abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 31 maart 2014 @ 17:10:41 #1
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138368311
quote:
Overval op juwelier Deurne: vermoedelijke daders dood


Bij een overval op een juwelier in Deurne vanavond zijn de twee vermoedelijke daders om het leven gekomen. De politie meldde dat er bij de overval is geschoten en dat de juwelier gewond naar een ziekenhuis is gebracht, maar dat nog niet duidelijk is hoe ernstig hij gewond geraakt is. Hij is niet in levensgevaar, aldus de politie. Morgen gaat de politie verder met het sporen- en buurtonderzoek.

Eigenaar in de hand geschoten, vrouw van de eigenaar heeft overvallers dood geschoten #Deurne #Overval #Juwelier #Walsberg #Geruchten

Wat er precies is gebeurd in juwelierszaak Goldies aan de Milhezerweg, is nog niet bekend, maar de politie zegt dat zij niet heeft geschoten. Het verhaal gaat dat de juweliersvrouw de overvallers heeft beschoten. Zij zou thuis, op korte afstand van de winkel, de beelden hebben kunnen zien van bewakingscamera's in de zaak en zou erheen zijn gegaan toen ze zag dat er iets mis was.

De politie wil niet zeggen of de vrouw als verdachte wordt gezien. Of er andere mensen in de zaak waren op dat moment kon de politie niet zeggen.

Twee overvallers
De daders overvielen Goldies om tien over half zes. Voor zover bekend gaat het om twee overvallers, de politie zoekt op dit moment niet naar anderen. De auto waarmee de overvallers naar de winkel waren gekomen, is door de politie weggesleept. Het zou een gestolen auto zijn.

Als je naar binnen wilt bij de zaak, moet je aanbellen, waarna de juwelier kijkt wie er voor de deur staat. Als je dan wordt binnengelaten, kom je in een sluis, waarna de juwelier zelf de tweede deur open moet doen. Omstanders vinden het vreemd dat de overvallers juist deze winkel uitkozen. Er zijn rond het pand namelijk meerdere wegen opgebroken, waardoor er nauwelijks een vluchtweg is. Tenzij je op die plek goed bekend bent, zo is de algemene teneur.

Al eerder overvallen
Goldies is een aantal jaren geleden ook al overvallen. De juwelier zou toen zijn gegijzeld en de overvallers zouden zonder buit zijn vertrokken.

Burgemeester Hilko Mak van Deurne is geschrokken van de overval. 'Dit heeft, heel begrijpelijk, een grote impact op het veiligheidsgevoel in de wijk Walsberg en in de rest van Deurne.'

Volgens Mak is de overval het tweede incident in korte tijd in de wijk. Verder roept de burgemeester zijn inwoners op om 'te wachten met het vormen van een oordeel totdat politie en justitie hun werk hebben gedaan en precies duidelijk is wat er zich heeft afgespeeld'.

Verder wil hij geen uitspraken doen over wat er zich heeft afgespeeld in de juwelierswinkel, omdat de onderzoeken van politie en justitie nog lopen.

Geruchten gaan dat de overvallers dood zijn en de eigenaar zwaargewond is #Deurne #Overval #Juwelier #Walsberg #Geruchten

Bron: Volkskrant


http://www.dichtbij.nl/ei(...)juwelier-deurne.aspx

quote:
Wetsovertredersbond eist vervolging juweliersvrouw


De Bond van Wetsovertreders (BWO) stapt naar de rechter als het Openbaar Ministerie de vrouw van de juwelier in Deurne niet vervolgt na het schietincident waardoor twee doden vielen. De BWO vindt dat dat ze belanghebbende is en stapt om die reden naar het gerechtshof in Den Bosch als het OM bij zijn besluit blijft.

De BWO is kwaad omdat hoofofficier van justitie Bart Nieuwenhuizen al na 24 uur liet weten dat de kans op (verdere) vervolging van de vrouw nihil is. De bond vindt dat 'erg onzorgvuldig' omdat het onderzoek nog niet is afgerond.

Gisteren zei de hoofdofficier dat het echtpaar bij de overval uit zelfverdediging heeft gehandeld. 'Dat betekent dat een rechter een beroep op noodweer hoogstwaarschijnlijk zal honoreren', zei hij. De BWO zegt de indruk te hebben dat het schietincident het gevolg is van uitspraken van staatssecretaris Fred Teeven (Veiligheid en Justitie) in 2012. Die zei toen dat een eventueel overlijden van een inbreker 'een beroepsrisico' is. 'Het moet duidelijk zijn dat je niet voor eigen rechtertje moet spelen en dat je criminaliteit niet met criminaliteit moet uitbannen', zegt de BWO.

De bond heeft er geen moeite mee om de juweliersvrouw niet langer in voorlopige hechtenis te houden. 'Deze vrouw heeft natuurlijk ook het een en ander meegemaakt en het opsluiten in een politiecel is natuurlijk niet aan de orde.'

Bron: Volkskrant
quote:
Nog onbekend wie tweede gedode overvaller is


Het is nog steeds niet bekend wie de tweede gedode overvaller van de juwelierszaak in Deurne is. Dat zei vandaag een woordvoerder van het Openbaar Ministerie.

In de winkel gaat ook vandaag het onderzoek nog door. De woordvoerder zegt dat alles minutieus moet worden bekeken. 'Er is een uitgebreid sporenbeeld, veel is nog onduidelijk'. Hij heeft geen idee wanneer het onderzoek daar is afgerond.

Een van de overvallers is geïdentificeerd. Het gaat om een 20-jarige man uit Eindhoven. Volgens het OM heeft hij een Marokkaanse achtergrond. Hij was een bekende van politie en justitie; hij was eerder veroordeeld voor een soortgelijk misdrijf. Het OM zei gisteren dat de andere overvaller waarschijnlijk een Nederlandse jongeman met wortels in Noord-Afrika is.

Zelfverdediging
De politie voerde afgelopen dagen een sporenonderzoek en buurtonderzoek uit. Op basis van filmbeelden en verhoren van de juwelier en zijn vrouw concludeerde de politie dat er geschoten is uit zelfverdediging. 'De handelswijze lijkt op een gerechtvaardigde en juiste zelfverdediging', zei hoofdofficier van justitie Bart Nieuwenhuizen.

Wie op wie geschoten heeft en hoeveel schoten er gelost zijn, is nog niet duidelijk. Verder onderzoek moet meer duidelijkheid geven over wat er precies is gebeurd.

Twee wapens
In de winkel lagen twee wapens. Het meest waarschijnlijke scenario is dat een wapen van de overvallers was, en een wapen van de juwelier en zijn vrouw. Bij de politie bestaat het 'vermoeden' dat zij geen vuurwapenvergunning hebben. Als dat zo is, worden ze misschien vervolgd voor verboden wapenbezit, maar niet voor doodslag, als ze inderdaad uit noodweer schoten.

De overval vond vrijdag rond tien over halfzes 's avonds plaats. De juwelier was met zijn vrouw in de zaak aanwezig toen de overvallers de winkel binnenkwamen. De juwelier heeft hen zelf binnengelaten via de zogeheten 'sluis', waarna een worsteling plaatsvond. Eerdere berichten dat de vrouw de overval thuis op camerabeelden zag gebeuren, zijn door de politie weersproken. Ook het bericht dat hun dochter in de winkel aanwezig zou zijn, klopt niet.

Bron: Volkskrant
pi_138368348
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:09 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Het zou voor de beeldvorming ook helpen als mensen niet door blijven gaan met verspreiden van leugens.
Enerzijds moet je wel het probleem onder ogen durven te zien, maar anderzijds is de focus op Marokkanen stompzinnig en het werkt averechts.
Haha, leugens. Heb 't allemaal zelf meegemaakt en hoor van genoeg anderen dezelfde verhalen. :') Met je leugens. Je bent zelf een leugen.

Edit: Behalve 'hoer' dan. Dat was gericht aan mijn moeder.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_138368402
Verstijven? Denk het niet, Op het werk paar keer shit gehad.
Als in het raakt de ventilator, maar je doet gewoon wat je moet doen.
Ik zwaai naar dieren.
pi_138368404
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:08 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Kleutertje luister.....volgens hetzelfde CBS...
---------------------------------------------------------
Marokkaanse jongens blijven het vaakst verdachte

In 2007 registreerde de politie nog een op de vijf Marokkaanse jongens van 12 tot 18 jaar als verdachte van een misdrijf. In 2011 is dit gedaald naar een op de zes. Bij autochtone jongens daalde het aandeel van een op de twintig in 2007 naar een op de drieëndertig in 2011.
Doordat de criminaliteit onder Marokkaanse jongens minder sterk is gedaald dan bij de andere herkomstgroepen, blijven zij in 2011 naar verhouding het vaakst verdachte van een misdrijf. Dat geldt het sterkst voor vermogensmisdrijven, zoals diefstal en inbraak, waarvan 103 per duizend Marokkaanse jongens in 2011 werden verdacht. Bij geweldsmisdrijven en vernieling/openbare orde misdrijven waren dat er 37.
-----------------------------------------
Ha-Ha vriendelijk dat je doorgaat met je ad-hominem.
Maar waarom bekijk je niet gewoon de meest recente gegevens die bekend zijn bij het CBS?
In 1900 waren autochtone nederlanders waarschijnlijk wel het vaakst verdacht, lijk me nu ook niet helemaal meer van toepassing toch?

De meest recente gegevens vind je overigens hier: http://statline.cbs.nl/St(...)G1,G2,G4&STB=G3&VW=T

Overigens een willekeurige quote uit de Elsevier: "Het SCP noemt het aandeel van Antilliaanse en Marokkaanse jongeren in de criminaliteit 'schrikbarend'. Antillianen zijn het vaakst verdacht, daarna volgen Marokkanen en Surinamers."
http://www.elsevier.nl/Ne(...)end-ELSEVIER329558W/
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_138368461
quote:
9s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:11 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Haha, leugens. Heb 't allemaal zelf meegemaakt en hoor van genoeg anderen dezelfde verhalen. :') Met je leugens. Je bent zelf een leugen.

Edit: Behalve 'hoer' dan. Dat was gericht aan mijn moeder.
Daar zal ik ook zeker geen oordeel over vellen, maar het is wel een leugen om Marokkanen als grootste groep criminelen te bestempelen. Helaas blijft een schare aan mensen dat toch steeds blijven doen, en ik snap werkelijk waar niet waarom.
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:15:41 #6
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138368466
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:13 schreef Geerd het volgende:
Verstijven? Denk het niet, Op het werk paar keer shit gehad.
Als in het raakt de ventilator, maar je doet gewoon wat je moet doen.
Ik ook op het werk, echter na trainen, trainen en nog eens trainen zijn er genoeg die niks konden doen tijdens een vuurgevecht of bedreiging. Uiteraard waren er ook een paar Rambo's die begonnen te flippen.
pi_138368513
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:15 schreef betyar het volgende:

[..]

Ik ook op het werk, echter na trainen, trainen en nog eens trainen zijn er genoeg die niks konden doen tijdens een vuurgevecht of bedreiging. Uiteraard waren er ook een paar Rambo's die begonnen te flippen.
Rambo wist volgens mij precies wat die deed :P
Ik zwaai naar dieren.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:17:27 #8
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138368521
quote:
12s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:17 schreef Geerd het volgende:

[..]

Rambo wist volgens mij precies wat die deed :P
:D ^O^
  maandag 31 maart 2014 @ 17:17:36 #9
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_138368526
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:13 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Ha-Ha vriendelijk dat je doorgaat met je ad-hominem.
Maar waarom bekijk je niet gewoon de meest recente gegevens die bekend zijn bij het CBS?
In 1900 waren autochtone nederlanders waarschijnlijk wel het vaakst verdacht, lijk me nu ook niet helemaal meer van toepassing toch?

De meest recente gegevens vind je overigens hier: http://statline.cbs.nl/St(...)G1,G2,G4&STB=G3&VW=T

Overigens een willekeurige quote uit de Elsevier: "Het SCP noemt het aandeel van Antilliaanse en Marokkaanse jongeren in de criminaliteit 'schrikbarend'. Antillianen zijn het vaakst verdacht, daarna volgen Marokkanen en Surinamers."
http://www.elsevier.nl/Ne(...)end-ELSEVIER329558W/
Die cijfers die jij laat zien zijn anders ook van 2007 tot 2011...........
pi_138368565
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:15 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Daar zal ik ook zeker geen oordeel over vellen, maar het is wel een leugen om Marokkanen als grootste groep criminelen te bestempelen. Helaas blijft een schare aan mensen dat toch steeds blijven doen, en ik snap werkelijk waar niet waarom.
dat zegt waarschijnlijk iets over de hoeveelheid overlast die ervaren wordt.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:19:07 #11
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_138368567
quote:
Het nederlandse rechtssysteem faalt, daar hebben ze meer gelijk dan ze bedoelen
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_138368583
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:17 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Die cijfers die jij laat zien zijn anders ook van 2007 tot 2011...........
Nee ik laat de meest recente cijfers zien. Namelijk die van 2012 :') ........ Verder raad ik je aan om ook het rapport van het SCP te lezen, dat gebruikt ook de meest recente gegevens.
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_138368585
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:13 schreef tofastTG het volgende:
Overigens een willekeurige quote uit de Elsevier: "Het SCP noemt het aandeel van Antilliaanse en Marokkaanse jongeren in de criminaliteit 'schrikbarend'. Antillianen zijn het vaakst verdacht, daarna volgen Marokkanen en Surinamers."
http://www.elsevier.nl/Ne(...)end-ELSEVIER329558W/
Wilders heeft dus één grote fout gemaakt in zijn geroeptoeter hij had ''Minder Criminelen'' moeten roepen, dan was er niet zoveel ophef geweest ook.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:19:41 #14
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_138368593
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:13 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Ha-Ha vriendelijk dat je doorgaat met je ad-hominem.
Maar waarom bekijk je niet gewoon de meest recente gegevens die bekend zijn bij het CBS?
In 1900 waren autochtone nederlanders waarschijnlijk wel het vaakst verdacht, lijk me nu ook niet helemaal meer van toepassing toch?

De meest recente gegevens vind je overigens hier: http://statline.cbs.nl/St(...)G1,G2,G4&STB=G3&VW=T

Overigens een willekeurige quote uit de Elsevier: "Het SCP noemt het aandeel van Antilliaanse en Marokkaanse jongeren in de criminaliteit 'schrikbarend'. Antillianen zijn het vaakst verdacht, daarna volgen Marokkanen en Surinamers."
http://www.elsevier.nl/Ne(...)end-ELSEVIER329558W/
Hier nog eentje. Zal ook wel weer niet goed zijn vermoed ik....
---------------------------------
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-topcriminelen.dhtml
pi_138368599
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:15 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Daar zal ik ook zeker geen oordeel over vellen, maar het is wel een leugen om Marokkanen als grootste groep criminelen te bestempelen. Helaas blijft een schare aan mensen dat toch steeds blijven doen, en ik snap werkelijk waar niet waarom.
Woonde zelf in Gouda met amper Antillianen en voornamelijk Marokkanen als overlastgevend tuig. Waarschijnlijk zullen mensen in Rotterdam/Amsterdam er wel anders naar kijken. Echter, bij irritant intimiderend hangtuig in andere steden viel het mij ook op dat het vaak Marokkanen zijn. En het is gewoon zo irritant omdat het een dagelijks iets is. Bij de roltrappen, ingang van supermarkt, pinautomaten, smalle bruggetjes. Allemaal plekken waarbij 'zoek je probleem' tot de mogelijkheden behoort.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_138368604
quote:
1s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:19 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Het nederlandse rechtssysteem faalt, daar hebben ze meer gelijk dan ze bedoelen
Waarom zou het Nederlandse rechtssysteem falen?
  maandag 31 maart 2014 @ 17:21:32 #17
241330 A-mineur
Zware akkoorden.
pi_138368654
Die haatmocro op de foto "Nederlands Rechtsysteem faalt"... :')

Er is verdomme nog een onderzoek gaande... Maar in die zin geef ik hem wel gelijk, te vaak dat dit soort tuig er met een schijnstraf vanaf komt.
To doom or not to doom
pi_138368657
Overvallers preventief bewapend
Agressieve winkeliers verpesten het werkplezier

Overvallers nemen steeds vaker vuurwapens mee naar hun werk. Op deze wijze reageren zij op de toenemende agressie door winkeliers. Overvaller Aziz el H. (26) steelt de noodklok: “Het geweld tegenover nietsvermoedende overvallers loopt de spuigaten uit. Het is triest dat het zo ver moet komen dat we nu met een dienstwapen naar ons werk moeten. Waar moet dit eindigen als je nota bene op je eigen werkplek niet meer veilig bent?”

Bron
  maandag 31 maart 2014 @ 17:22:46 #19
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_138368695
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:20 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Waarom zou het Nederlandse rechtssysteem falen?
Anders had de bekende van de politie, die al eerder een soortgelijk vergrijp had gepleegd, nu niet de mogelijkheid gehad deze overval te plegen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_138368713
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:19 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Hier nog eentje. Zal ook wel weer niet goed zijn vermoed ik....
---------------------------------
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-topcriminelen.dhtml
Het hele punt is nou juist dat Marokkanen niet het meest crimineel zijn. Je komt aanzetten met een artikel dat gaat over topcriminelen?
In dit artikel wordt overigens nergens omschreven dat Marokkanen het vaakst crimineel zijn.
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:23:23 #21
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_138368720
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:21 schreef Mint_Clansell het volgende:
Overvallers preventief bewapend
Agressieve winkeliers verpesten het werkplezier

Overvallers nemen steeds vaker vuurwapens mee naar hun werk. Op deze wijze reageren zij op de toenemende agressie door winkeliers. Overvaller Aziz el H. (26) steelt de noodklok: “Het geweld tegenover nietsvermoedende overvallers loopt de spuigaten uit. Het is triest dat het zo ver moet komen dat we nu met een dienstwapen naar ons werk moeten. Waar moet dit eindigen als je nota bene op je eigen werkplek niet meer veilig bent?”

Bron
_O- _O- _O-
pi_138368767
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:21 schreef Mint_Clansell het volgende:
Overvallers preventief bewapend
Agressieve winkeliers verpesten het werkplezier

Overvallers nemen steeds vaker vuurwapens mee naar hun werk. Op deze wijze reageren zij op de toenemende agressie door winkeliers. Overvaller Aziz el H. (26) steelt de noodklok: “Het geweld tegenover nietsvermoedende overvallers loopt de spuigaten uit. Het is triest dat het zo ver moet komen dat we nu met een dienstwapen naar ons werk moeten. Waar moet dit eindigen als je nota bene op je eigen werkplek niet meer veilig bent?”

Bron
_O-

nog effe... :')
pi_138368814
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:09 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

Och een grensrechter doodschoppen met 7 man is ook een beetje minnetjes... :')

tja waren toevallig Marokkanen maar dat was gewoon toeval denk ik ...
Wat is dit nu voor idiote opmerking?
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_138368819
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:19 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Woonde zelf in Gouda met amper Antillianen en voornamelijk Marokkanen als overlastgevend tuig. Waarschijnlijk zullen mensen in Rotterdam/Amsterdam er wel anders naar kijken. Echter, bij irritant intimiderend hangtuig in andere steden viel het mij ook op dat het vaak Marokkanen zijn. En het is gewoon zo irritant omdat het een dagelijks iets is. Bij de roltrappen, ingang van supermarkt, pinautomaten, smalle bruggetjes. Allemaal plekken waarbij 'zoek je probleem' tot de mogelijkheden behoort.
In het dorp van mijn ouders zijn het juist de roomblanke laagopgeleide jongens die massaal op de parkeerplaats samenscholen en snuiven tot ze erbij neervallen. Dat zijn daar de grote probleemveroorzakers. Maar dat zegt niets over een gehele groep.
Statistieken wijzen nou net uit dat Marokkanen niet de grootste probleem veroorzakers zijn. Door deze onnodige focus op Marokkanen ga je volgens mij voorbij aan het werkelijke probleem met een aantal groepen.
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:26:41 #25
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_138368838
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:23 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Het hele punt is nou juist dat Marokkanen niet het meest crimineel zijn. Je komt aanzetten met een artikel dat gaat over topcriminelen?
In dit artikel wordt overigens nergens omschreven dat Marokkanen het vaakst crimineel zijn.
Joh alsjeblieft je blijft maar zeiken over een welles nietes topic.
Ge eens wat nuttigs doen....als je het onderscheid al niet weet tussen voelbare overlast cq crmiinaliteit en criminaliteit in omvang cq grootte dan houd het toch echt op....
De Koerdische mafia is meer crimineel en hoger geplaatst dan de Maroc kutjochies maar als inwoner van Nederlander MERK JE er minder van omdat hun handelingen ondergronds georienteerd zijn.
We hebben het hier over straat terreur van hangjongeren en de kleine criminaliteit, zoals zakkenrollen en winkels beroven en daar scoren marocs HEEL HOOG!!!!!
pi_138368856
quote:
10s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:26 schreef DS4 het volgende:

[..]

Wat is dit nu voor idiote opmerking?
Is gewoon waar, ik kan er ook niks aan doen dat het toevallig Marokkanen waren :')
pi_138368867
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:10 schreef IntensiveGary het volgende:

Lees me nu net een beetje in en het toont inderdaad wat weinig medeleven met de overvaller. Maar goed, dat noemen we dan maar ondernemersrisico voor de overvaller. Geen medelijden met dit soort tuig.

Ik kan me ook nog een juwelier herinneren die door een paar snertjochies uit het leven geschoten werd. Meerdere zelfs. Dat vind ik vele malen lulliger.
Nee, de overvallers brengen zichzelf in deze positie dus op zich geen medelijden met dat ze neergeschoten worden... maar de dood is geen doel op zich. Nadat het gevaar geweken is mag je best zorgen dat iemand de juiste medische hulp krijgt.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:28:09 #28
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_138368893
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_138368916
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:26 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Joh alsjeblieft je blijft maar zeiken over een welles nietes topic.
Ge eens wat nuttigs doen....als je het onderscheid al niet weet tussen voelbare overlast cq crmiinaliteit en criminaliteit in omvang cq grootte dan houd het toch echt op....
De Koerdische mafia is meer crimineel en hoger geplaatst dan de Maroc kutjochies maar als inwoner van Nederlander MERK JE er minder van omdat hun handelingen ondergronds georienteerd zijn.
We hebben het hier over straat terreur van hangjongeren en de kleine criminaliteit, zoals zakkenrollen en winkels beroven en daar scoren marocs HEEL HOOG!!!!!
Nee het spijt me, het is geen welles nietes topic. Marokkanen zijn gewoon niet het meest crimineel punt uit.
Voelbare criminaliteit is erg subjectief, daar kunnen wij beide geen uitspraak over doen. De statistieken wijzen echter uit dat Marokkanen niet het meest crimineel zijn.
En de delicten die gepleegd worden door Antillianen en Marokkanen verschillen niet echt heel veel, dus waarom dan de focus op de Marokkanen?
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_138368934
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:26 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

Is gewoon waar, ik kan er ook niks aan doen dat het toevallig Marokkanen waren :')
Ja, ajax won gisteren van twente met 3-0.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_138368985
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:29 schreef DS4 het volgende:

[..]

Ja, ajax won gisteren van twente met 3-0.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, als je winkel wordt overvallen en je geeft uit frustratie een trap tegen de dader werd dit ''minnetjes''
genoemd, die scheidsrechter vond ik ook ''minnetjes'' vandaar mijn opmerking.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:31:27 #32
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138369000
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:29 schreef DS4 het volgende:

[..]

Ja, ajax won gisteren van twente met 3-0.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
*O* Kampioenen *O*
  maandag 31 maart 2014 @ 17:32:08 #33
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_138369020
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:28 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Nee het spijt me, het is geen welles nietes topic. Marokkanen zijn gewoon niet het meest crimineel punt uit.
Voelbare criminaliteit is erg subjectief, daar kunnen wij beide geen uitspraak over doen. De statistieken wijzen echter uit dat Marokkanen niet het meest crimineel zijn.
Wie zijn dat dat wel?
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 31 maart 2014 @ 17:32:28 #34
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138369026
quote:
7s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:31 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Ja, als je winkel wordt overvallen en je geeft uit frustratie een trap tegen de dader werd dit ''minnetjes''
genoemd, die scheidsrechter vond ik ook ''minnetjes'' vandaar mijn opmerking.
Hulzen opruimen, pistool weer wegleggen, schotwond verzwijgen. Een lekker schatje ben je dan.
pi_138369031
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:32 schreef B.R.Oekhoest het volgende:

[..]

Wie zijn dat dat wel?
Antillianen. En Angolezen trouwens, maar daar zijn er niet zo veel van. Voor meer leuke criminelen weetjes: http://statline.cbs.nl/St(...)G1,G2,G4&STB=G3&VW=T
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:33:10 #36
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_138369053
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:32 schreef tofastTG het volgende:

[..]

Antillianen.
Relatief gezien wel ja.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_138369085
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:33 schreef B.R.Oekhoest het volgende:

[..]

Relatief gezien wel ja.
Absoluut gezien zijn de autochtone Nederlanders het meest crimineel hoor. |:( Lijkt me niet dat we in deze discussie iets hebben aan absolute gegevens...
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
pi_138369086
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:31 schreef betyar het volgende:

*O* Kampioenen *O*
Van de armoede, dat dan weer wel.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_138369103
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:32 schreef betyar het volgende:

[..]

Hulzen opruimen, pistool weer wegleggen, schotwond verzwijgen. Een lekker schatje ben je dan.
Dat zei ik nou ook weer niet...
  maandag 31 maart 2014 @ 17:35:16 #40
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138369125
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:33 schreef DS4 het volgende:

[..]

Van de armoede, dat dan weer wel.
-O- -O-
pi_138369126
quote:
7s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:31 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

Ja, als je winkel wordt overvallen en je geeft uit frustratie een trap tegen de dader werd dit ''minnetjes''
genoemd, die scheidsrechter vond ik ook ''minnetjes'' vandaar mijn opmerking.
Even voor de goede orde, er is iemand overleden omdat deze "goede" man het niet nodig vond om te zorgen dat hij de juiste medische zorg kreeg.

Dat lijkt mij nou niet iets om goed te praten met een "hullie doen het ook".
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_138369169
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:35 schreef DS4 het volgende:

[..]

Even voor de goede orde, er is iemand overleden omdat deze "goede" man het niet nodig vond om te zorgen dat hij de juiste medische zorg kreeg.

Dat lijkt mij nou niet iets om goed te praten met een "hullie doen het ook".
Daar heb jij weer gelijk in, was mijn frustratie die even boven kwam denk ik.
pi_138369173
quote:
1s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:22 schreef Leandra het volgende:

[..]

Anders had de bekende van de politie, die al eerder een soortgelijk vergrijp had gepleegd, nu niet de mogelijkheid gehad deze overval te plegen.
Maar natuurlijk joh.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_138369204
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:36 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

Daar heb jij weer gelijk in, was mijn frustratie die even boven kwam denk ik.
Ok.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:38:09 #45
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_138369216
quote:
1s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:36 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Maar natuurlijk joh.
Dat feit is onmogelijk te weerleggen. Bovendien zou die crimineel dan nu nog in leven zijn.
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
pi_138369270
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:27 schreef DS4 het volgende:

[..]

Nee, de overvallers brengen zichzelf in deze positie dus op zich geen medelijden met dat ze neergeschoten worden... maar de dood is geen doel op zich. Nadat het gevaar geweken is mag je best zorgen dat iemand de juiste medische hulp krijgt.
We weten in ieder geval wel dat hij ervoor heeft gezorgd dat recidive is uitgesloten. :P
  maandag 31 maart 2014 @ 17:41:26 #47
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_138369304
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:38 schreef Opa2012 het volgende:

[..]

Dat feit is onmogelijk te weerleggen. Bovendien zou die crimineel dan nu nog in leven zijn.
Dat feit is heel makkelijk te weerleggen.

De rechtstaat legt een straf op na een delict. De enige manier om te zorgen dat zo iemand dat niet kan doen is door hem voor altijd achter slot en grendel te zetten. Want hij had 5 jaar meer gehad, dan had hetzelfde 5 jaar later kunnen doen.

Wat is in je ogen dan een niet falende rechtstaat?
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
pi_138369309
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:38 schreef Opa2012 het volgende:

[..]

Dat feit is onmogelijk te weerleggen. Bovendien zou die crimineel dan nu nog in leven zijn.
Ook een 'bekende van de politie' kan onmogelijk continu in de gasten worden gehouden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 31 maart 2014 @ 17:42:05 #49
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369326
quote:
Poeh, je verwacht het niet.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_138369403
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:35 schreef DS4 het volgende:

[..]

Even voor de goede orde, er is iemand overleden omdat deze "goede" man het niet nodig vond om te zorgen dat hij de juiste medische zorg kreeg.
als nu duidelijk wordt dat schieten uit zelfverdediging mag, durft de volgende juwelier misschien wel meteen toe te geven dat hij op de overvaller geschoten heeft.

Nog over de strafmaat in NL: daarover valt niets te concluderen volgens http://www.publiekrechten(...)limaat-in-nederland/
pi_138369412
Heeft Wilders al gereageerd?
pi_138369422
De vrouw in kwestie sloeg bij een overval eerder zo hard met tas dagopbrengst dat de overvallers de benen namen.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:44:55 #53
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_138369424
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 12:41 schreef B.R.Oekhoest het volgende:

[..]

Ja, wat nou de relevantie is van het vermelden van het feit dat ie een moestuintje ergens in Noord-Afrika heeft, is mij ook volstrekt onduidelijk. Dadelijk gaan we nog vermelden dat zijn opa sigarenbandjes spaarde, en zijn buurvrouw graag AH-zegels inplakt alsmede graag puzzelt.
e twintigjarige Abdel H. uit Eindhoven, wordt in Marokko begraven. Zijn lichaam is maandag vrijgegeven.

mooi dat is er een minder
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_138369463
quote:
9s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:42 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Poeh, je verwacht het niet.
mwa.. Volgens Stichting STIL komen jaarlijks rond de 5000 nieuwe illegalen naar het land van wie een aanzienlijk deel blijft.

http://www.dagelijksestan(...)n-nederland-onbekend
  maandag 31 maart 2014 @ 17:49:45 #55
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_138369565
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:44 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

e twintigjarige Abdel H. uit Eindhoven, wordt in Marokko begraven. Zijn lichaam is maandag vrijgegeven.

mooi dat is er een minder
hoor ik daar een echo?
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 31 maart 2014 @ 17:49:52 #56
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369568
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:46 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

mwa.. Volgens Stichting STIL komen jaarlijks rond de 5000 nieuwe illegalen naar het land van wie een aanzienlijk deel blijft.

http://www.dagelijksestan(...)n-nederland-onbekend
Ik had het meer over het feit dat de overvallers geen Hollandse volbloedjes waren.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_138369578
Wat ik vooral schokkend vond was die video van demonstrerende Marokkanen (?).

Dat die 2 overvallers dood zijn is niet zo erg.
pi_138369581
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:44 schreef michaelmoore het volgende:

mooi dat is er een minder
Greet, ben jij het?
  maandag 31 maart 2014 @ 17:52:39 #59
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_138369654
http://www.telegraaf.nl/b(...)was_illegaal___.html

quote:
Marokkaanse jongeren die zondag demonstreerden tegen de juweliersvrouw, die de twee overvallers zou hebben doodgeschoten, komen maandagavond bijeen in een jongerencentrum in Eindhoven.
Oh god, de lokale PvdA heeft even snel een buurthuis beschikbaar gesteld?

Ik koop nog wel even snel wat aandelen Pickwick.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 31 maart 2014 @ 17:52:46 #60
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369656
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:50 schreef Gewas het volgende:
Wat ik vooral schokkend vond was die video van demonstrerende Marokkanen (?).

Dat die 2 overvallers dood zijn is niet zo erg.
Precies. Altijd elkaar de hand boven het hoofd houden en die trash zelfs stille tochten enz. mee willen geven.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_138369690
http://www.omroepbrabant.(...)eeft+levenslang.aspx

Juwelier Woensel over gewapende overval Deurne: 'De schutter heeft levenslang'
maandag 31 maart 2014 - 17:39

EINDHOVEN - Jaap Kampen, eigenaar van juwelier Sanders in het winkelcentrum van Woensel betreurt het dat er twee doden zijn gevallen bij de gewapende overval op een juwelier in Deurne. "Niemand heeft dit gewild", zegt hij. "Tegelijkertijd moet je je realiseren dat de winkelier als schutter levenslang heeft."

Kampen vindt het onzin dat men zegt dat de winkelier 'het recht in eigen handen' heeft genomen. "Dat is gezeur. Je moet bij het begin beginnen: mensen hebben je zaak niet te overvallen. Zo'n overval duurt een paar minuten, maar bij medewerkers siddert het nog jaren na."

Traumatisch
Bij de overval bij juwelier Sanders kregen zeven mensen een pistool tegen hun hoofd gedrukt. Kampen: "Dat is heel erg traumatisch. Medewerkers durfden zelfs het winkelcentrum niet meer in. Twee van hen zijn na de overval opgestapt. Die werken hier nu niet meer."

http://www.omroepbrabant.(...)eeft+levenslang.aspx
  Admin maandag 31 maart 2014 @ 17:53:51 #62
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_138369695
quote:
Je verwacht het niet hè.
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_138369706
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:52 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Precies. Altijd elkaar de hand boven het hoofd houden en die trash zelfs stille tochten enz. mee willen geven.
Polarisatie. Je krijgt tegenpolen. Voor iedere wildersmongool is er een mocromongool.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:54:17 #64
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138369707
Haa, het tokkievolk is ook weer verlost van de lopende band.
pi_138369713
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:52 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Precies. Altijd elkaar de hand boven het hoofd houden en die trash zelfs stille tochten enz. mee willen geven.
Tijdje terug gebeurde zoiets ook bij een roomblanke.
pi_138369733
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:54 schreef Ceberut het volgende:

[..]

Polarisatie. Je krijgt tegenpolen. Voor iedere wildersmongool is er een mocromongool.
Precies.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:54:58 #67
104871 remlof
Europees federalist
pi_138369734
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:53 schreef yvonne het volgende:

[..]

Je verwacht het niet hè.
Oh, illegalen mag je gewoon doodschieten natuurlijk :')
pi_138369751
quote:
11s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:54 schreef remlof het volgende:

[..]

Oh, illegalen mag je gewoon doodschieten natuurlijk :')
En illegalen mogen ongestoord mensen overvallen, jjjjjuist ja.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:56:20 #69
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369769
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:54 schreef Ceberut het volgende:

[..]

Polarisatie. Je krijgt tegenpolen. Voor iedere wildersmongool is er een mocromongool.
Maar dan wel gaan huilen dat iedereen ze als crimineel weg zet. Ik vind dat niet zo raar als ze hun criminele mede-immigranten consequent als slachtoffer neerzetten tijdens dit soort zaken.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_138369777
quote:
11s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:54 schreef remlof het volgende:

[..]

Oh, illegalen mag je gewoon doodschieten natuurlijk :')
Nee, je moet ze gewoon braaf je spulletjes geven :') en als ze je met een pistool bedreigen en je
weet niet zeker of ze gaan schieten, gewoon hopen dat ze het niet doen.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:57:04 #71
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369800
quote:
11s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:54 schreef remlof het volgende:

[..]

Oh, illegalen mag je gewoon doodschieten natuurlijk :')
Hoezo 'gewoon'? Het waren overvallers. Eigen schuld. Zou met inbrekers net zo moeten gaan.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:57:20 #72
104871 remlof
Europees federalist
pi_138369810
quote:
10s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:55 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

En illegalen mogen ongestoord mensen overvallen, jjjjjuist ja.
Ik bedoel alleen maar te zeggen dat het in deze casus geen flikker uitmaakt of die ene persoon al dan niet legaal in Nederland was.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:57:44 #73
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_138369822
Wel knap hoe een zinnetje van wilders en een overval de integratie weer 10 jaar terug weet te zetten.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
  Spellchecker maandag 31 maart 2014 @ 17:57:52 #74
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_138369825
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:56 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Nee, je moet ze gewoon braaf je spulletjes geven :') en als ze je met een pistool bedreigen en je
weet niet zeker of ze gaan schieten, gewoon hopen dat ze het niet doen.
En zéééker niet hun pistool afpakken en hen daarmee een koekje van eigen deeg geven .... isn't it ironic ....
  maandag 31 maart 2014 @ 17:57:58 #75
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138369829
quote:
10s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:55 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

En illegalen mogen ongestoord mensen overvallen, jjjjjuist ja.
:O
pi_138369842
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:54 schreef betyar het volgende:
Haa, het tokkievolk is ook weer verlost van de lopende band.
Ach... werk je aan de lopende band?
Saai werk lijkt me dat, of valt het wel mee?
  maandag 31 maart 2014 @ 17:58:25 #77
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138369846
quote:
7s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:58 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Ach... werk je aan de lopende band?
Saai werk lijkt me dat, of valt het wel mee?
:') :') :')
  maandag 31 maart 2014 @ 17:58:31 #78
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369850
quote:
7s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:57 schreef remlof het volgende:

[..]

Ik bedoel alleen maar te zeggen dat het in deze casus geen flikker uitmaakt of die persoon al dan niet legaal in Nederland was.
Het ging om het verwachtingspatroon. De politie wilde niks zeggen over wie de daders waren terwijl iedereen er logischerwijs vanuit ging dat het mocro's zouden zijn.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_138369855
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Maar dan wel gaan huilen dat iedereen ze als crimineel weg zet. Ik vind dat niet zo raar als ze hun criminele mede-immigranten consequent als slachtoffer neerzetten tijdens dit soort zaken.
Ah, de slachtofferkaart.
pi_138369871
quote:
10s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:57 schreef maily het volgende:

[..]

En zéééker niet hun pistool afpakken en hen daarmee een koekje van eigen deeg geven .... isn't it ironic ....
Nee, joh... da's gemeen!
  maandag 31 maart 2014 @ 17:59:08 #81
104871 remlof
Europees federalist
pi_138369883
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:58 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Het ging om het verwachtingspatroon. De politie wilde niks zeggen over wie de daders waren terwijl iedereen er logischerwijs vanuit ging dat het mocro's zouden zijn.
Welke afkomst ze hebben doet er ook geen flikker toe.
  maandag 31 maart 2014 @ 17:59:26 #82
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369890
quote:
15s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:57 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Wel knap hoe een zinnetje van wilders en een overval de integratie weer 10 jaar terug weet te zetten.
Verdomme hé, jammer zeg. Hiervoor waren er namelijk helemaal geen problemen.

"De integratie." :O
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_138369891
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:58 schreef betyar het volgende:

[..]

:') :') :')
Ja vind ik écht kut voor je :')
  maandag 31 maart 2014 @ 17:59:54 #84
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369906
quote:
7s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:58 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Ah, de slachtofferkaart.
Dat is toch wat ze doen?
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
  maandag 31 maart 2014 @ 18:00:03 #85
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_138369909
quote:
11s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:54 schreef remlof het volgende:

[..]

Oh, illegalen mag je gewoon doodschieten natuurlijk :')
Alleen diegene die gewapende overvallen plegen en op mensen schieten.
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
pi_138369910
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Maar dan wel gaan huilen dat iedereen ze als crimineel weg zet. Ik vind dat niet zo raar als ze hun criminele mede-immigranten consequent als slachtoffer neerzetten tijdens dit soort zaken.
Wat ik zeg, er zijn aan beide kanten loopgraven. Het wij-zij gevoel leeft bij deze uiterste partijen sterk. Het vergt heel wat relativeringsvermogen om het gehele plaatje van bovenaf te zien.

In dit geval wordt Marina gebruikt door het extreemrechtskamp om een case voor hun doel te maken. Objectief gezien is het een winkelier die zichzelf verdedigt tegenover een overvaller. In feite moeten zowel die Marokkanen die demonstreren als de "minder"-roepers dat zo objectief moeten kunnen beoordelen. Dat lukt dus niet bij iedereen.
  maandag 31 maart 2014 @ 18:00:17 #87
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_138369918
quote:
7s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:58 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Ah, de slachtofferkaart.
Huh, de slachtofferkaart wordt toch altijd door wilders getrokken?

Zonder slachtoffers van de multiculti geen kiezers voor hem.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
  maandag 31 maart 2014 @ 18:00:39 #88
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138369930
quote:
7s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:59 schreef remlof het volgende:

[..]

Welke afkomst ze hebben doet er ook geen flikker toe.
Hoezo niet? Er is gewoon een disproportioneel groot probleem met een groep immigranten. Dat wordt nu eindelijk eens benoemd in plaats van alles politiek correct dood te zwijgen.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
pi_138369966
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:59 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Dat is toch wat ze doen?
De ironie wil dat jij dat aangrijpt om zelf de slachtofferkaart te spelen. Hullie doen zo, dus doen wij ook maar zo.
  maandag 31 maart 2014 @ 18:02:22 #90
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_138369976
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:59 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Verdomme hé, jammer zeg. Hiervoor waren er namelijk helemaal geen problemen.

"De integratie." :O
Leer lezen als een autochtoon.
Terugzetten betekent niet dat daarvoor geen problemen waren :O
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
pi_138369979
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:00 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Hoezo niet? Er is gewoon een disproportioneel groot probleem met een groep immigranten. Dat wordt nu eindelijk eens benoemd in plaats van alles politiek correct dood te zwijgen.
Nu? Dat is al sinds 2002 dagelijks in het nieuws hoor.
pi_138369989
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:00 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Hoezo niet? Er is gewoon een disproportioneel groot probleem met een groep immigranten. Dat wordt nu eindelijk eens benoemd in plaats van alles politiek correct dood te zwijgen.
Dat wordt het al 10 jaar. :')
  maandag 31 maart 2014 @ 18:04:43 #93
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138370046
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:00 schreef Ceberut het volgende:

[..]

Wat ik zeg, er zijn aan beide kanten loopgraven. Het wij-zij gevoel leeft bij deze uiterste partijen sterk. Het vergt heel wat relativeringsvermogen om het gehele plaatje van bovenaf te zien.

In dit geval wordt Marina gebruikt door het extreemrechtskamp om een case voor hun doel te maken. Objectief gezien is het een winkelier die zichzelf verdedigt tegenover een overvaller. In feite moeten zowel die Marokkanen die demonstreren als de "minder"-roepers dat zo objectief moeten kunnen beoordelen. Dat lukt dus niet bij iedereen.
Extreemrechtskamp? Waar heb je het over. Dat je de problematiek benoemt maakt iemand niet 'extreemrechts'. Wat je daar ook maar onder vindt vallen.

Deze gebeurtenis komt inderdaad nogal gelegen voor de 'minder-roepers' en anderen die het beestje een keer bij de naam noemen, logisch dat daar gebruik/misbruik van wordt gemaakt. Dat zouden de tegenstanders net zo doen. Niks bijzonders dus. Hoe het zou moeten, daar is iedereen het wel over eens. Maar dat is niet echt realistisch.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
  maandag 31 maart 2014 @ 18:04:50 #94
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_138370050
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:02 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Nu? Dat is al sinds 2002 dagelijks in het nieuws hoor.
Precies.
En tot nu toe hebben de grootste roeptoeters de afgelopen 12 jaar het minst gedaan om de problemen aan te pakken. Daarvoor helemaal niemand, maar toch.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
  maandag 31 maart 2014 @ 18:05:20 #95
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_138370063
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:00 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Hoezo niet? Er is gewoon een disproportioneel groot probleem met een groep immigranten. Dat wordt nu eindelijk eens benoemd in plaats van alles politiek correct dood te zwijgen.
"Nu eindelijk" :')_

En benoemen is natuurlijk één ding, maar welke (redelijke en goed uitvoerbare) oplossing had jij in gedachten voor dit volslagen nieuwe probleem :')?
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  maandag 31 maart 2014 @ 18:07:36 #96
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138370120
quote:
10s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:02 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Dat wordt het al 10 jaar. :')
Meer dan anders in ieder geval.
quote:
1s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:04 schreef 0ne_of_the_few het volgende:

[..]

Precies.
En tot nu toe hebben de grootste roeptoeters de afgelopen 12 jaar het minst gedaan om de problemen aan te pakken. Daarvoor helemaal niemand, maar toch.
Omdat de grootste roeptoeters maar een kleine groep is. Je kan het probleem wel benoemen maar als de wil ontbreekt bij de rest, krijg je het lastig.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
  maandag 31 maart 2014 @ 18:08:26 #97
358523 IkStampOpTacos
Tacostamper extraordinaire
pi_138370156
quote:
2s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:05 schreef Falco het volgende:

[..]

"Nu eindelijk" :')_

En benoemen is natuurlijk één ding, maar welke (redelijke en goed uitvoerbare) oplossing had jij in gedachten voor dit volslagen nieuwe probleem :')?
Geen idee. Waarom moet ik een oplossing verzinnen voor dit probleem? Ik zei alleen dat ik het goed vindt dat deze problematiek weer eens meer aandacht krijgt.
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
  Spellchecker maandag 31 maart 2014 @ 18:08:44 #98
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_138370161
Die groep uit Eindhoven is een tikkende tijdbom.

Ik ben in dit geval ook wel nieuwsgierig naar de meningen van Ali B, en Najib Amhali ....
  maandag 31 maart 2014 @ 18:08:49 #99
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_138370162
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 17:59 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Ja vind ik écht kut voor je :')
Ik heb een eigen timmerbedrijfje en meubelmakerij.
pi_138370185
quote:
0s.gif Op maandag 31 maart 2014 18:08 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Geen idee. Waarom moet ik een oplossing verzinnen voor dit probleem? Ik zei alleen dat ik het goed vindt dat deze problematiek weer eens meer aandacht krijgt.
Om te kunnen roeptoeteren?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')