen. Pff...
In september wil ik wel met een nieuwe opleiding beginnen, maar ben er niet helemaal over uit welke. iig de voeding/horeca kant op.
Strandtenten heb ik ook geprobeerd.. maar er is gewoon te veel aanbod voor hun en ik val dan al snel af zonder ervaring. Het is gewoon echt kut op t moment.quote:Op maandag 7 april 2014 14:57 schreef emily-p het volgende:
[..]
jeetje... geen uitkering, hoe doe je dat dan met je vaste lasten? Ja zonder diploma's is het erg lastig tegenwoordig.. Wel slim om dan een nieuwe opleiding te beginnen. Als je het kan betalen zou ik dat zeker doen!
Maar het duurt nog 5 maanden voor het september is.. En strandtenten? Daar heb je geen ervaring voor nodig (doet het vriendinnetje van mijn broertje ook dit jaar en die heeft geen ervaring en is 23) (even een tip)
Niet bang zijn , je kan het altijd aan de fitness instructeur vragen.. het is hun werk en dat vinden ze helemaal niet raarquote:Op maandag 7 april 2014 14:43 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
Sodeju, dat is ook wel heel vroeg.. maar ritme hebben is wel fijn
Ik wil graag naar de sportschool en zelf met gewichten aan het slingeren gaan, maar ik durf het niet zo goedBang dat ik dingen fout doe of voor paal sta of me gewoon ga vervelen..
Ja logisch.. heftige situatie zeg.. Ik zou het ook zwaar hebben als ik voor 2 mensen alles moet betalen (het kan wel maar ideaal is anders).. Maar wel heel lief van je vriend dat hij dat wil doenquote:Op maandag 7 april 2014 15:01 schreef xuryah het volgende:
[..]
Strandtenten heb ik ook geprobeerd.. maar er is gewoon te veel aanbod voor hun en ik val dan al snel af zonder ervaring. Het is gewoon echt kut op t moment.
Ik betaal mn vaste lasten met een beetje spaargeld die ik had. En mn vriend betaald een hoop (we wonen samen). Maar zijn geld raakt ook een beetje op..en ik wil gewoon zelf alles kunnen betalen..
Nou ben er niet zo blij mee hoorquote:Op maandag 7 april 2014 14:43 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
Sodeju, dat is ook wel heel vroeg.. maar ritme hebben is wel fijn![]()
Vraag wat gasten om je te helpen? Ik vroeg v/d week zo'n gast om me ff te helpen met benchpressen. Was geen probleem.quote:Ik wil graag naar de sportschool en zelf met gewichten aan het slingeren gaan, maar ik durf het niet zo goedBang dat ik dingen fout doe of voor paal sta of me gewoon ga vervelen..
Ja.. onze relatie lijdt er ook nogal onder. Pff..quote:Op maandag 7 april 2014 15:06 schreef emily-p het volgende:
[..]
Ja logisch.. heftige situatie zeg.. Ik zou het ook zwaar hebben als ik voor 2 mensen alles moet betalen (het kan wel maar ideaal is anders).. Maar wel heel lief van je vriend dat hij dat wil doenToch fijn als je iemand hebt waar je op terug kunt vallen als je het even zwaar hebt.
Krantenwijk? Waar woon je?quote:Op maandag 7 april 2014 15:12 schreef xuryah het volgende:
[..]
Ja.. onze relatie lijdt er ook nogal onder. Pff..
Maar goed, weer genoeg gezeurd voor vandaag! Ik ga een chia pudding maken. Eens kijken of dat lekker is.. en straks weer voor het eerst hardlopen na mn scheenbeen pijn. Ik hoop echt dat het vandaag goed gaat!
ik vind het geen zeuren hoor.. Ik denk eerder dat het logisch is dat je daar mee zit... Heb je een recept van de pudding? Ben wel benieuwd!quote:Op maandag 7 april 2014 15:12 schreef xuryah het volgende:
[..]
Ja.. onze relatie lijdt er ook nogal onder. Pff..
Maar goed, weer genoeg gezeurd voor vandaag! Ik ga een chia pudding maken. Eens kijken of dat lekker is.. en straks weer voor het eerst hardlopen na mn scheenbeen pijn. Ik hoop echt dat het vandaag goed gaat!
Dat mag je zeggenquote:Op maandag 7 april 2014 15:13 schreef Qwea het volgende:
Ooh en mag ik nog even zeggen dat ik reuma echt haat? Ja? Oke, bij deze dan.
Ga ik nu een appel eten.
Emily kent blijkbaar een strandtent waar wel werk is (of was) voor iemand zonder ervaring, misschien een idee om te vragen of er bij die tent nog een plekje open is?quote:Op maandag 7 april 2014 15:01 schreef xuryah het volgende:
[..]
Strandtenten heb ik ook geprobeerd.. maar er is gewoon te veel aanbod voor hun en ik val dan al snel af zonder ervaring.
Nee ik ken geen plek waar ze direct aan de slag zou kunnen helaas.. , maar het is seizoensgebonden werk en als Xuryah in september weer wilde beginnen leek me dat een goede oplossingquote:Op maandag 7 april 2014 15:28 schreef loveli het volgende:
[..]
Emily kent blijkbaar een strandtent waar wel werk is (of was) voor iemand zonder ervaring, misschien een idee om te vragen of er bij die tent nog een plekje open is?
/netwerken ftw
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |